Hesaplipazar
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 40 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Trabzonspor'un Girdii Yeni Sre | Bu Kez ok Farkl

magicyattara - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.04.2006
    Nereden
    Trabzon

Standart Trabzonspor'un Girdii Yeni Sre | Bu Kez ok Farkl

Artk ok farkl dierlerine hi benzemeyen bir srece girdik.Resmen bir ihtilalle kar karyayz.Son byk takmmzn yldzlar bir bir satlp elden karld.
    Evet byk camiayz ama u anda byk takm deiliz.Kalanlara bakyorum Trabzonsporu st sralara tayacak bir futbolcu kadrosu gremiyorum.Takm tayacak oyuncu maalesef yok.

Sfrdan bir takm kurup yeniden zirveye oynamak ka yl alr veya Trabzonspor bunu
    gerekletirebilirmi?

Bu yeni kadronun oluturulmas srecinde ne kadar sabrl olabileceksiniz?

yelik tarihi
    22.07.2004
    Nereden
    Ankara
    Ya
    44

bu iler plan program ister ve bir hocayla uzun dnemli alma gerektirir. u an iin ansmz hocann kapasitesi bunu yapabilecek gte, anszlmz ynetim hala 80'lerde yaadmz zanediyor. ynetim hocaylada yolunu ayrrsa gemi olsun bizlere
    BIZLEDE AYNI MESAFEYE GELENE KADAR
    LKERE HAYIR

yakuphoca - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.05.2005
    Nereden
    stanbul

Bence Gkdeniz'in gitmesi camia iin hayrl olmutur. Takm srtlayacak yldz oyuncudan daha nemli, takma katk salayacak oyuncu almak lazm. Fenerbahenin Uur Boral rneinde olduu gibi. Yani takm oyunu. Uur Boral Fenere gelmeden nce kamz biliyorduk. Topu ileride tutacak ve gol vuruu yapacak, orta sahada top yapacak , savunmada topu oyuna sokacak ve kalede iyi duracak 4 adam lazm. Yani " eyi bi atan, eyi bi koan, eyi bi basan eyi da bi tutan lazm bu takma"
    ...

yaranozlu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    36

ersunu saklasnlar dediklerini yapsnlar, 3-4yabanc transferi ve yattarayla bu takm ampiyonlua her zaman oynar. bence korkacak bir ey yok, Gkdeniz de iyi bir futbolcu tamam ama Fatih gibi hissedilmez gidii, Fatihi hala aryorum...
    OF Republic! (Doka, Doumbia, Yarmolenko, Jay Emanuel Thomas, Ndongala)

TheRapZoNe - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.09.2004
    Nereden
    Trabzon

Yama yaparak olusturulan kadrolara,sistemsiz oyunlara son vermek, eski basarili gunlere donmek icin kadronun yeniden sekillenmesi ve iskelet kurulmasi lazim. Bu yonetimde bunu yapmak istiyor zaten, ben bu konuda basarili olunacagina da inaniyorum. Basarili olunmali da, yillarca iskelet kurulacak diye o kadar hata yapildi ki simdi ayni hatalari yeniden yapmak aptallik olur..

Travelair - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.01.2005
    Nereden
    stanbul

Evrim deil, devrim gerek
    Trkiye'nin zencileri Trabzon'dan kar----------------------------------BUGN
    Trabzonspor kretmedike ampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tketirsen azalr, retirsen oalr--------------------------------------N
    Arslann srtlan ok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Emre7 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.06.2004
    Nereden
    Trabzon

Alnt yaranozlu Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    ersunu saklasnlar dediklerini yapsnlar, 3-4yabanc transferi ve yattarayla bu takm ampiyonlua her zaman oynar. bence korkacak bir ey yok, Gkdeniz de iyi bir futbolcu tamam ama Fatih gibi hissedilmez gidii, Fatihi hala aryorum...
    fatihsiz gkdeniz, gkdenizsiz fatih olmaz ikisini bir arada tutacaksn kazanmak istiyorsan onlar senelerce tad bu takm artk kuleler gitti... ok farkl bir dnem.... artk bizim sabrl olup takma destek olamamzdan farkl bir ey yapmamalyz...

