Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 SonuncuSonuncu
Toplam 82 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ne verdik, ne bekliyoruz?

Nereden
    İstanbul

gs nin kale arkasida 5 YTL ama onlarinda sahasi dolmadi. Türkiye genelinde seyirci sorunu var.Tribünlerdeki can güvenligi ,küfür v.s den dolayi taraftarlar tribünlerden kaçar oldu TV de nasil olsa maç veriliyor deyip onu seyrediyorlar herhalde. Ama TRABZON sehri baska , sehrin % 99.99 u TRABZONSPOR lu insanlarin çogu birbirini taniyor, rakip takim seyircisi yok kendi kendimize takimimizi motive edecek güç olan seyirci birligi birtürlü saglanamamis durumda ,taraftar yönetimden isteklerde bulunuyor.Yönetimde taraftarlarin sahayi doldurarak takimini desteklemesini istiyor. Simdi burada kim kabahatli tribünleri bos birakan taraftarmi , yoksa ÇOK MESHUR BIR YABANCIYI ÇOK PAHALI BIR FIYATA ALIP ,Tv lerde sirk maymunu gibi gezdirmek ve/ veya onun adina yapilan formalari satmak için taraftarin cebindeki paraya göz koymak istemeyen , yanlizca çok ekonomik bir bilet fiyatlariyla maç bileti satan yönetimmi ?

Saygilarimla

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tribünleri bos birakan seyirci.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Sabri Kurban - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ

walla ben bu yaz int. ten trabzonspor.com dan lisansli olarak Cd ve kaset aldim ve kargo parasiyla birlikte bayaa bi kaziklandim. Çünkü kaset 96 dan kalma üzerinde Raks bandrolu var. Biliyorsunuz Raks batali kaç yil oldu. Ama Trabzonspor askina yedigim kaziktan gocunmadim. Hiç degilse klübe para gitti dedim. Eger gelir istiyorsak güncel seyleri satalim. 10 yil önce yapilmis kaset olmasin mesela...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Alıntı mkmsas Nickli Üyeden Alıntı

kombine bilet satisi ise (metehanin öneresini mantikli ve fedekarca bulmama ragmen bu önerinin fiilen gerçeklesmesini mümkün görmüyorum) direkt trabzonla ilgilidir.

....

Arkadaslar böyle düsünmeye devam edersek, bir yere varmamiz mümkün degil. Elbette kombine satisi direkt Trabzon'la ilgili. Öncelikle oradaki insanlar bunu almali. Ama benim önerim niye gerçeklesmesin? Maddi durumu müsait olup da Trabzon disinda yasayan taraftarlari bir düsünün. Su söyledigimi yapabilecek kaç kisinin oldugunu bir hesaplayin. Bunlara kombine bilet yetmez. Bu isler adim atmakla olur. Yoksa "Bu öneri güzel ama fiilen gerçeklesmez" diye diye yerimizde sayacagiz.

Trabzon'da kombine bilet almak isteyip de maddi nedenlerden dolayi bunu yapmayan veya yapamayan pekçok insan var. Hepimizin Trabzon'da bu durumda olan tanidiklari vardir. Bir kombine alip bu durumdaki birine vermenin zorlugu nedir anlayamiyorum. Trabzon sehrinin ekonomisi belli. Onun gelismesini beklersek çok daha bekleriz.

TS basarili oldugunda ona destek veren bir taraftar toplulugu olmaktan çikip, verdigi destekle TS'u basarili yapan bir taraftar toplulugu haline gelmemiz lazim. Bize düsen asil görev budur.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Metehan'a aynen katiliyorum imkani olan arkadaslarimizbir kombine bileti alip, imkani olmayan gerçekten yüregi Trabzonspor atesi ile yanan taraftarlarimiza destek olabiliriz. Bunun startini da simdiden verelim derim ben,bu konuda BMN yönetimi bizlere yardimci olursa, durumu iyi olan arkadaslarimiz bir bilet alip ya da parasini BMN araciligi ile bu kisilere iletebiliriz,bu kisileri de BMN belirleyebilir ve bir nevi BMN taraftara sponsor olmus olur,böyle bir organizsyon yapilabilirse simdiden beni yazin...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Evet bu fikir de çok güzel. "Trabzon'da bilet verebilecegim biri yok" diyenler için BMN'nin organizasyonu ilebelirlenecek genç arkadaslara da kombine alinabilir.

