Sayfa 1 Toplam 8 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 176 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Baþkanýn Satýþ Konusuna Yaklaþýmý?..

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    52

Standart Baþkanýn Satýþ Konusuna Yaklaþýmý?..

Berbat.

Þehrin Türkiye gündemine birkez daha kötü olarak taþýnmasýna vesile oldular.

Oysa Gökdenizin mazisini,yaþadýklarýný,yaþattýklarýný ve giderken artýlarýný harman edip güzel bir satýþ iþlemi gerçekleþmiþ iken,
    Gazatelerin ana sayfalarýna Kaçýþ baþlýklarýnýn taþýnmasýna sebep olmuþlardýr.

Kendinden evvelkilerin baþarýsýzlýðýný,Yýldýz satmayýz diye çok büyük sözler etmeye dahi gerek olmadýðý halde eleþtirip,büyük sözler etmenin neticesinde Baþkan ve yönetiminin ayaklarý yere artýk daha saðlam basýyordur.Diye umuyoruz.

Kriz iyi yönetilememiþtir.

Yazýk,çok yazýk.

Almayýda satmayýda beceremediðimizi birkez daha görmek,gelecek adýna endiþe vericidir.

Olcay

POYRAZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer

Simdi ben mi acaba tam anlayamadim sevgili arkadasim? Baskan TV lerde "Gökdeniz gitmek istiyordu" tarzinda bir seyler söyledigi icin mi bunu yazdin? Yani baskan böyle söyleyerek Gökdeniz'in kacmak istedigini mi demek istedi diyorsun. Eger öyle düsünüyorsan baskan bana göre dogruyu söylemistir. Zaten Gökdeniz'in kendisinin gitmek istedigini söylemeseydi bu seferde milyonlarca taraftar "En iyi oyuncumuzu para icin sattilar" diyip yönetimi yerden yere vuracaklardi. Yani yukarisi biyik, asagisi sakal.
    Bizim çektiðimiz, adamlýðýn bedeli.

Selman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Gökdeniz'in gitmek istemesi doðaldýr.Daha da doðal olaný onu bu paraya satmaktýr ama "Gökdeniz Yýldýz deðil" demek, onu taraftarýn önüne atmaktýr.Arkasýndan kötü düþünmelerini amaçlamaktýr.Tekrarlýyorum hanelerine eksi olarak yazýlmýþtýr.

forza61ts - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

bu arada milli takýma gidecek futbolcumuz da kalmadý hayýlrý olsunn...
    bir SEVDADIR trabzon.......

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

albayrak yönetiminin taktiðini uyguluyorlar...bu yönetimdende hiçbir beklentim kalmadý arkadaþlar...sen elindeki en iyi en verimli futbolcuyu sat ondan sonra ben þampiyonluk kovalayan bir takým yapýcam de...sen ancak yaylada koyun kovalarsýn baþkan...görürsünüz transfer sezonu açýlsýn yine mustafa keçeli,celaleddin,ömer rýza vs. gibi 3. sýnýf futbolcularla kulubeyi dolduracaklar...

Nereden
    Avrupa Diðer

Alýntý Emre_57 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Baskanýn ýlk ýcraatý cok yanlýs oldu...su sezon hayýrlýsý ýle býtsýn sonra ne yapmak ýstersen yap..takýmda hucum gucu adýna hýcbýrsey kalmadý...yattara ve 18 lýk barýs dýsýnda adam gýbý hucum oyuncusu kalmadý..nýye hep bu takýmýn kalbur ustu adamlarý ýlk ýcraat olarak satýlýr anlamak zor..
    Haklisin evet su zamanda gönderilecek olmasi iyi olmadi ama, ben baskanin konusmasini seyrettim. Gökdeniz kafasinin rahat olmadigini, sahadayken kendisini oyuna veremedigini ve gitmek istedigini söyledigini söyledi. Bu durumda Gökdeniz'i sahaya sürseniz de bir sey olmayacakti. Bu durumda onu vermekten baska care sanirim kalmiyor. Istemedikten sonra onu zorla tutup da ondan verim alamadiktan sonra neye yarar elde tutmak.

Samet Yildirim - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

Cok tecrübeli olmasina ragmen böyle yanlis aciklamalar yapmasi beni sasirti hic beklemezdim acikcasi...

