Sayfa 51 Toplam 56 Sayfadan BirinciBirinci ... 41 49 50 51 52 53 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1391 adet sonuctan sayfa basi 1,251 ile 1,275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TSL 27. Hafta l Trabzonspor 2 - 1 Kayserispor

TSezgin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı ekdogan1991 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzonsporun herhangi bir anadolu takımını yendiğinde milletin bu kadar sevineceğini hiç düşünmemiştim
    anadolu takimini yendigi icin degil, ersun yanal icin, haftalardir göremedigimiz mücadele icin, umut bulut icin ve orda olan binlerce taraftar icin sevindik, kimse baska düsünmesin

vadaa55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

Tribünler plaka dakikasında(61) sevinirken gol yiyoruz. Sevinmek bize haram bu sene.
    sen git durma, ağlasa da gözlerim, sana gülümseyeceğim. dün buzdan bir dağ iken, hayaline aldanıp,birden çözüldüğümü nerden bileceksin.
    Hayat bir kumarsa, her defasında TRABZONSOR

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Nereden
    İstanbul

Takımımızı Tebrik ederim...

İnşallah seri yakalarız.

ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı pReN@_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Barış'a yapılan faul sonrası oldu bu olay.

Adamın nevri döndü. Haksızda sayılmazdı. Çünkü çok sert girdi o Toledo denen mahlukat.
    Türkçe, Turkche olmasın! Dilimizi koruyalım! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    “Tanrı rızası için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"İhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

tsmetu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

ANKARAGÜCÜ ANKARASPOR BEŞİKTAŞ BURSASPOR BÜYÜKŞEHİR BLD. ÇAYKUR RİZESPOR DENİZLİSPOR FENERBAHÇE GALATASARAY GAZİANTEPSPOR GENÇLERBİRLİĞİ KAYSERİSPOR KONYASPOR SİVASSPOR TRABZONSPOR VESTEL MANİSA
    TRABZONSPOR ANKARAGÜCÜ
    ANKARASPOR
    BEŞİKTAŞ
    BURSASPOR
    BÜYÜKŞEHİR BLD.
    ÇAYKUR RİZESPOR
    DENİZLİSPOR
    FENERBAHÇE
    GALATASARAY
    GAZİANTEPSPOR
    GENÇLERBİRLİĞİ
    KAYSERİSPOR
    KONYASPOR
    SİVASSPOR
    TRABZONSPOR
    VESTEL MANİSA

Kuruluş Tarihi:1967Başkanadri Şener Antrenör:Ersun YanalStadyum:Avni AkerWeb Sitesi:www.trabzonspor.org.trRenk:Bordo-Mavi

TakımlarOGBMAYPAV4. Galatasaray 26 17 6 3 49 19 57 30 5. Kayserispor 27 13 9 5 43 23 48 20 6. Trabzonspor 27 11 5 11 37 35 38 2 7. Denizlispor 26 10 6 10 33 32 36 1 8. Gençlerbirliği Oftaş 27 8 9 10 27 29 33 -2

İsim1 Jefferson O. Galvao K 29 Tolga Zengin K 35 Onur Recep Kıvrak K 77 Ahmet Şahin K Sayed Moawad D 15 Daouda Jabi D 18 Tayfun Cora D 32 Mustafa Keçeli D 38 Erdinç Yavuz D 4 Çağdaş Atan D 44 Tolga Seyhan D 85 Ferhat Çökmüş D 9 Adnan Güngör D 12 Ayman O 16 Musa Büyük O 30 Serkan Balcı O 5 Hüseyin Çimşir O 6 Hasan Üçüncü O 69 Kadir Keleş O 10 Umut Bulut F 11 Ibrahima Yattara F 21 Cem Demir F 7 Ergin Keleş F 8 Ömer Rıza F 90 Barış Memiş F

Maç Skoru Dağılımıİçerde / Dışarda 2-1 %38
    0-0 %7
    0-1 %7

%15 0-2
    %15 1-0
    %15 1-1 İlk Yarı Skoru Dağılımıİçerde / Dışarda 0-0 %30
    2-0 %30
    1-0 %23

%38 0-0
    %30 1-0
    %15 0-1 Zaman Aralıklarına Göre Gol Dağılımı76-90 %24
    1-15 %21
    61-75 %18
    31-45 %16
    46-60 %10
    16-30 %8

İsimGolGökdeniz Karadeniz 11 Umut Bulut 11 Ceyhun Eriş 5 Tayfun Cora 3

İsimSüre (dk) Umut Bulut 2.195 Gökdeniz Karadeniz 2.128 Hüseyin Çimşir 2.097 Ibrahima Yattara

Nereden
    İstanbul

Alıntı ilhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Barış'a yapılan faul sonrası oldu bu olay.