evet eletirdim, ama grdm ki ou kimse gitmesini istedi, bende sustum, hele ki mafya konusunun o derecede olduunu duyduktan sonra tamamen sustum
    [ille d' 7]

kudu_61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.06.2004
    Nereden
    zmir
    Ya
    41

3 sene daha beklerim 4. sene ampiyon olur ancak bu takm
    UEFA KANIRTA KANIRTA ATI EMSYEY....ARTIK UEFA DAN TESCLL BR HIRSIZIMIZ, BR DE AMPYONUMUZ VAR....82 HELAL PUAN ALIN TERYLE AMPYON TRABZONSPOR....TEEKKRLER SADR BAKAN VE EKB, TEEKKRLER BATMAYAN GNEMZ, TEEKKRLER YREKL FUTBOLCULARMIZ, TEEKKRLER PAYDALAR.....

ilteri - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.02.2008
    Nereden
    stanbul

takm oyunu oynayacak bir kadro kurulmal.bu sefer transferde yanl yaplmamal.bizde sabredeceiz artk.24 sene sabrettiysek iki sene daha sabredebiliriz.

macka61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.04.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

gkdenizden gelen parayla iyi transferler yaplmal stne para konularak ersun hocann istedii futbolcular alnabilir

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    24.06.2007

butun acilan basliklardaki konular donuyor donuyor ayni kapiya geliyor forum yonetimi lutven ceki duzen verin bu karkasaliga yoksa her saniyede yeni bir baslik acilacak artik hic birini takip edemez olduk her yere ayni mesajlari yazamayiz ya olmassa zaten kopie pas yapacagim mesajlarimi her hangi basliga zaten fark etmiyorda...

TS-Tiryaki - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.07.2007
    Nereden
    Giresun
    Ya
    30

bence bu yeni srecte iki olanak var:

1) ya isler iyi gidecek ve sampiyon olacagiz

2) yada TRABZONSPOR imparatorlugu komple ckecek
    onurluyum, gururluyum nk TRABZONSPORLUYUM
    NE MUTLU TRABZONSPORLUYUM DIYENE!!!

Colakoglu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.01.2005
    Nereden
    Avrupa Dier

ben artik cok ama cok mitsizim,bittik artik,ben yle bakiyorum.
    keske tezahuratlara sigsaydin sen,ve keske bir siirle anlatilsaydi renglerine olan askimiz...

Mustafa AYDIN - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    45

Alnt TS-Tiryaki Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    bence bu yeni srecte iki olanak var:

1) ya isler iyi gidecek ve sampiyon olacagiz

2) yada TRABZONSPOR imparatorlugu komple ckecek
    Bunlarn hi biri olmaz..

Ksa vadede byk baarlar beklemek aklla itigal deildir,akll bir transfer politikas izlenirse 2-3 yl sonra zlenen baarlar gelecektir..

saha sonular ne olursa olsun Trabzonspor imparatorluu asla bitmez,nk Trabzonspor gcn taraftarndan alr.
    Gllerin iktidarna kar TRABZONSPOR

TS-Tiryaki - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.07.2007
    Nereden
    Giresun
    Ya
    30

Alnt lazoglu61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Bunlarn hi biri olmaz..

Ksa vadede byk baarlar beklemek aklla itigal deildir,akll bir transfer politikas izlenirse 2-3 yl sonra zlenen baarlar gelecektir..

saha sonular ne olursa olsun Trabzonspor imparatorluu asla bitmez,nk Trabzonspor gcn taraftarndan alr.

ya basari gelmezse? yani garantisi varmi? yok. ama madem byle bir revizyona gidip btn iyi topcular satilirsa basari gelmesi MECBUR.
    onurluyum, gururluyum nk TRABZONSPORLUYUM
    NE MUTLU TRABZONSPORLUYUM DIYENE!!!

Mayls - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.02.2005
    Nereden
    Almanya
    Ya
    30

10 numara rnek sayilmaz ama bir Galatasaray rnegi var. Maddi onca imkansizliga ragmen kisa srede sahadaki durumunu toparlayan ve kisa srede sampiyon olan bir Galatasaray var.

