Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 54 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hedefimiz...

arkadaslar burada trabzonsporun hedefinin ne oldugunu tartisalim bir gün 100.000 üye deniliyor öteki gün sampiyonluk sonra türkiye kupasi simdide sampiyonlar ligiymis artik hedefimizin ne oldugunu senol hoca bile bilmiyor... belkide yönetim bizi uyutuyor...

sizce trabzonsporun hedefi nedir?

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu sene 2.lik seneye sampiyonlukmuss.

hedef ne kadar buyuk dusunulurse o kadar hirsli olur 20 senedir ayni seyi soyluyolar ben bu sene sampiyonluk bekliyorum

Muhalif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

yönetimin hedefi nedir bilemiyorum ama varis noktamizin 3. lük olacagini düsünüyorum bu sezon için..

SDanışmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı #10 Osmanozc Nickli Üyeden Alıntı

Bence de Osman'in bu dedigini hadef olarak belirlemislerdir.Edited by: ThE_s2d

geçen sene ikinci oldukya..

bu yönetim seneye de der bu sene ikinci olalim diye...[img]smileys/smiley11.gif[/img]

trapezus61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Trabzonsporun hedefi her zaman sampiyonluktur...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Sevgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bu yönetimin herhangi bir hedefi yoktur.Hedefi olan bir yönetim hedefine ulasmak için çaba gösterir bir çalisma içine girer 2 futbolcu transfer edemeyen bir yönetimden hedef beklemek ne kadar dogru olur ki.Vardigimiz nokta takimdaki futbolcularin TS sevdasi sayesindedir TS sevdasiyla ancak 2. olunur Türkiye kupasi alinir.

Büyük olan TRABZONSPOR un tek hedefi sampiyonluk olmalidir.

[QUOTE=ThE_s2d]

Geçen sene söylenen hedef yine bu degil miydi? Herkesin hedefleri ilerliyor , bizimki sene atliyor.Transfer desek,hepsi yilan hikayesi...

Bilmiyorum ki bu yönetime ne söylenir.Hep destek,tam destek diyelim bari...

Muhalif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

hep destek tam destek.. Ewt Magnolia.. hep kahir, hep hüsran da sonuç.. iyi olacak insallah iyi olacak!

BDiler61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

hedef sampiyonluk olmalidir 2. lik hiç bir zaman hedef olmamalidir

[QUOTE=Magnolia]
    Alıntı ThE_s2d Nickli Üyeden Alıntı

Geçen sene söylenen hedef yine bu degil miydi? Herkesin hedefleri ilerliyor , bizimki sene atliyor.Transfer desek,hepsi yilan hikayesi...

Tabi canim biz hep destek tam destek devam edelim onlarda bu sekilde ilerlesinler bir adim dahi ilerlemeyelim.Kötü geçen bir kaç yiln disinda hatirladigim lig siralamas hep ikincilik.Demek ki körü körüne destek bir ise yaramiyor uffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff

Alıntı Muhalif Nickli Üyeden Alıntı
    hep destek tam destek.. Ewt Magnolia.. hep kahir, hep hüsran da sonuç.. iyi olacak insallah iyi olacak!

Kardes yeni nickin günün anlam ve önemine göre tam "cuk" diye oturmus.Hayirli olsun[img]smileys/smiley1.gif[/img]

Hedefi Senol Günes açikladi.Ilk hedef Türkiye Kupasi'ni almakmis.Daha sonra önce önümüzdeki rakibi, daha sonra da digerini ekarte edip Sampiyonlar Ligi'ne katilmakmis.Ben de sizler gibi "insallah" deyip maçlara gitmeye devam edeyim,yapacak baska bir sey yok.Ama ben yine de eldekilere güveniyorum.

