Sayfa 101 Toplam 816 Sayfadan BirinciBirinci ... 51 91 99 100 101 102 103 111 151 201 601 ... SonuncuSonuncu
Toplam 20390 adet sonuctan sayfa basi 2,501 ile 2,525 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ersun Yanal ile İstikrar

Semih Kırsüleymanoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Büyüksün hocam... Sana güvencimiz tam.!

Great White - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Cool

Sönmez Özlü, Hamsi ve Tslidrist..

Peki kabul edelim hep beraber..

Burada bazı arkadaşlar yıllardır Trabzonspor' un kimliği ile özdeşleşebilecek tarzda bir hocayı bulmuş olduklarından olsa gerek Ersun Hoca' yı kimi zaman aşırı bir şekilde yücelterek sizin deyiminizle putlaştırıyolar diyelim

Peki siz bu mübalağa(!) ortamına karşı olan insanlar olarak Ersun Hoca hakkında gayet mantıklı ve usturuplu bir şekilde yapılan olumlu yaklaşımların hiçbirisine katılma lütfunu neden göster(e)miyorsunuz..

Siz olsanız Ersun Hoca' yı nasıl desteklerdiniz?

Hem de Ersun Hoca hakkında bu denli sabit fikirli yaklaşımların olduğu bir ortamda siz olsanız ne türden bir destek yorumu yapardınız, özünde Ersun Hoca' ya karşı olmayan bir taraftar(!) olarak?

En fazla 2 ya da 3 kişi olarak durmadan bu başlığı anlamsızca ve daha da önemlisi mesnetsizce provake edip durmak size ne kazandırıyor?

Bu taraftarın kendi hocasına en azından bir yıllık bir süre tanımak istemesi sizin neden zorunuza gidiyor?

Lütfen cevapları eğer verecekseniz teker teker alalım da boğuntuya gitmesin

Son olarak yukarıda kullanmış olduğum "siz" zamirlerinin tamamı ikinci çoğul eki olarak kullanılmıştır..

"söylediklerin kimseyi rahatsız etmiyorsa hiçbi' şey anlatmıyorsun demektir"

GW

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdem Keser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Sönmez Özlü Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yok arkadaşım, savunulması abartı gelmiyor. "Türkiye'nin en büyük hocasıdır." gibi laflar abartılı geliyor.

Hatta şu abartılar olmasa ben de savunacağım adamı ama bu gidişle müsaade etmeyecekler herhalde. Neyse, şimdilik daha fazla uzatmayayım.

Esenlikle...
    Kendi açımdan Türkiyenin en kaliteli hocalarından bir tanesidir Ersun hoca.
    Ama dezavantajları var işte.Sırtını yaslayabildığı camiaları,kaymağını sürebileceği bir futbol hayatı olmadı.Katıldığı kupalardan sonra havadan bir diplomayada sahip olamadı.
    Bu yüzden bişeylere sıfırdan başladı.Yardımcı antrenörlüğünü yada stajını Süper lig seviyesinde ki takımlarda ,Milli takımlarda yapamadı.Buraya gelmekte biraz zaman aldı anlayacağın..
    Konu Erdem Keser tarafından (10.04.2008 Saat 23:08 ) değiştirilmiştir.

Erdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Beyler, kardeşler, Hocayı müdafa ( ki gerek yok bence) etmenize itirazımız yok. Yönteminiz tartışılır diyoruz .Sönmez de onu diyor anladığım kadarı ile ..e bende ona katılıyorum ))

Nereden
    İstanbul

Alıntı EyüpKILIÇ61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugün gazeteler gs ile anlaşma yolunda diye başlık attı yanlış okumadıysam...Daha dün TrabzonSpor'la özdeşleşmişti bu adam ne oldu
    Okuduğun gazete(!) verir o cevabı ancak..

GW

Nereden
    Sakarya

Great White cevap olarak sadece "aşk olsun "diyorum...Oldu mu şimdi??