mkmsas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

kombine alip trabzondaki bir tanidiga vermek fikrini mantikli buldugumu zaten orada da belirtmistim. bunun için harekete geçilmesi ve bmn de bir organizasyona gidilmesi fikri de güzel. bunu da destekliyorum.

ancak benim söylemek istedigim bu fikirden hareketle ya da bu organizasyon sonucunda istedigimiz miktarlara ulasmak çok zor. bu nedenle kombine konusunun direkt trabzon sehri ile ilgili oldugunu düsünüyorum. sadece bunu belirtmek istedim.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Tamam, o konuda bir itirazim yok. Elbette Trabzon'daki kombine satisinin artirilmasi ana hedef. Ama isteyip de alamayanlar için böyle bir kampanya yapilabilir. Böylece hem Trabzon disindakiler bu sekilde TS'a katki yapmis olur, hem de kombine sayisi artar.

bizim taraftar az gelmiyorki. eziktas la gassaray la karsilastirisak ikinci en cok geliyor. adamlar 100 inci yillarinda bile dolduramiyor stadlarini. febe ayri bir hikaye adamlar anelka manelka aliyor stadlari doluyor.

renklerin askina west ham'in maçina gideyim dedim, 35 pound dediler; premier'de sampiyonluga oynayan chelsea ile ayni hemen hemen. ikinci ligde ama stad yine full çekiyor. taraftari da ingiliz zenginleri falan degil..

Trabzon'da yasayip dabu fiyata kombine almayan TStaraftarini kiniyorum.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Alıntı trabzon4 Nickli Üyeden Alıntı
    bizim taraftar az gelmiyorki. eziktas la gassaray la karsilastirisak ikinci en cok geliyor. adamlar 100 inci yillarinda bile dolduramiyor stadlarini. febe ayri bir hikaye adamlar anelka manelka aliyor stadlari doluyor.

Bu islerde kötüyü degil iyi örnek almamiz lazim. Eskiden TS'un iddasi ne olursa olsun stad dolardi. Simdi o hava kayboldu. TS sampiyonluga oynuyori stad bos. Eski havanin geri gelmesi lazim. Bizim yapmaya çalisacagimiz da bu olmali.

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Stadin dolu oldugu dönemler çok uzak degil 6 ,7 yil önce full çekiyordu tribünler. Bu süre zarfinda degisen ne oldu. O dönemlerde millet bedava mi içeri girerdi. Ya da Trabzonspor yildiz oyuncu transfer etmis o dönemlerde herkes onlari izlemeye mi gidiyordu. Yani bir takimin taraftari bu kadar kisa sürede bu denli degisemez. Bilmedigimiz bir sey mi var. Trabzon'da göç hizlanmis adam mi kalmadi. Kimsede para mi yok. Trabzonspor'a duyulan sevgi ve heycan bu kadar kisa sürede tükendi mi. Nedir sorun tam olarak neden dolmazo tribünler. 2 haftada 10 milyon para verecek 20 bin kisi yok mu koca Trabzon'da. Düsündükçe sinirlerim bozuluyor..

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Taraftar geçen seneki gibi son anda kaybedilen sampiyonluklardan sonra umudunu yitirmis ondan yine bos bos gidip son hafta sampiyonlugu kapritmaktan çekiniyor.Ondan gitmeye pek yanasmiyor.

Bana göre desteklediginiz takimin maçalrina gitmek salt bir "destek" görevinin ötesindedir. Biraz futbolu sevme isiyle, futbolu bir eglenceye dönüstürme isiyle de ilgilidir. Bu durumda takiminiz ligdeki iddiasini kaybetse de pazar günü siz futbol izlemeye gidersiniz. Ama taraftarlik olayi salt takimin basarisina endeksli ise bu durumda isler degisiyor.