Edited by: Tandogan

BDiler61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

[QUOTE=sevgi]
    Alıntı Magnolia Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı ThE_s2d Nickli Üyeden Alıntı

Tabi canim biz hep destek tam destek devam edelim onlarda bu sekilde ilerlesinler bir adim dahi ilerlemeyelim.Kötü geçen bir kaç yiln disinda hatirladigim lig siralamas hep ikincilik.Demek ki körü körüne destek bir ise yaramiyor uffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff

unutmayalim takimsevgisi karsiliksiz sevgidir karsiliksiz sevmeyi bilmeyenlere taraftar denmez onlar klüpleri kendi menfaatleri için desteklerler biz bunlara türkiyede saksakci diyoruz

hepimiz trabzonsporun sampiyonlugunu istiyoruz yönetimde zurawski konusunda çok çaba harcadilar ama olmadi sen taraftar olarak avni akeri her maç doldur ondan sonra yildiz oyuncu iste avni akerin geliri su anda deplasman giderini karsilamiyor

madheart17
    Arkadasim sana kesinlikle katiliyorum. Takim sevgisi karsiliksiz sevgidir.

Bu saatten sonra takim sevgisini kimseden ögrenecek degilim ben bu takimi seviyorsam destekliyorsam Maça gidicem diye Istanbul dan TRABZON a gidiyorsam çikan her ürününü aliyorsam TRABZON lu olupta eziklerden birini destekleyen çocuklara TS formasi alip veriyorsam her ay evime 2 dergi giriyorsa TS laf söyleyen herkesle acimasizca tartismaya giriyorsam ben sampiyonluk isterim sampiyonluktan daha çok TRABZONSPOR için çalisan bir yönetim isterim TRABZONSPOR un büyüklügünün farkinda olan bir baskan isterim bu benim hakkim.Tutturmussunuz bir karsiliksiz sevgi siz buyurun sevin

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

SAMPIYONLUK YARISI
    Akbasoglu, bu yil sampiyonluk yarisinda Fenerbahçe'nin kendilerine oranla daha sansli oldugunu kaydederek, ''Biz bu yil hiç olmazsa ikinciligi elde etmek, gelecek yilda da sampiyonluga ulasarak taraftarlarimizin özlemini gidermek istiyoruz'' dedi.
    Hafta sonunda Akçaabat Sebatspor ile yapacaklari maçtan 3 puanla ayrilmak istediklerini ifade eden Akbasoglu, ''Dost kulübümüzle oynayacagiz, ancak yenmekten baska bir çaremiz yok'' diye konustu.

[/QUOTE

bu yaziyi "devre arasi transferler" topicindeson gelinen noktada da yazdim ama burasi için daha uygun olacak gliba;

Ya ben anlamiyorum bu olayi yaa,ne demek en azindan ikincilik????? hedef SAMPIYONLUK. 2. olursak(bu serefsizIstanbul takimlarina karsi,bu adaletsiz ortamda) o da basaridir ama "FB bize göre daha sansli,2.lik yeter" türünden açiklamalar yapmak yanlistir..Yönetici böyle derse Senol Hoca takimi nasil motive edecek,gerçi ilkönce Senol Hocayi motive etmek lazim....Simdi bana "gerçekçi olmak lazim,adam dogru söylemis" diyenler çikabilir ama ben kesinlikle bu açiklamayi tasvip etmiyorum..Hem de bu açiklamayi yapan TS liligi tartisilan,Istanbul^da sosyal statü kazanmak için özdegerlerinden vazgeçip fb kulübünün altyapi dernegine üye hatta yönetici olan bir kisi[img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img]

Trabzonspor camiasi,taraftari,Trabzon halki öyle bir noktaya gelmistir ki; takima olan ilgilerini maksimum düzeye çikarmak,takimi daha da içten sahiplenebilmeleri için mutlaka sampiyonluk yasamalidilar..Yani gelecek bir sampiyonluk gerek medya bazinda,gerek taraftar mantalitesi bakimindan,gerek TS yi tutmkta zorlanip küçük yasta istanbul takimlarina yönelen çocuklar açisindan çok olumlu sonuçlar doguracaktir..

bence yönetim mantalitesini degistirmek zorundadir,en kisa sürede "sokaga atacak paramiz yok.Bu sene 2. olalim,Sampiyonlarla Ligi'ne katilalim,oradan gelecek parayla ekonomimizi düzeltelim,sonra transfer yapar sampiyonlugu hedefleriz" mantigindan uzaklasmalilar..Trabzonspor camiasinin sampiyonluga olan özleminiiyice kavramalilar, eger bunu biliyorlarsa da ona göre davranmalilar.Hemen gelecek sezonun transfer çalismalarina baslayip yi bir kadro kurmalilar.Onlar bi cesur olsunlar,transfer yapsinlar,gerçekten sampiyonlukta çok iddiali olacak bi ekip kursunlar,ondan sonra destek görsünler..Önce ekonomi sonra sampiyonluk dememeliler,gelecek olasi bir sampiyonlugun ,ekonomi de dahil olmak üzere kulübe kazandiracaklarini iyi düsünmeliler..Gerçi eminim bunu düsünüyolardir ama o zaman ona göre hareket etmeliler...

