Sayfa 3 Toplam 8 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 176 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Baþkanýn Satýþ Konusuna Yaklaþýmý?..

Forum Yöneticisi Cem Balcý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alýntý murseltaskin Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bence trabzonspor için daha ii olacak.takým oyunu oynayabileceðiz artýk.
    bu düþüncene göre;asýl gitmesi gereken yattara ozaman.gökdeniz deðil...
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara týklayalým.

• Forum Kurallarýna aykýrý her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayýnýz.

TUNCAY HÝÇYILMAZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Baþkanýmýz göreve geldiðinde futbolcu satmayý sevmediðini sölemiþti bu lafýndanda dönmedi Gökdeniz kendsi gitmek istedi baþkanýmýz ikna etmeye çalýþtý edemedi ve o açýklamasýnda gökdenize yýldýz oyuncu deðil demesinin nedeni sadece ona olan kýzgýnlýðýndan olduðunu düþünüyorum.Asýl önemli olan bundan sonra Gökdenizden gelen paranýn nasýl kullanýlýcaðýdýr geçmiþimizde çok kötü bi örnek var çünkü !!!

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    52

Gökdeniz'in açýklamalarý daha olgun,malzeme vermeyen türde.

Baþkanýnkilerse Yýldýz satmak kliþesine ''sattýðým yýldýz deðildiki komedisiyle komik kýlýf uydurmak.
    Klasik ''acýmadýki,acýmadýki'' durumu yani.

Ha bu arada,Gökdeniz koca camianýn akýl ve cesaret gösteremeyeceði bir konuda ileri bir hamle yapýp kulübüne þehrine ve hatta ülkesine büyük katký saðlamak suretiyle kendisini,oynadýðý futbol ile pazarlamýþtýr.

Sýnýfta kalanlarýn ilerideki icraatlari hakkýnda derin þüpheler kafalarýmýzda dolaþmaktadýr.

Biz testi kýrýlmadan tedbiri alalýmda ne olur ne olmaz.!Söyleyelim yani söyleyeceklerimizi.

Kriz yönetilmiþtir diyenlere saygý duymakla beraber katýlmadýðýmýda ifade etmek isterim.
    Kriz yönetilmiþtir evet ,çok kötü olmak kaydýyla.

Umarým satmayýda,almayýda öðrenebiliriz bu vesileyle.

Not:Tuncay gitti,Gökdeniz satýldý.

Emre vs gitti,Fatih satýldý.

Eðri ve doðrularý ile bizim uþaklar kahramandýr,öyle de anýlmalýdýr.

Satmak ayýp deðildir.
    Satarken onore etmektir yakýþan.
    Alýrken deðil satarken,gönderirken omuzlarda göndermektir yakýþan.
    Konu OLCAY ÇAKIR tarafýndan (12.03.2008 Saat 20:44 ) deðiþtirilmiþtir.

Rýza ÇOLAK - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun
    Yaþ
    51

Alýntý efex61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Gökdeniz yýldýz deðil ise,
    Yýldýz olan kim ?
    Yýldýz Hüseyin dir,Yýldz Hasan dýr, Yýldýz Keçeli dir, yýldýz Adnan dýr, yýldýz dýr dar dur say say bitmez bizde yýldýz....yoksa siz bilmiyormusunuz daha? Sayýn Þener e can-ý gönülden desdek verenlerdendim ama ne diyeyim bu þoklarý atlatmak bayaðý yoracak beni...yýldýz deðilmiþ pehhh...

Rýza ÇOLAK - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun
    Yaþ
    51

Alýntý OLCAY ÇAKIR Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Baþkanýnkilerse Yýldýz satmak kliþesine ''sattýðým yýldýz deðildiki komedisiyle komik kýlýf uydurmak.

Ha bu arada,Gökdeniz koca camianýn akýl ve cesaret gösteremeyeceði bir konuda ileri bir hamle yapýp kulübüne þehrine ve hatta ülkesine büyük katký saðlamak suretiyle kendisini,oynadýðý futbol ile pazarlamýþtýr.

