Sayfa 11 Toplam 816 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11 12 13 21 61 111 511 ... SonuncuSonuncu
Toplam 20390 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ersun Yanal ile İstikrar

Muhalif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Maçta Bjk'nin gollerde dahil 4-5 net pozisyonu var. Bizim de 3-4 tane vardı.. kalecileri değişsek ve mesela Bjk'nin yedek forveti Bobo bizde olsa maçı kazanmak işten bile değildi bizim için.. korner sayılarımız bile 8-2 yanılmıyorsam... Ersun Yanal'ın oynatmak istediği tarzı -yani rakibe oyununu kabul ettiren bir takım şablonunu- sonuna kadar destekliyorum.. Bu seneden bir şey olmayacağı aşikar.. bari seneye bu takımdan devam edecek bir kaç oyuncu şimdiden şablonu kapmış olsun.. Sonuna kadar destekliyorum Ersun Hoca'yı.. Yönetim umarım onu göndererek tüm kredisini sıfırlamaz...
    #7 King of Kings

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdem Keser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı hamucera Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    atak oyun oynayıp her maçta bol gol yemekle birşey olmaz. kimse kusura bakmasın atak futbol oynu istiyoruz diye böyle bir oyun sistemi olamaz. atak oynuyorsan gol atacaksın. futbolda gol atamadın mı senin ataklığın ne işe yarar. Elinde gol atacak oyuncu yoksa gol atamıyorsan bu kadar açık oyun oynatmak çok mantıksız. Öncedende maç kazanamıyorduk şimdide kazanamıyoruz ama bu kadar çok gol yemiyor bu kadar çok pozisyon vermiyorduk.
    2 sistemle takım oynatıyor ersun hoca. bir tanesi şimdiki atak futbol
    bir tanesi milli takımdaki defansa yönelik futbol.
    bunların yanına 3. bir sistem daha olması lazım kontrollü oyun bizim için bu çok önemli. çok atak olmasada kontrollü oyun ile de göze hoş gelen futbol oynatılabilir.
    Destek vermeye devam edelim ama herkesin söylediklerini gözle görünenleride göz ardı etmeyelim
    Kontrollü futbol nasıl oynanır onuda yazsaydınız keşke.

Kontrollü oyun nasıl bir ortasaha yapısıyla oynanır?

Ortasaha dizilişimize daha doğrusu elimizdeki oyuncu yapısına bakmakta fayda var.Kim var ortasahamızın göbeğinde ;Ayman ve Hüseyin.
    Buraya kadar güzel.Dünyanın yada Türkiyenin kalbur üstü takımlarının hangisinde iki tane bozan oyuncudan ortasaha hattı(orta göbek) oluşmuştur,takip ettiniz mi.
    Var mı elimizde playmakerımız,yok.Var mı ortasahada kullanacağımız ayağında top tutabilen,gerektiğinde oyunu açabilen ön liberomuz,yok.Var mı oyunun iki yönünüde oynayacak ortasaha oyuncumuz, o da yok...
    Peki hangi ortasaha yapısıyla oyunu kontrol edeceksin yada top çevireceksin.
    Ayman'ı izlediniz mi,Hüseyin'i yada Adnan'ı..
    Haa adamın elinde bir tane Syzmkowiak olur,Aurelio olur yada hücuma dönük bir Ricardinho olur.Alırsın topu istediğin gibi oyunuda soğutursun,oyunuda kontrol edersin.Ama kimle olacak bunlar ,lütfen bir çözüm söyleyin.
    Sürekli eleştiri sürekli eleştiri..
    Elinde Fabregas vardı da hoca mı oynatmadı..
    Lütfen biraz yapıcı eleştiri..

Vkgz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu kadroyla hele helede her nekadar yıldızlığı tartışılsada gökdenizde gittikten sonra hiçbir şey olmaz... Seneye kadar bekleyeceğiz bu kadro üstünde bordomavili forma olmasa küme düşer...
    Önce TRABZONSPOR

Cafer Bulur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı ilhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şampiyonluğa oynuyormuş bu akşamki rakibimiz. En son gördüğümde korner atışları 7 ye 1di.

İnönü'de oynattığın futbol içinde teşekkürler hocam!