[QUOTE=Berat Tekke]SAMPIYONLUK YARISI
    Akbasoglu, bu yil sampiyonluk yarisinda Fenerbahçe'nin kendilerine oranla daha sansli oldugunu kaydederek, ''Biz bu yil hiç olmazsa ikinciligi elde etmek, gelecek yilda da sampiyonluga ulasarak taraftarlarimizin özlemini gidermek istiyoruz'' dedi.
    Hafta sonunda Akçaabat Sebatspor ile yapacaklari maçtan 3 puanla ayrilmak istediklerini ifade eden Akbasoglu, ''Dost kulübümüzle oynayacagiz, ancak yenmekten baska bir çaremiz yok'' diye konustu.

[/QUOTE

buyurun iste koskaca TRABONSPOR un yönetimindeki birini yaptigi açiklamaya bakin buna sadece

YORUMSUZZZZZZZZZ !!!!!!! denir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

üstüne basarak söylüyorum,bunu söyleyen de TSliligi hala tartisilan,Istanbuldaki islerini gelistirmek için,sosyal statü kazanmak için özdegerlerinden ödün veren sonra da gelip Trabzonsor'a yönetici olan karaktersiz insan....açiklamalarina dikkat etmesi lazim,,ben hala Trabzonsporlulugundan süphe duyuyorum...[img]smileys/smiley7.gif[/img]

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Inançsiz bir yönetim oldugu takimda inançli bir takim ve taraftar beklenemezheyecan da beklenmez.Trabzonspor'a hedefimiz 2.lik dersen sen o stadin dolmasini bekleyemezsin.

tabiki taraftarin hevesini kaçiriyolar adamin maça gidesi gelmiyo[img]smileys/smiley18.gif[/img]

CeSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bu seneki hedefini 2.lik olarak açiklayan yönetime,

Bu seneki hedefolarak : daha hirsli bir yönetimgelmeli diye cevap veriyorum.Edited by: CeSS

SDanışmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı mackolik_61 Nickli Üyeden Alıntı
    tabiki taraftarin hevesini kaçiriyolar adamin maça gidesi gelmiyo[img]smileys/smiley18.gif[/img]

Öyle deme.Ben yinede takimindan memnunum.Imkanim olsa Trabzonspor'umuzun bütün maçlarina giderim.Ama malesef Trabzon buraya çok uzak. [img]smileys/smiley19.gif[/img]

Basta Sevgi ismiyle katilan arkadasin bu kadar sevgisiz olmasini anlamlandiramiyorum. Hosnut olmayanlar daima olacaktir, bugüne kadar olmustur da. Acaba bakmislar mi bu güne kadar böyle düsünen insanlarin ne faydasi olmus TRABZONSPOR'un gelisimine. Ne birseyi degistirebilmisler, ne de bir seyin gelismesine katkida bulunmuslar. Hiçkimse kimsenin tepkisiz olmasini ya da elestiri yapmamasini istemiyor. Sahsen benim tek dilegim bölücülügün yapilmamasi.

Koyulan hedef elbetteki sampiyonluk ya da en kötü ikincilik ve budur yani daha ne bekliyoruz.

Yönetime neden bulasiyoruz ki ayrica. Bu güne kadar hepimizin istedigi orta sahaya bir takviye yapmakti onu yaptik ve ayrica defansa da bir takviye yaptik. Devre arasi için gayet yeterli degil mi.

Her yere alternatif ararsak basta kaleci olmak üzere en az 3 tane daha transfer lazim.

Bence kadromuz harika ve hedefimiz de...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)