Sýnýfta kalanlarýn ilerideki icraatlari hakkýnda derin þüpheler kafalarýmýzda dolaþmaktadýr.

Biz testi kýrýlmadan tedbiri alalýmda ne olur ne olmaz.!Söyleyelim yani söyleyeceklerimizi.

Kriz yönetilmiþtir diyenlere saygý duymakla beraber katýlmadýðýmýda ifade etmek isterim.

Satmak ayýp deðildir.
    Dediklerinize tamamýyle katýlmakla birlikte eklemek istediðim satmaya önce satýlmasý gerekenlerden baþlamak gerektiðidir.Para edenlerle deðil.4 kazma topçu göndersek zaten bu kadar para karýmýz olurdu.

ÖmerFarukYýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Beyler Gokdenýz sartlar bunu gosterdýðý için satýldý.

Býr Oyncu transferýyle yargýalamayalým baþkanýmýzý.

Ben her zaman arkasýndayým.

EÐÝTÝM ÞART!!!

Great White - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Thumbs down

Sadri Baþkan Gökdeniz için sahiden de "O zaten gerçek bir yýldýz deðildi" þeklinde bir açýklama yapmýþ mý acaba?

Mantýklý düþünmeye kalktýðýmýzda böyle bir laf sarfetmesi için hiçbir geçerli sebebi yokken üstelik..

Zira Gökdeniz' in ýsrarla ayrýlmayý düþünmesi, Trabzon' daki illegal bazý oluþumlar ile sorunlarýnýn olduðu iddiasý, basýnýn sürekli þiþirdiði Fenerbahçe' ye verilmemiþ olmasý, futbol hayatýnýn artýk son dönemlerine giriyor olmasý ve son derece astronomik bir fiyat ile transferinin gerçekleþmesi gibi son derece haklý sebepleri varken bu þekilde saçmalamasýnýn ardýnda hiçbir mantýklý sebep göremiyorum ben..

Gerçekten de bu kelimeleri sarfetmiþse alenen patavatsýzlýk etmiþ..

Ama ben hala inanmýyorum.. Daha doðrusu inanmak dahi istemiyorum..
    Konu Great White tarafýndan (12.03.2008 Saat 21:49 ) deðiþtirilmiþtir.
    "söylediklerin kimseyi rahatsýz etmiyorsa hiçbi' þey anlatmýyorsun demektir"

GW

Cafer Bulur - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    44

gökdenizin satisi konusunda yaptigi aciklamalar sadri senere yakismadi.halbuki kendileri gökdenizi yanina alip basinin karsina gecmeli ve bu transferin her iki tarafa da gerekli oldugunu kamuoyuna anlatmaliydi.birbirlerine sarilip tekrardan kavusmak ümidiyle muhabbetle ayrilmalari gerekirdi.ne yazik ki bu firsat kacirildi.üstüne üstlük birde gökdeniz yildiz degildir aciklamasi bence yilin gafi oldu.merak ediyorum sadri sener baskanliktan ayrildigi 95 yilindan beri trabzonsporun hangi maclarini izledi.gökdeniz yildiz degildir diyen baskanin trabzonspora birseyler verebileceginden oldukca süpheliyim.umarim yanilirim...
    "Yükseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Fýrtýna Denir Çýkmayýn Yolumuza..."

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr goldeneye61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    41