Forum Yöneticisi Cem Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bugün gazeteler gs ile anlaşma yolunda diye başlık attı yanlış okumadıysam...Daha dün TrabzonSpor'la özdeşleşmişti bu adam ne oldu
    valla eyüpcüm;fanatik,fotomaç,fotospor...okumayım okumayım diyorum ama dayanamıyorum.bazen haberlerinin %1 i doğru olabiliyo.
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara tıklayalım.

• Forum Kurallarına aykırı her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayınız.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Alıntı HAMSİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beyler, kardeşler, Hocayı müdafa ( ki gerek yok bence) etmenize itirazımız yok. Yönteminiz tartışılır diyoruz .Sönmez de onu diyor anladığım kadarı ile ..e bende ona katılıyorum ))
    etki tepki abi..

saldırırken hangi metot kullanılıyorsa savunurken de benzer yol kullanılıyor..
    mübalağa yönünden benzerlikler çıkıyor.
    abartı saldırı olunca abartı savunmayı da göze alacak saldıranlar.

şimdi kim başlattı polemiği olmasın.
    yumurta mı tavuktan, tavuk mu yumurtadan misali..

burası gayet makûl bir sayfaydı. eskilere giydirme falan ne zaman başladı bir dikkat edin isterseniz.
    ne zaman belden aşağı inildi, o zaman tepki geldi..
    bu serdar balinin falan tv de ilk başlarda aşırı sallaması ile de pekişti.,
    şimdi duruldu gerçi. yavaşladı.
    ersun hoca kalsın ama biraz da maaşı insin deyip geçiştiriyor.

bakma sen abicim, taraftar en iyisini yapıyor.
    defolsun diyen medya yüzleri bile bunu demeye cesaret edemiyor şimdi.

Nereden
    Sakarya

Ersun hoca ya karşı değilimmm Vallahi de değilim billahi de değilim... Sadece bir dönem başkan mı Ersun hoca mı ikilemine düştüğümüz bir anda başkan dedim..yine aynı durum olursa yine başkan derim..Ben poetricus hoca kadar hem - hemdeci olamıyorum o kadar....Mesele şu ki Erdem ve Gamze nin ifadeleri hoş değildi..bu kadar..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Bütün gazeteler?
    Hangi gazeteler,link koyabilir misiniz?
    Bir iğneleme varda anlayamadım.
    Yani el altından Gs ile mi anlaşmaya çalışıyor,bunu mu ifade etmeye çalışıyorsunuz?

Nereden
    İstanbul

Cool

Great White cevap olarak sadece "aşk olsun "diyorum...Oldu mu şimdi??
    Rica ederim o zaman..

Ama şunu da bilin ki, şu an şu şartlarda görev verilmiş olan teknik direktörün adı Hikmet Karaman da olsa aynı yaklaşımı ya da size göre aynı savunma psikolojisini gösterirdim..

Elinizde hiçbir materyal olmadan bir teknik direktör hakkında polemik yaratmak son derece şık olmayan ve saygı görmeyi de haketmeyen bir yaklaşım olsa gerek..

Çuval dolusu yazdıklarınızın hiçbir geçerli ve elle tutulur tarafı yok maalesef..

Tabii ki bizim de size karşı yazdıklarımız aynı oranda anlamsızlaşıyor artık benim gözümde..

Ben hayatımda bu kadar kısır ve asla sonuca ulaşamayacak bir tartışma ortamı görmedim..

En azından bir sezon sabredebilseniz, buradaki tartışmalar da kendi içerisinde bir anlam kazanacaktır tabii ki..

Belki ben de dahil bir çok "Ersun Yanal savunucusu" sizin burada yuvarlak söylemlerle geçiştirdiğinizden çok daha sert bir şekilde eleştireceğiz Ersun Hoca' yı..
    Belki de tam tersi olacak ve siz çok daha fazla sahipleneceksiniz..

Sonuçta burada hepimiz boş konuşuyoruz bana kalırsa..

GW

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Başlığı kapatıyorum.!

Güzel tartışmalar oluyor,tadımız bozulmasın lütfen.

