Sayfa 2 Toplam 2984 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 12 52 102 502 1002 ... SonuncuSonuncu
Toplam 74590 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2008-2009 l Transfer Dosyası

erol_izm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Az önce ATV'de Kazım Kanat "Sadri Şener yakın dostumdur ve sezon sonunda büyük ihtimalle George Leekens'i getirmeyi düşünüyor" diye bir haber attı ortaya. İlk transferimiz bir teknik direktör olabilir belki. Ve bence büyük bir hata olur. Yeniden yapılanmayı mutlaka Ersun Yanal gibi Türkiye piyasasını iyi bilen takip eden yerli bir teknik adamla gerçekleştirmeliyiz.

Transfer konusunda ise merak ediyorum hangi mevkinin açıklarını kapatabilecekler? Yattara ve Barış hariç neredeyse bütün kadro kütüklerden oluşuyor. Kaliteli transferler yapılsa bile önümüzdeki yıl başarı yine çok zor olur. Takımın birbirini tanıması ve kemik kadronun ortaya çıkması için en azından 15 maçın kötü geçmesini göze almak olacaktır. Önümüzdeki yıl için büyük hayalleri bir kenara bırakmak lazım şimdiden. En erken 2009-2010 sezonunda şampiyonluğa oynayan bir kadromuz ortaya çıkabilir.
    Get up, stand up: dont give up the fight!

Nereden
    Belçika

Hayir olamaz..

Emiroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzon insanı olarak ADALET anlayışımız Türkiyeye örnek olsun...

Ziyænın kadrosuna Ersunu ver ! Her maç sonrası arkasından salla anam salla sonra !

Bir de bejeke derbisi öncesi , Bi daha salla !

Bende Ersun olarak derby maça hazırlanıp,takımı motive edeyim değil mi ? !

YUH ! Diyorum yahu !
    Kendini geliştirmeli(!). Hiç bir futbolcu Trabzonspor'dan üstün değildir(!). Yeniden yapılanalım(!). Özümüze dönmeliyiz(!). Transferi kapattık(!).

Nereden
    Trabzon

bu takımı sil baştan oluşturmak gerek bu yaz bi temel atılmalı gelecek senenin devre arasındanda yapının üstüne koyulmalı ve sonraki yazda artık şampiyonluğa oynuycak kadro oluşturulmalı en az 2 seneye ihtiyacı var bu takımın yeniden yapılanması için

cyberentalpi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı erol_izm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Az önce ATV'de Kazım Kanat "Sadri Şener yakın dostumdur ve sezon sonunda büyük ihtimalle George Leekens'i getirmeyi düşünüyor" diye bir haber attı ortaya. İlk transferimiz bir teknik direktör olabilir belki. Ve bence büyük bir hata olur. Yeniden yapılanmayı mutlaka Ersun Yanal gibi Türkiye piyasasını iyi bilen takip eden yerli bir teknik adamla gerçekleştirmeliyiz.

Transfer konusunda ise merak ediyorum hangi mevkinin açıklarını kapatabilecekler? Yattara ve Barış hariç neredeyse bütün kadro kütüklerden oluşuyor. Kaliteli transferler yapılsa bile önümüzdeki yıl başarı yine çok zor olur. Takımın birbirini tanıması ve kemik kadronun ortaya çıkması için en azından 15 maçın kötü geçmesini göze almak olacaktır. Önümüzdeki yıl için büyük hayalleri bir kenara bırakmak lazım şimdiden. En erken 2009-2010 sezonunda şampiyonluğa oynayan bir kadromuz ortaya çıkabilir.
    leekens in bizdeki zamani cok igrencti. Breams zamaninda cok iyi idik. Umarim Ersun Hoca dan vazgecmezler.
    13 Vitor Hugo

Emre7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı atlantis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Revizyon istiyorum...
    istemesen de olacak... gökdenizin gönderilmeside eşit para alacak oyuncuların alınacağının bir göstergesidir bence
    [ille d' 7]

Nereden
    İstanbul

Cafer abi demişti sanırım.

ERSUN YANAL ; BU OLANLARIN AKABİNDE GÖNDERİLİRSEN,KULÜPTE 1 LİRA ALACAĞINI BIRAKIRSAN ADAM DEĞİLSİN !

