Sayfa 11 Toplam 12 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11 12 SonuncuSonuncu
Toplam 298 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: EBBL l İzmir Bornova Bel. 68 - 60 Trabzonspor l 12 Nisan 2008 l Play Off 3.Maç

ÜNAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Toparlanmak zor değil yeter ki yönetim gereğini yapsın..Koskoca Trabzonspor un karşısında Bornovalılara zeybek oynatıyorsak ne diyeyim..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Nuri her tarafı mahvedip çekip gitti o kadar
    "-Ben ALLAH'ın adaletine inanıyorum.." Onur Recep Kıvrak!

Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Türkiye Basketbol Federasyonu’ndan geçtiğimiz yıl Deplasmanlı Bölgesel Lig’de mücadele eden basketbol takımımıza 2. Lig’e katılım konusunda davet geldi.

Yönetim kurulumuz bu akşam yaptığı toplantıda konuyu görüşerek karara bağladı. Buna göre, Altyapı Sorumlumuz Ahmet Uğur Zihni, basketbol takımımızın altyapısının henüz böylesi bir mücadeleyi sürdürebilecek oluşuma hazır olmamasından dolayı ikinci lige katılamayacağımızı vurguladı.

Söz konusu davetten dolayı basketbol federasyonuna yönetim kurulumuz adına teşekkür eden Zihni, şunları söyledi: “Oluşturduğumuz takımın geçen yıl Deplasmanlı Bölgesel Lig’de mücadele etmesinin ardından böylesi bir teklif alması bize gurur vermiştir. Ancak, Trabzonspor isminin büyüklüğünden dolayı üst düzey mücadele verebilmemiz adına biraz daha zamana ihtiyacımız vardır. Bu doğrultuda çalışmalarımız artarak hızla devam edecektir. Bu değerlendirmeyi yapan yönetim kurulumuz basketbol takımımızın önümüzdeki sezon da Deplasmanlı Bölgesel Lig’de mücadele etmesine karar vermiştir.”
    TRABZONSPOR
    https://twitter.com/Muticancolak

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı musti61ts Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Türkiye Basketbol Federasyonu’ndan geçtiğimiz yıl Deplasmanlı Bölgesel Lig’de mücadele eden basketbol takımımıza 2. Lig’e katılım konusunda davet geldi.

Yönetim kurulumuz bu akşam yaptığı toplantıda konuyu görüşerek karara bağladı. Buna göre, Altyapı Sorumlumuz Ahmet Uğur Zihni, basketbol takımımızın altyapısının henüz böylesi bir mücadeleyi sürdürebilecek oluşuma hazır olmamasından dolayı ikinci lige katılamayacağımızı vurguladı.

Söz konusu davetten dolayı basketbol federasyonuna yönetim kurulumuz adına teşekkür eden Zihni, şunları söyledi: “Oluşturduğumuz takımın geçen yıl Deplasmanlı Bölgesel Lig’de mücadele etmesinin ardından böylesi bir teklif alması bize gurur vermiştir. Ancak, Trabzonspor isminin büyüklüğünden dolayı üst düzey mücadele verebilmemiz adına biraz daha zamana ihtiyacımız vardır. Bu doğrultuda çalışmalarımız artarak hızla devam edecektir. Bu değerlendirmeyi yapan yönetim kurulumuz basketbol takımımızın önümüzdeki sezon da Deplasmanlı Bölgesel Lig’de mücadele etmesine karar vermiştir.”

işte bundan bahsediyordum...yaaa davet edildik ama nedense kabul etmediler...demek ki o sene kazara çıksaydık 2. ligde mücadele ettirmeyecekti bu yönetim...ah ah....

Mert Marabaoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı musti61ts Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

bu haberin tarihi kaç kardeş ???
    Ñâpî¥Ìm ß€Ñ ßØRDØ DÎ¥ÎÑ¢€ MåVÎ D€MÎ¥£Ñ
    • MåÑÎŦà¥I •

Nereden
    Trabzon

Ağu 08, 2006
    TRABZONSPOR

hamucera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sırgf nuriye inat yöneticilik yapan şahsın her konuda anlaşma sağlanmış oyuncuyu araya başkalarını sokarak kararından vazgeçirmesinin sorumlusu nuri değil. dediğim gibi millete çok iyi görünen ama Trabzonspor u değil kendi menfaatlerini düşüneninsanlardır. nuıri nin en büyük hatası trabzon kanadındakilerin takım adına çok başarısız be beceriksiz olmalarıdır.Şuna adım gibi eminim ki eğer nuri albayrak gökdenizi o zaman aynı fiyata hatta daha pahalıya satsaydı vatan haini ilan edilirdi. ama şimdi başkan onun için yıldız değil dedi, sattı;
    sonuç;

başkanımız iyi yaptı satılmalıydı destekçisiyim diyorlar. belki doğru yaptı ama biraz daha geniş açılı düşünelim. Burası bunları yazmanın yeri değil. nuri albayrak ı bende sevmiyorum ama herşeyi ona yüklemeyide doğru bulmuyorum. Bana göre çokta iyi kadro kurdu ama o kadroyu o hale sokanlar utansın nuri değil
    Biz Trabzonsporumuzun şampiyon olmasını isteriz ama sadece şampiyon olacak diye sevmeyiz

