Sayfa 51 Toplam 816 Sayfadan BirinciBirinci ... 41 49 50 51 52 53 61 101 151 551 ... SonuncuSonuncu
Toplam 20390 adet sonuctan sayfa basi 1,251 ile 1,275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ersun Yanal ile İstikrar

Forum Yöneticisi Cem Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı 61 kuzenler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cem;

Ben Ersun hocanın bu takımı istediği şekilde yönettiği takdirde başarıdan başarıya koşturacağına inanıyorum.Seninde böyle inandığını biliyorum.

Nedenmi;

Tecrübe var,bilgi var,istatistik var,özgüven var,Hedefleri var,başarıya aç,vs-vs...

Bize şuan gelebilecek en iyi teknik direktördü, o geldi, iyide oldu...

kesinlikle hemfikirim ömer abi...tek eksik;KENDİSİNİN oluşturması gerektiği bir takım...
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara tıklayalım.

• Forum Kurallarına aykırı her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayınız.

Tanju - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Ersun hocanın gönderilmesi çooook büyük bir ayıp olur
    "53"

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Acaba Ersun hoca bizim forumu takip ediyor mu

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı A.FARUK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Acaba Ersun hoca bizim forumu takip ediyor mu
    Belki oğlu takip ediyordur...
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERİR!...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Alıntı Badaloğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Belki oğlu takip ediyordur...
    Vay vay... Yöneticilerde hiç çaktırmıyo haa

KUTADGU
    Ziyaretçi

Ersun Yanal transferde etkin bir rolde... Hayıra işaret...
    Ersun Yanal ile anlaşacak gibi yönetim... Hayıra işaret.
    Ersun Yanal'a taraftarlardan inanılmaz bir destek var. Hayıra işaret...

Dengeleri bozacağız gibi geliyor... Hadi Hayırlısı....

Nereden
    Trabzon

bugüne kadar en kolay iş olarak hocanın değişmesini isterdik taraftarımız artık gerçeği gördü bu takımın hoca değişikliğine değil futbolcu kadrosunun değişimine ihtiyacı var

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Yahu göndermesinler Ersun Hocayı.
    Daha okul tatil olunca Trabzonda kendisiyle muhabbet edeceğiz İnşallah.

serwantes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

yaa ersun yanal bi yere gitmesin ya o dfa giderse yandık

Tanju - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

ersun giderse ben de giderimm=)
    "53"

Mustafa OK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ersun hoca fiyat indirimini kabul ederse kalır bence gidip gitmemesi buna bağlı

yani kendi karar verecek
    Şenol Güneş: “...Ama unutulmasın ki, adalet zengin bir hazinedir, günü gelince herkese lazım olur”

Ahmet Kuru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İstanbul basını deyip duruyoruz ama Bizim Yerel Basınında İstanbul basınından farkı yokmuş ben bunu anladım..
    Herkes kendi çıkarlarının peşinde,Trabzonspor dan onlara ney..
    Allah ım sen sabır ver bize....
    Ne kaderime küstüm Ne Devlete küstüm…
    Çünkü inanmak, iman etmek varsa bir şeye, bedel neyse onada katlanır. Yarabbi Kahrında hoş, Lütfunda hoş dedik… iki saniye sonrasına garantimiz olmayan bir hayatımız için fırıldak olmaya gerek yok, ben fırıldaklık istemem…( M . Y )

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Alıntı lazboy_oflu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İstanbul basını deyip duruyoruz ama Bizim Yerel Basınında İstanbul basınından farkı yokmuş ben bunu anladım..
    Herkes kendi çıkarlarının peşinde,Trabzonspor dan onlara ney..
    Allah ım sen sabır ver bize....
    şu kadar da iddialıyım, istanbul basını istanbul takımlarına bizim yerel medyanın trabzonspora verdiği kadar zarar veremez.

entrika alavere dalavere, kulübü zora sokma gibi işlerde bizim yerel ulemanın önüne kimse geçemez..

rakip tanımıyorum....

not : bir dönemler fenerin anasını ağlatıyordu istanbul medyası.. aynen bizim yerel medyanın bize yaptığı gibi. ama aziz yıldırım öyle bir racon kesti ki -tabi bu başarılar ve yatırımlarla cesaret edilebilecek birşey- fenerin işine yaramayacak türden haberler bi elin parmaklarını geçmez.

biltrabzon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

şaşırtan şey kulübü 15 memurla bırakmıştım şuan 170 memur var."