Ersun'un istediği topçuları alabilirmişiz de , alamazmışız da...

Ne olacak canım...Alamazsak yollarız Ersunu,getirtiriz bir ÖZ evlaT ! yaptığımız transferleri oynatmayacak değil ya ! Sıkıyorsa oynatmasın ! Başka ÖZ EVLAT MI YOK !

Başkana muhalefet olmama 1 adım kaldı...Sadece 1 ...

Unutmadan...Kusura bakmayın ben hala orda kaldım...

Ne dedi başkan maçtan daha önce ?

-bejeke maçında sahada Gökdeniz Barış olacak...

Meğer Antrenöre haybiye para vermişiz yıllarca...Şu anda verenlerde Salak zaten...

Haftaya ilk 11 ' i de bekliyorum başkanım !
    Konu Emiroğlu tarafından (17.03.2008 Saat 01:21 ) değiştirilmiştir.
    Kendini geliştirmeli(!). Hiç bir futbolcu Trabzonspor'dan üstün değildir(!). Yeniden yapılanalım(!). Özümüze dönmeliyiz(!). Transferi kapattık(!).

Kadir Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tüylerimiz TİKEN TİKEN oldu.

Arif Timurcioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Morinyo hariç yabancı hocaya karşıyım. Ersun hocayı kaybetmesek iyi olur. Transferleri tamamen başkan kendi alacak imajı veriyor. Halbuki ersun hocanın türkiyeye getirdiği az maliyetli yabancıların kalitesi ortada.
    Trabzonsporlu olmak bir ayrıcalıktır.

Nereden
    Trabzon

Alıntı trabezonda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaslar,

Yönetim kurulumuz transfer calismalarini sürdürüyor.
    Sizlere bir transfer haberi vermek istiyorum.
    Trabzonsporumuz Almanyanin St. Pauli takiminda oynayan Ömer Sismanoglu ile ön sözlesme imzaladi.
    Ömer 18 yasinda ve forvet oynuyor. 1,86 boyunda ve iki bacaginida kullanabiliyor.
    Ben haberi bizzat ailesinden aldim.
    Ümit Milli takimda oynuyor ve gelecek vaad eden bir oyuncu olarak degerlendiriliyor..

Hayirli olsun.
    abi hayırlı olsun inşallah olur ama gözünü sevim şu fasaon habercilerden olma vallah o zaman sinir kat sayım yükseliyo kan şekerim düşüyo, gözüm kararıyo
    [ille d' 7]

Nereden
    Trabzon

yönetim ersun yanalı gönderirse bende şu kanaat oluşacak maşa olarak rahatça kullanabilecekleri birini trabzona getirip yine 3.sınıf oyuncuları alıp verecekler eline ersun yanalın adam gibi transferler isteyeceğini biliyorlar ondan çekiniyorlar ondan

Nereden
    İstanbul

Alıntı lejyoner61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yönetim ersun yanalı gönderirse bende şu kanaat oluşacak maşa olarak rahatça kullanabilecekleri birini trabzona getirip yine 3.sınıf oyuncuları alıp verecekler eline ersun yanalın adam gibi transferler isteyeceğini biliyorlar ondan çekiniyorlar ondan

Aynen dediğin gibi !

Ersun yollanır,MAŞA olarak kullanılabilecek,bir öz evlat getirilir !

Yönetim topçu alır ! MAŞA oynatır ! Oynatmama gibi bir lüksü yoktur,olamaz !

Diyelim bir delilik yaptı oynatmadı...Amaaaaaan ÖZ EVLATLAR aman,pardon, MAŞALAR ! BİTTİ Mİ ?

Gazeteden mi toplarsın,6 pastan mı ? Yoksa başka takımlardan mı ? ...

erol_izm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı cyberentalpi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    leekens in bizdeki zamani cok igrencti. Breams zamaninda cok iyi idik. Umarim Ersun Hoca dan vazgecmezler.
    Evet Breams dönemide başarılı bir dönemdi fakat 95-96'daki o efsane kadroyu kuran ve Şenol hocaya teslim edende Leekens'di. Ama yeniden yapılanma olacaksa bir yerli teknik direktörle yapılması daha mantıklı geliyor bana. Ersun hoca şimdiden ülkedeki yıldız adaylarını tarayıp listesini oluşturmuştur belkide. Teknik adam değişikliği çok büyük hata olur.
    Get up, stand up: dont give up the fight!