trabzon seyircisi niçin maça gitmiyor, trabzon basarisiz mi, geçen yil kupa aldi, ligi 2. tamamladi. bu basari degil mi diyeceksiniz? Hayir, Trabzonlu için en önemlisi fb gs bjk'yi yenebilme gücünü kendinde görmesidir. buna olan inancini kaybettigi-açik soylemek gerekirse TS'nin büyük takim oldugu düsüncesini- yitirdigi için tribünlerden çekiliyor. TS'nin mevcut taraftar profilinin taraftarlik duygularinin canlanmasi büyük maçlar arefesinde ve sonrasinda olur; yildiz transferler çok önemli bir unsur degil bu olayda.

zanoylu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

GREYWOLF SENI ANLINDAN ÖPÜYORUM .YILLARDIR,AYLARDIN ÜZERINDE TARTISDIGIMIZ BU KONUYU NE GÜZEL ÖZETLEMISSIN.---ARKADASLAR BENCE IKI KERE OKUNMASI GEREKEN BIR YAZI VE BUNU ÇEVREMIZDEKILERE ANLATMAMIZ LAZIM TEKRAR TEBRIK EDIYORUM...........

444 1967 yi ya da kulübü arayarak, kombine hediye etmek istiyorum diyorsunuz. Kredi kart bilgilerinizi ve hediye edeceginiz kisinin adres bilgisini veriyorsunuz, kombineyi zarflayip ilgili adrese yolluyorlar. Önümüzdeki sene bu isin web sitesinden de yapilmasini planliyorlar.

Böyle bir talebim oldugunu 444 1967 ye söylemistim, sagolsunlar bugün arayip, yöntemi söylediler. Bu aksam deniyorum. Ters bir durum olursa söylerim.

Gurbetçilerimizin elbette orada bir yegeni, kuzeni vardir hediye edecek. Bence en güzel yas günü, yilbasi cart curt hediyesi bu olur.Özellikle Trabzonda'ki seyirciden yakinan arkadaslara, bu konuda yakinmak disinda bir seyler yapabilmeleri için iyi bir firsat.

Sevgiler

Sinan

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

"IKI PAKET SIGARA PARASINA BILET SATAMIYORUZ"
    Trabzonspor Kulübü Asbaskani Ömer Sari, iki paket sigara parasina bilet satamadiklarini belirterek taraftarlari maçlara gelerek takimlarina destek olmaya çagirdi.
    Kazançlarini kulübe verecekleri sözü ile göreve gelmediklerini belirten Asbaskan Sari, güçleri nispetinde, ihtiyaç halinde kulübe para aktardiklarini söyledi. Taraftarlarin takimina, hocasina, oyuncusuna ve yöneticisine sahip çikmadigini kaydeden Asbaskan Ömer Sari "Iç sahada kötü sonuç alindigi zaman yaptiklari tezahüratlarla moralimizi bozuyorlar. Moral verseler belki maçi kazanacagiz ancak o moralle oyuncu nasil oynasin. Barcelona'nin 95 bin kombine biletli taraftari var. Biz de iki paket sigara parasina bilet satamiyoruz. Malesef taraftarimiz beklenen dönüsü yapmadi. Haftada iki paket sigara parasi bir maç bileti demek. Böyle insanlarin bize hesap sormaya hakki oldugunu da düsünmüyorum. Avrupa'da kulübü taraftari sirtlar. Gelir kalemlerinde taraftar önemli bir pay sahibidir. Taraftar gelirleri önemli bir sacayagidir" dedi.
    Trabzonspor taraftarinin maçlara gelmedigini, bu yetmezmis gibi 5 yilligina 5 milyon dolari silmis bir Gökdeniz'e zaman zaman tepki gösterdigini hatirlatan Sari "Gökdeniz Trabzonspor sevgisi yüzünden 5 yilligina 5 milyon dolari çizmis bir adam. Bir taraftan da 5 milyon bilet parasi vermeyip maça girmek isteyenler var. Kendi degerlerimize sahip çikmiyoruz. Kendi degerlerimize karsi bir hosgörüsüzlük yolu tuttuk gidiyoruz. Bazen 'deger mi?' diyoruz kendi kendimize. Ancak dogdugumuz, büyüdügümüz yer Trabzon, gönlümüzün sevdasi ise Trabzonspor" diye konustu.
    Pazar günü oynayacaklari Malatyaspor karsilasmasinin zorlu geçecegini ifade eden Sari "Malatyaspor ara dönemde çok iyi oyuncular transfer etti. Takimin basinda ise çok iyi bir hocalari var. Türkiye Kupasi'nda rakibimizle karsilastik, bizi iyi taniyorlar. Her maç oldugu gibi bu maç da kolay geçmeyecek. Malatyaspor bizi zorlayacaktir. Kendi sahamizda oynamamiz bizim için bir avantaj olmali, taraftarimiza bu karsilasmada çok is düsüyor. Sabirla takimlarini, maç boyunca desteklemeleri gerekir. Biz oyuncularimiza ve teknik heyetimize güveniyoruz. Ama sadece isi onlara birakmasinlar, taraftarimiz tribünleri doldurarak, takimi ateslemesini bekliyoruz" seklinde konustu.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Taner Gündoğdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