On beş sene önce köşesine çekilmişti. Sebep maddi sıkıntılardı. Şartlar onu yeniden göreve çağırdı. Kongre aralık ayında yapılamayınca biraz canı sıkıldı ama vazgeçmedi. Delegeler bir ay önce onu büyük oy farkıyla başkanlık koltuğuna oturttu.

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener'le bu söyleşiyi yaparken kendisini epey hazırlıklı buldum. Doğrusu bu denli özgüven saçan bir portreyle karşılaşacağımı düşünmüyordum. Ancak geçmişten gelen tecrübesi, spor camiasında kurduğu dostluklardan dolayı çok rahattı, ne yapacağından emindi.

Transferde hızlı hareket etmek, doğru tercihler yapmak istiyor ve "Bu işi haziran ayına kadar bitirmek zorundayım." diyor. Şampiyonluğun iyi bir yapılanma ile geleceğine inanıyor. Başkan'ın, takımı, Gökdeniz'in ayrılışı, saha içinde olup bitenler, hakemler hakkındaki düşünceleri ise bir hayli ilginç.

15 yıl sonra yeniden başkanlık koltuğuna oturdunuz. Trabzonspor, eski Trabzonspor'a benziyor mu? Neler değişmiş?

Bir kere ekonomik anlamda çok şey değişti. Son iki yılda kulübe 15 trilyon lira nakit para girdi. Sponsorlar ile birlikte kulübün diğer gelirleri arttı. Geçen zaman içinde beni şaşırtan şey ise kulübü 15 memurla bırakmıştım, 170 memur var şu an.

Eskiden maddi sıkıntılardan dolayı başkanlığı bırakmıştınız? Şu anda da kulübün durumu çok parlak görünmüyor. Nasıl cesaret ettiniz?

Borcumuz da var, gelirimiz de. Bütçeyi yaptık. Şu anda bir sıkıntı yok. Haziran ayına kadar bitirmek istediğim transferde yanlış yaparsam tek sıkıntım o olur. Çok ince eleyip sık dokuyacağım.

Bir ilk yaşandı ve hukuki sebeplerden dolayı kongre aralık ayında yapılamadı, ertelendi. O süreçte "Bu işe nereden bulaştım?" diye düşündünüz mü?

Evet düşündüm. Ama bu iş biraz da heyecan meselesi. Ben bu heyecanları çok değişik şekillerde tattım. Yöneticilikten başladım, ikinci başkan oldum, sonra da başkan oldum. Kulübede hocanın yanında da bulundum. Şu anda amacım Trabzonspor'da taşları yerine oturtmak. Bunu kendime vazife sayıyorum.

Bayındırlık ve İskan Bakanı Özak'ın seçim öncesi size verdiği destekten dolayı 'Özak'ın adayı' olarak algılandınız. Bu durum sizi rahatsız etmedi mi?

Etmez. Neden etmez onu söyleyeyim. Faruk Bey, benim yardımcımdı. Benden sonra o başkan oldu. Faruk Bey, benim arkadaşım. İnsanın hayatında özel arkadaşları olmaz mı? Onunla aynı dönemde Devlet Su İşleri'nde staj yapmıştık. Faruk Bey, futbolu da çok iyi bilir. İyi de cemiyetçidir. Bir gece yaptık. Ben o kadar insanı çağıramazdım. Yaptı, becerdi. Sağ olsun.

Yönetim kurulu üyelerinden Ali Sürmen, Fatih ve Gökdeniz'in araçlarının kurşunlanması olayında suçlanan kişilerin avukatı...

Doğru doğru. Ama bu olayı tam olarak bilmiyorum

Gökdeniz, bu yüzden mi ayrılmak istedi?

