Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3
Toplam 52 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 52 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bafraspor Antremanýnda Kurþun Yaðdý!

metinulusoy - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    40

Alýntý mega61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    baþsaðlýðý yayýnlanmýþ sitede nihayet.geçte olsa uyandýlar.ayrýca bafra küme düþsün diyen arkadaþ hangi akla hizmet ediyor sormak istiyorum.unutmayalýmki benzer olaylar bizim kulübümüzün baþýna gelmiþtir.(gökdeniz,fatih olaylarý)
    yapýlmasý gereken tek þey tüm haklarý saklý kalmak þartýyla bafranýn ligten çekilmesidir.
    duyduðum kadarýyla tüm futbolcular,haklý olarak,memleketlerine gidiyorlarmýþ.bu þartlarda bu takým devam edemez.
    federasyon nihayet doðru kararý verdi.bu þartlar altýnda bu takýn maça çýkamazdý.Bafraspor'un tüm haklarý saklý kalmak þartýyla tüm maçlarý donduruldu.oynayacaðý rakiplar hükmen galip sayýlacak.ne onlar madur olacak ne de bafra.
    hocalarýmýza tekrardan Allah'tan rahmet kederli ailesine ve bafra halkýna sabýrlar diliyorum.bafranýn önde gelenleri bundan sonra hocalarýmýzýn adýný yaþatacak giriþimlerde bulunurlar umarým.
    # BMN #

cicero9 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    42

Selamlar arkadaþlar,

Çok üzüntücü verici ve can sýkýcý bir olay gerçekten. Ben Deðirmenderespor camiasý adýna geçen sene mücadele ettiðimiz bu ligde böyle bir olay yaþanmasýný þaþkýnlýkla izliyorum. Olaylarýn gerçekten çok geç farkýndalýðýna vardým. Bu kurþunun bir parçasýnýn da bizim TD'miz Ýlker Hoca'ya ve kaleci antrenörüne saplandýðýný hissettim.

Öncelikle birkaç yorum ve öneri sunmak istiyorum. Birincisi, Bafralý arkadaþlar lütfen olayýn peþini býrakmayýn. Senelerdir Türkiye Cumhuriyeti'nde üstü kapatýlmak istenen olaylarý böyle küfür, baðýrma çaðýrma diye yutturdular. Bu insan fýtratýna aykýrý bir þey. O adamlarý tetikleyen birileri yoksa ben de adam deðilim. Ha, belki diyebilirsiniz ki: "Biz bulsak, bize kim inanýr, ne iþimize yarayacak?" Siz bilin yeter; bugün bir kiþi bilir yarýn beþ kiþi, bir sene sonra 50 kiþi. Toplum bilinçlenmek zorundadýr. Bugün bu olayý böyle kapatýrsak, güç sahiplerinin ekmeðine yað ve bal sürmüþ oluruz. Konuyu araþtýrmak ve çalýþmak þarttýr.

Ýkincisi, Federasyon teselli olarak ligde tutmasý kalender bir davranýþ. Lakin, bizim olduðumuz yerde mafya olmaz, gibi tipik politikacý aðzýndan çýkma, 'ne þiþ yansýn ne kebap' türü ifadeleri býrakýp herkesi tatmin edici çözümler öne sunmalýdýr. Bugün Fenerbahçe, Þampiyonlar Ligi'nde çeyrek final mücadelesi veriyorsa bu en alttan baskýyý veya basýncý yaratan bu camialarýn sayesindedir. Federasyon, bu duygusal toplumda biraz duygusal davranýp, küçük kardeþi gibi Bafraspor hadisesini incelemeli ve yoluna öyle devam etmelidir.

Son olarak da tüm iyi dileklerinize destek veriyorum.

"Futbol asla sadece futbol deðildir"
    "dere coþtu bir kere"

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)