Sayfa 2 Toplam 22 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 12 ... SonuncuSonuncu
Toplam 540 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Baþkanýmýz Sadri Þener'in Açýklamalarý

Nereden
    Ýstanbul

Samimiyet böyle biþey olsa gerek
    Yüzde 50 kalýr. Öbürleri gider. Kalan 8 maçtaki performans da önemli. 6-7 oyuncu alýrýz. Direkt oynayacak 4-5 tane oyuncu almamýz lazým. Zaten zirveye oynamak için 6-7 süper adam gerekir. Öyle bir iki kiþi ile olmuyor
    Hiç düþünmeden gönderilecek 10-12 sözde futbolcumuz var Bu oyuncularýn gönderilmesi bile normale dönmek adýna önemli bi iþ..7-8 kalite transferle diðerleriyle yarýþabilecek bi kadro oluþturulabilir Kaleci çok önemli Birde kalan maçlardaki performans atýlacak 1-2 gole ya da kurtarýlacak 1-2 pozisyona bakmýyordur inþaallah

Herþey güzel olsun inþaallah

ÖmerFarukYýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Alýntý sungu61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sabah günlük gazetemi açtým tam sayfada baþkanýmýn röpörtajýný görünce gururlanmadým deðil...
    Her karesini yavaþ yavþ okudum...
    Þunu çok iyi biliyorumki Sadri Þener bizim son þanslarýmýzdan birisi...
    O yüzden söyledikleri çok önemli iki yýl daha kaybetme lüksümüz artýk yok...
    Geleceðe bakýþýný dik duruþunu,marka deðerimizi kavramýþ olmasýný,transfer düþüncelerini,birlik beraberlik mesajlarýný hesini çok beðendim...
    Umarým söylediklerinin hepsini fiiliyata geçirir, ben geçireceðine inanýyorum...
    cünkü yapýlamayacak hiçbir vaat te bulunmuyor...
    Ýnþallah fiiliyata geçirir.Geçireceðinede inancýmýz sonsuz.

Baþkaným inþallah dediklerini yapacak ve ilk senesinde bize þampiyonluðu tattýracak.

EÐÝTÝM ÞART!!!

haziranda transferler falan biticek deniliyor ama her geçen süre baský olarak dönebilir kendilerine. =) haziraný 4 gözle bekliorum
    Nick'ine sahip çýk kampanyasý byunus = yns61

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdem Keser - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Her ne olursa olsun kendi oyuncusunu basýnýn önünde eleþtirmesi baþkana yakýþmamýþ.
    Bir düþün bakalým Tolga'nýn psikolojisini,sonrada baþarýlý olmasýný bekle.
    Her maç ayný baský,her maç ayný hikaye.Dünyada kalecisini bu kadar yerden yere vuran baþka bir camia var mý yahu.
    Kalecidir,hatalý golde yer ama bu kadar baský olmaz bir insanýn üzerinde.Tolga hata yapsada sülalesine sövsek diye bekliyoruz resmen.
    Bir koyun kendinizi Tolga'nýn yerine,rahat koltukta oturup ahkam kesmek çok basit.

Çaðatay_ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Gönderilecek oyunculardan gelecek olan paralarý hesaba katmayý unutmayalým

Nereden
    Malatya
    Yaþ
    51

aslýnda stadýn olimpik olmasý bence o kadar önemli deðil, zaten tezahürat yapmýyorki seyircimiz.)

hüseyin1975 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    48

Alýntý chovy Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Her ne olursa olsun kendi oyuncusunu basýnýn önünde eleþtirmesi baþkana yakýþmamýþ.
    Her maç ayný baský,her maç ayný hikaye.Dünyada kalecisini bu kadar yerden yere vuran baþka bir camia var mý yahu.
    Kalecidir,hatalý golde yer ama bu kadar baský olmaz bir insanýn üzerinde.Tolga hata yapsada sülalesine sövsek diye bekliyoruz resmen.
    Bir koyun kendinizi Tolga'nýn yerine,rahat koltukta oturup ahkam kesmek çok basit.

Genel olarak sana Hak veriyorum Kardesim ama biz Büyük bir Takimiz ve Büyük Takimlarda herzaman Baski vardir ve olacakdir.
    Tolga Kardesimiz bunu kaldiramiyacaksa biraksin bu Isi.

