Hesaplipazar
Sayfa 1 Toplam 8 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 176 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Bakann Sat Konusuna Yaklam?..

Trabzonspor Kongre yesi

yelik tarihi
    22.08.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    50

Standart Bakann Sat Konusuna Yaklam?..

Berbat.

ehrin Trkiye gndemine birkez daha kt olarak tanmasna vesile oldular.

Oysa Gkdenizin mazisini,yaadklarn,yaattklarn ve giderken artlarn harman edip gzel bir sat ilemi gereklemi iken,
    Gazatelerin ana sayfalarna Ka balklarnn tanmasna sebep olmulardr.

Kendinden evvelkilerin baarszln,Yldz satmayz diye ok byk szler etmeye dahi gerek olmad halde eletirip,byk szler etmenin neticesinde Bakan ve ynetiminin ayaklar yere artk daha salam basyordur.Diye umuyoruz.

Kriz iyi ynetilememitir.

Yazk,ok yazk.

Almayda satmayda beceremediimizi birkez daha grmek,gelecek adna endie vericidir.

Olcay

POYRAZ - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.10.2004
    Nereden
    Avrupa Dier

Simdi ben mi acaba tam anlayamadim sevgili arkadasim? Baskan TV lerde "Gkdeniz gitmek istiyordu" tarzinda bir seyler syledigi icin mi bunu yazdin? Yani baskan byle syleyerek Gkdeniz'in kacmak istedigini mi demek istedi diyorsun. Eger yle dsnyorsan baskan bana gre dogruyu sylemistir. Zaten Gkdeniz'in kendisinin gitmek istedigini sylemeseydi bu seferde milyonlarca taraftar "En iyi oyuncumuzu para icin sattilar" diyip ynetimi yerden yere vuracaklardi. Yani yukarisi biyik, asagisi sakal.
    Bizim ektiimiz, adamln bedeli.

Selman - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.02.2006
    Nereden
    stanbul

Gkdeniz'in gitmek istemesi doaldr.Daha da doal olan onu bu paraya satmaktr ama "Gkdeniz Yldz deil" demek, onu taraftarn nne atmaktr.Arkasndan kt dnmelerini amalamaktr.Tekrarlyorum hanelerine eksi olarak yazlmtr.

forza61ts - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.02.2007
    Nereden
    stanbul
    Ya
    37

bu arada milli takma gidecek futbolcumuz da kalmad haylr olsunn...
    bir SEVDADIR trabzon.......

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    04.02.2007
    Nereden
    stanbul
    Ya
    37

albayrak ynetiminin taktiini uyguluyorlar...bu ynetimdende hibir beklentim kalmad arkadalar...sen elindeki en iyi en verimli futbolcuyu sat ondan sonra ben ampiyonluk kovalayan bir takm yapcam de...sen ancak yaylada koyun kovalarsn bakan...grrsnz transfer sezonu alsn yine mustafa keeli,celaleddin,mer rza vs. gibi 3. snf futbolcularla kulubeyi dolduracaklar...

yelik tarihi
    18.10.2004
    Nereden
    Avrupa Dier

Alnt Emre_57 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Baskann lk craat cok yanls oldu...su sezon hayrls le btsn sonra ne yapmak stersen yap..takmda hucum gucu adna hcbrsey kalmad...yattara ve 18 lk bars dsnda adam gb hucum oyuncusu kalmad..nye hep bu takmn kalbur ustu adamlar lk craat olarak satlr anlamak zor..
    Haklisin evet su zamanda gnderilecek olmasi iyi olmadi ama, ben baskanin konusmasini seyrettim. Gkdeniz kafasinin rahat olmadigini, sahadayken kendisini oyuna veremedigini ve gitmek istedigini syledigini syledi. Bu durumda Gkdeniz'i sahaya srseniz de bir sey olmayacakti. Bu durumda onu vermekten baska care sanirim kalmiyor. Istemedikten sonra onu zorla tutup da ondan verim alamadiktan sonra neye yarar elde tutmak.

Samet Yildirim - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.09.2006
    Nereden
    Almanya
    Ya
    32

Cok tecrbeli olmasina ragmen byle yanlis aciklamalar yapmasi beni sasirti hic beklemezdim acikcasi...