Hayır değil. Şimdi hukukta avukata şunu soramazsın: Niye bu davayı aldın? Hukukun içinde böyle bir soru yok. Sonra Ali ile Gökdeniz yan yana ev almıştı.

Peki siz Ali Sürmen'i listenize alırken bu durumu biliyor muydunuz?

Bilmez olur muyum. Gökdeniz'in ayrılmak istemesinin bu durumla ilgisi yok. Gökdeniz bana bundan 20-25 gün önce "Başkanım ben gitmek istiyorum." dedi. Ben de kendisine "Seni gönderemem, bana lazımsın." dedim. Israr etti, "Ben Trabzon'da oynayamam. Problemlerim var." diye. Ben o problemlerin bir kısmını biliyorum, bir kısmını bilmiyorum. Bilmek de istemiyorum.

Bildiklerinizi anlatır mısınız?

"Tehdit ediliyorum. Korumayla geziyorum filan. Deplasmana gidince aklım evimde kalıyor" gibi. Yani Ali'yle ilgili bir sıkıntı yok. Şu da var. Gökdeniz, çok para kazanmak istiyor. Onu da söyledi. Bizden yanılmıyorsam 2,6 trilyon alıyordu. İki trilyondu. 600 daha ilave etmişler.

Bu, para az mı?

Bana göre çok kazanıyor. Ama çok daha fazlasını istiyor. Ben göndermek istemiyordum. Sonra yönetici arkadaşlara gitmişler. Rubin Kazan'la, Moskova'nın bir takımının yöneticileri benimle görüşmek istedi. Görüştüm. Onlara Gökdeniz'i sezon sonunda vermeyi teklif ettim. "Yok biz illa şimdi istiyoruz" dediler. Düşündüm, şu anda puanım 35. O zaman 32'ydi. Kendi kendime dedim ki neyin tartışmasını yapıyorum. Puanım olsa 50 diyeceğim ki adam bizde muazzam işler yapıyor. Bir de adam oynamak istemiyor. O zaman kulübün menfaatini düşünmek durumundayım.

Kulübün kasasına giren para net olarak 8,7 milyon Euro mu?

Evet 8,7 milyon Euro, artı Gökdeniz'e sezon sonuna kadar ödeyeceğimiz 378 bin Euro da var. Yani 9 milyon 78 bin Euro kasaya girmiş oldu.

'Gökdeniz yıldız değil' diye bir beyanatınız var. Kulübe 9 milyon Euro kazandıran bir futbolcu nasıl yıldız olamıyor?

Gökdeniz, ender yetişen futbolculardan biri. Tartışmasız özel bir yetenek.

Öyleyse böyle konuşmanızın başka bir nedeni mi var?

Hayır yok. Gökdeniz teorik olarak yıldızdır tabii. Ama ben, 35 puanımı 50 yapan futbolcuya gerçek anlamda yıldız derim.

Peki, sizin kafanızdaki yıldız tanımına uyan isimlere birkaç örnek verir misiniz?

Mesela Hami, Ünal. Maç kurtaran isimler. Şota. Var mı aksini iddia eden? Hep şu misali veriyorum: Konya'ya 1-0 yenildik. Konya, Fener'den 4 yiyor, öbüründen 5 yiyor. Benim yıldızım var. Hani nerede?

Peki yıldız oyuncu transferi konusunda taraftarlara müjdeli haberleriniz var mı?

Almak istediğimiz bu Tunuslu oyuncular Mehdi ve Chermiti hakikaten yıldız. İnşallah bir aksilik çıkmaz. İkisi de milli futbolcu. Biri forvette oynuyor, biri forvetin arkasında. Fransa'dan Nantes, Auxerre ve Almanya'dan Bayern Leverkusen takımları da bu 2 futbolcunun peşinde.

Bu oyuncuları size kim önerdi, maliyetleri ne kadar?

Bizim menajer Adnan Demir'in Fatih diye bir hocası var, Tunuslu, o önerdi. Birkaç defa gidip izlediler. Ben de Hüseyin Tok'u aldım gittim ve izledim. Mehdi ve Chermiti'nin transferini 3-4 milyon dolara hallederiz.

Transfer edeceğiniz bütün futbolcuları izleyecek misiniz?