İnadına destek!
    Sonuna kadar destek!
    yazdigin seylerin altina imzami atiyorum.tesekkürler hocam ,yaziklar olsun takimi forvetsiz birakan zihniyete.
    "Yükseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Fırtına Denir Çıkmayın Yolumuza..."

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hocaya sonuna kadar destek veriyorum.Ama Jabi ve Sayed'i neden oynatmadığını anlayamıyorum.

KUTADGU
    Ziyaretçi

Alıntı Emre Can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocaya sonuna kadar destek veriyorum.Ama Jabi ve Sayed'i neden oynatmadığını anlayamıyorum.
    Jabi'yi neden oyuna almadığını bir kez daha anladık sanırım...
    Afedersiniz ama bir sığır nezaketinde, bir dana yavaşlığında oyun oynadı bu adam...
    Hadi bunu bırakalım, bir kedi yavşaklığında devam etti oyuna....

Moawad meselesine gelince

1- Moawad 4-4-2 sisteminde bek oynayacak adam değil...
    2- Moawad Mısır Milli Takımında 3-5-2 'de açık olarak görev yapıyor.
    3- Moawad kademe ve savunma anlayışında yetersiz.
    4- Mustafa Keçeli bu akşam sol kanadı gayet iyi savundu...

Bu arada Ersun Hoca'ya laf edenlere bir açıklama...

- Bizim takım Ertuğrul Sağlam'ın elinde olsaydı, biz maçı 5-0 kazanırdık...
    - Yattara soysun, Yattara pişirsin, Yattara hazırlasın, Yattara tabağa koysun, yattara yesin- Elimizdeki futbolcu kalitesi bu ne yazık ki-
    - Ersun Yanal'ın bulup getirdiği Holosko'yu izlediniz mi? Bir de Ziya Doğan efendinin getirdiklerini gördünüz mü?

Hem Vallahi, Hem billahi pes...

- Bu arada Ergin Keleş, senden ciddi anlamada tiksiniyorum artık.

Terzioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Sadri Sener röpörtajda neler dedi Ersun hoca hakkinda?
    "CHAMPIONS AREN'T MADE IN THE GYMS. CHAMPIONS ARE MADE FROM SOMETHING THEY HAVE DEEP INSIDE THEM - A DESIRE, A DREAM, A VISION" - MUHAMMAD ALI -

Trabzonspor Kongre Üyesi

Fatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bu kadroyla ersun hoca gerçekten iyi futbol oynattı bu takıma kişisel hatalar yüzündek yedik golleri barış atılana kadar iki üç pozisyon bulduk birini atabilseydik oyunun rengi değişirdi gelecek sene için ersun hoca baya ümit verdi bana desteğe devam
    Bordomavi.net

Ahmet Karaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

sonuna kadar ersun yanal. bu takım ancak bu kadar futbol oynar..
    taraf

ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı Terzioğlu 61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Spiker : Sn. Başkanım seneye kesin olarak Ersun Yanal ile devam ediyor musunuz?

Sadri Şener : Hayır ,hayır öyle birşey yok. Mayıs ayına kadar hocamızın arkasındayız. Şartlar ne gösterir bilemem. Mayıs ayında oturup konuşacağız. Belki hocamızın istediği transferleri yapamayız, belki hocamızın beklediğinden fazla transfer yaparız. Oturup konuşacağız ondan sonra karar vereceğiz. Ama Mayıs ayına kadar transferi tamamlayacağız.

Buna benzer bir konuşma geçti. İzlediğim kadarıyla ve aklımda kalanlar.
    Türkçe, Turkche olmasın! Dilimizi koruyalım! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    “Tanrı rızası için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"İhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Nereden
    Almanya

Alıntı Terzioğlu 61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu transfer parasını milimetrik, dikkatli harcamamız gerekir. Hata yapmamalıyız, minimum hata yapmak istiyoruz. Umarım hata yapmayarak Trabzonspor'a yakışır bir kadro kurarız. Mayıs'a kadar hocamızla devam edeceğiz. Bu aydan sonra yeniden yapılanmaya gideceğiz. Mayıs ayına kadar transferlerin çoğunu bitireceğim.bu aciklamalari yapmis.ne demek yani?bu aciklama sanki mayista itibaren devam edilmeyeceginin resmi mi acaba?hayir,olamaz.ersun yanallla devam edilmemesi kötü bir sakadan baska birsey olamaz.

