Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 37 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Gurbetçi Taraftarlarýmýzýn Oralarda Gözlemlediði, Keþfedilmemiþ Ýsimler!..

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    52

Standart Gurbetçi Taraftarlarýmýzýn Oralarda Gözlemlediði, Keþfedilmemiþ Ýsimler!..

Bu baþlýktan geçen dönem açmýþtým ama anýnda kapatýldý.

Buda kapatýlsýn mühim deðil.

Israrla birkez daha açmakta yarar görmekteyim.

Özellikle yurtdýþýnda yaþayan arkadaþlarýmýzýn,bazý baþlýklarda kaybolup giden ve daha sonrasýnda ''ben buna dikkat çekmiþtim'' türünden yakýnmalarýna hepimiz þahit olmaktayýz.

Derdim þu;bu arkadaþlarýmýza müdahale edilmeden burada keþfettikleri isimleri bizlere ve kulübe duyurmalarý.

Neden yeni bir Serkan Çalýk bu baþlýktan çýkmasýn arkadaþlar diyorum ve kilitofobimi yineliyorum

Kaan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    28

Evet çok güzel ve doðru bir baþlýk... Bu sitede yaklaþýk 50'ye yakýn gurbetçi var...
    teκ κardeþ dгogнeda uпiтed

Harun-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    41

aklima ilk gelen, israrla tekrarliyorum bu adami alalim: Zafer Yelen ( Rostock ).

genis capta bir liste sunabiliriz.
    *
    * Aðýzdan çýkan söz muallakta kalmaz, ya sað tarafa yazýlýr ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamýný ALLAH adamý yapma Sanatý'dýr ~

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    52

Meydan sizin.Baþlýk sizin.Sorumluluk sizin.
    Ýzliyoruz.Takip ediyoruz.Destekliyoruz.
    Alýntý AvniAker Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    aklima ilk gelen, israrla tekrarliyorum bu adami alalim: Zafer Yelen ( Rostock ).

genis capta bir liste sunabiliriz.

Ömer Akdað - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Standart Miralem Sulejmani

Hollanda'nin Heerenveen takimindaki Sulejmani ve onunla çok uyumlu olan Pranjic'i begeniyorum. (Ama özellikle Sulejmani)

Isim: Miralem Sulejmani
    Uyruk: Sirbistan Karadagli
    Mevki: Ofansif ortasaha, Forvet
    Milli maç sayisi: 0 (0 gol)
    Dogum tarihi: 5/12/1988
    Dogum Yeri: Belgrado

http://www.youtube.com/watch?v=AIRlAB7vIFo (Soldaki Pranjic, sagdaki Sulejmani)
    http://www.youtube.com/watch?v=g_Z6gWL6SuM

Ömer SEVÝNÇ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

Buraya bir isim yazýlmasýnýn bir iþe yarayacaðýný düþünmüyorum..
    Sâhipsiz olan memleketin batmasý haktýr;
    Sen sâhip olursan bu vatan batmayacaktýr!
    - Eomer -

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdem Keser - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Avustruya'dan Cem Atan ve Veli Kavlak.
    Özellikle Cem'e dikkat!

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Yaþ
    50

Unterhacking'den ceyhun,Rostock'dan Zafer Yelen ve Fortuna Düsseldorfdan Hamza Cakir alinsin...

forfolos
    Ziyaretçi

Ardahanspor da CemCanÞahinAlioðlu var o alýnabilir.

Yönetim Kurulu Mollasalihoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

aslýnda bu liste gizli olmalý sonuçta forum halka açýk..
    tatlý bir dert
    BordoMavi.Net Forum Kurallarýna aykýrý bir mesaj veya kullanýcý gördüðünüzde, Kullanýcý Panelinde bulunan sekmesine týklayarak ilgili mesajý raporlamanýzý sizlerden rica ederiz.

vurgun_kiz_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    42

her zaman soyluyorum iyi futbolcu diye Sochaux da oynayan Mevlut Erdinç.
    YASAMAK BIR AGAC GIBI TEK VE HUR VE BIR ORMAN GIBI KARDESCESINE===>TSira YasemiN<===