EyüpKILIÇ61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı CeMtS-1967 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla eyüpcüm;fanatik,fotomaç,fotospor...okumayım okumayım diyorum ama dayanamıyorum.bazen haberlerinin %1 i doğru olabiliyo.
    Valla bende öle diyorum ama bazen tutturuyorlar.Umarım yine yalan haberlerinden bir tanesidir...

Ersun yanal'a güvenim tam bizi şampiyon yapabilecek kapasiteye sahip fakat Türkiye'nin gelmiş geçmiş en iyi teknik adamı değil... inşallah olur tabiki TrabzonSpor'la...
    Teşekkürler TrabzonSpor'um...Senin yolunda verilen şehitlere hediye ettiğin 2010 TÜRKİYE KUPASI ve SÜPER KUPA için...
    Her Türlü

ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Karizması var.
    Bilgisi var.
    Efendiliği var.
    İyi veya kötü bir hocalık kariyeri var.
    Cana yakın ve sevecen birisi.
    Futbolcu azarlamıyor.
    Yattara 20 dakikalık futbolcu diyenlere nispet yapıyor 90 dakika oynatıyor.
    Bu takım hucüm yapamaz diyenlere nispet oyunu rakip sahaya yıktırıyor.
    Bu takımda Umut ve Yattara dışında kimse gol yükünü çekemez diyenlere inat stoperlerden skorlar ürettirebiliyor.

Ben sindirdim Ersun Yanal'ı.
    Helal olsun iyi de top oynatıyor hani.
    Ben şampiyonluğa gideceksek doğru kişinin Ersun Yanal olduğunu düşünüyorum.
    Türkçe, Turkche olmasın! Dilimizi koruyalım! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    “Tanrı rızası için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"İhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Ersun hoca ya karşı değilimmm Vallahi de değilim billahi de değilim... Sadece bir dönem başkan mı Ersun hoca mı ikilemine düştüğümüz bir anda başkan dedim..yine aynı durum olursa yine başkan derim..Ben poetricus hoca kadar hem - hemdeci olamıyorum o kadar....Mesele şu ki Erdem ve Gamze nin ifadeleri hoş değildi..bu kadar..
    Erdal abi neden üzerine alınıyorsun.
    Nesi hoş değildi.Konuşmayayım diyorum ama bir yere kadar.
    Adam bir önceki sayfada "babanıza küfür edilmedi" diyor.Bundan daha aşağılık bir üslüp mu kullandım?
    Yani sadece şu başlığa gelip hocaya sallamak için girenlerin olduğunu bilmiyoruz,safız yani.
    Ama ne hikmetse savunanlar olarak abartan biz oluyor,foruma sadece bu başlıkta sallamak için giren abartmamış oluyor,o da güzel.

Nereden
    Ankara

Alıntı chovy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bütün gazeteler?
    Hangi gazeteler,link koyabilir misiniz?
    Bir iğneleme varda anlayamadım.
    Yani el altından Gs ile mi anlaşmaya çalışıyor,bunu mu ifade etmeye çalışıyorsunuz?
    Ben hiç bir imada bulunmadım kardeşim sadece bugün elime aldığım bir gazetede okudum...Gazeteyi ben bayisinden alıyorum.Çok istiyorsan linkle değilde posta yoluyla göndereyim
    Teşekkürler TrabzonSpor'um...Senin yolunda verilen şehitlere hediye ettiğin 2010 TÜRKİYE KUPASI ve SÜPER KUPA için...
    Her Türlü

Nereden
    Sakarya

Great White

Sonuca ulaşması şart değil. Kendi adıma senin,poetricus hocanın Ftaih in Erdem in yazdıklarından zaman zaman evet bu yönden de bakmak lazım dediğim olmuştur. ol maya da deam ediyor..Meseleye bakışımı daha önce izah etmiştim .Yineleyeyim :

