Sayfa 1 Toplam 12 Sayfadan 1 2 3 11 ... SonuncuSonuncu
Toplam 299 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Digiturk'e Karþý Tek Vücut Olalým

Murat Acar - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    52

Thumbs up Digiturk'e Karþý Tek Vücut Olalým

Daha Önce BMN'mizin bazý yöneticilerine özel mesajla bu konuda düþüncelerimi anlatýp Lig tv konusunda tek bir çatý altýnda birleþip toplu halde müracaat ve toplu halde iptal yaptýrma konusunda bir birliktelik kurmak konusunda bir çalýþma içinde olalým sezon bittiðindede toplu olarak þartlarýmýzý Dijitürk yöneticilerine iletelim ve toplu abonelik sayesinde istediðimiz konularda yazýlý sözleþme þartýný koþarak yazýlý bir taahhüt verildiði takdirde toplu üyelik için müracaat edeceðimizi bildirelim demiþtim.Diðer dijitürk baþlýðýndada bu konuda bazý yazýlarým olmuþtu.

Þimdi öncelikle hedefimiz Gelecek sezon olacaðýna göre Abonelikleride sezon sonunda bitecek olan tüm Bordo Mavi sevdalýlarýný tek bir çatý altýnda toplu olarak birlikte hareket emtmeye çaðýrýyor.Özellikle Trabzonsporumuzun Maçlarýný veren ticari üyeleri de burada bizlerle beraber olmaya davet ediyorum...

Burada oluþturacaðýmýz sayý ne kadar çok olursa o kadar isteklerimizi yaptýrabileceðimiz aþikardýr.O yüzden tüm arkadaþlarýmdan bu konuya duyarlý olmalarýný istirham ediyorum.
    Dijitürkten isteðimiz ve bunun yazýlý sözleþmeye alýnmasýný istediðimiz Asýl ve tek madde TRABZONSPORUMUZUN sezon boyunca yapacaðý tüm maçlarýn canlý olarak yayýnlanma garantýsýný bizlere YAZILI TAAHHÜTLE vermesidir.Bu garantiyi yazýlý olarak bizlere sözleþmelerimizde kayýtlara geçmesini ve bu konuda ilerde olabilecek en küçük bir sorunda hukuký olarak sözleþme metnine uymadýðý için maddi tazminat hakkýmýzýn saklý olduðunu da iliþtirmesini isteyeceðiz.

Bu baðlamda tüm TRABZONSPOR'lularý ve BORDOMAVÝ.NET üyeleriniý burada bende varým demeye davet ediyor sezon sonunda oluþacak birliðinde Bordomavi.Net yönetimince oluþturulacak bir ortamla ve verilecek vekaletlerle toplu sözleþme yapýlmasýna aracý olmalarýna vesile olmalarýný rica ediyorum...

Haydi TRABZONSPORLULAR daha önce bize yapýlan adaletsizliklere gösterdiðimiz Tepkilerdeki haklýlýðýmýz ve haklýlýðýmýzýn görülmesine olanak saðlayan yek vucut oluþumumuzu bu platformdada devam ettirelim,bir daha böyle adaletsizliklere muhatap olmamak için iþte HODRÝ MEYDAN DÝYORUM...
    Konu Külünkoðlu tarafýndan (03.04.2008 Saat 17:11 ) deðiþtirilmiþtir.
    Hayattaki Firtinalar Hernereye Atarsa Atsin Beni , Ben SANA Bir yol bulurum.....

Çaðatay_ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Bence de muhatap bulursa güçlü bir kamuoyu oluþturabiliriz.

Güçlü bir birliktelik demek , daha iyi þartlar ve imkanlar demek..

iril - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Yaþ
    51

Beni listenin baþýna yazabilirsiniz

renac - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hakkari

bencede çok güzel bir düþünce tüm dijiturku olan taraftaralarýn katýlamasý gerekli

ferhaTS87 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    37

guzel býr fýkýr bu konudan býr sekýlde saner ayar ýnda haberý olmasý lazým adam sonucta dýgýturk yonetým kurulu uyesý

crazykemal61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Arkadaþlar bencede herkes dijitürk için birleþsin çünkü burada bir haksýzlýk var TRABZONSPOR taraftarý çok fazla eþit davranýlmýyor

Süleyman Eruyar - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

digiturke üye olan hala birileri varmý ki...