Gökdeniz Karadeniz yildiz degilse ozaman 1 haziranda trabzona getirsin yildizini bakalim sadri sener icin yildiz kimmis ?!?!
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

Nereden
    Avrupa Diðer

Alýntý balli_kuymak Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    albayrak yönetiminin taktiðini uyguluyorlar...bu yönetimdende hiçbir beklentim kalmadý arkadaþlar...sen elindeki en iyi en verimli futbolcuyu sat ondan sonra ben þampiyonluk kovalayan bir takým yapýcam de...sen ancak yaylada koyun kovalarsýn baþkan...görürsünüz transfer sezonu açýlsýn yine mustafa keçeli,celaleddin,ömer rýza vs. gibi 3. sýnýf futbolcularla kulubeyi dolduracaklar...
    Hele zamani gelsin, dedigin gibi olursa beraber elestiririz. Simdi bu yorumu yapmak icin cok erken. Baskanin konusmalarini dinleseydin böyle konusmazdin sanirim. Gitmek isteyen birisinden verim alamazsin renkdas.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Alýntý Samsunluyum55 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Cok tecrübeli olmasina ragmen böyle yanlis aciklamalar yapmasi beni sasirti hic beklemezdim acikcasi...

Gökdeniz Karadeniz yildiz degilse ozaman 1 haziranda trabzona getirsin yildizini bakalim sadri sener icin yildiz kimmis ?!?!
    Anlaþýlan bu yönetimin yýldýzlarý, 2. ve 3 ligde oynayan 61 numaralý oyuncular. Hacý yýldýz seçimlerden önce liglerde oynayan bilmem kaç tane 61 numarý oyuncu var, onlarý transfer edeceðiz demiþti de baya bi gülmüþ ve kýzmýþtým, yöentici adayýnýn düþüncesine bak diye.
    Ama gel bi de yöneticinin yaptýðý iþe bak...

Samet Yildirim - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

Alýntý A.FARUK Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Anlaþýlan bu yönetimin yýldýzlarý, 2. ve 3 ligde oynayan 61 numaralý oyuncular. Hacý yýldýz seçimlerden önce liglerde oynayan bilmem kaç tane 61 numarý oyuncu var, onlarý transfer edeceðiz demiþti de baya bi gülmüþ ve kýzmýþtým, yöentici adayýnýn düþüncesine bak diye.
    Ama gel bi de yöneticinin yaptýðý iþe bak...
    Benim icin sorun degil gökdenizin gönderilmesi veya gitmesi seneye mukavelesi bitiyor ve uzatmiyorsa ozaman 9 milyon euro ya satmakdan dogal bisi yokdur fakat yerine adam alacaksin ve taraftarin karsisina alin gökdenizin yerine yildiz aday aldik diyemezsin yoksa benim icin her oyuncu satilikdir yani....

YÖNETIM NE YAPTIGINA FARKINDA VE YERINE ADAM ALINMASI GEREKTIGINI DE BILIYOR BEKLEYIP GÖRELIM...
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

wien_ts - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    42

Alýntý Samsunluyum55 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

yok ben yildiz istemiyorum,gökdeniz ayarinda 4 futbolcu alirsa yeter benim icin,4 cok oldu insafsizlik yapmiyayim ,hadi baskanim gökdeniz ayarinda 1 tane topcu alsana bize..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Hekimoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    44

hoþ deðil..
    Hayat bir gündür o da bugündür.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr

Alýntý OLCAY ÇAKIR Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Berbat.

Þehrin Türkiye gündemine birkez daha kötü olarak taþýnmasýna vesile oldular.

Oysa Gökdenizin mazisini,yaþadýklarýný,yaþattýklarýný ve giderken artýlarýný harman edip güzel bir satýþ iþlemi gerçekleþmiþ iken,
    Gazatelerin ana sayfalarýna Kaçýþ baþlýklarýnýn taþýnmasýna sebep olmuþlardýr.

Kendinden evvelkilerin baþarýsýzlýðýný,Yýldýz satmayýz diye çok büyük sözler etmeye dahi gerek olmadýðý halde eleþtirip,büyük sözler etmenin neticesinde Baþkan ve yönetiminin ayaklarý yere artýk daha saðlam basýyordur.Diye umuyoruz.

Kriz iyi yönetilememiþtir.

Yazýk,çok yazýk.

Almayýda satmayýda beceremediðimizi birkez daha görmek,gelecek adýna endiþe vericidir.

Olcay
    Iyi guzel bir baslik al birini vur oburunu demesi ile butun basliklarda yazilanlar bir birlerine zaten benziyorlar ayni bu baslik gibi....... fark elde var sifir.

simdi hani bu yonetim tercubesi ile her seyi ile secilmislerdiler ler ler ler fark nerde fark nasil hani birileri soyluyordu nuriden kurtulalimda ne olursa olsunda arkadaslar ben ne diyordum gelen gideni aratir vs vs vs bu kadar kolay bir donemde bile sampiyonluk beklentisi yok kupa beklentisi yok Allah askina hic bir beklentisi kalmamis bir klubu yonetmekden daha kolay sey ne dir!!! ama bu yonetimde diger yonetimlerden hic bir farkinin olmadigini bize gosterdi simdiden!!!

