Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 73 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor'da Radikal Kararlar

TolgaTopçu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Standart Trabzonspor'da Radikal Kararlar

Trabzonspor'dan radikal kararlar

Trabzonspor Yönetim Kurulu, 6 branşta faaliyetlerin durdurulması kararı aldı.

Bordo-mavili kulübün yönetim kurulu, bu akşam yaptığı toplantıda, bilardo, çim hokeyi, masa tenisi, tenis, vücut geliştirme ve mono palet dallarında faaliyetlerin durdurulmasına karar verdi.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gökçebey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Topyekün kemer sıkıp hemen bütün kaynakları futbola aktaracaklar demek ki. Eh Türkiye'de futbol takımın başarılıysa başarılısın. Onlar da haklı.

alper* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

Ben bu dallarda faaliyetimiz oldugunu simdi ogrendim.
    Konu alper* tarafından (18.03.2008 Saat 22:15 ) değiştirilmiştir. Sebep: eksik m harfi eklendi 'muduriyet'
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Gerrard Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben bu dallarda faaliyetiiz oldugunu simdi ogrendim.
    vallah ne yalan söyliyim bilardoyu biliyordum da digerlerini bende daha yeni duyuyorum

unique - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Gönül ister ki her branşta başarılı olalım ama şu aşamada futbol takımı sefilleri oynarken bu kimsenin haberi olmadığı branşları durdurmak mantıklı geliyor bana.

Mert Marabaoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bence Çok Mantıklı bi adım, Nuri Albayrak gibi paraları sarman savuracağına, akıllı adımlar atıyor... BÜtün branşlar da başarısız olucagımıza, Tek branşta 24 yıllık hasrete son werelim..
    Ñâpî¥Ìm ß€Ñ ßØRDØ DÎ¥ÎÑ¢€ MåVÎ D€MÎ¥£Ñ
    • MåÑÎŦà¥I •

Talat YAVUZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yanlış bir uygulama daha geldi bu yönetimden..tebriklerr..
    NUHUN GEMİSİNE ÇİFTLER HALİNDE BİNMEDİK Kİ HAYATIMIZI ÇİFTLER HALİNDE DEVAM ETTİRELİM...

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yanılmıyorsam Mono Palet ve Bilardo dışındakiler zaten hiç faaliyete geçmemişti.
    keyif adamı ..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Neden yanlış olsun ki? Bir çim hokeyi takımımız olduğunu kaç kişi biliyordu? Evet büyük kulübün her branşta ekibi olmalı, spor kulübü futboldan ibaret olmamalı ama bu branşların kulübe getirisi götürüsünden daha mı fazla acaba? Bir takımın bir deplasmana gitmesi, o branştaki sporcular ve idarecilere ödenen paralar? Trabzonspor futbol takımı olmasa kim yüzünü çevirip de çim hokeyi takımına bakar? Kim sponsor olur?

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İnşallah faydalı bir uygulama olur.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Fatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bence doğru bir uygulama tebrikler
    Bordomavi.net

Mert Marabaoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı anti-ist Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yanlış bir uygulama daha geldi bu yönetimden..tebriklerr..
    Mantıklı Bi Açıklman wArmı? Hemen YAnlış Karar diyip bi kenara Atma, SEn bu branşlar kaç tanesinin AÇık Bile oldugunu biliyordun? ama Bu branşların Hepsine Toplam Baya Bİ miktar Ayrılıyordu.. Bence Çok Mantıklı..
    Ñâpî¥Ìm ß€Ñ ßØRDØ DÎ¥ÎÑ¢€ MåVÎ D€MÎ¥£Ñ
    • MåÑÎŦà¥I •

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

yakında TRABZONSPOR kulübünüde kapatırlar sıkıntıdan kurtarmış olurlar
    İnsanda güzel olan yüzdür, yüzde güzel olan gözdür ama aslında insanı insan yapan ağzından çıkan sözdür.. »
    Mevlana Celaleddin-i Rumi

Nereden
    İstanbul

Alıntı Gökçebey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Neden yanlış olsun ki? Bir çim hokeyi takımımız olduğunu kaç kişi biliyordu? Evet büyük kulübün her branşta ekibi olmalı, spor kulübü futboldan ibaret olmamalı ama bu branşların kulübe getirisi götürüsünden daha mı fazla acaba? Bir takımın bir deplasmana gitmesi, o branştaki sporcular ve idarecilere ödenen paralar? Trabzonspor futbol takımı olmasa kim yüzünü çevirip de çim hokeyi takımına bakar? Kim sponsor olur?
    tartışmaya girmiycem spor branşlarını kapatana kadar peşkeş çekilen paraları akıllı kullansınlar bkz.fenerbahçeye adamlar diğer branşlara ne önem veriyor benim bakış açım sporun her alanında desteklenmesi..
    NUHUN GEMİSİNE ÇİFTLER HALİNDE BİNMEDİK Kİ HAYATIMIZI ÇİFTLER HALİNDE DEVAM ETTİRELİM...

Mayls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Insallah faydali olur. Bu sayede giderler biraz daha azalir herhalde. Bence su asamada önem verilmesi gereken branslar zaten Futbol, Basketbol ve Atletizm.
    Trabzonspor HES yapma, kendi kalene gol atma!
    Karadeniz'e Özgürlük!

