Sayfa 1 Toplam 14 Sayfadan 1 2 3 11 ... SonuncuSonuncu
Toplam 329 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bülent Uygun'un Açýklamalarý

þahinler61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Standart Bülent Uygun'un Açýklamalarý

Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, deplasmanda farklý galip geldikleri için mutlu olduklarýný kaydetti.

Uygun, 15 dakikada 2 gol bulmalarýnýn kendilerini rahatlattýðýný ifade ederek, þunlarý söyledi:

''Bir ara oyun disiplininden kopar gibi olduk, ama sonra taktik deðiþikliklerle zor bir deplasmandan 4-0 gibi farklý bir galibiyetle ayrýldýðýmýz için mutluyuz. Puanýmýz 61'e çýktý. Trabzon'da sezon baþýnda yaþadýðýmýz olaydan sonra bize beddua yerine dualarýyla destek olan Trabzon camiasýna teþekkür ediyoruz. Buraya gelmemizin en büyük etkenlerinden bir tanesi de onlarýn manevi desteðidir.''

Önümüzdeki hafta Beþiktaþ gibi güçlü bir takýmla karþýlaþacaklarýný hatýrlatan Bülent Uygun...

þahinler61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

anladýlar herhalde orada olmalrýný bize borçlu olduklarýný

peeeeees..........
    Nick'ine sahip çýk kampanyasý byunus = yns61

Ali Yerlikaya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

Evet Bülent Uygun a helal olsun en azindan nankör degilmis, olayli Sivas maci olmasaydi kattigen SIvasspor bukadar ileri gidemezdi. Yani o olaylar onlar eppeyi maevi güc verdi.
    Ama yinede Sampiyon olabileceklerine pek inanmiyorum ama BJK macini alirsalar isler biraz degisir.

Koray - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

arkadaþlar bunlara daha beddua etmeyin ters tepki yapýyo gördüðümüz üzere...
    Lig Tv'de diðer maçlarýn beleþ izlendiði tek þehir. Trabzon!

laf sokuyor aklý sýra ! sen kim trabzon camiasý kim bea!!!!! biri þuna müzemizi göstersin... terbiyesiz herif hepsi senin yüzünden nuri sivasýda kayseriside kendini birþey sanýyor
    tabii yönetim destek falan vermediyse... taraftarýn sivasa destek verdigi falan yok
    Konu yns61 tarafýndan (30.03.2008 Saat 18:35 ) deðiþtirilmiþtir.

Ali Yerlikaya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

Alýntý esrarengiz61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    arkadaþlar bunlara daha beddua etmeyin ters tepki yapýyo gördüðümüz üzere...
    Bizden gaz aldiklari kesin ama benim duami almadiklari kesin yani.
    Ama Nuri ve adamlarini dualri kesin onlarlan hele hele Zeyyat Kafkas hergün onlar icin dua ediyordur.

Ýskender66 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    48

Helal olsun Bülent Uygun'a.. Ýnþallah bu yýl Sivasspor þampiyon olur.. Bizans takýmlarýnýn þampiyon olmasýný hiç istemiyorum. Gönlüm Sivastan yana..

kalavara - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    42

Standart yeme bizi büleeent

bu yumuþatýcý açýklamalarý o malum maç sýrasýnda yapsaydýlar keþke.benim gözümde hiç bir deðeri yok söylediklerinin.td kurnazlýðý yapýyor sadece.sivas yönetimi de maçý germek için ellerinden geleni yapmýþtý.þimdi de efendilik satmasýnlar saða sola.sivas benim gözümde bimiþtir ve bu yaptýklarýna "gerçekten" piþman oluncaya kadar da sivas bir istanbul köpeðinden baþka birþey deðildir..
    Konu kalavara tarafýndan (30.03.2008 Saat 18:34 ) deðiþtirilmiþtir. Sebep: yazým yanlýþý
    Ümit En Son Kötülüktür, Çünkü Ýþkenceyi Uzatýr!!
    my name is onur....
    Eðer Trabzonspor Diye Bir Din Olsaydý, Biz Müridler Çoktan Cennete Gitmiþtik..Bu Kadar Cefanýn Bir Ödülü Olarak...

Ben Dua EtmedÝm,nÝye EdeyÝm KÝ,kÜme DÜÞsÜnler Mahsuru Yok,,
    TÜRK;E KEFEN BÝÇENÝN SONU KORKUNÇ OLUR;

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdem Keser - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Büyük adamsýn Bülent hoca.
    Helal olsun..

Alýntý isko Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Helal olsun Bülent Uygun'a.. Ýnþallah bu yýl Sivasspor þampiyon olur.. Bizans takýmlarýnýn þampiyon olmasýný hiç istemiyorum. Gönlüm Sivastan yana..
    yanlýs anlamýssýnýz burda demek istedigi þu bizi trabzonspor hýrslandýrdý..