Tabii, ama Hami'nin, Abdullah'ın, küçük Şenol'un tavsiye ettiği futbolcuları izlemeyeceğim. Milli Takım hocalarının tavsiye ettiği oyuncuları niye izleyeyim?

Nasıl bir plan çerçevesinde hareket ediyorsunuz?

Üç dört tane direkt oynayacak adam alacağız. İki üç tane de 18-19 yaşlarında genç oyuncu. Bakın Metin Diyadin, Gökhan Gönül'ü aldı. Bu oyuncu Fener'de. Serkan Çalık, Galatasaray'da. Uğur Boral mesela. Bakmamışlar, beğenmemişler. Şimdi ben Metin Diyadin ve Hami'nin söylediği isimleri neden almayayım? Ayrıca bu tür oyuncuların maliyeti de yüksek değil.

Kadronun iskeletinin Trabzonspor ve yöredeki altyapılardan yetişmiş futbolculardan oluşmasını arzu etmez misiniz?

Bayılırım. Ama yok, gelmiyor. İşte Barış. Bu oyuncu adam olacak belli. Ama başka yok. Altyapı derken sadece Trabzonspor'u düşünmüyorum. Çevre illere de baktırıyorum.

Gürcistan'a da bakıyor musunuz?

Arçil'e baktırıyorum. Orada Genç Milli Takım hocası. Yalnız şöyle bir şey var: Bu Almanlar oraya kamp kurmuş birkaç senedir. Bütün yetenekli futbolcuları alıp götürüyorlarmış. Maalesef bizde konuşmak meşhur. Hep anlatırım. Maçtan önce herkes kampa gelir, ziyaret eder. Yenilirsin. Kimse uğramaz. Herkes evine gitmiş. Bütün ihale sana kalmış.

Kadromuzun yüzde 50'si kalır

Mevcut kadronun yüzde kaçı seneye kalır?

Yüzde 50 kalır. Öbürleri gider. Kalan 8 maçtaki performans da önemli. 6-7 oyuncu alırız. Direkt oynayacak 4-5 tane oyuncu almamız lazım. Zaten zirveye oynamak için 6-7 süper adam gerekir. Öyle bir iki kişi ile olmuyor.

Beşiktaş maçında çok eleştirilen Erdinç ve kaleci Tolga hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ben Erdinç'ten çok ümitliydim. Ama Beşiktaş maçında Holosko 76 metre koşuyor, bu 56 metre koşuyor. Dış kulvardan geliyor ve geçiyor. Bu olmaz yani. Gücün yetmiyorsa omuz darbesiyle durdurursun. Mesela benim kalecim formda olsaydı Beşiktaş maçı öyle olmazdı. Tolga bir o yana gidiyor, bir bu yana gidiyor. Kaleci arıyorum. Tolga çok yenetekli bir kaleci. Ama Konya maçında yediği golün aynısını bir daha yiyor. Gol yer kaleci, ama öyle yemez.
    Tolga'nın bir sakatlık dönemi oldu. Biraz da ondan kaynaklanmıyor mu hataları?

Herkes Tolga'nın iyi kaleci olması için uğraşıyor. O da olmayacağım diye elinden geleni yapıyor. Böyle bir imkan kime veriliyor? Kaldı 6-7 maç, parçala kendini.

Fatih Terim, Antalyaspor'da oynadığı dönemde size Rüştü'yü tavsiye etmiş. Ancak siz düşünmemişsiniz. Beşiktaş maçında Rüştü o kurtarışları yaparken geçmişin pişmanlığı aklınıza geldi mi?

Geldi geldi. Ben Rüştü'yü almadım da, gittim Nihat'ı aldım. Üşendik oraya gitmeye. Hata yapmak insana mahsus. Ama ben hoca değilim.

"Ben futboldan anlamam" diye bir açıklamanız var. Gerçekten öyle mi?