NEDEN ACABA FARK YOK???

karamsarlik vs vs vs diyenler vardi ne karamsarligi kardesim ne karamsarligi gercekler karamsarlik degildir bizim kaderimiz!!! (bilerek yapilan seylere kader dene bilirmi) bu Turkiyede biz daha cok 24 seneler bekleriz. dunyaya bile rezil oluruz vs vs vs... belirli seyleride kabullenmek lazim dogruya dogru demesinide ogrenecegiz egriye egri demeyide....

Nereden
    Ýstanbul

ödüller konusunda hakkým yendiðinden kelli yazý yazmak pek iþime gelmiyor ama bu baþkanýn açýklamalarýndan sonra bir benzerliðie dikkatlerinizi çekmek istiyorum..
    ne söyleyecekse söyleyip cümle biter bitmez -ýsrarla ve inatla her cümleden sonra- özel olarak durup tebessüm ederdi mali yýlmaz..
    sadri beyde de ayný tarz oluþmuþ, bunu tehlikeli görüyorum..
    insanlarýn acayip derecede önem verdikleri bir konuya gelir sýra ve bu gülümsemeniz baþýnýza iþ açar..
    sebebi trabzonda futbolun herþeyin üzerinde olmasý da olabilir ruh hastalýðý da..
    ama satýlmasý gereken bir oyuncuyu bile satmanýza engel olan bu acayip iliþkiler yumaðý o yüz ifadesiyle yönetilirse maça maðlup baþlamýþsýnýz demektir..
    bana kalsa gökdenizin lisansýný yýrtardým ayrý mesele ama.. yattarayý da satar bu kýsýr döngüden kurtulurdum ama.. bunu baþka bir yüz ifadesiyle mutlaka taraftara kabul ettirmeyi de iþlerden bir iþ sayardým..
    o yüz belki pokerde eli kurtarýr ama bizim buralarda poker bilinmez pek..
    düðün görmüþ oynamamýþ, cenaze görmüþ aðlamamýþ adamsýn derler, tefe korlar adamý..
    bizden acizane bir hatýrlatma..

Recep Çaltepe - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Çok enteresan... Senin elindeki en iyi topçu "ben bu þehirde artýk durmak istemiyorum" diyor ve sen bu oyuncuyla þampiyonluk yoluna çýkacaktýn az kalsýn.

Sadri Þener "gitmek isteyeni bir þekilde kandýrýrýz, takýmda tutarýz" diyordu. Dedikleri 15 sene önceki durumu kastederek söylediði þeylerdi bence. Nerden bilsin iþin içine futbol dýþý bir ton þeyin gireceðini.

Þu an yapýlmasý gereken en mantýklý þeylerden bir tanesi gelen parayý kuruþu kuruþuna takip etmek. Eðer illa ki hesap sorulacaksa, "ne yaptýn bu 8,7 milyon euro ile" diyerek sorulmalý.

Bakýn mesela bir tanesinin kirli çamaþýrlarý hala çýktýkça çýkýyor. Sadri Þener ile o kiþi "þimdilik" ayný kefeye konamaz bile.

Bekleyip göreceðiz kýsacasý.

Þu bir gerçek ki sezonun kalan 9 maçýnýn hepsinden bir kat daha umutsuz olacaðýz artýk. Zaten onun asýl müsebbibi de kim gayet iyi biliyoruz.

ismail tüfekçi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

sadri baþkana katýlýyorum yýldýz dediðin takýmýn lideri olmalý 2.5 trilyon alýpta hangi derbi maça damgasýný vurdu rizeye kasýmpaþaya konyaya gol atmakla ne yýldýz olunur nede 2.5 trilyon alýnýrbence çok iyi paraya satýldý yeri dolar barýþ yattara nasýlsa ayný mevkide oynar o paraya 3 tane gökdeniz alýrsýnýz

Turgut Altun - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Satýþ tamamen Gökdeniz'in kalitesi sayesinde baþarýlý bir satýþdýr. (fiyat olarak)

Yönetim satýþ öncesi, sonrasý ve sýrasýnda yaptýðý açýklamalarla biz bazý yönlerden hala profesyonel olamadýk diye bas bas baðýrdý.