klüp çok güzel bir kampanya baslatti 100.000 üye. elime geçen ilk formu doldurdum ama sonuna bir geldim 100 milyon! tamam belki trabzonspor gibi büyük bir camiaya üye olmak için bu miktar az bile. ama koyulan hedef ve mali durumumuz neticesinde bildigim kadariyla 10bin üye olmadi. ben ögrenciyim ve fanatik trabzonlularin çogu ögrenci. yani ha deyince 100milyon çikmazki. 10 bin üye 1 trilyon yapar. peki üyelik degilde baska bir kampanya açilsa. mesela bir hesap numarasi aracilgiyla klübe yardim edilse ve ondan sonra transfer beklentisi olsa. BMN olarak halisa maçlari düzenleniyor ve sahaya 5 milyon veriliyor. peki böyle bir kampanyada 5 milyon yardim yapilmaz mi? ortalama 10 milyon verilse 1 milyon trabzonsporlu( ki daha fazla taraftarimiz oldugundan süphemiz yok)dan 10 trilyon toplanir. tabi bizim is adamlarimiz ve gelir düzeyi iyi taraftarlarimizida katarsak sanirim 15 trilyon toplariz. Allah askina söyleyin bu çok mu zor? yada 10 milyon vermez misiniz?

Tekke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Gökdeniz Trabzonspor sevgisi yüzünden 5 yilligina 5 milyon dolari çizmis bir adam. Bir taraftan da 5 milyon bilet parasi vermeyip maça girmek isteyenler var. Kendi degerlerimize sahip çikmiyoruz. Kendi degerlerimize karsi bir hosgörüsüzlük yolu tuttuk gidiyoruz. Bazen 'deger mi?' diyoruz kendi kendimize. Ancak dogdugumuz, büyüdügümüz yer Trabzon, gönlümüzün sevdasi ise Trabzonspor

Meselenin özü...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Reha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı zanoylum Nickli Üyeden Alıntı
    GREYWOLF SENI ANLINDAN ÖPÜYORUM .YILLARDIR,AYLARDIN ÜZERINDE TARTISDIGIMIZ BU KONUYU NE GÜZEL ÖZETLEMISSIN.---ARKADASLAR BENCE IKI KERE OKUNMASI GEREKEN BIR YAZI VE BUNU ÇEVREMIZDEKILERE ANLATMAMIZ LAZIM TEKRAR TEBRIK EDIYORUM...........

Zanoylum ve bu konuya ilgi gösteren herkese tesekkürler...Simdi önemli olan bu konuda atilacak somut adamlardir...Herkesten fikir ve öneri beklyorum..

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Evet arkadaslar Sinan'in (Barchu) dedigi gibi önümüzdeki sene Internet üzerinden de kombine bilet satisi yapilacak. Bu satis isleminde, bu kombine kartinin vereceginiz bir adrese hediye olarak gönderilmesi de saglanabilecek.

Artik bu isi bir kampanyaya dönüstürmemiz lazim. Kendi tanidigi olanlar onlara verebilir. "Ben verecek birini bulamadim." diyenler için de BMN devreye girebilir.TS'u yürekten seven, tribünde layik olan destegi verebilecek genç arkadaslara da bu biletler verilebilir. Bu konuda fikirlerinizi bekliyorum. Hep konusuyor icraat yapamiyoruz diyenler için iyi bir firsat iste.