F.Tütüncü - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    38

Ýyi oyuncuymuþ

1988 doðumlu futbolcu. avusturya'daki bu arkadaþ kendisini Rapid Wien in baþarýsýna adamýþtý. 16 küsur yaþýndayken birinci ligde sahaya çýkýp, avusturya birincþ liginde top oynayan en genç isim olmayý baþardý. evet, doðru tahmin ettiniz, ailesi türkiye'den göçmüþ avusturya'ya. avusturya'da büyümüþ çocuk, avusturya'yý u19'da uçurdu bu yaz. hocasý hickersberger tarafýndan millî takýma çaðrýlan çocuk, belli ki avusturya futbolunun bundan sonraki on yýlýna damgasýný vuracak. beklentiler kendisinden o kadar yüksek ki, damga vurmasýna kesin gözüyle bakýlýyor da, millî takým kamplarýna hengi futbol devinden katýlacaðý tartýþýlýyor. evet, adý devlerle anýlýyor bu çocuðun. bizi soracak olursanýz, adýný duymuþ ve yakýnlarda temasa geçmiþiz ama iþ iþten çoktan geçmiþ, çocuk çoktan kararýný vermiþ. bakalým bekledikleri gibi çýkacak mý, eðer çýkarsa milletçe bir bardak su içeceðiz korkarým ki.
    Veli Kavlak; 3 Kasým 1988 dogumlu Türk asýllý genc futbolcu...Anne babasý Türk...Futbol yasantýsýný Avusturya'nýn Rapid Vien takýmýnda sürdürüyor..16 yýl 6 ay 19 gün ile Avustuya da oynayan en genc oyuncu ünvanýný kapmýs...2004-2005 sezonunda sampiyonlugu da yasamýs her ne kadar 2 macta forma giysede...Avusturya milli takým hocasý Pepi Hickersberger de napmýþ etmiþ hemen kendi ülkesine kazandýrmýs bu genci gecen sene...Su sýralar Avusturya U-20 futbol takýmý kadrosunda; 20 yas altý Dunya Kupasý organizasyonu için Kanada da..Yarýn yarý final macýnda Cek Cumhuriyeti ile karsýlasacaklar...Hocasýnýn gözbebeði, nasýl olmasýn ki yetenek abidesi maþallah...Bir bardak su içelim gene anasýný satim...
    All gave some;
    Some gave all.

PSN: Abdisson

Özkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

Bu Fatih Terim gece gece beni yine günâha soktu. Millî takýma alamadýðý adamlardan bir takým kursak 4-5 yýl sonra Avrupa Kupasý alýrdýk.
    Stand-upçý baþkan istemiyoruz!

Osman Yavuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Geçen hafta Hansa Rostock Wolfsburg maçýný seyrettim ve burada Zafer Yelen ismini zikreden arkadaþlarýma %100 katýlýyorum.Gerçekten ilerleyen yýllarda çok önemli bir yýldýz olacaðýný düþünüyorum.Çok iyi bir tekniði var Zafer'in ama alýnmasý zor görünüyor.
    Colmandante

TSezgin61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

size bir tanidik hikaye anlatacam... bahsettigim futbolcu CENGIZ VEISOGLU, 89 dogumlu oflu ve koyumu koyu TRABZONSPOR TARAFTARI, cocukluk arkadasim... cengiz gecen sene bize denenmeye gelmis, ve büyük dahi ZIYA DOGAN ve ÖZKAN SÜMER tarafindan "zamanimiz yok" diye geri cevirilmis... sonrasinda pesinde olan fenerbahceye denenmeye gitmis ve fener beklemeden tamam demis...

imzayi atmadan cengiz "Trabzona 1 haftaligina gidebilirmiyim, babaannem rahatzizlandi" yalanini uydurmus, ve tekrar babasinla kulübe gelmis. babasinin "oglum fenere gitmesin alin burda oynasin yapmayin" demesine ragmen "alamayiz olmaz" seklinde geri cevirilmis...

suan bahsettigim cengiz veisoglu fenerbahce paf takiminda top kosturuyor. ve inaniyorumki yakin gelecekte a takima alinacak,ki yetenegi bagiriyor....

Harun-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    41

benden bu kadar biraz kopya oldu ama neyse...