bu yonetýmde onceký gýbý cýktý ayný tas ayný hamam laf la peynýr gemýs yurumez mýss.BIZIM artýk bunlara karnýmýz tyokya hane basa gelýrken ne olursa olsun yýldýz satmak yoktu ne oldu dah adakýk a! gool ! yaptýlar yaa ayýptýr ya.býrde baskan cýkmýs dýyorký gokdenýz yýldýz topcu degýldýr ya bole býur zýhnýyet olmaz olsun ya madem yýldýz topcu degýl rubýn kazanlýlar ozman bu ýsý býlmýyoalr salaklar canlarý sýkýldý geldýler bu adama 8.750 býneuro verdýler yýldýz olsa demekký 25 mýlyon avro olcak gokdenýz herhalde.bu ne perhýs bu ne lahana tursusu ya ben anlam veremedým ...gokdenýzýn gýtmesýne uzulmedým ama baskanýn soeldýgý sozler gokdenýze yapýlmý scok buyuk býr ayýptýr.O gokdenýz sýmdýye kadar ts ye cok sey kazandýrmýstýr ama baskanýn soledýklerý resmen ona karsý yapýlmýs býr HAÝNLÝKTÝR.....
    Konu goldeneye61 tarafýndan (12.03.2008 Saat 22:26 ) deðiþtirilmiþtir. Sebep: ekleme

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Alýntý fromTheRApBZONe Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Tamam o zaman Yönetim Ýstifa.
    Bismillah, daha deðil caným. Biraz daha bekleyelim. Gelen para nereye gidecek onu görelim. Takýmýn baþýndaki hoca ne olacak bi anlayalým. Bunlardan sonra, gerekirse ben de sizinle bu cümleleri sýk sýk sarf ederim.
    Ýnsan destek olduðu, arka çýktýðý kiþelerin yanlýþ yapmasýna dayanamaz, hayal kýrýklýðýndan olsa gerek.
    Yapýcý bir öneride bulunduðum kanaatindeyim....

@FLU - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

madem yýldýz deðil nasýl 8.7 milyon euro edýyor onu açýklasana sadri baþkan
    Trabzon'da dogan Kanuni Sultan Süleyman
    Padiþahlar arasýnda en uzun süre ve en çok topraga sahip olandýr
    çünkü o da bizim gibi BÝZE HER YER TRABZON demiþtir .

Nereden
    Ýstanbul

Cool

Alýntý @FLU Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    madem yýldýz deðil nasýl 8.7 milyon euro edýyor onu açýklasana sadri baþkan

Az ama öz olmuþ iþte bu
    Konu Great White tarafýndan (13.03.2008 Saat 00:04 ) deðiþtirilmiþtir.

GW

Trabzonspor Kongre Üyesi
    antagonist - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Alýntý Great White Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Gerçekten de bu kelimeleri sarfetmiþse alenen patavatsýzlýk etmiþ..

Ama ben hala inanmýyorum.. Daha doðrusu inanmak dahi istemiyorum..
    http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber.aspx?r=1&hid=35209

Nereden
    Ýstanbul

Thumbs down

Biraz önce sevgili Ýlhan' ýn ve þimdi de Süleyman' ýn yardýmý ile Sadri Baþkan' ýn konu hakkýndaki röportajýný dinledim..

Ben Baþkan' ý önceki dönemi de dahil olmak üzere hiç bu kadar gergin ve sinirli görmemiþtim açýkçasý..

Telefonda çok sert ve fevri bir ses tonu ile konuþuyordu..

Baþtan sona söylediði her þey mantýklýydý, transferi de haklý çýkaracak bir çok þey söyledi ama hiç sebepsiz yere Gökdeniz' in yýldýzlýðý konusuna girmesi bence tamamen kiþisel bir antipatiden kaynaklanýyordu..

Benim anladýðým bu en azýndan..
    Konu Great White tarafýndan (13.03.2008 Saat 00:13 ) deðiþtirilmiþtir.

GW

ferhaTS87 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    37

tesekur edýp basarý dýlemelýydý yýldýz degýl felan demesý ona hýc yakýsmadý býz gokdenýzýn gercek bý ts lý ve býr yýldýz oldugu takýmdan neden ayrýlmak ýstedýgý gayet ýyý býlýyoruz sucluluk hýssýne kapýldý herhalde

KUTADGU
    Ziyaretçi

Sadri Baþkan gergindi..

