Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 68 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2 Trabzonlu Yaralandı

kudu_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Standart 2 Trabzonlu Yaralandı

Bekliyorum başlık açılacak mı diye kimse açmadı acaba önemsiz bir haber mi diye düşünmeye başladım bu başlığı başka başlıklar altında konuşmanın bu konuyu küçültmek olabileceğini düşünerek bu başlığı açıyorum

"...Turkcell Süper Lig'de Beşiktaş'ın 3-0 galibiyetiyle sonuçlanan Trabzonspor maçının ardından taraftarlar arasında olay çıktı.

Karşılaşmanın bitiminden yaklaşık 1 saat sonra Dolmabahçe'den Beşiktaş yönüne doğru giden iki takımın küçük birer grup taraftarı arasındaki sözlü sataşma, kısa sürede kavgaya dönüştü. Bu sırada aldıkları bıçak darbeleri sonucunda Trabzonsporlu 2 taraftar yaralandı.

Yaralanan bordo-mavili taraftarlardan biri Taksim yönüne giden dolmuşa sığınarak olay yerinden uzaklaşırken, diğer taraftar ise olay yerine gelen ambülansla hastaneye kaldırıldı.

Olay sonrası olay yerine gelen polis ekipleri, Beşiktaşlı kimi taraftarları gözaltına aldı."

Bu rezilliğe kimse birşey demiyor yaralanan 2 kişi var ortada hiç mi haber değeri yok bu olayın taraftarıyla övünen bir kulüp hiç mi bir yorum yapmaz bu konuda...

BMN yönetimi girişe bir yazı yazalım bu olayı protesto etmek için daha önce kulübümüze taraftarımıza futbolcumuza yapılan yanlışları girişe taşımıştık bunu da taşıyalım bu iki arkadaşı tespit edebilirsek geçmiş olsuna gidelim yanlarında olduğumuzu bilsinler...

ÇARŞI DELİKANLI OL TRABZON BIÇAĞA KARŞI
    UEFA KANIRTA KANIRTA AÇTI ŞEMSİYEYİ....ARTIK UEFA DAN TESCİLLİ BİR HIRSIZIMIZ, BİR DE ŞAMPİYONUMUZ VAR....82 HELAL PUAN ALIN TERİYLE ŞAMPİYON TRABZONSPOR....TEŞEKKÜRLER SADRİ BAŞKAN VE EKİBİ, TEŞEKKÜRLER BATMAYAN GÜNEŞİMİZ, TEŞEKKÜRLER YÜREKLİ FUTBOLCULARMIZ, TEŞEKKÜRLER PAYDAŞLAR.....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    28TS61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

ezikler medyasi olayi kapatti bile ya trabzonda olsaydi bu olay iste trabzon iste futbol terörü diye trabzonu yerden yere vururlardi

ama suc asil bizim yerel basinda, yerel basinda hi gündemde tutmuyor ve ezik yalakaligi yapiyorlar

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Medya olayı kapattı derken hangi medya da haber olmasını istiyoruz ? nerdeyse bütün basın yazdı. Elbetteki bu olay Trabzon'da olsaydı ne menem başlıklar atılacağını biraz aklı zekası olan herkes biliyor.

Yanlız daha öncede böyle bir başlık vardı kapattım ve sildim sebebi de bizim taraftarımızı rencide edebilecek düzeyde yazanların hem kanuni açıdan hem de özel açıdan kendi aleyhlerine kullanılacak kelimeleri bilinçsizce sarfetmeleri idi.

Maçtan 2 saat sonra evine gitmek için yola çıkanlara saldıracak derece de gözü dönmüş alçaklara ve onları yaptıklarına sebeb olanları tabi ki kınıyor lanet ediyoruz. Başlık açık kalabilir ama tekrar ediyorum ipin ucu kaçarsa tekrar müdahale etmek zorunda kalırız.

Ayrıca olay bıçaklama olayı da değil. Hayvanın birisi kırık bira şişesi ile saldırmış.
    Konu Külünkoğlu tarafından (18.03.2008 Saat 11:54 ) değiştirilmiştir.
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Şamil Ekinci|Dozer Cemil|Şenol Güneş|
    İki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bier kaç taraftar sahaya girdi diye 5 maç ceza verenler nerede acaba....

Sahadaki bir oyuncunun canının değeri taraftarın can değerinden dahamı fazla..... illla birilerinin öldürülmesimi gerekiyor.
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Murat GENEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

9 seneden beri Trabzona gelmeyen çarşıyı seneye bekliyoruz nokta..

