Sayfa 11 Toplam 206 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11 12 13 21 61 111 ... SonuncuSonuncu
Toplam 5145 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Formula 1

Umarim birdahaki sezon yarislarda çekisme de yasanir zira bu kez sürprizsiz sonuçlar rutine dönmüstü[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Berk Akçay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

SAMPIYON Schumacher

SDanışmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı ktuTS Nickli Üyeden Alıntı

SAMPIYON Schumacher

Zaten belliydi.

sheva
    Ziyaretçi

yapmayin arkadaslar ya..siz buna sampiyonluk mu diyorsunuz..motor sorunlari yasayan bir mclaren,pilotlari birbiriyle kapisirken baskalarini gözü göremeyen williams..minardilerle mi yarisiyorsunuzshumi çok iyi bir pilot olabilir ama etik kurallarini çigneyerek ve de günümüzün en güçlü takiminda ikinci pilotu kendi amaçlari için kullanarak sampiyon olan birisi için bu kadar sevinmeye gerek oldugunu düsünmüyorum..sampiyonluk için her yol mübah olmamali..zaten shuminin bu anlamsiz üstünlügü fia yi da çileden çikariyor sürekli yeni kurallar getiriliyor onu yavaslatmak için ..yoksa izleyici bulunamayacak ve reklam gelirleri düsecek f1 de..tadi tuzu kalmadi mika gittikten sonra zaten[img]smileys/smiley9.gif[/img]

l-m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Valla Türklerin olmadigi bir spora açikçasi çok fazla baglanamiyorum.Zaten schumi genelde 1. oluyor.Neyini izleyeyim,motor seslerini mp3 olarak aldim mi bitmistir olay...

ben her zaman diyorum bu adam çıldırmış adamı sonuna kadar destekliyorum

Since 1996 for Shumi

corleone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

sasirmadim ama yeni sampiyon da kendini gösterdi schumiden sonraki adamim raikkonen...

schumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı sheva Nickli Üyeden Alıntı
    yapmayin arkadaslar ya..siz buna sampiyonluk mu diyorsunuz..motor sorunlari yasayan bir mclaren,pilotlari birbiriyle kapisirken baskalarini gözü göremeyen williams..minardilerle mi yarisiyorsunuzshumi çok iyi bir pilot olabilir ama etik kurallarini çigneyerek ve de günümüzün en güçlü takiminda ikinci pilotu kendi amaçlari için kullanarak sampiyon olan birisi için bu kadar sevinmeye gerek oldugunu düsünmüyorum..sampiyonluk için her yol mübah olmamali..zaten shuminin bu anlamsiz üstünlügü fia yi da çileden çikariyor sürekli yeni kurallar getiriliyor onu yavaslatmak için ..yoksa izleyici bulunamayacak ve reklam gelirleri düsecek f1 de..tadi tuzu kalmadi mika gittikten sonra zaten[img]smileys/smiley9.gif[/img]

bak kardes schumi bu yil ve 2002 de arabasinin üstün performansiyla kazanmis olabilir ama 2000, 2001 ve 2003 yillari ve yinesen bilmezsin 1994 yilinda arabasi yani kullandigi araç rakiplerinin kullandiklarindan daha kötüyken de sampiyon olmayi basarmis ve senin hakkineninde büyük saygi duydugu efsane bir formula1 pilotudur hatta en dogrusu yasayan bir efsanedir....

simdi sana düsen görev benim, seninbilmedigini varsaydigim f1 tarihini iyi oku orda hersey zaten yaziyor! buraya gelipte uyduruk uyduruk seyler yazma!! ve son olarak rubens ondan daha hizli olsa schumi onu yavaslatacak degilya! ha olmadimi oldu bir iki yaris daha iyi oldugunu gördük ama beraber yaristiklari 81 yarista bikaçtane iyi performansida olsun...

corleone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı sheva Nickli Üyeden Alıntı

mika kimmis yaw[img]smileys/smiley7.gif[/img] asil arabasinin gücünü kullanip sampiyon olan biri varsa o da hakkinendir bi de mika gittikten sonra demissin mika niye gitti bi düsün istersen veya ben söyliyim schumiye karsi tutunamayacagini anladigi için...

Nereden
    Belçika

Sampiyon Schumi bi daha bi daha bi daha

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Bencede BIR DAHA.

7 yetmez.

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

selam mackali hemserim kaya,

ya ben bu schumachere uyuz oluyorum amasen dahada fazla sampiyon olsun istiyorsun - hayret ))

hatta ferrariye bile gicik oldum bu adam sayesinde. allahdan kardesi o kadar basarili degil - bir de o eksikti ))

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İzmir

Hemserim merhaba.

Ne yapalim sevdik bir kere Schumi'yi. )

Forza Mc LAREN!!!

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Forza KIMI RAIKKONEN!!!