Su anda Trkiye'de ve yurtdisinda bir cok genc Trabzon'lu ve Trabzonspor'lu futbolcular var. Bu sezondan bir beklentisi olan yok zaten. Simdi yapilmasi gereken kollari sivayip genc, dinamik ve basariya ac bir takim kurmak. Bu takimi Yattara'nin etrafina kurabiliriz. Arsenal Henry'nin etrafina genc bir takim kurmustu, biz de Yattara'yi n plana cikarip tempolu ve gcl bir takim kurmaliyiz. Ama kesinlikle sezon sonu beklenmemeli. Ameliyata acilen baslanmali ve sezon kapandiginda hazirlik dneminde yeni futbolcular uyum sorununu asmis olmali.
    Trabzonspor HES yapma, kendi kalene gol atma!
    Karadeniz'e zgrlk!

Adem Erdoan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.03.2005
    Nereden
    Orta Dou
    Ya
    36

zkan Smer ilk geldii zaman durum daha vahimdi.
    Recep Onur KIVRAK

KUTADGU
    Ziyareti

Trabzonsprumun girdii sre her ne kadar karanlk gzkse de ya da kaos ortamna benzetilse de iyi bir planlama ve ynetimle byk bir atlmn ilk hamlesi de olabilir dncesindeyim. Pek tabidir ki; byk atlmlar byk dnen ve iyi uygulayan kiilerin elinde bir amaca ulaabilir.

Dnmemiz lazm. Atlm olacaksa bir troykadan bahsedilebilir. nemli denge ayandan bahsedelim o zaman;

1. Denge aya Sadri ener ve ynetimidir, her ne kadar kendilerini mevcut dnem iin spatlama anslar olamadsa da, futboldan ve Trabzonspor'un iinden geldikleri herkesin malumu. Sre iin nemli gvencelerimden birisi ilk ayak...

2. Denge aya teknik direktrmz. Mevcut artlar altnda bir yeni takm oluturup, gelecei vadedecek ve gelecei kuracak tek hoca Ersun Yanal'dr. Bu konuda da pek phem yok... Kaygya sebep verici olan, ynetimin Ersun Hoca ile alma kararlln henz gsterememisidir.

3. denge aya taraftar. Trabzonspor taraftar her ne kadar yetersiz gzksede takmnda k grdnde sahipleneceini ve kol kanat gereceini dnyoru. Tabii gerek anlamda Trabzonspor taraftarnn devreye girmesi art.

Gkdeniz'in satlmasna kar olmakla beraber, satlmas gereken en iyi zamanda satlmtr diye dnyorum.. Adm adm planlayalm...

1- Gkdeniz'den gelen para, dnem sonu futbolcu cretlerinin belirli oranlarda drlmesi kulb ekonomik ynden rahatlatr. Tahminime gre 12 Milyon Euro civarnda inanlmaz likit bir kaynak oluur bylece...

2- Gelecei planlayan ynetim Ersun Yanal'la grr ve transferde yetkilerini ErsunYanal'a devreder. Bunun yannda kendi tavsiyelerini de hocaya bildirir...

3- Bu sreten sonra byk bir atakla 12 Milyon Euro'nun bir ksm transfere aktarlr -tercihen 6 Milyon Euro- geri kalan ksm Trabzonsporun ekonomik ynden rahatlamasna kullanlr...

4- Ersun Yanal gzetiminde tercihen ileriye dnk 2-3, takm ayakta tutabilecek 1-2 futbolcu ile gelecek senenin imzalar atlr. Bunun yannda yine 1 yada iki takm oyunu iyi oynayan ve ma kazandrabilecek yeterlilikte yabanc oyuncu alnr.

5- Hamlenin ilk aya ie yarar. Gelen ekonomik rahatlama ile gelecek sezondan itibaren yeni transfer giriimlerine devam edilir. Oturmaya ve top oynamaya balayan takma yine iyi ve faydal 2-3 takviyeyle Trabzonspor ampiyonlua oynayan bir takm olur Bu sre ierisinde 4-5 futbolcu Millii Takmn deimezleri olurlar..

Fena Deil... Ben inanmak istiyorum....

Sadri ener, Ersun Yanal'la bu yola devam et...