Yok canım öyle değil. 17 yaşındaki bir futbolcu çok yetenekli mi onu tam bilemem. Yoksa anlarım tabii. Şöyle anlatayım. Tunus'a gittik Chermiti'yi izlemeye. Öbürü de var: Mehdi. Biri uzun, biri kısa. Hüseyin dedi ki ben uzunu daha çok beğendim. Anlattı bana. Her hava topunu, her yan topu alıyor. Başladım o gözle bakmaya. Baktım gerçekten dediği doğru. Hakan Şükür'e benziyor.

AKSOY_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ersun hocanın elindeki kadroya baktığımızda bu adamın kalması için bizim üste para vermemiz gerekiyor
    ama bizimkiler buna rağmen ücretini düşürme peşindeler.

bu adamın takımda kalma nedenleri gitgide azalıyor.inşallah para konusunda anlaşırlar
    yoksa onun yerine gelecek aday olarak gösterilen t.d ler ersunun yanından geçemez
    T.R.A.B.Z.O.N.S.P.O.R

tamuğ yamtar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Misina Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzonun Havasını Suyunu Herşeyini Çok iyi bilen Giray Bulak ile Yeni sezona başlanmalı diyorum.
    Futboldan anlamadığı için, diğer şeyleri bilmesi pek bir anlam ifade etmiyor.

Kaybedilmiş bir sezona daha hazırlıklı olalım o zaman.

Geçmiş olsun hepimize.
    Bizim çektiğimiz, adamlığın bedeli...

blacksea35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

ersun hoca ile devam,

alper* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

Ersun Hoca'ya olumcul destek verilmeli.
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

Alıntı Gerrard Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ersun Hoca'ya olumcul destek verilmeli.
    Ölümcül derken?
    Ersun Hoca'ya destek vermeye çalışan bizlerde ölümlüyüz zaten.Umarım böyle bir felsefi yaklaşımdan bahsediyorsundur kardeşim aksini düşünmek bile istemiyorum.
    Yüzüne çarpmak gerek zamanenin fendini...
    Göster: Kabaran sular nasıl yıkar bendini?
    Küçük görme, hor görme, delikanlım kendini

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Ersun Yanal su gune kadar basarili Mi !!! bazi arkadaslar genclerbirliginde / ankaragucunde saricizmeli mehmet agasporda baya basariliydi evet cok basariliydi!!!

05.05.2004, 20:00

Gençlerbirliği 0-4 Trabzonspor

Stad : Atatürk Olimpiyat

İl, Ülke : İstanbul, Türkiye

Hakemler : Kuddusi Müftüoğlu, Erhan Sönmez, Baki Tuncay Akkın

Gençlerbirliği : Damir Botonjic, Erkan Özbey (Dk. 70 Veysel Cihan), Abd el-Zaher el-Saka (Dk. 90+1 Baki Mercimek), Ümit Bozkurt, Deniz Barış, Ali Tandoğan, Serkan Balcı, Josip Skoko, Filip Daems, Mustafa Özkan, Souleymane Youla
    Teknik Direktör : Ersun Yanal

Trabzonspor : Michael Petkovic, Emrah Eren, Tolga Seyhan, Erdinç Yavuz, Volkan Kürşat Bekiroğlu, Emre Toraman, İbrahim Ege (Dk. 46 Hans E. F. Somers (Dk. 73 Karel D'Haene)), Hüseyin Çimşir, Gökdeniz Karadeniz (Dk. 82 Ibrahima Yattara), Augustine Ahinful, Mehmet Yılmaz

Teknik Direktör : Ziya Doğan

Goller : Dk. 23 Mehmet Yılmaz, Dk. 70, 77 [Penaltıdan] Gökdeniz Karadeniz, Dk. 90 [Penaltıdan] Augustine Ahinful (Trabzonspor)

Sarı Kartlar : Dk. 37 Serkan Balcı (Gençlerbirliği), Dk. 65 Volkan Kürşat Bekiroğlu, Dk. 67 Mehmet Yılmaz (Trabzonspor)

Kırmızı Kartlar : Dk. 88 Souleymane Youla (Gençlerbirliği)

.................................................. .................................................. ..................................................