Ama tam durmasý gereken yerde durduðunu düþünüyorum... Çünkü

1- Gökdeniz gitmek istedi, bende Trabzonspor'u düþündüm mesajý verdi.
    2- Benim takýmýmda yýldýz diye geçinenler gerçek manada yýldýz olacak dedi. Bu geride kalanlara Mayýs ayý ve gelecek sezon içinde okkalý bir göndermeydi.
    3- Açýkcasý gergin hali beni memnun etti
    4- Zenit Fatih tekke Meselesini de gayet yerinde anlattý... Menajer kazýðý belki de kimbilir...

5- Haydi baþkan açýkla Ersun Yanal ile olan anlaþmaný, Ersun Yanal 3 yýl daha bizimle diye inlet meydaný... Güveniyoruz sana.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    52

Standart Ýçimden Geldi Gene..!

Yahu,

Kulübe ve hatta bu ülkeye 20 trilyon kazandýran adama sen yýldýz desen ne olur demesen ne olur baþkaným.

Teþekkürler Gökdeniz.

Teþekkürler hatalarýný düzeltmek için verilen þansý katlayarak iade ettiðin için...

Umarým yolun hep açýk olur.

Not:Verdiðin hatta vermediðin cevap içinde teþekkürler.

Ýskender66 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    48

Alýntý OLCAY ÇAKIR Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Satmak ayýp deðildir.

Aynen katýlýyorum. Gökdeniz Trabzona borcunu fazlasýyla ödedi. Bizim onu omuzlarda uðurlamamýz gerekirken karalayarak gönderiyoruz.
    Ýþin garip tarafý ise; Sadri Baþkan çocukca ve mantýksýz þekilde konuþurken, Gökdeniz ise çok olgun ve mantýklý konuþuyor.
    Helal olsun Gökdeniz
    Gökdeniz sýrf kulüp para kazansýn diye daha iyi bir takýma gideceðine Rus takýmýna gitti. Bu fedakarlýðý da es geçmeyelim lütfen..

magicyattara - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Baþkanýn; "Gökdeniz yýldýz deðildir,sadece iyi bir futbolcudur" açýklamasý,o bildiðimiz beyefendi,kibar Sadri Þener aðzý deðildi.Görünen o ki yýllar Sadri beye çok þeyler kaybettirmiþ.
    Oysa benim hatýrladýðým Sadri Þener,böyle bir transferin ardýndan bile çekinmeden kameralarýn önüne Gökdenizle çýkar ve onu alnýndan öpüp burdan gönderirdi.
    Helede böyle laf atmalar yakýþmadý Baþkana.

Burçak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

hani diyoruz ya eski ruh eski samimiyet eski birliktelik..
    yukarýdaki mesajda arkadaþýn yazdýðý gibi olmalýydý bu ve önceki uðurlamalar.
    Trabzonspor Baþkaný çýkacak Gökdenizi alnýndan öpecek, herzaman yanýndayýz diyecek istanbul basýný bu kareleri çekmek zorunda býrakýlacaktý.
    biz ne yapýyoruz Takýmýn neredeyse yarýsý olan Gökdenizi sembolleþmiþ isimi haaala karalamaya çalýþýyoruz. bu kafayla hiç bi yere varamayýz!
    2010 - 2011 Þampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Ömer SEVÝNÇ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

Baþkan:
    Gökdeniz yýldýz deðildi.

Futbolcu:
    Baþkan benim babam gibidir.

Kimin yýldýz olduðunu gördük sayýn baþkan. Gökdeniz'i pek sevmem ama bu konuda alenen ders verdi size..
    Sâhipsiz olan memleketin batmasý haktýr;
    Sen sâhip olursan bu vatan batmayacaktýr!
    - Eomer -

My - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Baþkan bir kaç gündür çok can sýkýcý olmaya baþladý.

* Satmak maharet deðil deyip eski yönetime taþ attýydý maþallahý var Albayrak yönetimine taþ çýkardý.
    * Gökdeniz'e kýzgýnlýðýndan hakkýnda öyle konuþtu ama hem satmamak yöneticiliktir lafýna tam bir tezat hem de Baþkan sýfatýndaki birisinin futbolcusuyla polemik oluþturabilecek bir ortama kendi kendini sokmasý çok amatörce.
    * Ortaya bir Fatih 10 milyon avro diye bir þey attý aslý astarý nedir bilen yok. Kendisi dahil. Koskoca Trabzonspor'un baþkaný, kitleleri yönlendirebilen birisi aðzýndan çýkaný biraz tartarak konuþacak.