ALMANYA (1.Lig) :

Zafer Yelen (FC Hansa Rostock)

ALMANYA (2.Lig) :

Abdulkadir Özgen (Alemannia Aachen)

FRANSA (1.Lig) :

Mevlüt Erdinç (FC Sochaux)

HOLLANDA (1.Lig) :

Nuri Þahin (Feyenoord Rotterdam)
    Muslu Nalbantoglu (NEC Nijmegen)
    Mehmet Kerem Yilmaz (Sparta Rotterdam)
    Aykut Demir (NAC Breda)

HOLLANDA (2. Lig) :

Ýlhan Demirci (Stormvogels Telstar)
    Þenol Kök (AGOVV Apeldoorn)
    Ahmet Kýlýç (AGOVV Apeldoorn)

BELÇÝKA (2.Lig) :

Semih Osman Serbest (KV Red Star Waasland)
    Ahmet Alper Öcal (KVSK United)
    Fatih Çelik (KVK Tienen)
    Müslüm Karabulut (KVK Tienen)

ÝSVÝÇRE (1.Lig) :

Serdal Kül (FC St. Gallen)

ÝSVÝÇRE (2.Lig)

Ali Özcakmak (Concordia Basel)

DANÝMARKA (1.Lig) :

Yasin Avcý (AC Horsens)

DANÝMARKA (2.Lig) :

Mehmet-Ali Þirin (Köge BK)
    Yasin Kesgin (Köge BK)
    Ibrahim Öksüm (Köge BK)
    Volkan Ceran (Aarhus Fremad)
    Mohammed Abdalas (Fremad Amager)
    Polat Bozkurt (B93 Kopenhagen)

RUSYA (1.Lig) :
    Caner Erkin (CSKA Moscow)

.
    Konu Harun-61 tarafýndan (05.04.2008 Saat 12:34 ) deðiþtirilmiþtir.
    *
    * Aðýzdan çýkan söz muallakta kalmaz, ya sað tarafa yazýlýr ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamýný ALLAH adamý yapma Sanatý'dýr ~

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    52

Eminim bu hikaye doðrudur.
    Serkan Çalýk içinde anlatýlanlar gibi.

Skandaldýr.

Ama skandalýn sorumlularýna bunlar sýkça hatýrlatýlmalý.
    Alýntý trabzonkolik61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    size bir tanidik hikaye anlatacam... bahsettigim futbolcu CENGIZ VEISOGLU, 89 dogumlu oflu ve koyumu koyu TRABZONSPOR TARAFTARI, cocukluk arkadasim... cengiz gecen sene bize denenmeye gelmis, ve büyük dahi ZIYA DOGAN ve ÖZKAN SÜMER tarafindan "zamanimiz yok" diye geri cevirilmis... sonrasinda pesinde olan fenerbahceye denenmeye gitmis ve fener beklemeden tamam demis...

imzayi atmadan cengiz "Trabzona 1 haftaligina gidebilirmiyim, babaannem rahatzizlandi" yalanini uydurmus, ve tekrar babasinla kulübe gelmis. babasinin "oglum fenere gitmesin alin burda oynasin yapmayin" demesine ragmen "alamayiz olmaz" seklinde geri cevirilmis...

suan bahsettigim cengiz veisoglu fenerbahce paf takiminda top kosturuyor. ve inaniyorumki yakin gelecekte a takima alinacak,ki yetenegi bagiriyor....

Sefa Murat Dokuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika
    Yaþ
    32

Mehmet Batdal'ý çok beðeniyorum ben Bucada golleri yaðdýrýyordu... Altayda da çok boþ durmuyor...Gelecekte daha da geliþtirecektir kendisini...
    Ey Türk Gençliði!
    Birinci vazifen, Türk istiklalini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafa etmektir.