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

külünkogluna katiliyorum diger konuda hakli oldugumuz yerde suclu duruma düsercesine yazilar yaziliyor hedef doguruyu yapmaksa sokaga cikip iki tanede bizim bicaklamamiz dogru degildir herhalde ama burada öyle bir ortam yaratiliyorki ....
    "Sir, I say that justice is truth in action." Benjamin "Dizzy" Disraeli

Uğur Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Olayları yakından gören biri olarak söylüyorum,uzun uzun anlatmak gerekirsede anlatırım,ama tek dileğim,çarşının Trabzona gelmesidir
    TRABZONSPOR 1967

Canİlker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzincan

Alıntı magurali Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Olayları yakından gören biri olarak söylüyorum,uzun uzun anlatmak gerekirsede anlatırım,ama tek dileğim,çarşının Trabzona gelmesidir
    valla ben merak ediyorum olayları. pm ile anlatırsan sevinirim.

Nereden
    Trabzon

adam öldürülür bjk tribünü adam bıçaklanır bjk tribünü çarşı grubunu hükümetin terör örgütü olarak görmesi gerek bence türk insanına zarar veriyorlar biran önce dağıtılmalı

Nereden
    İzmir

Alıntı Külünkoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Medya olayı kapattı derken hangi medya da haber olmasını istiyoruz ? nerdeyse bütün basın yazdı. Elbetteki bu olay Trabzon'da olsaydı ne menem başlıklar atılacağını biraz aklı zekası olan herkes biliyor.

.
    yazılması önemli değil dün 6pas ta bile serdar bali bu konuyu gündeme getirdi kimse kınamadı, kimse geçmiş olsun demedi olay bir haberdir illaki vericekler yaralamanın bıçakla veya bira şişesiyle olmasının ise hiç mi hiç önemi yok neticede akan bir kan var albayrak yönetimi yanlış yaptı biz onları girişte istifaya çağırdık, gökdeniz gitti girişte güle güle dedik, barışa haksızlık yapıldı girişte ezdirmeyiz dedik bunların hepsi olması gerekenlerdi şimdi ise taraftara yanlış yapılmıştır sizce girişte sessiz mi kalmalıyız tavrını beğenmediğimiz medya gibi kısa kısa bu olaydan mı bahsetmeliyiz yokmsa sesimizi duyurmalımıyız ben bunu merak ediyorum....
    UEFA KANIRTA KANIRTA AÇTI ŞEMSİYEYİ....ARTIK UEFA DAN TESCİLLİ BİR HIRSIZIMIZ, BİR DE ŞAMPİYONUMUZ VAR....82 HELAL PUAN ALIN TERİYLE ŞAMPİYON TRABZONSPOR....TEŞEKKÜRLER SADRİ BAŞKAN VE EKİBİ, TEŞEKKÜRLER BATMAYAN GÜNEŞİMİZ, TEŞEKKÜRLER YÜREKLİ FUTBOLCULARMIZ, TEŞEKKÜRLER PAYDAŞLAR.....

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

maçtan sonra konusu açılmıştı bunun ama sanırım silinmiş gitmiş.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Ben onu bunun bilmem hiç bir sebep yokken adamlara saldıran bizim taraftarlardır.İlk önce olayların başlangıç noktası olan bu konuyu tartıştıkdan sonra çarşıya geçelim.

Koray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

boş kahve muhabbetinden sonra Trabzona gelemiyodular zaten...artık hiç gelemiyecekler...

münferit kişilere saldırmak neyin nesi oluyo adi herifler...
    Lig Tv'de diğer maçların beleş izlendiği tek şehir. Trabzon!

Alıntı LazAnisT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben onu bunun bilmem hiç bir sebep yokken adamlara saldıran bizim taraftarlardır.İlk önce olayların başlangıç noktası olan bu konuyu tartıştıkdan sonra çarşıya geçelim.

sanamı soracaktık kime saldıracağımızı

Nereden
    Trabzon

haklı veya değil hiçbirşey insanları bıçaklamak sebebi değildir gidersin polise şikayet edersin bu adamlar bizi rahatsız ediyorlar diye

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Alıntı ofluerden Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sanamı soracaktık kime saldıracağımızı
    Tabiki bana sormayacaksınız.Hatta mümkünse aynı havayı bile solumayalım

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Ayşe Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bencede aynı havayı solumayalım. çünkü olayları çıkaranların yüzünden 10 yaşındaki yeğenimin kafasını sığırıp geçen bir şişe oldu.olaylardan çok uzak olmamıza rağmen daha maç başlamdan ağlayan bir uşak canını korumak için kaçan bir çocuk. kimse bana o başlattı bu başlattı demesin.Siz saldırıp kaçabilrisniz ama 10 yaşındaki çocuk kaçamaz ve bu olayıda kolay atlatamaz.
    İçimdeki Sevdan Öyle Büyük ki.Trabzonum.

erman_ss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

istanbul basını sadece gazetelerinin ufak köşelerinde değinirler.adamlar satır bıçak ne bulduysa üstümüze koştular ayşe ablanın dediği gibi hemen yanımda bira şişesi patladı..polisde diyoki uslu durun hepimizi taşlarlar böyle bir cümle olurmu.ama bunun trabzonuda var yaralanan arkadaşlara acil şifalar...ezik çarşı

cemilsezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

çarşı papucu yharım gel ankaraya oynayalım diyorum onalara başka bişe diyemiyorum
    GÖZLERİNDEKİ KARADENİZDE BOGULMAK İSTİYODUM AMA OLMADI BİZE DÜŞEN GÖZLERİNDE DEGİL YOKLUGUNDA KAYBOLMAK MIŞ

hüseyin1975 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Terbiyesizler.
    Bu ne ilk nede son olacak.
    Devlet Müdahele etmesi lazim.