Nereden
    Bursa
    Yaþ
    52

Arkadaþlar Bu baþlýðý açmamda amaçdüþüncelerinizden emin olduðumdan dolayýdýr.Öncelikle katýlýmýn ve sizlerinde en azýndan bir yýllýðýna bu þartlarda üyeliði almanýz ve bizlere destek olmanýzdýr.Bize bu birliktelikte isim verecek arkadaþlarýmýza ihtiyacýmýz vardýr.Saygýyla
    Hayattaki Firtinalar Hernereye Atarsa Atsin Beni , Ben SANA Bir yol bulurum.....

Nereden
    Bursa
    Yaþ
    52

Alýntý requiem Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Olmazmý iptal ettirenler olduðu kadar ettirmeyenler vazgeçenlerde çok

Süleyman Eruyar - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

digiturkün yaptýðý bu kadar terbiyesizlikten sonra gidip hala üye olmak bana pek yakýþýklý gelmiyor, yinede siz bilirsiniz..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Birincisi þunu söylüyeyim toplu vekalet alma gibi birþey yapmamýz söz konusu deðil çünkü tüzel bir kiþiliðimiz yok. Yanlýz bu sene yaþadýðýmýz hadisenin tekrar cereyan etmemesi için digiturk yetkilerine bir baský oluþturup sözleþmeleri de bizim istediðimiz gibi deðiþtirebilirsek son derece yerinde ve isabetli bir iþ yapmýþ olacaðýz.
    Konu Külünkoðlu tarafýndan (03.04.2008 Saat 17:17 ) deðiþtirilmiþtir.
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Þamil Ekinci|Dozer Cemil|Þenol Güneþ|
    Ýki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

macka61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

onu nasýl yapacaz peki bir avukatla görüþelim

ErayAkyüz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

benide yazýn
    Ýstanbul'un 3 Büyüðü varsa, Türkiyenin Tek Büyüðü Var! T R A B Z O N S P O R

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    40

evet bizim su andan bir araya gelip onlemimizi almamiz gerekiyor. hem digiturku hem de birbirimizi uyarmamiz gerekiyor
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamýna hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sýrasýnda- bunu açýklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsýlýr ve tartýþýlýr. Tefrika (ayrýmcýlýk, nifak) yaratmýþ olurlar. O nedenle dikkatli olmalarýný tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralýk 1933)

feneri "ampül" aydýnlatýr ancak "güneþ" kendiliðinden ýþýk verir !

Nereden
    Samsun

digitürk ile hiç ama hiç iþim olmaz ! hele bi sözleþme bitsin , köpek gibi koþacaklar Trabzonun peþinden...o zamanda bu sene yaptýklarý saçma sapan beyanlarý uygulamalarý hatýrlatýcam :hýrr
    Vasiyet ; Bordo Mavi mezar taþý
    ''NUFUS CÜZDANINDA TRABZON YAZIPTA ÝSTANBUL TAKIMLARINA GÖNÜL VERENLERLE GÖNÜL BAÐIMIZ OLMADIÐI GÝBÝ AYNI ORTAMDA OLMAKTA RAHATSIZLIK VERÝR ''

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Digiturkun muhatab alacaðý kitle en az 10bin kiþi olmalý...
    10bin kiþiyi toplayabilir miyiz bilmem...

Nereden
    Bursa
    Yaþ
    52

Öncelikle Külünkoðluna Teþekkürler Bu baþlýðýn tekrar açýlmasýný saðladýðý için.
    Ýstediðimiz giib deðiþtirebilmemiz için o bahsi gecen 10.000 rakamýna gerek yok diye düþünüyorum.Ýlk yazýmdada yazdýðým gibi özellikle ticari üyelerimizi ön ayak eder bu konuda birlik saðlarsak bize 500-1000 kiþi bile yeter.
    Bizler birþeyler yapmaya çalýþalým en azýndan emek verelim destek verelim muhatap almýyacak bir dijitürk'e bunun bedelinide aðýr ödetmesinide biliriz.Gerekirse bu konudada bir gazete ilaný veririz yaparýz biþeyler...
    Öncelikle Tüm BMN üyelerinden bu konuda birlik olmalarýný rica ediyorum...
    Vardýr içimizde mutlaka avukat üyelerimiz gerekirse belirli bir sayýya ulaþýnca Bir avukat üyemizle irtibatta geçer avukata vekalet verir gereken görüþmeleri yapmasýný isteriz.Okadar zor birþey deðil bu.
    Þimdi Liste çalýþmalarýna baþlayalým isimlerini yazdýrmak isteyenler Ýlkkez üye olacakalr dahil Üyeliðini yineleyecek olanlarda buraya listeye katýlabilir bitiþ tarihinde sözleþmesini deðiþtirmeyi taahhüt etmesini ister.
    Sevgili denizgrsy ve A.FARUK tekkiþi ile bir sonuç alacaðýmýzý kanýsýnda deðilim gerçi yayýnlamadýklarý zaman bir birlikteliðimiz olmadýðý halde yayýnlatmayý baþardýk ama toplu halde yapacaðýmýz dik duruþun yazýlý sonuçlarýný almak baabýnda daha etkili olacaðýný düþünüyorum.Bu yüzden haydi sizleride bu birliktelikte görmeyi arzu ediyorum.Saygýyla...
    Ýþte listemiz >>>>
    1) rutav0861
    2) iril
    3) eray61
    4) KuZeYiNoGLu28
    5) doktorümit
    6)........
    Konu Murat Acar tarafýndan (05.04.2008 Saat 15:15 ) deðiþtirilmiþtir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Benim için sorun deðil...
    Gerekirse 6 aylýk üyelik yaptýrýr, decoderi yurttta dolabýma koyarým...
    Demek istediðim, gözden çýkaramayacaklarý bir rakam olmalý.
    Yani, "sizin isteklerinizdense, 500-1000 kiþiyi gözden çýkarýrým kardeþim" diyememeliler....