2002-2003 Sezonu

Türkiye Kupası Final Maçı

23.04.2003, 20:30

Gençlerbirliği 1-3 Trabzonspor

Stad : antalya

İl, Ülke : antalya, Türkiye

Hakemler : Mustafa Çulcu, Refik Aka, Selçuk Kaya

Gençlerbirliği : Gökhan Tokgöz, Abd el-Zaher el-Saka, Ümit Bozkurt, Deniz Barış, Okan Koç (Dk. 77 Hikmet Murat Salar), Serkan Balcı, Thomas Gregor Zdebel (Dk. 77 Nihat Baştürk), Ahmed Hassan Kamel, Filip Daems, Veysel Cihan, Bülent Karaman (Dk. 46 Mustafa Gürsel)
    Teknik Direktör : Ersun Yanal

Trabzonspor : Michael Petkovic, Tayfun Cora, Erdinç Yavuz, Oumar Dieng, Eul Yong Lee, Marco Aurelio Brito Dos Prazeres "Mehmet Aurelio", Hüseyin Çimşir, Hans E. F. Somers, Gökdeniz Karadeniz, Mehmet Yılmaz (Dk. 85 Muzaffer Bilazer), Fatih Tekke (Dk. 77 Hasan Üçüncü)

Teknik Direktör : Samet Aybaba

Goller : Dk. 9 Mehmet Yılmaz, Dk. 31, 71 Gökdeniz Karadeniz (Trabzonspor), Dk. 45 Ahmed Hassan Kamel (Gençlerbirliği)

Sarı Kartlar : Dk. 12 Serkan Balcı, Dk. 25 Thomas Gregor Zdebel (Gençlerbirliği), Dk. 21 Gökdeniz, Dk. 24 Erdinç Yavuz, Dk. 55 Hans E. F. Somers (Trabzonspor)
    .................................................. .................................................. .................................................. ...

Bu maclara bakarak Ersun yanal nedense son noktayi koyamiyor galiba bize son noktayi koya bilcek birisi lazim !!!!
    Konu zeleka tarafından (22.03.2008 Saat 18:41 ) değiştirilmiştir.

Emiroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Gülünecek adamsın yahu.

Bir maç Türkiye Kupası FİNALİ !

Finale çıkan 2 takım için,en az birbirleri kadar özveri ve gayret göstermiştir denir ! FİNAL müsabakası yani.Her iki takım da oraya gelene kadar aynı zorlu yoldan geçmişlerdir ! Ama nerden bileceksin ki ...

Diğer maça gelince,karşındaki takım TRABZONSPOR,eti mezgut değil ! ! 3 te atar,4 te !

O maçlar arasına neden Ersun Yanal'ın kurduğu Manisaya karşı ilk yarıda 3 tane yediğimiz maçı koyamadın ?

Bu da yemedi,başka birşey buılun bakalım...

Sırada ne var ?
    Konu Emiroğlu tarafından (22.03.2008 Saat 18:44 ) değiştirilmiştir.
    Kendini geliştirmeli(!). Hiç bir futbolcu Trabzonspor'dan üstün değildir(!). Yeniden yapılanalım(!). Özümüze dönmeliyiz(!). Transferi kapattık(!).

Erkut Ay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

belki son noktayı Trabzonsporda uç başarıyla getirecek ne malum...

anlamadığım bu tartışılan giray bulak daha önce gelmedimi bu takıma hangi başarıya taşıdı....

Türkiyede Ersun yanaldan daha üstün bir hoca yok şu anda bu tercih Trabzon luluğunu tercih etmekten öteye geçmez..
    bu tercih kimseye fayda getirmez ne takıma ne yönetime....

Egemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

noktayı koyacak birilerini önerseniz?? tartışmaya onların üstünden devam etsek
    Hadi eyvallah..

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Alıntı dancu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ersun giderse ben de giderimm=)
    Yolun Acik Olsun!!! Biz ersun yannallar icin Trabzonsporlu olmadik seni bilmem >>>

alper* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

Alıntı karatasof Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ölümcül derken?
    Ersun Hoca'ya destek vermeye çalışan bizlerde ölümlüyüz zaten.Umarım böyle bir felsefi yaklaşımdan bahsediyorsundur kardeşim aksini düşünmek bile istemiyorum.
    Tabiki tum gucumuzle demek istedim yani
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)