Adamın nevri döndü. Haksızda sayılmazdı. Çünkü çok sert girdi o Toledo denen mahlukat.
    Has etti hocamız

Çağatay_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Toledonun hareketi sırasında içimden cızz diye bişey koptu sanki..Barış milli servet burada kayserisi Trabzonu değil olay bu tip futbolcular ülkemiz için önemli..Terbiyesiz herif ezdi çocuğu

Maç sonu Süleyman Hurma Barış'a oldukça sert giren Toledo'ya Ersun Hoca'nın çok kötü hareketler yaptığını ve bu hareketin Milli Takım Hoca'lığı yapmış Ersun Yanal'a yakışmadığı şeklinde açıklamaları oldu.Biz ekran başında birşey göremedik ancak Toledo'nun Barış'a yaptığı hareket ile daha sonra Yattara'nın kendisine girdiği bir pozisyon sonrası yaptığı hareketlerde pek masum değillerdi.Sayın Hurma acaba bunlar hakkında ne düşünüyordu merak ettim.Özellikle Yattara'yı oyundan attırmak adına sergilenen melodram bu sezonun en çok raiting alan gösterisi olmaya adaydı.Adamın öyle hareketleri vardı ki bir anda öldü ve ölüm katılığına girdi zannettikte okuduğumuz tıb ilmine olan saygımızı yitirmek üzereydik.Bir insan dizini sıyıran bir tekme neticesi nasıl böyle rol kesebilir hayret.Demekki Toledo denen vatandaşın topçuluk dışında tehlikeli sahnelerde rol yapan dublör eğitimide mevcutmuş.
    Yüzüne çarpmak gerek zamanenin fendini...
    Göster: Kabaran sular nasıl yıkar bendini?
    Küçük görme, hor görme, delikanlım kendini

Nereden
    Ankara

Nereden
    İstanbul

Alıntı karatasof Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maç sonu Süleyman Hurma Barış'a oldukça sert giren Toledo'ya Ersun Hoca'nın çok kötü hareketler yaptığını ve bu hareketin Milli Takım Hoca'lığı yapmış Ersun Yanal'a yakışmadığı şeklinde açıklamaları oldu.Biz ekran başında birşey göremedik ancak Toledo'nun Barış'a yaptığı hareket ile daha sonra Yattara'nın kendisine girdiği bir pozisyon sonrası yaptığı hareketlerde pek masum değillerdi.Sayın Hurma acaba bunlar hakkında ne düşünüyordu merak ettim.Özellikle Yattara'yı oyundan attırmak adına sergilenen melodram bu sezonun en çok raiting alan gösterisi olmaya adaydı.Adamın öyle hareketleri vardı ki bir anda öldü ve ölüm katılığına girdi zannettikte okuduğumuz tıb ilmine olan saygımızı yitirmek üzereydik.Bir insan dizini sıyıran bir tekme neticesi nasıl böyle rol kesebilir hayret.Demekki Toledo denen vatandaşın topçuluk dışında tehlikeli sahnelerde rol yapan dublör eğitimide mevcutmuş.
    Toledo terbiyesizi yerde sudan çıkmış hamsi gibi tepindi kasıldı abuk subuk hareketler yaptı..Gerek yok bunlara gülüp geçiyoruz sadece.

Nereden
    Trabzon

toledoya az bile yaptı ersun hoca barışın ayağını kıracaktı sonra her zaman yattarayı attırmak için uğraş veriyor karaktersiz adam yalandan yere atlıyor yere

Forumdan Uzaklaştırılmıştır TSercaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

ben demistim arkadaslar 2-1 yenecegiz diye.. yanilmiyorsam 2 veya 3 gun once yazmistim bunu ben neymisim bee

yattara'nin yaptigi faulde adam cok iyi rol oynadi ya.. adam cok guzel zipladi zipladi yuvarlandi falan filan...

Nereden
    İstanbul

3-4 iyi adamla bu takım iş yapar.. bu kadro bile kayseriye pozisyon vermedi.. takım 2 bölge halinde oynuyor..hucumun savunmaya savunmanın hucuma katkısı yok... ersun hoca yanındayız.. nice galibiyetler alacağız seninle...

Kadir Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yeri değil ama söylemeden geçemeyeceğim. Fotoğraflardan da anlaşılacağı gibi Avni Aker in çimleri muhteşem. Çimlere bakan görevlileri kutlamak lazım, gerçekten işlerini iyi yapıyorlar.

Nereden
    İzmir

Maç sonu Süleyman Hurma Barış'a oldukça sert giren Toledo'ya Ersun Hoca'nın çok kötü hareketler yaptığını ve bu hareketin Milli Takım Hoca'lığı yapmış Ersun Yanal'a yakışmadığı şeklinde açıklamaları oldu.Biz ekran başında birşey göremedik ancak Toledo'nun Barış'a yaptığı hareket ile daha sonra Yattara'nın kendisine girdiği bir pozisyon sonrası yaptığı hareketlerde pek masum değillerdi.
    O Toledo denen mahlukatın 17-18 yaşında daha yüzünde tüyler yeni yeni çıkmış birisine yaptığı pozisyon çok mu masumdu? Ersun Hocaya yakışmayan hareketlermiş. Az bile yapti. Kendimi acayip kötü hissettim. Topa öyle mi girilir kardeşim? Topla alakan yok öldürecek misin çocuğu? Ersun Yanal, Barış'ı oynattığı ilk günden beri gözbebeği gibi sakınıyor. Evladı gibi görüyor olmalıki o pozisyonda çılgına döndü. Ee haksızda sayılmazdı. Biz ekran başında delirdik.

