Sayfa 2 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 131 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2.600.000 EURO Nerede?

Hasan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

bu konu şuanda trabzonspor'un en önemli konusu bence 2.600.000euro az paramı 1-2 kaliteli transfer yapılabilirdi bu parayla

sametaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

daha biri çıkıp açıklama yapmadıysa yuh diyorum ya.

Nereden
    İstanbul

Ben o olayın bire bir şahidi değilim dogal olarak sadece duyumlarımı yazmak istedim ...

1) Rusların 10 milyon euro verdiği o zaman da konuşulmuştu yeni değil yani bilenler biliyordu ..ilk açıklamaları hatırlayın zaman zaman çelişkiler olmuştu ...

2) Porto ya satılan oyuncumuz sizce 3.5 milyon euro ya satıldı ? Stephanov bir açıklamasında 8 milyon Euro dan bahsediyordu ...Ve ayrıca bir soru daha ingiliz kulubu 5 milyon euro verdikleri zaman niye satılmamıştı ? Kimse kulup satmadı demesin bıraksınlar bu şampiyonluga oynayacaktık masallarını da ...

3)Ersen Martin in transferi niye son dakikaya kadar olmadı en sonunda sıkıntılı oldu ? Gerçek rakam 1 milyon dolar mıydı ? Yoksa aradan para almak isteyenler vardı da İspanyollar kabul etmeyince mi iş o noktalara geldi ...Hesap numaraları niye farklı idi ( bunu da bilenler bilir )

bu 3 maddeyi de Trabzonda bir çok kişi oldukça iyi biliyor iyi değil oldukça iyi biliyor ...

Acaba hesaplar kongre de niye sizce ibra edilmedi ? Bu zannediyorum ki Türk futbol tarihinde tektir ...Kongre üyeleri niye red kullandı ? Yönetim kurulu ( eski) niye sus pus oturuyordu ...Trabzon küçük yer ve pek bir şey saklı kalmaz ...Özellikle kongre de hesapların ibra edilmemesi demek çok şeyin işaretidir ... Buradan bir şey çıkar mı ? hiç bir şey çıkmaz ..böyle kalır ...

Son bir not : Sadri Şener dünkü çocuk değildir verdiği demeçlerin nereye nasıl gidecegini çok kişiden de iyi bilir ...Karnından konuşmuyor yani ...Çok basit düşünün başkan hiç bir şey bilmeden o demeçleri verir mi ? Bence geç bile kaldı .. Kongre sonrası konuşması lazımdı ...

Bir de portoya sorsunlar bakalım neler çıkar ve ispanyollara da .....

DAHA ÇOK ŞEY VAR YAZACAK AMA GEREK YOK .... TRABZONSPOR BAZI ANLAMLARDA ÇOK BÜYÜK FELAKETTEN KURTULDU ...

Bunu yazmadan edemedim ... Şu benzin istasyonunu da bir düşünün bakalım .))))

Nereden
    İstanbul

Asıl konu ruslar oldugu için o konuya şu ilaveyi yapayım ... Ruslar manyak mı durup dururken biz 10 milyon euro verdik desin ...Yani bu yönetim gidip onlara siz 10 milyon euro verdik mi diye söyleyin dedi ...Herkes bıraksın bu işleri .... o da yetmedi gidip fenere dediler ki biz bu adamı 10 milyona aldık verin alın ... yani ruslar bütün işi gücü bıraktı Trabzonsporun eski yönetimi karalamak için kafadan fiyat söylemeye başladılar .. Allah allah ya ... Ama dogru ruslar için 2.5 milyon Euro çok büyük para .. adamların yıllık transfer bütçesi ya onun için .))))))

ne demişler : GEÇ BUNLARI ANAM BABAM GEÇ BUNLARI...

wien_ts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

[QUOTE=coolank;1192362]Ben o olayın bire bir şahidi değilim dogal olarak sadece duyumlarımı yazmak istedim ...

1) Rusların 10 milyon euro verdiği o zaman da konuşulmuştu yeni değil yani bilenler biliyordu ..ilk açıklamaları hatırlayın zaman zaman çelişkiler olmuştu ...

2) Porto ya satılan oyuncumuz sizce 3.5 milyon euro ya satıldı ? Stephanov bir açıklamasında 8 milyon Euro dan bahsediyordu ...Ve ayrıca bir soru daha ingiliz kulubu 5 milyon euro verdikleri zaman niye satılmamıştı ? Kimse kulup satmadı demesin bıraksınlar bu şampiyonluga oynayacaktık masallarını da ...