Mustafa AYDIN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    48

Alýntý requiem Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Benim hiç digitürk üm olmadý ki olacaðýda yok gibi..
    Güçlülerin iktidarýna karþý TRABZONSPOR

Bahattin Aydýn - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    38

geeken destek bendende var digitürk için yapacaðýnýz tüm herþeyde varým..
    Belki Çoðu Þey Yolunda Gitmedi, Ama Hiçbir Þey Beni Yolumdan Edemedi.

Nereden
    Bursa
    Yaþ
    52

Alýntý A.FARUK Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Benim için sorun deðil...
    Gerekirse 6 aylýk üyelik yaptýrýr, decoderi yurttta dolabýma koyarým...
    Demek istediðim, gözden çýkaramayacaklarý bir rakam olmalý.
    Yani, "sizin isteklerinizdense, 500-1000 kiþiyi gözden çýkarýrým kardeþim" diyememeliler....
    Umarým dediðin rakama ulaþýrýz ama iþte bu rakama ulaþmak içinde herkesin desteði gerekiyor umarým o desteði BMN üyeleri verecektir ...

Kasým Hilal - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    41

Para bulursam kulübe üye olurum ilk önce..
    Ama yazýlarý okudum.
    Hakikaten büyük bir kitle toplanýrsa iyi bir baský oluþturulabilir.
    Neticede Dijitürk para istiyor, taraftar da kendi takýmýnýn maçýnýn yayýnlanmasýný..
    Masaya vuruabilirse elleri mahkum, diz çökerler..
    Facebook

Sakin çocuk KHE

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Bu konuyu ben açmýþtým daha önce çokta ilgi göreceðini düþünmüyorum.
    tecrübeyle sabittir.
    Ýnsanda güzel olan yüzdür, yüzde güzel olan gözdür ama aslýnda insaný insan yapan aðzýndan çýkan sözdür.. »
    Mevlana Celaleddin-i Rumi

Nereden
    Bursa
    Yaþ
    52

Alýntý fýndýkoglu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu konuyu ben açmýþtým daha önce çokta ilgi göreceðini düþünmüyorum.
    tecrübeyle sabittir.
    Sanýrým haklýsýn bende bu konudaký duyarsýzlýðý anlamýyorum maçlarýmýz yayýnlanmadýmý herkes ayaða kalkýyor ama birlik olalým deyince kimse oralý olmuyor ÜZÜLÜYOR ÝNSAN henüz bir elin parmaklarýna ulaþamadýkki baský oluþturabilecek bir sayýya ulaþalým ilgi olmassa kapatalým gitsin bu baþlýðý bosuna yer etmesin...

Nereden
    Kastamonu
    Yaþ
    44

Listeye beni de yazabilirsiniz.
    Üyeliðimi iptal edenlerdenim. Önümüzdeki sene yazýlý olarak tüm maçlarýmýzýn verileceði taahüt edliirse ayrýca bu sene yapýlandan dolayý Trabzonspor camiasýndan özür dilenirse önümüzdeki sene tekrar üye olabilirim.
    Burada Lig TV'nin abone olabilecek bir potansiyel olduðunu farketmesi önemli bence. Aslýnda bunu biliyolardýr.
    Bu giriþime destek olmaya hazýrým.
    Saygýlar

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)