Bana göre Trabzonspor un öncelikle bir başkan a ihtiyacı vardı..Hocadan daha önce bir başkan a..Bu başkan ın da tabiri caiz ise ununu elemiş eleğini asmış biri olması gerekiyordu. Bunun nedenlerini başkaca bir zaman konuşuruz inşallah ..Sadri bey tam da o başkan bana göre..ve mesele giderek hoca iyi başkan kötüye giderken Başkan ı daha da önemsedim..hem hemdeci değil ya uadacı oldum yani...budur efendim

Ahmet Karaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

sonuna kadar ersun yanal ..
    taraf

Trabzonspor Kongre Üyesi

Fatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Tv ye her çıktığında Ersun hocayı eleştirecek bişi bulamayıp konuyu aldığı paraya getiren serdar bali gibi eleştiri yapacaksak hiç yapıcı bir eleştiri tarzı değil daha mantıklı konuşalım her yönüyle tartışalım
    Bordomavi.net

salihismet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Ben hiç bir imada bulunmadım kardeşim sadece bugün elime aldığım bir gazetede okudum...Gazeteyi ben bayisinden alıyorum.Çok istiyorsan linkle değilde posta yoluyla göndereyim
    Bir Trabzonspor taraftari olarak Ersun Yanalin gs ye gitmesi sizi rahatladacaksa gönderelim gitsin. Hatta yürüyüs bile yapalim bence.

Cem Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ersun Yanala sonuna kadar güveniyor ve destekliyorum futbol bilgisi ve oyuncuları motive etme konusunda yerli hocalarda ondan daha iyisini göremiyorum.Bizim sevdiğimiz futbol tarzını oynatıyor düşünün ayman bile Ersun Hoca geldiğinden beri hücum bölgelerinde daha fazla gösteriyor kendini şampiyonluk olmasa bile bizi şampiyonluğa oynatacak olan hocanın Ersun Yanal olduğunu düşünüyorum ve sonuna kadar destek veriyorum...
    Trabzonspor bizim varolma,bu dünyaya gönderilme nedenimizdir
    As Roma
    Francesco Totti "10"
    Twitter:cemtotti61

Nereden
    Sakarya

Üstelik Barış ın ne ise de Tayfun un ( yemeğine iddaya girerim seneye milli takımda olacak) gelişmesinde hocanın rolünü her fırsatta yazdım...Olcay abiye ve poetricus a hocanın maçtan sonra soyunma odasından otobüse kadar her hareketinde Trabzonspor a yakışan tavırlarından bahsettim..

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Türkiye'de hangi hoca daha iyi ki Ersun Yanal'dan o yorum zora gitmiş..Zico mu Ertuğrul mu??
    Elimizdekinin değerini bilelim biraz...
    BordoMavi.Net Forum Kurallarına aykırı bir mesaj veya kullanıcı gördüğünüzde, Kullanıcı Panelinde bulunan sekmesine tıklayarak ilgili mesajı raporlamanızı sizlerden rica ederiz.

Egemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

eyüp bana gazeteni söyle sana kim oldugunu söyleyeyim

gs için Abdullah Avcıyı da yazmışlardı.. yemedi demekki şimdi Ersun hocaya sardılar.. türk medyası diyip geçiştirmen gereken bi habermiş sanırım..
    Hadi eyvallah..

Nereden
    Ankara

Alıntı salihismet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir Trabzonspor taraftari olarak Ersun Yanalin gs ye gitmesi sizi rahatladacaksa gönderelim gitsin. Hatta yürüyüs bile yapalim bence.
    Öncelikle hepimiz TrabzonSpor taraftarıyız bunu belirtmene gerek yok

"Ersun Yanalin gs ye gitmesi sizi rahatladacaksa"

ya ben bugün gazetede okuduğumu yazdım buraya bir yorum da yapmadım neden bu kadar üzerime geldiniz anlayamadım.Bir ersun yanalın TrabzonSpor'da başarılı olacağına inanıyorum neden gsye gönderelim ki...Ben gsye gönderelim de rahatlayalım mı dedim yahu afedersiniz de yazdıklarınızı göndermeden önce kendiniz de bir okuyun...
    Her Türlü

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)