Stadyum ve cevrelerine Kameralar yerlestirmek lazim ve Görüntü ile yakalananlara agir cezalar vermek lazim.
    Rahmetli Babamin bu Dünyada bana birakdigi en büyük Miras "ÖLÜMSÜZ TRABZONSPOR ASKIDIR".

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Ayşe Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hangi emniyet yapacak bunu.Ben maçtan önce etrafta bizi koruyacak sayılı kadar polis göremedim be.Adamlar bizi içeri almadı.can havliyle barikatı yıkıp içeri daldım ufaklıkla.yoksa bizi o ağızlarında salya akan adamlarla yüz yüze bırakacaklardı o emniyetteki adamlar. ben emniyet gförmedim girerken ama çıkarken vardılar ama onlara görev düşmedi gelmeseydiler hiç bence.
    İçimdeki Sevdan Öyle Büyük ki.Trabzonum.

her türlü pisliği yaparlar herşey bunlarda. sonrada spor programlarında barışın atılışını protesto ettiklerinden bahsedilir bırakın kardeşim bu işleri...yaralananlara geçmiş olsun diyorum.
    ''ŞAMPİYONLUK YAKIŞACAK ŞEHRİME''

Nereden
    İzmir

açmış olduğum bu başlığın ilerleyen muhabbetin sonunun olmaması gereken tasnif edilemeyecek provakatif eylemlere dönüşebileceğini düşünerek kapatılmasını istiyorum.Yaralanan arkadaşlarımıza geçmiş olsun diyor olayın sonucunu kınıyor deplasmanlarda asil bir Trabzonluya yakışır şekilde davranmamızı istiyorum...Futbol bir spordur olaya bu gözle bakalım bizim takımımızı sevdiğimiz gibi rakip takımlarında kendilerini seven taraftarlarının olabileceğini düşünerek hareket edelim...birbirimizi kırmayalım

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    A.Hilal Çakıroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

En başta, yaralananlara geçmiş olsun. Ama bir çok arkadaşımızın da belirttiği gibi Çarşı'dan önce olayın bu boyuta gelmesinde ilk sırayı alan Trabzonsporlu!lara yazıklar olsun. Yaralanan iki arkadaşın da vebali onların. Çok şükür ki daha kötüsü olmadı. Ama olsaydı da vicdan azabı yerine kendileriyle gurur duyarlardı herhalde. Maç çıkışında gözümüzün önünde (muhtemelen yanımızda yürüyen iyi niyetli 2-3 beşiktaşlının sayesinde) bizi es geçip hiç suçu olmayan ve sessizce giden 2 Trabzonsporluya saldırıp elindeki bira şişesiyle kafasına vurmaya kalkan, (şükür ki ıskalayan) ve aynı şişeyi o Trabzonsporlunun bacağına saplayan yaratıklara kızdığım kadar maç öncesi olayı başlatan Trabzonsporlu!lara da kızıyorum. Tabi ki bunların hiç biri insanların canına kastetmeyi haklı çıkartmıyor ama yaralananların trabzonsporlu olması da bizim taraftarımızı! masum yapmıyor.

Herkesin aklıbaşında davranması dileğiyle, yaralananlara acil şifalar diliyorum...
    Konu A.Hilal Çakıroğlu tarafından (18.03.2008 Saat 13:43 ) değiştirilmiştir.
    Fanatik Pacci

hüseyin1975 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı ayse61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hangi emniyet yapacak bunu.Ben maçtan önce etrafta bizi koruyacak sayılı kadar polis göremedim be.Adamlar bizi içeri almadı.can havliyle barikatı yıkıp içeri daldım ufaklıkla.yoksa bizi o ağızlarında salya akan adamlarla yüz yüze bırakacaklardı o emniyetteki adamlar. ben emniyet gförmedim girerken ama çıkarken vardılar ama onlara görev düşmedi gelmeseydiler hiç bence.

Türkiye Cumhuriyetinin Emniyeti yapacak!
    Bakin Ingiltereye.
    Holiganlar tamami ile Kontrol altinda.
    Sabikali Hooliganlar Mac saatini Karakolde gecirmak zorundalar.

Bu yüzdendirki dis Ülkeye gittiklerinde ve biraz serbestlik gördüklerinde cami cerceveyi indiriyorlar.
    Rahmetli Babamin bu Dünyada bana birakdigi en büyük Miras "ÖLÜMSÜZ TRABZONSPOR ASKIDIR".

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)