Açýkçasý son bir kaç gündeki demeçleri tam bir hayal kýrýklýðý, güven sarsýcý. Hissettiðim tek þey ise kelimenin tam anlamýyla kýzgýnlýk. Gökdeniz'e kýzgýnlýk. Sadri Baþkan'a kýzgýnlýk. Düþtüðümüz hallere kýzgýnlýk
    Hakan KULAÇOÐLU: "Sabýrlý, sistemli ve ekonomik, tüketen deðil üreten bir Trabzonspor oluþturmak."
    Murat

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    56

Trabzonsporlular Olarak en iyi yaptýðýmýz þey Birbirimizi Kýrmak,Küstürmek,Hemde Hiç gereði yokken,
    Herhalde Bu konuda Bir þampiyona Baþlasa açýk ara þampiyon oluruz.
    SABIRLA BEKLEDÝK AVRUPADA UEFA CAS TA KÝTAPTA YAZANLAR OLDU
    BEKLÝYORUZ ÜLKEMÝZDE KÝTAPTA YAZANMI YOKSA KÝTAPSIZLARIN DEDÝÐÝMÝ OLACAK

TSezgin61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

Alýntý My Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Baþkan bir kaç gündür çok can sýkýcý olmaya baþladý.

* Satmak maharet deðil deyip eski yönetime taþ attýydý maþallahý var Albayrak yönetimine taþ çýkardý.
    * Gökdeniz'e kýzgýnlýðýndan hakkýnda öyle konuþtu ama hem satmamak yöneticiliktir lafýna tam bir tezat hem de Baþkan sýfatýndaki birisinin futbolcusuyla polemik oluþturabilecek bir ortama kendi kendini sokmasý çok amatörce.
    * Ortaya bir Fatih 10 milyon avro diye bir þey attý aslý astarý nedir bilen yok. Kendisi dahil. Koskoca Trabzonspor'un baþkaný, kitleleri yönlendirebilen birisi aðzýndan çýkaný biraz tartarak konuþacak.

Açýkçasý son bir kaç gündeki demeçleri tam bir hayal kýrýklýðý, güven sarsýcý. Hissettiðim tek þey ise kelimenin tam anlamýyla kýzgýnlýk. Gökdeniz'e kýzgýnlýk. Sadri Baþkan'a kýzgýnlýk. Düþtüðümüz hallere kýzgýnlýk
    satmak maharet degil yerini doldurmak maharet... bunu söylemisdi sadri baskan. ama birakalimda yerini dolduracak firsati eline bi gecsin, ozaman kizariz ona

Ali Ýhsan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Baþkan Gökdeniz'e yýldýz deðil diyerek çuvallamýþ, üstüne de ne kadar da baþarýsýz olsa da bizim baþarýsýzýmýz olan Nuri'yi doðal olarak kendi klübünü ve insanýnýn karalamak için Azize'nin laflarýyla ortamý karýþtýran açýklamalar yapmasý ile iyice düþmüþtür. Bir an önce baþkanýn kendisine gelmesi lazým, bu camianýn spekülasyonlarla iþi yok artýk.

Bir de futbolcuyu kamuoyu önüne atmak nedir anlayamadým? Aranýzda sorun varsa kapýlarý kapatýn ister sabaha kadar dövüþün ama dýþarý çýktýðýnýzda bulunduðunuz mevkinin adabýna göre konuþun.

Ayrýca ordan burdan duyduðunuz laflarla spekülasyon yaratacaðýnýza hukukçulara incelettirin falso durum varsa gereðini yapýn.

Laf deðil icraat istiyoruz. Yoksa biz Zeyyat'tan memnunduk laf konusunda...
    Hürriyetimi kaybettim, cesaretimi asla kaybetmeyeceðim!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)