Baskaninda demekki sabir sinirlari asmis ve sinirden yine ortaligi toza dumana katmis
    Rahmetli Babamin bu Dünyada bana birakdigi en büyük Miras "ÖLÜMSÜZ TRABZONSPOR ASKIDIR".

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Alýntý byunus Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    haziranda transferler falan biticek deniliyor ama her geçen süre baský olarak dönebilir kendilerine. =) haziraný 4 gözle bekliorum
    Mart sonunda imza attýracaklarý adamlar bile var.Tabi bunlar perde arkasýnda olacak

Alýntý yatttara Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    aslýnda stadýn olimpik olmasý bence o kadar önemli deðil, zaten tezahürat yapmýyorki seyircimiz.)
    Derbiden derbiye oluyo yinede. taraftar gruplarý birleþirse ii olur
    Nick'ine sahip çýk kampanyasý byunus = yns61

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Alýntý yatttara Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Tezahurat yapmamalarýna bir sebep de bu..Sahaya 100 metre uzaktaki adam kendini maçýn içinde hissetmiyor ki.Adamýn dibine top düþsün ki o da maçta olduðunu anlasýn.

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    48

Alýntý Çaðatay Bahadýr Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Tezahurat yapmamalarýna bir sebep de bu..Sahaya 100 metre uzaktaki adam kendini maçýn içinde hissetmiyor ki.Adamýn dibine top düþsün ki o da maçta olduðunu anlasýn.

Bazilarinin Dibine düsmesi yeterli olmaz.
    Kafalarina carpsinki Macda olduklarini anlasinlar
    Rahmetli Babamin bu Dünyada bana birakdigi en büyük Miras "ÖLÜMSÜZ TRABZONSPOR ASKIDIR".

@FLU - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

kaçamak konusuyor

benim midem bulandý

umarým özlenen baþarýlarý yakalarýz
    Trabzon'da dogan Kanuni Sultan Süleyman
    Padiþahlar arasýnda en uzun süre ve en çok topraga sahip olandýr
    çünkü o da bizim gibi BÝZE HER YER TRABZON demiþtir .

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    48

Alýntý @FLU Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    kaçamak konusuyor

benim midem bulandý

Örnek?

Biliyorsun bu Forumda Örnek ve Kaynak mühimdir

argentina - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    43

Alýntý HAMSÝ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    o kadar da söyledim Hayri abi ye ) Heyecandan unutmuþ olmalý. Neticede konuþtuðu kiþi Trabzonspor baþkaný
    ya orasý oyle bende mesela yazýyorum bazý yerlerde ama mesela fenerbahçe hakýnda yazacaksam (nekadar sevmesemde)araþtýrýyorum inetrnet sitelerine girp yada yabancý bir takým yazýlacksa bilgi sahibi olamak için net sayflarýna falan giriyorum...

gerçi arkadas doðru dedi taraftar zaten baðýrmýyor gerek yok diye ne bileyim en azýndan geldiði sehir Trabzon hiç baðýrmasa bile baya bi etki yapar seyirci yakýnsa
    Eðer Papa Fakirleri O Kadar Düþünüyorsa Önce Altýn Kubbeleri Satýþa Çýkarsýn

Diego Armando Maradona

Ahmet Kuru - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

güzel þeyler söyledi...ama biz söyleyeni çok duyduk,gördük,iþittik....
    Ýnþallah Dediklerini Yapar,uygular...
    Hadi Hayýrlýsý bakalým...
    Ne kaderime küstüm Ne Devlete küstüm…
    Çünkü inanmak, iman etmek varsa bir þeye, bedel neyse onada katlanýr. Yarabbi Kahrýnda hoþ, Lütfunda hoþ dedik… iki saniye sonrasýna garantimiz olmayan bir hayatýmýz için fýrýldak olmaya gerek yok, ben fýrýldaklýk istemem…( M . Y )

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    48

Alýntý lazboy_oflu61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    güzel þeyler söyledi...ama biz söyleyeni çok duyduk,gördük,iþittik....
    Ýnþallah Dediklerini Yapar,uygular...
    Hadi Hayýrlýsý bakalým...