Nereden
    Almanya

Sadri Şener : Hayır ,hayır öyle birşey yok. Mayıs ayına kadar hocamızın arkasındayız. Şartlar ne gösterir bilemem. Mayıs ayında oturup konuşacağız. Belki hocamızın istediği transferleri yapamayız, belki hocamızın beklediğinden fazla transfer yaparız. Oturup konuşacağız ondan sonra karar vereceğiz. Ama Mayıs ayına kadar transferi tamamlayacağız.

Benden söylemesi bunlar büyük bir ihtimal Ersun hocayi gönderecek....
    "CHAMPIONS AREN'T MADE IN THE GYMS. CHAMPIONS ARE MADE FROM SOMETHING THEY HAVE DEEP INSIDE THEM - A DESIRE, A DREAM, A VISION" - MUHAMMAD ALI -

Forumdan Uzaklaştırılmıştır poetricus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Sadri Şener: Hayır, hayır öyle birşey yok. Mayıs ayına kadar hocamızın arkasındayız. Şartlar ne gösterir bilemem. Mayıs ayında oturup konuşacağız. Belki hocamızın istediği transferleri yapamayız, belki hocamızın beklediğinden fazla transfer yaparız. Oturup konuşacağız ondan sonra karar vereceğiz. Ama Mayıs ayına kadar transferi tamamlayacağız.
    Mesaj alınmıştır Sayın Başkan'ım!
    Sözün tamamı... Neyse kalsın!

Ömer SEVİNÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Hocamızım arkasındayız demeye başladıklarına göre Ersun Hoca'nın sonu yakındır..
    Sâhipsiz olan memleketin batması haktır;
    Sen sâhip olursan bu vatan batmayacaktır!
    - Eomer -

KUTADGU
    Ziyaretçi

Eh be Sadri Başkan, bu nasıl çarpık bir anlayış yahu...
    İzanı ve de mantığı yok bilesin...
    En büyük hatan olur, yanlış adımlar atma...
    Ne demek, Mayıs ayına kadar transferi bitireceğiz ama hoca ile kesin anlaşmamız yok..
    EE o zaman bir zahmet, aldığınız futbolcuları da sahaya indirip siz taktik verin...
    Haaaa! Pardon...
    Trabzonda hoca çok değil mi? Hemde hepsi özevlatlar...
    Şimdiden böyle bir yanlış olursa, şiddetle kınıyor... Ve bu zamana kadar olan umut ve vefayla karışık desteğimi çekiyorum...
    Her açıdan tutarsız bir açıklama...

eys_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep

Tüm imkansızlıklara rağmen oyun anlayışını takıma kabul ettirmeyi (zaman zaman) başardığını görebilmek ilerisi için umut veriyor bana.Skora rağmen lig liderine karşı deplasmanda neredeyse tüm istatistiklerde üstünlük kurmak bu kadroyla mümkün oluyorsa kendi kadrosunu kurma şansını vermeliyiz Ersun Hocaya.
    Her daim TRABZONSPOR!
    Türkiye Kyoto'yu imzaladı
    "7"

Nereden
    Ordu

arkadaşlar fener maçını ve eziktaş maçlarını kaybettik ama bu takımları yendiğimiz zaman bile böyle eze eze oynamadık.ersun hoca sağolsun.mantalitesiyle istanbul eziklerini 3.lig[yattara hariç] futbolcularıyla sahadan siliyor.top göstermiyor.biz şampiyıonluğada oynasak takımda fatih tekke syzmek gökdenizde olsa bu hakemler bize zaten maçı vermiyorlar.leverkuzen 5 liverpoldan 8 yediklerinde üzülüyordum ama eziktaş maçı ve daha önceki maçlarıda hatırladıkça seviniyorum
    orhan

Trabzonspor Kongre Üyesi

Fatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

sadri başkan açıkça şunu diyor kadroyu biz kurarız hocanın görüşü önemli Trabzonlu bir hoca buluruz nasılsa
    Bordomavi.net

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UğuR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şu kadroya rağmen takıma korkak futbol oynatmayan,Ersun Yanal a bu yönetim destek vermeyip yanlış yaparsa benim gözümde Yönetimin bittiği andır.
    bordomavi.net
    Trabzonspor'un ilk ve en büyük taraftar sitesi

Nereden
    Almanya

Alıntı KUTADGU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Jabi'yi neden oyuna almadığını bir kez daha anladık sanırım...
    Afedersiniz ama bir sığır nezaketinde, bir dana yavaşlığında oyun oynadı bu adam...
    Hadi bunu bırakalım, bir kedi yavşaklığında devam etti oyuna....