Gkdeniz Karadeniz yildiz degilse ozaman 1 haziranda trabzona getirsin yildizini bakalim sadri sener icin yildiz kimmis ?!?!
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

yelik tarihi
    18.10.2004
    Nereden
    Avrupa Dier

Alnt balli_kuymak Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    albayrak ynetiminin taktiini uyguluyorlar...bu ynetimdende hibir beklentim kalmad arkadalar...sen elindeki en iyi en verimli futbolcuyu sat ondan sonra ben ampiyonluk kovalayan bir takm yapcam de...sen ancak yaylada koyun kovalarsn bakan...grrsnz transfer sezonu alsn yine mustafa keeli,celaleddin,mer rza vs. gibi 3. snf futbolcularla kulubeyi dolduracaklar...
    Hele zamani gelsin, dedigin gibi olursa beraber elestiririz. Simdi bu yorumu yapmak icin cok erken. Baskanin konusmalarini dinleseydin byle konusmazdin sanirim. Gitmek isteyen birisinden verim alamazsin renkdas.

Trabzonspor Kongre yesi

yelik tarihi
    03.10.2007
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

Alnt Samsunluyum55 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Cok tecrbeli olmasina ragmen byle yanlis aciklamalar yapmasi beni sasirti hic beklemezdim acikcasi...

Gkdeniz Karadeniz yildiz degilse ozaman 1 haziranda trabzona getirsin yildizini bakalim sadri sener icin yildiz kimmis ?!?!
    Anlalan bu ynetimin yldzlar, 2. ve 3 ligde oynayan 61 numaral oyuncular. Hac yldz seimlerden nce liglerde oynayan bilmem ka tane 61 numar oyuncu var, onlar transfer edeceiz demiti de baya bi glm ve kzmtm, yentici adaynn dncesine bak diye.
    Ama gel bi de yneticinin yapt ie bak...

Samet Yildirim - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.09.2006
    Nereden
    Almanya
    Ya
    32

Alnt A.FARUK Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Anlalan bu ynetimin yldzlar, 2. ve 3 ligde oynayan 61 numaral oyuncular. Hac yldz seimlerden nce liglerde oynayan bilmem ka tane 61 numar oyuncu var, onlar transfer edeceiz demiti de baya bi glm ve kzmtm, yentici adaynn dncesine bak diye.
    Ama gel bi de yneticinin yapt ie bak...
    Benim icin sorun degil gkdenizin gnderilmesi veya gitmesi seneye mukavelesi bitiyor ve uzatmiyorsa ozaman 9 milyon euro ya satmakdan dogal bisi yokdur fakat yerine adam alacaksin ve taraftarin karsisina alin gkdenizin yerine yildiz aday aldik diyemezsin yoksa benim icin her oyuncu satilikdir yani....

YNETIM NE YAPTIGINA FARKINDA VE YERINE ADAM ALINMASI GEREKTIGINI DE BILIYOR BEKLEYIP GRELIM...
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

wien_ts - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.12.2005
    Nereden
    Avrupa Dier
    Ya
    39

Alnt Samsunluyum55 Nickli yeden Alnt Mesaj gster

yok ben yildiz istemiyorum,gkdeniz ayarinda 4 futbolcu alirsa yeter benim icin,4 cok oldu insafsizlik yapmiyayim ,hadi baskanim gkdeniz ayarinda 1 tane topcu alsana bize..

Trabzonspor Kongre yesi
    Hekimolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.07.2005
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    41

ho deil..
    Hayat bir gndr o da bugndr.

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    24.06.2007

Alnt OLCAY AKIR Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Berbat.

ehrin Trkiye gndemine birkez daha kt olarak tanmasna vesile oldular.

Oysa Gkdenizin mazisini,yaadklarn,yaattklarn ve giderken artlarn harman edip gzel bir sat ilemi gereklemi iken,
    Gazatelerin ana sayfalarna Ka balklarnn tanmasna sebep olmulardr.

Kendinden evvelkilerin baarszln,Yldz satmayz diye ok byk szler etmeye dahi gerek olmad halde eletirip,byk szler etmenin neticesinde Bakan ve ynetiminin ayaklar yere artk daha salam basyordur.Diye umuyoruz.

Kriz iyi ynetilememitir.

Yazk,ok yazk.

Almayda satmayda beceremediimizi birkez daha grmek,gelecek adna endie vericidir.