Nereden
    Ankara

selam,

degerli arkadasim verdigin kombine fiyatlari sezonluk fiyatlar degil yeni kampanya dahilinde gelecek maçlar için verilmis fiyatlar sanirim. sezon basinda vip 2 kombinesi aldim . 1milyardi.

Nereden
    Ankara

renklerle ilgili bir tartismada foruma bu postu girmistim, sanirim burasi için uygun bir msg buyrun ;

birakin renkleri ya farkinda degilmisiniz acaba? TRABZONSPORUN TARAFTARI NERDE? STADTA BAGIRAN KAÇ KISI VAR 20 ? 30 MU YOKSA? STADTA CIK CIKMIYOR. 90 LARIN BASINDA CEHENNENEM OLAN AVNI AKERDE FUTBOLCULARIN SESI TRIBUNDE KULAGIMIZA GELIYOR NEDEN ACABA ? DUSUNUZ MU HIC? hiç unutmam avni akerde ts - gs maçi o zamanlar tugay gs nin kaptani. eski tune kale arkasinda ki soyunma odasinin basinda gs takimi bekliyor stada gircek , stada girerken kameralara tugayi yakin cekim gosteriyor adam resmen korkuyor stada girerken tabi korkucak cehenneme giriyor sanki? ama simdi gol harici ben stadta ses duyamiyorum nedense basi bos 15-20 kisilik bir topluluk amacida belli fb ye küfretmek. olmuyor arkadaslar tribunlerimiz cok sessiz. gecen sene istanbulda fb - ts maçina gitmistim. insan içeri girince anliyor iste stad bu diyor. 90 larin cehennemi degisti malesef artik cehennem kadikoy oldu. stattakiler bagirirken ben koltugumda sallandim. yeni forum acamadigim için buraya gonderiyorum. yetkili arkadas forum açsin orda tartisalim. olmuyor arkadaslar takima destek cikamiyoruz. oyuncu en ufak hatada yuhlaniyor hay ben senin .. seklinde basliyor insanlar saymaya taraftarlar taraftarligini yapmadikca isimiz zor. son maçta kayseriden golu atan senol gunese dogru yumruk hareketi yapti buna bile 15-20 kisiden baskasi tepki gostermedi eskiden boyle mi olurdu inanmiyorum ya taraftar diye bir olay kalmamis siz burda renklerden felan bahsediyorsunuz! UYANIN VE STADA GIDIP TARAFTARLIGINIZI YAPIN!

dünyada kendi takimini bu denliacimasiz elestiren ve sirt donen tektaraftar bizizdir herhalde sevdkmi çok ama çok seviyor kizdikmi ise düsman oluyrz duygularimizi biraz uç notktalarda yasiyrz... takima destek konusunda asiri yetersiziz fb kurumsallasmayi iyi yapti ama bu kurumsallasmaya en buyuk destegi taraftarlari çikti biz de daha dergi satislari 3000 4000 lerde açilan ts cluplardan alisveris oranininda yuksek oldugunu sanmiyrm. cehennem olan avni aker bize çalismiyor artik deplasman degilmis gibi... bu takimin sampiyon olamamöasinmda taraftarin buyuk bir eksikligi var...

aslinda su konudada taraftara hak vermemek elde degil biz zengin bi sehir degiliz ve yapabileceklerimiz ortada gerçektende taraftarin buyuk kismi (destekçi taraftar) ögrenci ve maddi imkanlari kisitli ama ne olursa olunsun baska yerlere harcadaimiz o kadar paralari düsünenim istisnalara lafim yok ama maça gidecek para yok demek biraz ayiptir bu takimin bu sehre neler kazandirdigini bi düsünüp fedakarliklarimizi ole yapmaliyiz...

Nereden
    İstanbul

Bu topic TRABZONSPORUN özeti aslinda.takimina hiçbirsey vermiyorsun ama ondan herseyi bekliyorsun takimi sahipleniyorsun futbolculara küfür etme hakkini kendinde buluyorsun.benim çevremde de böyle bilinçsiz taraftar çok var.trabzonsporun lisansli ürünlerini kullaniyormusunuz. kaçiniz kulube üyesiniz her ay trabzonspor dergisini satin aliyormusunuz... HAYIR. EE o zaman neyin pesindesiniz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)