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Guests
    Ziyaretçi

Trulli

Alanso

[img]smileys/smiley2.gif[/img]

raikkonen'in 1. bitirip de schumi'nin sampiyonlugunu ilan ettigi yarisin sonunda NTV spikeri Okay KARACAN(!) aynen su cümleyi kurdu:''McLaren'in dönüsü...'' [img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]gülmekten öldüm tvnin karsisinda...yahu biz orda 7. sampiyonlugumuzu alalim sen git hikaye anlat [img]smileys/smiley17.gif[/img]

Oğuzhan Turhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

mc laren seneye götürür gibi geliyor ama ben bmw yi merak ediyorum bu yil berbat geçti onlar için

artik F1 sarmiyor

artiksampiyon belli ikinciyi merak ediyolar

sheva
    Ziyaretçi

bu nedir kardesim..sezonun bitmesine yarislar kala adamin biri sampiyonlugunu ilan ediyor..hani hirs?? hani heyecan?? bu shumi f1 e zarar walla..ne reklam geliri kalir böyle ne de izleyici..oturup da michael schumacher in sampiyon olmasini izleyebilecek tifosiler olabilir ama ben artik sampiyonun sezonun basinda belli olmasindan sikildim..ahh mika ah..hugo veledi yüzünden birakip gitmeseydin böyle mi olurdu bu yarislar[img]smileys/smiley19.gif[/img]

Emin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı yattara11 Nickli Üyeden Alıntı

raikkonen'in 1. bitirip de schumi'nin sampiyonlugunu ilan ettigi yarisin sonunda NTV spikeri Okay KARACAN(!) aynen su cümleyi kurdu:''McLaren'in dönüsü...'' [img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]gülmekten öldüm tvnin karsisinda...yahu biz orda 7. sampiyonlugumuzu alalim sen git hikaye anlat [img]smileys/smiley17.gif[/img]

Biz mi? Biz kim kardes. Ferrari Italyan. Schumi Alman. Biz nerden çikti ben onu anlamadim. Bizlik bir olay yok. Nasil sahipleniyorsunuz hayret yav.

SDanışmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Adam birinci oluyo diye lisansini mi iptal edelim.Diger yarisçilar kazandi da biz kazanmadi mi dedik.Onlarda çalisip kazansinlar.Ferrari herseyi kusursuz yapiyo.Diger firmalarda kusursuz yapip kazansinlar
    <DIV>Scumacher is the best driver in the FORMULA 1</DIV>

sheva
    Ziyaretçi

ya abi ingilizce söyleyince durum degisiyor mu yani...shuminin pilotluguna diyecek yok ama kazanmak için her yol mübahtir anlayisi benim etik anlayisima ters..o rubensi nasil da kullaniyor amacina ulasmak için..klasik olacak ama ben sampiyon olamaz demiyorum ki adam olamaz diyorum

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İzmir

Arkadaslar Schumi ile Rubens'i kesinlikle esit tutamayiz. Schumi Rubens'den 10 kat daha üstün bir pilot. Schumi'nin takim arkadasi olacak pilot 2. pilot oldugunu bilmeli ve ona göre hareket etmek zorundadir. Bir kere Schumi Rubens'i kullanan kisi degildir. Rubens takim emirlerine göre hareket etmek zorundadir. Zaten bunu bilerek Ferrari'ye geldi. Eger bunu kabullenemiyorsa çekip gider. Ama halinden gayet memnun. Schumi'nin eski Ingiliz takim arkadasi bunu kabullenemedi ve takimdan ayrildi. Daha sonra bu elemani baska takimda gerilerde gördük ve formulayi birakti. Olay sadece budur.

sheva
    Ziyaretçi

ikisinin pilotluk yetenekleri esitti falan demedim..ama rubensin pit stoplari asla shumiden kisa olamaz..ya da rubens önde gidiyorsa ve shumi sampiyonlugu garantilemis bile olsa rubens takim emirlerine uymak zorundadir..ben bunlari anlayamiyorum..2. pilot demek köle demek degildir ya da arkanizdan pisliklerinizi toplayacak kisi..

eddie irvine a gelince..bahsettiginiz irlandali pilot..kendisi geriye düsmüstür çünkü tek düsündügü kizlar ve partilerdir..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İzmir

Ferrari'nin 1.pilotu Schumi'dir. Ve sampiyon pilot olarak ilk tercihi her zaman Schumi olacaktir. Çünkü Schumi'nin bir çok özelligi var ve bunlari kullanmasini çok iyi biliyor. Yani Ferrari'nin Schumi ile sampiyonlugu daha garantili bir olay.

Rubens'e gelince, geçmek istiyorsa geçsin Schumi'yi. Geçen senelerde sadece 1 yarisda takim emri uygulandiRubens için. Ve bekleyip Schumi'ye sirasini verdi. Bütün millet ayaga kalkti. Peki bu Rubens diger yarislarda neredeydi. Her zaman Schumi'nin arkasinda.

Valla eger Rubens böyle yarismak istemeseydi, giderdi. Onun yerine can atan ve Schumi'nin takim arkadasi olmak isteyen Fisicella var.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)