3)Ersen Martin in transferi niye son dakikaya kadar olmadı en sonunda sıkıntılı oldu ? Gerçek rakam 1 milyon dolar mıydı ? Yoksa aradan para almak isteyenler vardı da İspanyollar kabul etmeyince mi iş o noktalara geldi ...Hesap numaraları niye farklı idi ( bunu da bilenler bilir )

bunlar cok ciddi iddalar.Gercekten böyLe iddalar varsa ispatlansin,ve kulubu zarara ugratan,kulübün parasini ic edenler bunun hesabini versinler.Cok mu zordur yani bunu ispatlamak?.

bordomaviLife
    Ziyaretçi

Sadri Şener Gökdeniz'in gidisinin üstünü örtmek icin sallamıstıR

Mayls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı coolank Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Stepanov'un bahsettigi 8 milyon Porto'nun transferden yarim sezon önce teklif ettigi rakam. Stepanov yarim sezon yedek bekledikten sonra 3,5 milyon Dolara gitti. Ama Chelsea'nin teklif ettigi 5 milyon ve daha sonra Porto'nun teklif ettigi 8 milyon neden kabul edilmedi tartisilir tabiki.
    Trabzonspor HES yapma, kendi kalene gol atma!
    Karadeniz'e Özgürlük!

Mustafa AYDIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Geçmiş yönetimin icraatları ibra edilmediğinden dolayı şu anda müfettişler zaten kulüpte inceleme yapıyolar bir usulsüzlük varsa ortaya çıkacaktır.
    Güçlülerin iktidarına karşı TRABZONSPOR

cyberentalpi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Valla Eski yonetimdeki hersey bas agrisi
    Bu klubun borcu neden bu kadar arttı. Ustelik ATay baskana gore hic borc yok denecek kadarken neden 60 trilyon
    Fatihten 9 Marce den 2-75 stepten 3.5 alınmısken. Birileri keselerini doldurdu. Hem kese doldurdu hem reklam yapti hem ihale aldi. Ortada sadece maket var. Ne futbolcu ne baska bir sey
    13 Vitor Hugo

Nereden
    İstanbul

bu başlık çok önemli başlık ... bu başlık gökdenizin satılmasından da başkanın demeçlerinden de Ersun hocanın kalıp kalmamasından da önemli bir başlık

biltrabzon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

marcelinho yu almislardir o parayla cünkü secimlerde nuri albayrak in kulübe bagisladigi para belgelerde gözükmüyordu ve eski yönetici cikip evet dogru albayrak bu parayi sözlü olarak verecegini vaat etti dedi burdan anlasiliyorki marcelinho bu kayip paralan alindi nuri albayrak in cebinden degil yani.telefoncu yu galericiyi dövizciyi yönetici yaparsan olacagi budur.adamlar futbolculardan borc para alip islerini öyle yürütüyorlarmis yani trabzonspor da ayaklar bas olmustu

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Albayrak asıl bombayı bugünki karadeniz gazetesinde patlatmış.Sadri Şener için .'Benim harcadığım paraların hesabını soracağına devlete borcu olan 15 milyon doların hesabını versin demiş'' Bu ropörtajda Tam zamanında verilmiş.Yuh diyorum Albayrak Yuh!!! Yuh!!!
    Konu LazAnisT tarafından (12.03.2008 Saat 17:30 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Muğla

Alıntı bordomaviLife Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sadri Şener Gökdeniz'in gidisinin üstünü örtmek icin sallamıstıR
    gökdeniz transferinde üstü örtülecek bir yer yok gitmesi gerekiyordu gitti.............albayrak çıkıp bu işin temiz olduğunu ispat etmeli
    Konu Hasan61 tarafından (12.03.2008 Saat 18:49 ) değiştirilmiştir.

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu konuda Zenit Menajeri Sarsaniya az önce bir açıklama yaptı. Fatih Tekke için Trabzonspor'a 7.4 milyon Euro verdiklerini. Fatih Tekke'nin hesabına da peşinat olarak 2 milyon Euro yatırdıklarını, menajerlere de 400 bin Euro ödediklerini söyledi. Sadri Başkan sattığı futbolcunun arkasından konuşmakla hata yaptığı gibi bilip bilmeden araştırmadan bu tip iddialarla komik duruma düşmemeli. tecrübeli dediğimiz başkan sanırm fazla yaşlandığı için ne dediğini bilmiyor.
    Konu Emorfo tarafından (12.03.2008 Saat 17:57 ) değiştirilmiştir.
    Bazen Sevinç Bazen Keder, Trazonsporlu Olmak Yeter!
    (Hepimiz TÜRKÜZ Ulan!)