Günün özeti budur.
    Yani "Nokta" cümleler kullanilmis

Erdal - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    50

Alýntý @FLU Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    kaçamak konusuyor

benim midem bulandý

) hocam her þeyi deyin Sadri bey hakkýnda ama kaçamak konuþuyor demeyin. Kaçamak deðil belki de tam tersi düþündüðü her þeyi söylüyor baþkan .Bu yöntem doru mu tartýþýlýr.Ama kaçamak konuþuyor demek tartýþýlmaz. Baþkan hem aklýna ne gelirse hem de hisleri ile konuþuyor....

Samet Yildirim - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

Güzel seyler söylemis..ama stad konusunda ya SADRI BASKANIN haberi yok yada MUAMMER SAKA-MAHMUT AKSUNUN haberi yok cünkü onlar 40 ile 50 bin arasi diyorlardi ama bakalim cok güzel konusmus insallah transferler erken biter ersun yanal da kalir(kalacak)...
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

bordolumavi61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    37

Þener Tunus'a kiminle gitti
    22 Mart 2008 / 12:11
    Akþam Gazetesi Trabzon Temsilcisi Haluk Ayyýldýz ''Bulak Kesin gibi'' dedi.
    Trabzonspor yönetiminin Ersun Yanal'la yeni sezonda yeniden çalýþýp çalýþmayacaðýný net bir þekilde beyan etmemelerinin nedeni ortaya çýktý.

Baþkan Sadri Þener, Giray Bulak'la artýk açýk açýk flört etmeye baþladý. Þener'in Tunus'un Sahe takýmýnda oynayan iki futbolcuyu bir hafta önce Bulak'la birlikte izlediklerinin dün ortaya çýkmasý gündeme adeta bomba gibi düþtü. Bulak'la birlikte Tunus seyehatinde, Þenol Güneþ'in Trabzonspor'u çalýþtýrdýðý dönemde yardýmcýlýðýný yapan Hüseyin Tok'un da yer aldýðý öðrenildi.
    Bu arada Barýþ Memiþ'in cezasýnýn Tahkim Kurulu tarafýndan kaldýrýlmasý Trabzonspor tarafýndan memnuniyetle karþýlandý, Asbaþkan Hayrettin Hacýsalihoðlu, söz konusu kararýn Türk futbolunda örnek teþkil etmesi açýsýndan büyük önem taþýdýðýný kaydederek, “Kulüp olarak bu konudaki ýsrarlý giriþimlerimizi sürdürürken, amacýmýz kimseye karþý mücadele etmek deðildi. Sadece bariz bir haksýzlýðýn ortadan kalkmasýný hedefliyorduk ve bu da gerçekleþti. Emeði geçen herkese teþekkür ediyoruz” diye konuþtu.

Haluk Ayyýldýz / Akþam

bu doðru mu ya

astopal - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

Alýntý 61 kuzenler Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ...........

Trabzonspor tribünleri 6 taraftar grubuna bölünmüþ durumda. Bu konuda ne düþünüyorsunuz?

Evet 6 grup olduðu söylendi bana. Bunlarý birleþtirip tek taraftar topluluðu daha þýk olur. Eskiden sadece Çýlgýnlar vardý. Þimdi Gurbetçi'si var, Çýlgýn'ý var. Karþý tarafta birileri var. Bu konulara Mahmut Aksu bakýyor.

......
    beyler bence trabzonspor taraftarlarý olarak

ayrýyyeten bordomavi.net grubu olarak

en çok bu konu üzerinde yoðonlaþmamýz gerekiyor

acilen bir birlik kampanyasý baþlatýlsa

tribünlerde hep bir aðýzdan tezahürat yapýlsa

takýmýmýza ve oyuncularýmýza bu durumdan

daha çok heyecan þevkve hýrs hasýl olmazmýydý

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçýnalp - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    44

Alýntý chovy Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Vallahi kusura bakma ama chovy kardeþim, ben Tolga'nýn psikolojisini niye düþüneyim, o benimkini düþünsün. O iþini iyi yapmýyor, biz sadece konuþup duruyoruz, o yine parasýný alýyor, ki Allah gani gani daha çok versin... Ama ben her hafta biraz daha mutsuz ve umutsuz þu takýmý seyrederken bir taraftan da onun transfer taksitlerinin üzerime düþen kýsmýný ödüyorum, Lig Tv'ye, kombineye, formaya, dergiye... Þu anda Trabzonspor'a fayda açýsýndan benle Ahmet Þahin'in, Jefferson'un ya da Onur'un hiç bir farký yok. Sanki bu adamlar yoklar ortada yahu Tolga her hafta saçma sapan bir gol yiyor, her hafta yine kalede... Bu kadar net bir biçimde hoca senin arkandayken (ki bence yanlýþ) psikolojini de ben düþüneceksem sen ne zaman neyi düþüneceksin?