argentina - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    43

berbat olan nedir anlamadým iykide sattý baþkan...
    9 milyon euro çok guzel para
    Eðer Papa Fakirleri O Kadar Düþünüyorsa Önce Altýn Kubbeleri Satýþa Çýkarsýn

Diego Armando Maradona

Nereden
    Fransa
    Yaþ
    32

Bu iste yonetim tek bir yanlisi var oda gokdenizi elestirmek

yoksa sattilar diye kizmiyorum

ama genede uzuluyorum

simdi bakalim bu takim gokdenizsiz neler yapicak

kudu_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    45

yanlýþ ve yakýþýksýz bir yaklaþým satýyorsan güle güle der hizmetleri için teþekkür eder gönderirsin gökdeniz bir yýldýz dý bakalým yerini nasýl dolduracaksýn gökdeniz bu seviyeye birden gelmedi kazýya kazýya geldi emeklerinin hepsi trabzona oldu baþka takýma deðil barýþta inþ onun gibi olur ama sýrtýna yükü hemen yükleme
    UEFA KANIRTA KANIRTA AÇTI ÞEMSÝYEYÝ....ARTIK UEFA DAN TESCÝLLÝ BÝR HIRSIZIMIZ, BÝR DE ÞAMPÝYONUMUZ VAR....82 HELAL PUAN ALIN TERÝYLE ÞAMPÝYON TRABZONSPOR....TEÞEKKÜRLER SADRÝ BAÞKAN VE EKÝBÝ, TEÞEKKÜRLER BATMAYAN GÜNEÞÝMÝZ, TEÞEKKÜRLER YÜREKLÝ FUTBOLCULARMIZ, TEÞEKKÜRLER PAYDAÞLAR.....

Ycandan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    49

Baþkanýn Gökdeniz'e yýldýz deðil demesi beni çok þaþýrttý.Bencede yanlýþ yaptý.Son iki sezonun istatiklerine bakýlýrsa yanýlmýyorsam attýðý gol ve asistlere göre alexden sonra geliyor.Gökdeniz'i yýldýz yerine koymayan baþkanýmýz takýmýmýza daha iyi yýldýzlarý kazandýrýr bizde görürüz.Bu arada dua edelim ligde kalma barajý 35-36 olsun ve Yattara ya biþey olmasýn.

Bartuð13 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    34

Alýntý SelmaN Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Gökdeniz'in gitmek istemesi doðaldýr.Daha da doðal olaný onu bu paraya satmaktýr ama "Gökdeniz Yýldýz deðil" demek, onu taraftarýn önüne atmaktýr.Arkasýndan kötü düþünmelerini amaçlamaktýr.Tekrarlýyorum hanelerine eksi olarak yazýlmýþtýr.
    aynen katýlýyorum.kelimesi kelimesine.
    ufak eklemeler yapayým:
    baþkana ve yönetimine çok güveniyorum.bu sebeple de yaptýklarýnýn karþýlýðýný alacaðýmýz için bekliyorum.satýlmaya da çok karþý deðildim.bir burukluk olsa da hayýrlýsý olacaktýr.sadece baþkanýn gökdeniz yýldýz deðil açýklamasýna bozuldum.bu bence de bir eksidir.
    HADDÝNÝ BÝLEN MERTTÝR,VATAN BÖLÜNMEZ TEKTÝR,CUMHURÝYET ÝÇÝNDE CUMHURÝYET KURAN NAMERTTÝR!NE MUTLU TÜRKÜM DÝYENE!

SERHAT KIRKAYAK,BÜNYAMÝN KAHRÝMAN,AHMET MUHAMMET DEMÝREL VE MESUT KELEÞ!SÝZÝ HÝÇ UNUTMAYACAÐIZ!21.12.2009

Takým tutmak farklý, adam tutmak farklý...

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Abime katýlýyorum ve izniyle bir þey daha ekliyorum;

Sadri Þener'in açýklamalarý daha önceden söylenmiþ olan ''Yýldýz Satmayýz'' sözünü gerçekleþtirememiþ olmanýn, yani Gökdeniz'in gidiþine mantýk çerçevesinde davranýldýðýnda engel olunamayýþýnýn ve muhtemel taraftar tepkisinin verdiði telaþla yapýlmýþtýr açýk açýk. Savunma mekanizmasý gayrýihtiyari olarak harekete geçmiþ belli ki. Yanlýþ oldu.

Harun-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    41

budur, fazla söze gerek yok galiba...
    *
    * Aðýzdan çýkan söz muallakta kalmaz, ya sað tarafa yazýlýr ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamýný ALLAH adamý yapma Sanatý'dýr ~

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)