Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 3 4
Toplam 82 adet sonuctan sayfa basi 76 ile 82 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ne verdik, ne bekliyoruz?

Alıntı FERSAT Nickli Üyeden Alıntı

Bu topic TRABZONSPORUN özeti aslinda.takimina hiçbirsey vermiyorsun ama ondan herseyi bekliyorsun takimi sahipleniyorsun futbolculara küfür etme hakkini kendinde buluyorsun.benim çevremde de böyle bilinçsiz taraftar çok var.trabzonsporun lisansli ürünlerini kullaniyormusunuz. kaçiniz kulube üyesiniz her ay trabzonspor dergisini satin aliyormusunuz... HAYIR. EE o zaman neyin pesindesiniz.

ne kendimizi yerden yere vuralim nede takimimizi biz ne yazzikki bilinçli sayilan yerdeyiz yani bundan bilinçlisinibiraz zor bulursunuz lisansli ürn kullanimi taraftar sayisina gore dusuk ama neden destek yerine kostek olmakta ustumuzu yok onu anlamadim ben mali konularin herzaman bi kilifivardir ama takima destek soz konusuysa buna uydrulacak kilif yoktur... elestirmek kostek olmak degildir ama elestirininde bi dozu vardir yanisonuç olarak sonyillarda bisey vermedik ama ortama gore çok sey istedik

Trabzonspor taraftari geçmisteki grup birligini bozmustur. Nitekim, bugün tribünlerde gördügümüz tablo sudur ki,geçmistesahip olunan atesli taraftar kimligi kaybedilmistir.Bazi gruplarin rant ugruna Trabzonspor futbolcusunu ve yönetimini yuhalamaya hakki olmadigi gibi Trabzonspor yönetiminin de bu gruplara göstermis oldugu töleransi hiçbir kulüp göstermemistir. Trabzonspor taraftarinin tekrar yapilanmasi ve yeni jenerasyonun yolunun açilmasisaglanmalidir.

Trabzonspor camiasinin diger bir ayibi da mazisi basarilarla dolu olan bir kulübün 100.000 üye kampanyasina ragmen hala 15.000' ler de kalmasidir.

Özellikle yorumlari yaparken yorumcu arkadaslarin da kendine düsen görevleri ''ki bu üyelikten fazlasi degildir'' yerine getirmesi gerekir.

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

AKBASOGLU'NDAN TARAFTARA SITEM
    Maçlarda taraftarlarin Hüseyin Avni Aker Stadyumu'nu neden doldurmadigini çok merak ettigini belirten Akbasoglu, "Çok merak ediyorum. Taraftarimiz bu kulübe neden sahip çikmiyor anlamis degilim. Biz yönetim olarak bizim bilmedigimiz bir sey varsa bize lütfen iletsinler, bizimle konussunlar, söylesinler. Bizim bilmedigimiz bir hatamiz olabilir, gözümüzden kaçan bir sey olabilir. Bizim anlamadigimiz Trabzonspor basa oynuyor. Lider ile aramizda 4 puan fark var ve kendi sahamizda oynuyoruz stadyumu dolduramiyoruz. Biz basa oynayan bir takimiz. Sampiyon olmak istiyorsak, büyük takimsak bu taraftar ile olur. Malatyaspor ile oynayacagimiz karsilasmada stadyumun taraftarlarimiz tarafindan dolmasini bekliyoruz. Bilet fiyatlarinin taraftarin stadyuma gelmesinde bir engel olusturduguna katilmiyorum. Trabzonspor bir sehir takimi. Ekonomik anlamda sikintilar olabilir ama bizim bilet fiyatlarimiz oldukça düsük. Kiyaslama yapmak istemiyorum ama bizim bilet fiyatlarimiz 2 paket sigara parasina esit. Bunlari söylemek hos degil, insanlar Trabzonspor'u seviyorlar ise takimlarina destek olmalari gerekir. Bunu anlamis degilim" seklinde konustu.

crazyboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

arkadaslar ankara okuyorum gecen yil butun maclara gittim buyilda trabzonda bululundugum zaman gitmeye calistim neyazikki tribunlerin yarisi bile dolmuyor bagiranlarin sayisida iyice azaldi bu bize hic yakismiyor cehennemi yeniden yaratmaliyiz eger sampiyon olmak istiyorsak tabi herkes kafasima gore bagiriyor buyuzden organize olamiyoruz eger stadi tamamen doldurup butun enerjimizi takimi desteklemeye verirsek gercek cehennemi geri getirebiliriz farkin 4e inmesi taraftarin icindeki heyecani atesleyecektir bundan sonra stadin dolacagini dusunuyorum

trapezus61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Çok önemli bir konu daha tarihin tozlu sayfalari arasina girmeye baslamis. Inanin buna gönlüm razi olmadi. Rehanin açmis bulundugu bu topic belki de Trabzonsporumuzun kurumsallasmasi ve kendi ayaklarinin üzerinde durmasi, bilinçli bir taraftar toplulugunun olusturulmasi yolunda çok büyük bir adim olacak. Ama maalesef biz incir çekirdegini doldurmayacak kadar önemsiz konularda sayfalar dolusu yazip görüs belirtirken böyle hayati konularda suskun kaliyoruz.