Ýskender66 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    48

Alýntý byunus Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    yanlýs anlamýssýnýz burda demek istedigi þu bizi trabzonspor hýrslandýrdý..
    Ben öyle anlamadým bu açýklamayý.. Valla sizi bilmem ama Ýstanbul takýmlarý þampiyon olmasýnda kim oýlursa olsun. Sivas bize ne yaptýki? Onu anlamýyorum. Stada bizim taraftarýmýz girdi. Maçý o yüzden hükmen kaybettik. Kýzýlacak biri varsa o da stada giren kendi taraftarýmýz. Biraz özeleþtiri yapalým lütfen..
    Gerek Sivas baþkaný Mecnun Okyaymaz, gerekse Bülent Uygundan bugüne kadar Trabzon aleyhine tek bir açýklama bile duymadým..
    Biraz sportmen ve centilmen olalým. Herþey maç kazanmak yada þampiyon olmak deðildir. Etik deðerler daha önemlidir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Hekimoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    44

biz kolay unutmayýz bülent efendi bu çabalaman beyhude.önümüzdeki sezon görüþürüz.maç günü adam olsaydýnýz.
    Konu Hekimoðlu tarafýndan (30.03.2008 Saat 18:40 ) deðiþtirilmiþtir.
    Hayat bir gündür o da bugündür.

Çaðatay_ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Arkadaþlar ne niyetle söylediðini bilemeyiz adamýn düþünceleri konusunda hiçbirimize vahiy inmiyor.

O yüzden öznel ile nesneli karýþtýrmayalým.Öyle demiþ olsa da herkes inanmak zorunda deðil.Ýnanmayanlar da ötekilere neden inandýn diyemez..Herkesin kendi fikridir saygý duyarým.

Ama açýkçasý pek samimi bulmadým ne yazýk ki.
    "Büyüklük haksýzca kazanýlaný hak görmek deðil, haksýzlýklara raðmen kazanabilmektir."

Özkan Sümer

dualarýyla destek olan Trabzon camiasýna teþekkür ediyoruz.

demekki bizim bilmedigimiz þeyler var iyi niyetli söylüyorsa.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Zeyyat Kafkas'tan bahsediyor iþte;

'Biz þampiyon olamazsak, Sivas olsun.'

:hýrr

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr

arkadslar bence bulent uygun iyi bir insan.. Trabzon'a trabzon insaninsa buyuk saygisi var... kendisini cok izledim cok dinledim... yerli yerinde konusur. adama laf yok! ama sivas'a ne derseniz diyin

alper* - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diðer

Trabzon'da sezon baþýnda yaþadýðýmýz olaydan sonra bize beddua yerine dualarýyla destek olan Trabzon camiasýna teþekkür ediyoruz. Buraya gelmemizin en büyük etkenlerinden bir tanesi de onlarýn manevi desteðidir.''
    Bulent bir buyuk devirmis
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

horoz1977 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bu adamý futbolcuykende h,ç sevmezdim þimdide.Çok yalaka bir adam bu kesin TS'nin hoçalýðýna oynuyor.Hiç samimi deðil buradaki olaylardan sonra basýn önünde farklý arkadan farklý konuþuyordu.Bunun kesin TS teknik direktölüünde gözü var.YALAKA HERÝF

Erkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda
    Yaþ
    32

Bulent hic kivirma, Trabzon`a TD Olarak istemiyoruz seni... ....
    Saldýrýn Seferoðullarý
    Bordo Mavi . Net

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

61 yapmýþlar. Bizi hatýrladý. Çok derin bir hoca
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Anýl Caner - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    36

fanatizmi bir kenara býrakarak düþünürsek þu an bir çok mesaj trabzonspor'luluk kavramýla örtüþmüyor.

Sivasspor bu sezon þampiyonluk yolunda en azýndan benim desteklediðim tek takým. Malum maçta tahrik vb. unsurlar açýsýndan suçlu pozisyondaydýlar ama saha inen "insan müsvetteleri"ne kýzmayýp da sivasspor ekibine kýzýyorsak haksýzlýk ederiz. bunun adý futbol faþizmidir.

Bülent uygun tarz ve üslup olarak tabiri caizse ayrý oynayan bir insan(baþýný anladýnýz). þampiyonluk hedefimiz yok, biz bu þampiyonluðu alýrýz, hedefimiz þu, hedefimiz bu" gibi her hafta deðiþen açýklamalar yapan birisi. trabzonspor konusunda ki tutumu da bu açýklamalarýndan birisidir. anadolu klüplerinin aðabeyi olarak trabzonspor'un desteðine ihtiyaçlarý var.

Ben þahsým adýna bülent hoca'yý ve bir çok sivassporlu oyuncuyu sevemesem dahi þampiyon olmalarýný çok istiyorum.
    Delikanlý kýz arkadaþýna "Sana olan aþkým 4 kardeþiminki gibi olacak.Bedenen ölse de onu ruhen hep yaþatacaklar" diyordu.

Muhalif - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay
    Yaþ
    45

Geçmiþ gitmiþtir. Bu kadroyla Sivas maçý 5-0 lehimize de tescil edilse pek bir þey olacaðý yoktu doðrusu... Bülent'in de artýk konuþmasýna gerek yok, iþine baksýn. Fb-Gs-Bjk'nin olduðu bir þampiyonluk yarýþýnda Sivasspor'u desteklerim ben kendi adýma... Þampiyon olurlarsa da 3 puan farkla olmalarýný isterim... Herkesin vicdaný rahat olur bu durumda!
    #7 King of Kings

vurgun_kiz_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    42

hayda ne bu simdi?baska isimiz yokda sivasa dua decez, ne geldiyse basimiza sizin yuzunuzden geldi ne duasi?heralde bulent uygun destek istiyor yada polemik yaratmak istiyor yada bize teknik direktor olmak istiyor.bulen uygun TRABZONSPORU kullanma biz senin ucuz oyununa gelmeyiz.
    YASAMAK BIR AGAC GIBI TEK VE HUR VE BIR ORMAN GIBI KARDESCESINE===>TSira YasemiN<===

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)