Olcay
    Iyi guzel bir baslik al birini vur oburunu demesi ile butun basliklarda yazilanlar bir birlerine zaten benziyorlar ayni bu baslik gibi....... fark elde var sifir.

simdi hani bu yonetim tercubesi ile her seyi ile secilmislerdiler ler ler ler fark nerde fark nasil hani birileri soyluyordu nuriden kurtulalimda ne olursa olsunda arkadaslar ben ne diyordum gelen gideni aratir vs vs vs bu kadar kolay bir donemde bile sampiyonluk beklentisi yok kupa beklentisi yok Allah askina hic bir beklentisi kalmamis bir klubu yonetmekden daha kolay sey ne dir!!! ama bu yonetimde diger yonetimlerden hic bir farkinin olmadigini bize gosterdi simdiden!!!

NEDEN ACABA FARK YOK???

karamsarlik vs vs vs diyenler vardi ne karamsarligi kardesim ne karamsarligi gercekler karamsarlik degildir bizim kaderimiz!!! (bilerek yapilan seylere kader dene bilirmi) bu Turkiyede biz daha cok 24 seneler bekleriz. dunyaya bile rezil oluruz vs vs vs... belirli seyleride kabullenmek lazim dogruya dogru demesinide ogrenecegiz egriye egri demeyide....

yelik tarihi
    01.08.2006
    Nereden
    stanbul

dller konusunda hakkm yendiinden kelli yaz yazmak pek iime gelmiyor ama bu bakann aklamalarndan sonra bir benzerliie dikkatlerinizi ekmek istiyorum..
    ne syleyecekse syleyip cmle biter bitmez -srarla ve inatla her cmleden sonra- zel olarak durup tebessm ederdi mali ylmaz..
    sadri beyde de ayn tarz olumu, bunu tehlikeli gryorum..
    insanlarn acayip derecede nem verdikleri bir konuya gelir sra ve bu glmsemeniz banza i aar..
    sebebi trabzonda futbolun hereyin zerinde olmas da olabilir ruh hastal da..
    ama satlmas gereken bir oyuncuyu bile satmanza engel olan bu acayip ilikiler yuma o yz ifadesiyle ynetilirse maa malup balamsnz demektir..
    bana kalsa gkdenizin lisansn yrtardm ayr mesele ama.. yattaray da satar bu ksr dngden kurtulurdum ama.. bunu baka bir yz ifadesiyle mutlaka taraftara kabul ettirmeyi de ilerden bir i sayardm..
    o yz belki pokerde eli kurtarr ama bizim buralarda poker bilinmez pek..
    dn grm oynamam, cenaze grm alamam adamsn derler, tefe korlar adam..
    bizden acizane bir hatrlatma..

Recep altepe - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.06.2004
    Nereden
    stanbul

ok enteresan... Senin elindeki en iyi topu "ben bu ehirde artk durmak istemiyorum" diyor ve sen bu oyuncuyla ampiyonluk yoluna kacaktn az kalsn.

Sadri ener "gitmek isteyeni bir ekilde kandrrz, takmda tutarz" diyordu. Dedikleri 15 sene nceki durumu kastederek syledii eylerdi bence. Nerden bilsin iin iine futbol d bir ton eyin gireceini.

u an yaplmas gereken en mantkl eylerden bir tanesi gelen paray kuruu kuruuna takip etmek. Eer illa ki hesap sorulacaksa, "ne yaptn bu 8,7 milyon euro ile" diyerek sorulmal.

Bakn mesela bir tanesinin kirli amarlar hala ktka kyor. Sadri ener ile o kii "imdilik" ayn kefeye konamaz bile.

Bekleyip greceiz ksacas.

u bir gerek ki sezonun kalan 9 mann hepsinden bir kat daha umutsuz olacaz artk. Zaten onun asl msebbibi de kim gayet iyi biliyoruz.

ismail tfeki - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.07.2007
    Nereden
    stanbul
    Ya
    49

sadri bakana katlyorum yldz dediin takmn lideri olmal 2.5 trilyon alpta hangi derbi maa damgasn vurdu rizeye kasmpaaya konyaya gol atmakla ne yldz olunur nede 2.5 trilyon alnrbence ok iyi paraya satld yeri dolar bar yattara naslsa ayn mevkide oynar o paraya 3 tane gkdeniz alrsnz

Turgut Altun - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.06.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    37

Sat tamamen Gkdeniz'in kalitesi sayesinde baarl bir satdr. (fiyat olarak)