Topic basligindaki soru her ben Trabzonsporluyum diyen taraftarin kendine defalarca sormasi ve içtenlikle cevaplamasi gereken bir sorudur. Eger birgün bu soruya gönül rahatligiyla cevap verecek duruma gelirsek iste o zaman Trabzonspor gerçekten büyümüs olacak. Yapilacak faaliyet belli. Herkes fikirlerini ortaya koyacak ve imkanlari ölçüsünde birbiriyle yardimlasarak bu fikirleri hayata geçirecek.

Konunun derinligine daha sonra inecegim. Ama önce herkesten bu konuya biraz daha ilgi istiyorum. Unutmayin... Trabzonsporumuzun gelecegi, Avni Akerin yeniden eski günlerine dönmesi buradaki beyin firtinalari ve sonrasindaki icraatlarimizla gerçeklesecek. Gerisi hikaye...

Haaa ben bunlarla ugrasamam hikayeye devam diyorsaniz siz bilirsiniz. Hepinize iyi uykular. Umarim siz uyaninca hala hikayelerini dinleyeceginiz bir Trabzonsporunuz olur.

Yönetim Kurulu

Halit M. MOLLASALİHOĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu takim bir ay lider kalsin, hocanin durusu saglam olsun, yönetim sizlanmasin görün CehenneM nerdeymis...
    Kadiköy gerçekten bir futbol mabedi ama Türkiye'de motive olunca bizim kadar sürekli ve sinirsiz destek veren baska taraftar yok..
    ha acimasiz miyiz evet, sabirsiz miyiz evet, ama bu bizim dogamizda var. Kalkip BJK faytonculari gibi sebatla del bosque gibi bi amcaya sabredemeyiz. Sabredenlerin de sonu ortada... Hem 20 yil sevdayla beekleeyen taraftara bu elestiriler de ayni acimasiz tavri tasiyor diyorum ya dogamizda var...
    son olarak düsünün FB ya da GS 20 yil kupa kaldiramasa simdi ne durumda olurlardi?
    Sanli Trabzonsporumuz, Isyanimiz, Ihtilalimiz hala zirvede!..
    Hala korkuyorlar...

trapezus61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı trapezus61 Nickli Üyeden Alıntı

Çok önemli bir konu daha tarihin tozlu sayfalari arasina girmeye baslamis. Inanin buna gönlüm razi olmadi. Rehanin açmis bulundugu bu topic belki de Trabzonsporumuzun kurumsallasmasi ve kendi ayaklarinin üzerinde durmasi, bilinçli bir taraftar toplulugunun olusturulmasi yolunda çok büyük bir adim olacak. Ama maalesef biz incir çekirdegini doldurmayacak kadar önemsiz konularda sayfalar dolusu yazip görüs belirtirken böyle hayati konularda suskun kaliyoruz.

Topic basligindaki soru her ben Trabzonsporluyum diyen taraftarin kendine defalarca sormasi ve içtenlikle cevaplamasi gereken bir sorudur. Eger birgün bu soruya gönül rahatligiyla cevap verecek duruma gelirsek iste o zaman Trabzonspor gerçekten büyümüs olacak. Yapilacak faaliyet belli. Herkes fikirlerini ortaya koyacak ve imkanlari ölçüsünde birbiriyle yardimlasarak bu fikirleri hayata geçirecek.

Konunun derinligine daha sonra inecegim. Ama önce herkesten bu konuya biraz daha ilgi istiyorum. Unutmayin... Trabzonsporumuzun gelecegi, Avni Akerin yeniden eski günlerine dönmesi buradaki beyin firtinalari ve sonrasindaki icraatlarimizla gerçeklesecek. Gerisi hikaye...

Haaa ben bunlarla ugrasamam hikayeye devam diyorsaniz siz bilirsiniz. Hepinize iyi uykular. Umarim siz uyaninca hala hikayelerini dinleyeceginiz bir Trabzonsporunuz olur.

Sevgili arkadasim yukaridaki metindede anlatmaya çalistigim gibi bu basliktaki amaç taraftari ya da bazi çevreleri yerden yere vurmak degil. Önemli olan fikirlerimizle ve bu fikirlerin isiginda yapacagimiz icraatlarla Trabzonspor camiasini harekete geçirmek. Yani uyuyan devi uyandirmak. Biraz fedakarlikla bu taraftarin yapacagi ve ortaya çikaracagi muhtesem organizasyonlar olduguna yürekten inaniyorum. Yoksa yaniliyor muyum?

Hep ayni kisir döngü içerisinde dönüp dolasmak istemiyorsak taraftar olarak artik elimizi tasin altina sokma hatti gerekirse o tasin altinda kalma zamani geldi de geçiyor. Benim istedigim biraz gayret... Biraz fedakarlik...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)