Nereden
    Trabzon

Bornova Belediyesi: 68-60 Trabzonspor
    Basketbol takımımız yarı final eleme turu son maçında Bornova Belediyesi'ne deplasmanda 68-60 mağlup oldu.
    TRABZONSPOR

Nereden
    İstanbul

TS mağlup oldu: 68-60

TS mağlup oldu: 68-60

Erkekler Bölgesel Basketbol Ligi'nde 2. Lige çıkmayı hedefleyen Trabzonspor basketbol takımı eleme turundaki son maçını bugün Bornova 100. Yıl Tuborg Spor Salonu'nda Bornova Belediyespor oynadı.

İlk yarıyı 21–24 mağlup bitiren Trabzonspor Basketbol takımı ikinci yarıda ise İzmir Bornova takımı karşısında iyi basketbol oynamasına rağmen karşılaşmayı yöneten hakemlerin yanlış kararlı yüzünden sahadan mağlup ayrılmak zorunda kaldı 68-60 Bu mağlubiyetle Trabzonspor basketbol takımı Çorumda yapılacak olan 2. lige terfi müsabakalarına katılma hakkını kaybetti.

• MåÑÎŦà¥I •

Nebiye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Konuyu dağıtmadan,basket takımımza bundan sonrası için başarılar dileyip,gs tarafına geçelim artıkın.
    Kısmet değilmiş,ne edelim.

Nereden
    İstanbul

İzmir Bornova Bel. 68 - 58 Trabzonspor l 12 Nisan 2008 l Son Maç!

maç Skoru yanlış yazılmış, 68 - 60 olucak, gerçi hiç bir önemi yok ama
    • MåÑÎŦà¥I •

Nereden
    Belçika

eleniriz demistim gecen sene daha gec elenmistik bu sene berbat..yine diyorum basketbol federasyonunun teklifini geri cevirmemeliydik bu kafayla 1.lig'e biraz zor cikilir..

Nereden
    İstanbul

Alıntı AkcaabatliTS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eleniriz demistim gecen sene daha gec elenmistik bu sene berbat..yine diyorum basketbol federasyonunun teklifini geri cevirmemeliydik bu kafayla 1.lig'e biraz zor cikilir..
    Sadri Baba Halleder
    • MåÑÎŦà¥I •

İsmail Alkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Standart Basket takımımızı ve teknik heyeti alkışlayın,

Bu sezon başı açılması bile şüphedeyken binbir zorluklar ve imkansızlıklarla kadro oluşturup takımı bu seviyeye kadar getiren,bize futbolda kaybolan heyecanımızı bu başlıkla 35 kişiyle takip edilir duruma getirip yaşatan,yeni yönetimin ve özellikle Saner AYAR'ın gelmesiyle üzerlerindeki yük katbe kat artan bu takımı alkışlayın.
    Eski yönetim zamanında üvey evlat muamelesi gören,basket şubelerinin bile olduğundan bihaber yöneticilerimizin bulunduğu bir ortamda bu şubeyi ve trabzon basketbolunu ayakta tutmaya çalışan teknik heyeti ve sporcularımızı alkışlayın.
    Bugün yenilmiş olabilirler,ama yürekleriyle oynadıklarından ve trabzonspor en iyi şekilde temsil ettiklerinden şüphem olmadığını bildiğim bu takımı alkışlayın.
    Yeni yönetim gelecek yılın planlarını şimdiden yapacaktır,bizede sadece destek olmak düşmektedir,
    Bekleyip göreceğiz,
    Tekrar basketbol takımımıza teşekkürler.
    Son ağaç kesildiğinde,
    Son nehir kirlendiğinde,
    Son balık avlandığında, İşte O zaman paranın yenmediğini anlayacaksınız...

Kaybetmekten korkma; birşeyi kazanman için bazı şeyleri kaybetmelisin. Ve unutma; Kaybettiğinde değil, vazgeçtiğinde yenilirsin.