Yattara'nın müdahalesi vardır veya yoktur. Toledo denen çirkef kendini yere öyle bir attı ki aha dedim adamın bacağından et koptu. Kayseri'de ki maçtada aynısını yapmıştı. Hakem arkasını döndüğünde " Ahhhhh " diye tüm stadın duyacağı şekilde bağır hakem dönüp baksın aa Yattara bassın sarıyı.

Süleyman Hurma'da kendi futbolcularına baksın önce. Hocamıza çamur atmasın. Hele hele Milli takımı hiç katmasın.

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    Eduardo Galeano

Nereden
    İstanbul

altyapıdan futbolcu çıkması iyide.. be ergin kardeşim şu topları kız gibi girme(bayan arkadaşlar yanlış anlamasın) birkez daha anladık kı bu arkadaşım bu takımda işi yok... jabi iyiydi.. birde tayfunu erdinç ve çağdaş için kesme hocam...

Nereden
    İzmir

Alıntı SercanTS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2-1 yeneceguk usaklar.. hic kafanuzi yormayun haaa bakun haburaya yazayrum .. ahanda yazdum
    Tebrik ederim Sercan

“Ben basit bir '
    Eduardo Galeano

Muhammet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı ilhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O Toledo denen mahlukatın 17-18 yaşında daha yüzünde tüyler yeni yeni çıkmış birisine yaptığı pozisyon çok mu masumdu? Ersun Hocaya yakışmayan hareketlermiş. Az bile yapti. Kendimi acayip kötü hissettim. Topa öyle mi girilir kardeşim? Topla alakan yok öldürecek misin çocuğu? Ersun Yanal, Barış'ı oynattığı ilk günden beri gözbebeği gibi sakınıyor. Evladı gibi görüyor olmalıki o pozisyonda çılgına döndü. Ee haksızda sayılmazdı. Biz ekran başında delirdik.

Yattara'nın müdahalesi vardır veya yoktur. Toledo denen çirkef kendini yere öyle bir attı ki aha dedim adamın bacağından et koptu. Kayseri'de ki maçtada aynısını yapmıştı. Hakem arkasını döndüğünde " Ahhhhh " diye tüm stadın duyacağı şekilde bağır hakem dönüp baksın aa Yattara bassın sarıyı.

Süleyman Hurma'da kendi futbolcularına baksın önce. Hocamıza çamur atmasın. Hele hele Milli takımı hiç katmasın.
    hepsi basının şişirmeleri

kendini dünyanın en iyi menejeri zannediyor sanırım

işine baksın kendisi... ona soracak değiliz teknik direktörümüzün hareketlerini
    A Revolution without dancing is a Revolution not worth having.

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

sari kart böyle durumlarda verilmesi gerek iste. Öyle bir dahakine dublörlüge devam etmemesi icin.

neyse ikinci devreyi takip edemedim maci almisiz ´üstelik umut un 2 golü ile nazar degecek maasallah puuuh puuuuuuh - macdan önce söylediklerimi umutun sezon sonu yedek bile kalamasaydi ama anlasilan ilerleme var gibi.
    "Sir, I say that justice is truth in action." Benjamin "Dizzy" Disraeli

Nereden
    Ankara

Ali İhsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ersun Yanal'ın Barış'ı savunması çok güzel bir olay. Eminim bu çocuğun ilerde özgüvenini kazanması için şu dönemde çalışabileceği en iyi hocayla çalışması büyük bir şans olacaktır...

Tolunay'ı da tebrik ederim. Yorumlarıyla ne kadar insan olduğunu gösteriyor. Kendini geliştirmeye devam ettiği sürece ilerde bizimle yolu kesişecektir umarım. Tabiki Ersun hocayla hakettiğimiz başarıları yaşadıktan sonra...
    Hürriyetimi kaybettim, cesaretimi asla kaybetmeyeceğim!

Nereden
    Ankara

Nereden
    Ankara

Nereden
    İstanbul

Bayanlar farklı galip

Bayan futbol takımımız ligin 9. haftasında karşılaştığı Malatya Gençlikspor'u 6-0 mağlup etti.
    Sahaya; Kristina, Sevilay, Meryem, Nagehan, Şelale(Dk. 72 Melisa), Songül, Zeliha, Zeynep (Dk. 82 Aybüke), Gizem (Dk. 65 Aleyna), Özlem ve Gulnara onbiri ile çıkan takımımızın gollerini 7. dakikadada Özlem, 15, 32, 51, 67. dakikalarda Gulnara ve 90. dakikada Solgül kaydetti.

Erkekli kadınlı kazanıyoruz yaa

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)