Vkgz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Röpörtaj ama Gökdeniz Bir Yýldýz....
    Önce TRABZONSPOR

renac - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hakkari

herþeyi beyendimde aklýmda stadyum konusu kaldý orada stadýmýzýn olimpik mi yoksa koþu pisti olmayan br stadyum olup olmadýðýnýda belirtseydide bizde rahatlasaydýk inþallah olimpiyat stadý olmaz ama baþkanýn dediðine göre olimpiyat kasabasý dedi yani olimpik stad olucak gibi baþkaným ne olursun etme olimpik stad olmasýn elinizden ne geliyosa yapýn

Kasým Hilal - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    41

Alýntý EmrahYalçýnalp Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Vallahi kusura bakma ama chovy kardeþim, ben Tolga'nýn psikolojisini niye düþüneyim, o benimkini düþünsün. O iþini iyi yapmýyor, biz sadece konuþup duruyoruz, o yine parasýný alýyor, ki Allah gani gani daha çok versin... Ama ben her hafta biraz daha mutsuz ve umutsuz þu takýmý seyrederken bir taraftan da onun transfer taksitlerinin üzerime düþen kýsmýný ödüyorum, Lig Tv'ye, kombineye, formaya, dergiye... Þu anda Trabzonspor'a fayda açýsýndan benle Ahmet Þahin'in, Jefferson'un ya da Onur'un hiç bir farký yok. Sanki bu adamlar yoklar ortada yahu Tolga her hafta saçma sapan bir gol yiyor, her hafta yine kalede... Bu kadar net bir biçimde hoca senin arkandayken (ki bence yanlýþ) psikolojini de ben düþüneceksem sen ne zaman neyi düþüneceksin?
    Chovy'nin "Kendinizi Tolga'nýn yerine bir koyun" dediði kýsým gerçekten dikkat edilmesi gereken bir kýsým.
    Tolga hiç saðlam kafa ile oynayamadý bu takýmda..

Bir söz vardýr..
    Her sözün doðru olsun ama her doðruyu her yerde söylemek de doðru deðildir.

Bakýn üç cümleyi yakýþtýramadým baþkanýma..

-Herkes Tolga'nýn iyi kaleci olmasý için uðraþýyor. O da olmayacaðým diye elinden geleni yapýyor. Böyle bir imkan kime veriliyor? Kaldý 6-7 maç, parçala kendini.

-Ben Rize için birini yenmem gerekiyorsa yenmeliyim. Karadeniz illerinin kalmasý lazým. Ama Rize kalmamak için elinden gelen mücadeleyi veriyor.

- Beþiktaþ maçýnda Holosko 76 metre koþuyor, bu 56 metre koþuyor. Dýþ kulvardan geliyor ve geçiyor. Bu olmaz yani. Gücün yetmiyorsa omuz darbesiyle durdurursun.

Bence þýk açýklamalar deðildi..
    Açýk yüreklilikle söylenmiþ sözler, bunda þüphe yok. ayrýca lafýný da sakýnmamýþ baþkan, eyvallah ama söylenen sözün neye tesir edeceði düþünülmeli..

Ayrýca Gökdeniz'in yýldýz olup-olmadýðýný hala tartýþma konusu yapmasý da sadece tükürdüðünü yalamamak için..
    Facebook

Sakin çocuk KHE

halil ibo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    56

Baþkanýn yerinde tespitleri var.Çözüm için çabalarý olduðunu söylüyor.Allah yardýmcýsý olsun.Transferde yanlýþ yapmak sadece onun korkusu deðil son yýllarda bu taraftarda çokça etkilendi transferlerden.Hem transfer çalýþmalarý hemde sonrasýnda gelen adamlar;uyumsuz,yetersiz ve dengesiz olarak bizi kahretti,inþallah transferler bu sene istediðimiz zamanda ve kalitede olur.
    Baþkanmýzýn futbolcular hakkýnda direkt beyanatlarý beni rahatsýz ediyor,bence futbolcularý teknik direktör ile tartýþmalý basýna paylaþmamalý.
    Beklemeyi bilen amacýna ulaþýr. JOSEPH DE VILLELE.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)