Cafer Bulur - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    44

Alýntý Tosun61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Unterhacking'den ceyhun,Rostock'dan Zafer Yelen ve Fortuna Düsseldorfdan Hamza Cakir alinsin...
    katiliyorum.özellikle düsseldorftan hamza cakir kacirilmamali.kendisi de zaten trabzonlu.defansta sagbek ve stoper mevkiinde oynayabiliyor.mutlaka alinmasi gerekir.ceyhun ve zafer i almamiz gerektigini söylemeye zaten gerek bile duymuyorum.
    "Yükseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Fýrtýna Denir Çýkmayýn Yolumuza..."

okg_53 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Yaþ
    39

OLCAY abi sen baþlama yine Tita,jaba... diye yeterki
    Serdar kül yýldýz olur.
    Teþekkürler cesur insanlar Erman Toroðlu ve Uður Meleke
    Gâfil ne bilir neþ've-i pür þevk-i vegâyý, Meydân-ý celâdetteki envar-ý sefâyý.
    Merdân-ý gazâ aþk ile tekbirler alýnca, Titretti yine rûyý zemin arþ-ý semâyý.
    Allah yolunda cenk edelim, þan alalým þan. Kur'an da zafer vâdediyor hazreti Yezdân.

Ali Ýhsan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Habu çocuk bize gol attýðýnda buna deðil de bunu takýma almayanlarý sövün! Unutman haa!

Böyle hikayeleri çok duyuyoruz. Nedenini çözemedim hala. Trabzonspor altyapýsý fener altyapýsýndan çok daha iyi bir takýma sahip ki bizim beðenmediðimizi ayný zaman zarfýnda fener beðeniyor.
    Hürriyetimi kaybettim, cesaretimi asla kaybetmeyeceðim!

TSezgin61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

Alýntý Ali Ýhsan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Habu çocuk bize gol attýðýnda buna deðil de bunu takýma almayanlarý sövün! Unutman haa!

Böyle hikayeleri çok duyuyoruz. Nedenini çözemedim hala. Trabzonspor altyapýsý fener altyapýsýndan çok daha iyi bir takýma sahip ki bizim beðenmediðimizi ayný zaman zarfýnda fener beðeniyor.
    ´malesef biz ayni bu kafayla gidersek serkan calika baktigimiz gibi bakacaz böyle futbolculara.

bu arada simdi baktim, U19 aday kadrosuna cagirilmis... zaten burada mainzdada oynadi.

Trabzonspor icin her mac aglardi, biraksan 24 saat maclari anlatirdi "yattarayi gördünmü, gökdenize bak be dimi ama" dilinden düsürmezdi... heleki fenere olan öfkesini..

ama kader ne diyebilirsin. bazi insanlarin kaderinide böyle ziya gibi özkan sümer gibi adamlar bitiriyor!!

buda attigi gollerden birtanesi: http://youtube.com/watch?v=Wk_7aVyXNzU
    Konu TSezgin61 tarafýndan (06.04.2008 Saat 16:42 ) deðiþtirilmiþtir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

´malesef biz ayni bu kafayla gidersek serkan calika baktigimiz gibi bakacaz böyle futbolculara.

bu arada simdi baktim, U19 aday kadrosuna cagirilmis... zaten burada mainzdada oynadi.

Trabzonspor icin her mac aglardi, biraksan 24 saat maclari anlatirdi "yattarayi gördünmü, gökdenize bak be dimi ama" dilinden düsürmezdi... heleki fenere olan öfkesini..

ama kader ne diyebilirsin. bazi insanlarin kaderinide böyle ziya gibi özkan sümer gibi adamlar bitiriyor!!

buda attigi gollerden birtanesi: http://youtube.com/watch?v=Wk_7aVyXNzU
    Özer Hurmacý fanatik Trabzonsporlu, hemde çok yetenekli ama az kala gs ye gidiyordu. Yattara seneye uçtuðu zaman yerine koyacak adam hazýrdý...
    Bu yukarda bahsettiðniz oyuncu da böyle bi vaka...
    Allahým sen bizi oyuncudan anlamayan, oyuncu izleme komitelerinden kurtar...

Hasan Cubukcu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    45

S.A. dostlar boateng kardesleri begenmeyenler yukaridaki isimleri hic begenmezler .

10 tane 100 000€ luk futbolcu alsalar en az 3 futbolcu iyi cikar diye düsünüyorum ve bundan da ucuz transfer olmaz .

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Vakitleri mi yokmuþ? Ne iþleri varmýþ?
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)