Ynetim sat ncesi, sonras ve srasnda yapt aklamalarla biz baz ynlerden hala profesyonel olamadk diye bas bas bard.

argentina - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.08.2006
    Ya
    40

berbat olan nedir anlamadm iykide satt bakan...
    9 milyon euro ok guzel para
    Eer Papa Fakirleri O Kadar Dnyorsa nce Altn Kubbeleri Sata karsn

Diego Armando Maradona

yelik tarihi
    31.10.2007
    Nereden
    Fransa
    Ya
    30

Bu iste yonetim tek bir yanlisi var oda gokdenizi elestirmek

yoksa sattilar diye kizmiyorum

ama genede uzuluyorum

simdi bakalim bu takim gokdenizsiz neler yapicak

kudu_61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.06.2004
    Nereden
    zmir
    Ya
    42

yanl ve yakksz bir yaklam satyorsan gle gle der hizmetleri iin teekkr eder gnderirsin gkdeniz bir yldz d bakalm yerini nasl dolduracaksn gkdeniz bu seviyeye birden gelmedi kazya kazya geldi emeklerinin hepsi trabzona oldu baka takma deil barta in onun gibi olur ama srtna yk hemen ykleme
    UEFA KANIRTA KANIRTA ATI EMSYEY....ARTIK UEFA DAN TESCLL BR HIRSIZIMIZ, BR DE AMPYONUMUZ VAR....82 HELAL PUAN ALIN TERYLE AMPYON TRABZONSPOR....TEEKKRLER SADR BAKAN VE EKB, TEEKKRLER BATMAYAN GNEMZ, TEEKKRLER YREKL FUTBOLCULARMIZ, TEEKKRLER PAYDALAR.....

Ycandan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.05.2005
    Nereden
    zmir
    Ya
    47

Bakann Gkdeniz'e yldz deil demesi beni ok artt.Bencede yanl yapt.Son iki sezonun istatiklerine baklrsa yanlmyorsam att gol ve asistlere gre alexden sonra geliyor.Gkdeniz'i yldz yerine koymayan bakanmz takmmza daha iyi yldzlar kazandrr bizde grrz.Bu arada dua edelim ligde kalma baraj 35-36 olsun ve Yattara ya biey olmasn.

Bartu13 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.04.2005
    Nereden
    Ankara
    Ya
    32

Alnt SelmaN Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Gkdeniz'in gitmek istemesi doaldr.Daha da doal olan onu bu paraya satmaktr ama "Gkdeniz Yldz deil" demek, onu taraftarn nne atmaktr.Arkasndan kt dnmelerini amalamaktr.Tekrarlyorum hanelerine eksi olarak yazlmtr.
    aynen katlyorum.kelimesi kelimesine.
    ufak eklemeler yapaym:
    bakana ve ynetimine ok gveniyorum.bu sebeple de yaptklarnn karln alacamz iin bekliyorum.satlmaya da ok kar deildim.bir burukluk olsa da hayrls olacaktr.sadece bakann gkdeniz yldz deil aklamasna bozuldum.bu bence de bir eksidir.
    HADDN BLEN MERTTR,VATAN BLNMEZ TEKTR,CUMHURYET NDE CUMHURYET KURAN NAMERTTR!NE MUTLU TRKM DYENE!

SERHAT KIRKAYAK,BNYAMN KAHRMAN,AHMET MUHAMMET DEMREL VE MESUT KELE!SZ H UNUTMAYACAIZ!21.12.2009

Takm tutmak farkl, adam tutmak farkl...

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu

yelik tarihi
    28.01.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

Abime katlyorum ve izniyle bir ey daha ekliyorum;

Sadri ener'in aklamalar daha nceden sylenmi olan ''Yldz Satmayz'' szn gerekletirememi olmann, yani Gkdeniz'in gidiine mantk erevesinde davranldnda engel olunamaynn ve muhtemel taraftar tepkisinin verdii telala yaplmtr ak ak. Savunma mekanizmas gayrihtiyari olarak harekete gemi belli ki. Yanl oldu.

Harun-61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Almanya
    Ya
    38

budur, fazla sze gerek yok galiba...
    *
    * Azdan kan sz muallakta kalmaz, ya sa tarafa yazlr ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dnya adamn ALLAH adam yapma Sanat'dr ~

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)