Misina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bu tür transferlerde menejeler büyük para götürür ama 2.6 milyon euro kadar büyük olmasa gerek.Bu Para Hortumlandı
    Traktörlerle Türküler Geçsin Alt Başımdan Mezarlığın,
    Seher Aydınlığında Taze İnsan Yanık Benzin Kokusu

Nereden
    Muğla

Alıntı Emorfo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu konuda Zenit Menajeri Sarsaniya az önce bir açıklama yaptı. Fatih Tekke için Trabzonspor'a 7.4 milyon Euro verdiklerini. Fatih Tekke'nin hesabına da peşinat olarak 2 milyon Euro yatırdıklarını, menajerlere de 400 bin Euro ödediklerini söyledi. Sadri Başkan sattığı futbolcunun arkasından konuşmakla hata yaptığı gibi bilip bilmeden araştırmadan bu tip iddialarla komik duruma düşmemeli. tecrübeli dediğimiz başkan sanırm fazla yaşlandığı için ne dediğini bilmiyor.
    albayrak yönetimi çıkıp açıklasın o zaman bu para şurala gitti diye.....yoksa açıklayamayacağı şeyler olduğu için mi açıklamıyor

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Emorfo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

- FC ZENIT SPORTİF DİREKTÖRÜ SARSANIYA'DAN 'FATİH TEKKE' AÇIKLAMASI
    - FC ZENIT SPORTİF DİREKTÖRÜ KONSTANTIN SARSANIYA, FATİH TEKKE'NİN TRANSFERİYLE İLGİLİ SPEKÜLASYONLARA AÇIKLIK GETİRDİ
    - SARSANİYA, FATİH TEKKE'NİN TRANSFERİ İÇİN TRABZONSPOR'A 7.4 MİLYON EURO BONSERVİS BEDELİ, FATİH TEKKE'YE DE PEŞİNAT OLARAK 2 MİLYON EURO ÖDEDİKLERİNİ BELİRTTİ

İSTANBUL - FC Zenit Sportif Direktörü Konstantin Sarsaniya, milli futbolcu Fatih Tekke'nin transferiyle ilgili spekülasyonlara açıklık getirdi.
    İHA muhabirine konu ile ilgili özel açıklamalarda bulunan FC Zenit Sportif Direktörü Konstantin Sarsaniya, Fatih Tekke'nin transferi için Trabzonspor'a 7.4 milyon Euro bonservis bedeli ödediklerini, Fatih Tekke'nin hesabına da peşinat olarak 2 milyon Euro yatırdıklarını belirtti. Sarsaniya, "Fatih Tekke'nin transferi için Trabzonspor'a 7.4 milyon Euro bonservis bedeli ödedik. Fatih Tekke'ye de peşinat olarak 2 milyon Euro verdik. 400 bin Euro da menajerlik parası ödedik" ifadelerini kullandı.
    ------------------------------------------
    Bazen Sevinç Bazen Keder, Trazonsporlu Olmak Yeter!
    (Hepimiz TÜRKÜZ Ulan!)

wien_ts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

böyle büyük bir iddayi ortaya atmak icin ,bunu önce ilk kaynaklardan bi arastirmak lazim.Yok efendim mahmut uslu demiski,gecen sene zenite trabzona ödediginiz 7,4 m euro yu ödeyelim fatihi bize verin ,onlarda ne 7,4 ü biz 10 ödedik söylemleriyle böyle bi iddaa ortaya atilamaz..Yani cok mu zordur zenit kulübüne bu bilgiyi teyit ettirmek..Ve teyit ettirtikten sonra eger bu gercekse bunun son kurusuna kadar almak gereklidir..

Egemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

ruslar demiştir ki fatih tekke bize 10m avroya patladı.. çevirmenler de yanlış çevirmiştir tahminim

polyannamıyım neyim :P
    Hadi eyvallah..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arkadaşlar, bir şey biliyorsanız yazın...Bilmiyorsanız geçmiş yönetimi suçlayıcı, ispatlayamadığınız iddiaları ortaya atarsanız yakışık almaz.Sadri Şener, bir şey söylemiştir ve bu söylediği de onu bağlar.İspatlaması lazım.Yoksa yalancı durumuna düşecek...

Ama benim bildiğim kadarı ile Rusya'dan alınan ya da satılan her topçuda bu tip sıkıntılar oluyor.Buna en güzel örnekte Fenerbahçenin Rusyadan aldığı Beşçasnih örneğini verebiliriz.Zaten Sadettin Saran'ın başını bu transfer yemişti.