Nereden
    Trabzon

ünal, samet, giray bunların hiç biri gelmesin....
    ersununda gitmesini istiyorum...
    nedenim hucum oyununu çok sevmesi evet hucum oyunu zevkli ama bu kadro ya sen 10 oyuncu alsanda bu kadaro hucum oynayamaz en az 2 seneye ihtiyacı var...
    gelşecek adam sağlam kadro kurmalı gol yememeli ve kontra atak futbolunu iyi sergilemeli " bir zamanki biz"
    [ille d' 7]

Nereden
    Trabzon

Elimizdeki değerleri kaybeden daha doğrusu kaybetirilen bir klubüz. Bursa maçını izleyen varmı bilmiyorum ama maksim romasenko harikalar yarattı gene. Ah ziya ah diyorum başka birşey demiyorum.

renac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hakkari

ersun yanalla devam etmeleri için baskı yapalım

Nereden
    Trabzon

Alıntı aruwana Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Elimizdeki değerleri kaybeden daha doğrusu kaybetirilen bir klubüz. Bursa maçını izleyen varmı bilmiyorum ama maksim romasenko harikalar yarattı gene. Ah ziya ah diyorum başka birşey demiyorum.
    ben maximi dalen trabzonsporda görmek isteyenlerdeyim belki tekim ama
    yaş sorunu olmasa (çok istedim) gelsin alınsın derdim
    [ille d' 7]

Nereden
    Trabzon

Alıntı units Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben maximi dalen trabzonsporda görmek isteyenlerdeyim belki tekim ama
    yaş sorunu olmasa (çok istedim) gelsin alınsın derdim
    Abi ben şuan değilde geçmişte nasıl kaybediyoruz böyle bir değeri ona yanıyorum. Bize çok şeyler katabilecek bir oyuncuydu. Şuan dediğin gibi yaş sorunu var.

Nereden
    Trabzon

bugun yerel gazetelerin birinde gözüme çarptı yazıyordu yönetim transfer bütçesi olarak 10 trilyon ayıracakmış eğer bu doğruysa yönetime güvenim sarsılır sadece gökdenizden 15 trilyondan fazla gelir geldi bide kendi katacaklarınızla 20 trilyondan aşagı bütçe ayırmamaları gerek

Trabzonspor Kongre Üyesi
    28TS61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

ilk basta ersun yanal takimin basinda kalmali, sonra yattara ve baris memis ile yola devam edilmeli

Nereden
    Trabzon

Alıntı lejyoner61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bugun yerel gazetelerin birinde gözüme çarptı yazıyordu yönetim transfer bütçesi olarak 10 trilyon ayıracakmış eğer bu doğruysa yönetime güvenim sarsılır sadece gökdenizden 15 trilyondan fazla gelir geldi bide kendi katacaklarınızla 20 trilyondan aşagı bütçe ayırmamaları gerek
    bu takımın büyük borç içinde olduğunun imzasıdır.
    [ille d' 7]

Nereden
    Trabzon

Transfere kaleden başlanılmalı kaliteli bir yabancı petkoviç gibi, forvetten çıkılmalıdır. Baştan aşşağa tranfer lazım.
    Konu Arif Timurcioğlu tarafından (17.03.2008 Saat 03:06 ) değiştirilmiştir.

BDiler61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

eğer ersun yanalda giderse hiç toparlanma ümidimiz kalmaz
    SAMPIYONLUGU GETIRIN BIZE
    CANIMIZI VERELIM SIZE

madheart61--->BDiler61

kalavara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

ya kardeşim başkanı eski ve güvenilir diye getirdik ama bu da iyice eskici çıktı kardeşim.ne demek ersunu göndermek.bu takım daha iyisini yapabilir mi diye sorarlar adama.

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu takımı adam etmek istiyorlarsa her mevkiye transfer şart. Herkes stoper ve forvete yoğunlaşmış ama bu takımda Ferhat veya Tayfun sağbek, Mustafa solbek, Hüseyin ve Ayman'da ön liberoda oynadığı müddetçe başarıyı unutun...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)