5- Trabzonspor

yelik tarihi
    27.07.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    39

Baarl takmlarn hepsinin salam sistemleri var ne yazkki Gkdeniz sistem oyuncusu deildi. Ne tam forvet, ne forvet arkas ne de sol akt ancak hep buralarda oynatld. ncelikle bu takmda hocann kim olaca Ersun yanalla devam edilip edilmeyecei belirlenmeli, sonrasnda devam edecek hocann oluturmak istedii sisteme gre transferler yaplmal ve tabiki sabredilmeli.

cyberentalpi - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.07.2005
    Nereden
    zmir
    Ya
    44

Takim yeniden kesinlikle yaplanmal. Gokdeniz de bu takim misyon olarak bitmisti.
    Huseyinde tez elden gonderilip yeni bir yaplanma yasanabilir. Huseyin i fazla degil 2 milyonero ya satsak alacagi 1.250 eder. se yaramayan oyuncular gonderilirse gokdeniz transferi ile birlikte 15 milyon eroluk kaynak olur. !0 milyon euro butceye ayrilir.
    Yattara ve baris gibi bazi oyuncular biraz daha iyilestirilir. Sonra Tr liginden iyi arastirlarak 3 milyonluk futolcu alirni. Yanina 5 milyon da yabanci transfer ile sampiyonluk olmasada seneye ilk zorlariz. Tabi alt yapida onemli.
    Sonraki sene hedef secilebilir bence. O zaman oturttugumuz kadro Cl yi hedef secer. Sampiyonda olabiliriz ikincide. 3. yil ise bence ozelenen basari iyi bir altyapi iyi bir tranfer politikasi ile gelebilir.
    Bunlar icin tek sart var. Ersun ve ekibi basta kalmali. Transfer de onlara devredilmeli.
    11 SorlotH (King of the North)

Mustafa K. Demirba - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.09.2007
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    33

yen yonetm geld bsler duzelr yldz satmaz yldz alr dedk onceklerdende hzl cktlar nsallah boyle devam etmezler bu taraftar br daha boyle br sey kaldrablecegn hc sanmyorum

yelik tarihi
    12.01.2008
    Nereden
    Van
    Ya
    34

yaa nediyim bilmiorumm yaa gelen gideni aratyo dicem nurinin neyini arcaz.
    hepsi ayn bu adamlarn keke hacosmanolu bakan olsayd..ben her nekadar sadri ener in olmasn istediysem de yanii yann bunlar sen elindeki 2 yldzdan birini satacan.sora 3. snf topular doldurcan takma bu revizyonmu olmu olacak yanii.inanmyorummmmmmmm..
    sorada diyoruz lig tv mamz yaynlamyor ..neden yaynlasn tamam taraftarmz ok ama yldzsz bi takmn man yaynlamak bana da ters gelior..byk takm dediin takmn bika tane yldz olmas lazm kesinlikle bilmiorum bana katlrmsnzz

Trabzonspor Kongre yesi
    Hekimolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.07.2005
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    40

telaa gerek yok yeni bir takm kurulacak seneye.
    Hayat bir gndr o da bugndr.

renac - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.08.2006
    Nereden
    Giresun
    Ya
    33

artk bir deiim artt gkdenizli kadro miladn doldurmutur ama bu demek deildir ki herkesin gnderilmesi gerekli ben yattarann kesinlikle gnderilmesine karym o futbolu bu takmda brakmal. seneye bize en ncelikli ihtiyacmz olan santrafor tranferi yaplmal en az 2 tane kaliteli biri pivot tr ayanda topu tutabilen iyi ut eken kafa toplarnda iyi dieride sratli aralara kaabilen topla teknii yksek olan bitiricilik zelliklerine sahip tpk holosko gibi pivotada fatih tekkenin uzun versiyonu gibi bir futbolcu diyebiliriz. orta sahaya 10 numara grevini verebiliceimiz bir oyuncu ve symek gibi hem ileriye dnk hemde defansa dnk bir orta saha oyuncusu art defansnda gbeine 2 iyi adam alndnda ersun yanal ile st sralara oynarz bu dediklerimde istendikten sonra 10 milyon eouraya yaplabilir

yelik tarihi
    12.04.2007
    Nereden
    stanbul

yorumuma ne kadar katilirsiniz bilemiyorum ama

" Bi 10 sene daha sampiyonluk gremeyiz"

Nasil ynetiliyoruz ben anlamiyorum ki

al albayragi vur sadri ye

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)