Cafer Bulur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

bahsi gecen spor dallarinda zannedersem ciddi bir faaliyetimiz yoktu.bunun icindir ki faaliyetlerinin durdurulmasi benim icin kücük bir ayrintidir.tabiiki bu dallarda spor yapanlarin ruh halini bilemem.eger yönetim kemer sikma politikasini gelecek sezon cok güclü bir takim olusturmak adina yapiyorsa ben buna raziyim.sahsen 24 senelik sampiyonluk özlemimize son vermek icin ne gerekiyorsa yapilmali düsüncesindeyim.
    "Yükseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Fırtına Denir Çıkmayın Yolumuza..."

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

tartışmaya girmiycem spor branşlarını kapatana kadar peşkeş çekilen paraları akıllı kullansınlar bkz.fenerbahçeye adamlar diğer branşlara ne önem veriyor benim bakış açım sporun her alanında desteklenmesi..
    Tartışmak insana yanlışlarını gösterir ve doğruyu bulmaya yardım eder Peşkeş çekilen paralar konusunda yeni yönetimin son derece sağlıklı düşündüğüne inanıyorum. İlk uygulamanın, maaşlarını dolarla alıp da hiçbir işe yaramayan 27 kişilik transfer izleme komitesini dağıtmak olduğunu düşünürsek paralar akıllı kullanılmaya başlanmış bile. Fenerbahçe ile Trabzonspor'u karşılaştırmak ne kadar doğru olur tartışılır. Fenerbahçe profesyonel bir kulüp olmanın sınırlarını bile zorluyor. Onlar için parayı diğer branşlara dağıtmak zor değil. Aziz Yıldırım'ın kara paracıkları konusuna hiç girmiyorum bile

Atmaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Kac lira tasarruf etmisler...

Sefaenes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

cim hokey takimimizda varmis da haberimiz yok neyse bence iyi olmus.

Nereden
    İstanbul

Tartışmak insana yanlışlarını gösterir ve doğruyu bulmaya yardım eder Peşkeş çekilen paralar konusunda yeni yönetimin son derece sağlıklı düşündüğüne inanıyorum. İlk uygulamanın, maaşlarını dolarla alıp da hiçbir işe yaramayan 27 kişilik transfer izleme komitesini dağıtmak olduğunu düşünürsek paralar akıllı kullanılmaya başlanmış bile. Fenerbahçe ile Trabzonspor'u karşılaştırmak ne kadar doğru olur tartışılır. Fenerbahçe profesyonel bir kulüp olmanın sınırlarını bile zorluyor. Onlar için parayı diğer branşlara dağıtmak zor değil. Aziz Yıldırım'ın kara paracıkları konusuna hiç girmiyorum bile
    tartısma acmıycam derken bakış açısına göre ben sporun her yönüyle yaşatılması için sonucta her kapatılan branşta trabzonlu cocuklar vardı yabancı degildi bu açıdan bakmıstım fener ile yarısmak degil amatör olarak devam ederdi zaten trabzonda birşey yok işsizlik diz boyu kendini kurtaran 100 sporcu hemşerimde böylece kayıplara karıstı yanlış bir uygulama derken bunları kasttettim arkadşım.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

tartısma acmıycam derken bakış açısına göre ben sporun her yönüyle yaşatılması için sonucta her kapatılan branşta trabzonlu cocuklar vardı yabancı degildi bu açıdan bakmıstım fener ile yarısmak degil amatör olarak devam ederdi zaten trabzonda birşey yok işsizlik diz boyu kendini kurtaran 100 sporcu hemşerimde böylece kayıplara karıstı yanlış bir uygulama derken bunları kasttettim arkadşım.
    Bu "elin oğlu milyarları götüreceğine benim teyzemin oğlu hayatını kurtarsın" mantığına çıktığı için sevmiyorum ben bu düşünceyi Bunun için Trabzonspor rant kapısı olmamalı. Eski futbolcularda da görüyoruz bunu. "Trabzonspor'un acilen bir transfer komitesine ihtiyacı vardır. Bu işi iyi bilen eski futbolcular dünyanın her yerinde futbolcu aramalıdır". Tabi yerseniz. Trabzonspor bir spor kulübü değil de iş kapısı olarak görüldüğü sürece daha çok branş kapanır

A.Gökhan AKIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doğu

bu dallarda ne böyle ağaç dalı mı? güzel olmuş bu ağaca tek dal yeter budamışlar iyi olmuş )

Nereden
    İstanbul

Bu "elin oğlu milyarları götüreceğine benim teyzemin oğlu hayatını kurtarsın" mantığına çıktığı için sevmiyorum ben bu düşünceyi Bunun için Trabzonspor rant kapısı olmamalı. Eski futbolcularda da görüyoruz bunu. "Trabzonspor'un acilen bir transfer komitesine ihtiyacı vardır. Bu işi iyi bilen eski futbolcular dünyanın her yerinde futbolcu aramalıdır". Tabi yerseniz. Trabzonspor bir spor kulübü değil de iş kapısı olarak görüldüğü sürece daha çok branş kapanır
    bak kardeşim asıl iş kapısı görenler o kadar paraları alıp hiçbirfaydası olmayan futbolculardır iş kapısı görmek demek degil benim bahsettiğim benim bahsettiğim bu sporcular zaten kendi insanımız yetiştir ver 500 lirasını sonra bu branslarda gerekeni yap ama sen anlamıycan belli...daha cevap yok senin tarafına

öyle bi dallar warmıydı basketbol futbol yeter
    Nick'ine sahip çık kampanyası byunus = yns61

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Peki anlamıyorum ben

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)