Moawad meselesine gelince

1- Moawad 4-4-2 sisteminde bek oynayacak adam değil...
    2- Moawad Mısır Milli Takımında 3-5-2 'de açık olarak görev yapıyor.
    3- Moawad kademe ve savunma anlayışında yetersiz.
    4- Mustafa Keçeli bu akşam sol kanadı gayet iyi savundu...

Bu arada Ersun Hoca'ya laf edenlere bir açıklama...

- Bizim takım Ertuğrul Sağlam'ın elinde olsaydı, biz maçı 5-0 kazanırdık...
    - Yattara soysun, Yattara pişirsin, Yattara hazırlasın, Yattara tabağa koysun, yattara yesin- Elimizdeki futbolcu kalitesi bu ne yazık ki-
    - Ersun Yanal'ın bulup getirdiği Holosko'yu izlediniz mi? Bir de Ziya Doğan efendinin getirdiklerini gördünüz mü?

Hem Vallahi, Hem billahi pes...

- Bu arada Ergin Keleş, senden ciddi anlamada tiksiniyorum artık.
    yazdiklarin gayet yerinde.moawadi oynatilmasi taraftariyim ama oynatilmamasinda bir hikmeti elbette vardirdemek istiyorum..burada elestirilmesi gereken husus kiralik bir futbolcunun daha fazla oynamasi gerektigi gercegidir.oynatilmazsa seneye bizimle olup olmayacagina nasil karar verilecek.jabinin bu takimda heyecanla oynamadigi gercegi isie sezon basindan beri devam ediyor.besiktas maci icin yanalin yapacak baska birseyi yoktu.elin adaminda delgado,nobre ve holosko varken yanalin elinde sadece bir yattara,daha pismemis bir baris ve tipik bir golcü olmayan bir umut var.takimimizin ofansif gücüne bakip yanali öyle degerlendirmeliyiz.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

bu kadar saçma bi açıklama olur mu??

mayısa kadar hocamızla devam edeceğiz..
    mayıs kadar transferleri bitireceğiz.

eee diyelim değiştirdin. bitmiş transferlerle takımı transferlerle alakasız birine mi teslim edeceksin??
    mayıstan sonra yeni hoca kendi yapmadığı bir takımla mı oynayacak??

yani 10-15 senede saçmalama konusunda çağ atlamış başkan.

Ömer SEVİNÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Başkan sağdan soldan duyduğu, önerilen futbolcuları alıp getirecek, Ersun Yanal'a ben bunları aldım, eğer bu kadroyla çalışıyorsan çalış çalışmıyorsan istifanı sun diyecek. Ersun Hoca da böyle bir şey yapmayacağı için istifa edecek ve Giray Bulak takımın başına gelecek..

Organize işler bunlar
    Sâhipsiz olan memleketin batması haktır;
    Sen sâhip olursan bu vatan batmayacaktır!
    - Eomer -

Nereden
    Almanya

Cok ciddi diyorum biseyler yapmamiz lazim hocamiza sonuna kadar destek oldugumuz bir sekilde göstermemiz lazim. Bunlar saka maka gönderecek hocamizi ya...

alper* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

Ersun Hoca giderse mac falan izlemem ben.Taraftarin dedigi olmayacaksa ne olacak?
    Boyle sacmalik olmaz.
    Baskan kendin pisirir kendin yersin...
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

yağız61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

kesinlikle kalmalı.onun bu enkazla bundan fazlasını yapmasını beklemek ahmaklık olur.BAŞKAN akıllı ol ikinci ALBAYRAK faciası yaşamayalım.satacak bir yattaramız var.onu da gönderirseniz..............

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)