Rusyada kara para çok, adamlar o yüzden böyle çılgınca paralarla oyuncuları transfer ediyorlar.Ama arada bir kendi kayıtlarına 10 yazrken, transfer ettikleri kulübe 7.5 veriyorlar.Burada Nuri Albayrak'ı kimse suçlamaya kalmasın!...Varsa ispatınız ispatlayın, yoksa iftira atmayın!...
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERİR!...

KUTADGU
    Ziyaretçi

Alıntı LazAnisT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Albayrak asıl bombayı bugünki karadeniz gazetesinde patlatmış.Sadri Şener için .'Benim harcadığım paraların hesabını soracağına devlete borcu olan 15 milyon doların hesabını versin demiş'' Bu ropörtajda Tam zamanında verilmiş.Yuh diyorum Albayrak Yuh!!! Yuh!!!
    Tam Albayrak'ın kalıbına göre bir söz...

Ben yakıştırdım...

Ayrıca Mr. Albayrak...

Trabzonspor Başkanı Trabzonspor ile ilgili konuları çözecek, gerekirse de hesap soracaktır tabii...

Yalnız, siz kim oluyorsunuz da devlet adına hesap sorma hakkını kendinizde görüyorsunuz...

Haaaa... Pardon... Kankinizdi değil mi....

Samet Yildirim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Sadri Sener 2 milyon 600 bin euro ortalikda yok demedi kulagimiza öyle geliyor ve gecenlerde yemek yerken mahmut usluyu gördüm dedi...mahmut uslu fatihi istediklerini fakat zenit kulübü 10 milyon euro ödedigini söyllince bizde transferden vazgectik dedi....sadri sener buna göre öyle diyorlar ama ispüatim yok dedi

yani sadri sener suclayaci veya yalanci cikamaz cünkü öyle bisi demedi...

MAHMUT USLU(FB`LI YÖNETICI)
    Konu Samet Yildirim tarafından (12.03.2008 Saat 18:28 ) değiştirilmiştir.
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

Cafer Bulur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

bu olay su anda neden kulübün borcunun 40 trilyona dayandiginin resmidir bence.bu parayi mutlaka yönetimyemistir demek istemiyorum ama fatihin transferinde bircok seyin karisik oldugu ortada.nuri albayraktan bu konuda aydinlatici bir aciklama bekliyoruz.aksi halde bu paranin yönetim tarafindan carcur edildigi iddialari güclenecektir.
    "Yükseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Fırtına Denir Çıkmayın Yolumuza..."

Ömer SEVİNÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Az önce izledim açıklamasını başkanın. Komik. Ben Aziz'den duydum, Mahmut şöyle dediydi, Ayşe hepten karşı falan, noluyoruz yahu? Dedikodu yapma yeri mi Trabzonspor başkanlığı. Aziz öyle dedi, yani, işte ben bilemiyorum ama işte Mahmut da demiş zaten diyor adam. Hay Allah'ım yarabbim. Şu takımın başına düzgün bir başkan geçmeyecek mi?
    Sâhipsiz olan memleketin batması haktır;
    Sen sâhip olursan bu vatan batmayacaktır!
    - Eomer -

Nereden
    Trabzon

Zenit'ten Tekke açıklaması
    12 Mart 2008 / 18:20
    Fc Zenit Sportif Direktörü Konstantin Sarsaniya, Fatih Tekke'nin Transferiyle İlgili Spekülasyonlara Açıklık Getirdi
    FC Zenit Sportif Direktörü Konstantin Sarsaniya, milli futbolcu Fatih Tekke'nin transferiyle ilgili spekülasyonlara açıklık getirdi.
    İHA muhabirine konu ile ilgili özel açıklamalarda bulunan FC Zenit Sportif Direktörü Konstantin Sarsaniya, Fatih Tekke'nin transferi için Trabzonspor'a 7.4 milyon Euro bonservis bedeli ödediklerini, Fatih Tekke'nin hesabına da peşinat olarak 2 milyon Euro yatırdıklarını belirtti. Sarsaniya, "Fatih Tekke'nin transferi için Trabzonspor'a 7.4 milyon Euro bonservis bedeli ödedik. Fatih Tekke'ye de peşinat olarak 2 milyon Euro verdik. 400 bin Euro da menajerlik parası ödedik" ifadelerini kullandı.
    www.haber61.net

albayrakın günahını almışız öyle bi para yokmuş

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)