Mustafa OK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

arkadaşlar üzülecek bir durum yok kapasite bu kadar bir sene daha beklersek yapacağımız masraflarla 2ligden takım alsak daha iyi olur
    Şenol Güneş: “...Ama unutulmasın ki, adalet zengin bir hazinedir, günü gelince herkese lazım olur”

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Çağrı Bilici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bu heyecanı yaşattıkları için teşekkürler basketbol takımımıza.umarım seneye daha başarılı olacağız

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Standart Bu iş Böyle Olmayacak

Evet artık birşeyler yazmanın vakti geldi...Benim de oyuncularımızın elinden geleni yaptığından en ufak bir şüphem yoktur..Ancak oyuncularımızın ve bu teknik kadronun yapabilecekleri bu kadardır..Takımımızın teknik heyetinin başındaki Osman Arz bu iş için bence amatör kalıyor..Bu kişi ile amatörden öteye geçemeyiz...Osman Arz'ın tek bir başarısı var oda 2000-01 sezonunda idmanocağı takımını ikinci lige çıkarmıştır..Zaten aynı sezonda küme düştü takım..

Bence bu işin başına daha profesyonel tecrübeli kişiler getirilmelidir...Mesela eski önemli basketbolculardan birisi antrenör olarak takımın başına getirilebilir..Örnek olarak geçen sene elenip ikinci lig kapısından döndüğümüz Akçakoca Poyrazsporu verebiliriz...Bu takımı Zaza Enden hem çalıştırdı hem de oynadı...Ve o takım şu anda 2. ligde..

Bir alternatif daha var ya birinci ligden bir takım alınır yada ikinci ligden..Ama ben Saner Ayar'ın bu işi ciddi şekilde düşüneceğini düşünüyorum..Takımımızı seneye en az 2. ligde görebiliriz bence..
    Konu Murat' tarafından (12.04.2008 Saat 16:10 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Trabzon

Daha 2 ay önce herşeyden bihaber yaşıyorduk.Kısa sürelide olsa bu heyecanı bize yaşatan oyuncularımızın alınlarından öpüyorum.seneye herşeyin daha farklı ve güzel olacağı inancını sonuna kadar taşıyorum.
    Sen ağlat biz severiz seni...
    Aşkın rengi:BORDO-MAVİ
    ts_mania

Nereden
    İstanbul

Yeni Yönetimin Somut Adımlarını bir bir görüyoruz arkadaşlar. Nuri albayrak Yönetimin'de Trabzonspor'umuzun bi Basketbol takımını bilen bile kişi sayısı çok azdı, Şu anda 2. lig'e çıkamasak Bile Böle bi konudan bahsediyoruz, Bu sene Sadri Şener döneminde daha somut adımlar atılarak Trabzonspor'umuzu Yakıştığı yerde göreceğimizden eminim, Örn; 2. Lig'den Takım alınıp Bölgesel Lig saçmalığından kurtulmak.
    • MåÑÎŦà¥I •

Nereden
    İstanbul

Eğer yönetim basketbol konusunda samimiyse, ki ben öyle olduğuna inanıyorum, önümüzdeki sezon başarıyı yakalamak mümkün hale gelecektir.Ancak başarının devamının sağlanabilmesi için sponsorluk yoluna gidilmesi gerekir.Yönetimin, adımıza yakışna bir sponspor bularak ismimizin arkasına eklemesi halinde Avrupa'da başarı bile yakalanabilir.
    ÖNCE TRABZONSPOR DİYECEKSİN…ENDÜSTRİYEL FUTBOLA HAYIR!!! #DİREN TRABZONSPOR

UNUTURSAK KALBİMİZ KURUSUN...#KORAY ÇAPOĞLU

Trabzonspor Kongre Üyesi
    28TS61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

yinede basketbolcularimizi tebrik ederim bizlere bu heyecani yasattiklari icin

eys_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep

Basketbol takımımız gücü oranında mücadele etmiş ancak başaramamıştır,geçmiş olsun.Artık önümüzdeki sene neler yapılabilir ona bakmak gerek bölgesel lig ve Trabzonspor yan yana hiç de güzel durmuyor zira.
    Her daim TRABZONSPOR!
    Türkiye Kyoto'yu imzaladı
    "7"

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

nasip degilmis.
    genc basketcilerimizi kutluyorum...

bi sekilde iyi bir sponsor/lar bularak takimi güclendirmeliyiz.
    Sener Ayar'in bu isi birakmamasi lazim.

.
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı ts_mania Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Daha 2 ay önce herşeyden bihaber yaşıyorduk.Kısa sürelide olsa bu heyecanı bize yaşatan oyuncularımızın alınlarından öpüyorum.seneye herşeyin daha farklı ve güzel olacağı inancını sonuna kadar taşıyorum.
    Her şeyden bihaber yaşadığımız yoktu bu başlığı takip eden birçok kişi öncedende takip ediyordu . 3 yıldır böyle oluyor ben bıktım şahsen bu durumdan ve hoca değiştirilmeli kesinlikle . Yeni çözüm yolları aranmalı yoksa seneye seneye diyerek yıllar uçup gidecek yine elimizden.

Erbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Çok üzüldüm elendiğimize.Futbolda olduğu gibi basketbolda da "seneye"...

Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)