Hesaplipazar
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: ener ynetimin beendiiniz ya da beenmediiniz sylem ve icraatlar nelerdir?

ilteri - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.02.2008
    Nereden
    stanbul

Arrow ener ynetimin beendiiniz ya da beenmediiniz sylem ve icraatlar nelerdir?

Ben yeni ynetimin birok sylem ve icraatn beeniyorum.Fakat yldz oyuncu almayacaz laf hi houma gitmedi.Onlar yldz futbolcuyu alsnlar biz formasn alarak transfer parasn deriz.Biraz fb yi rnek alsnlar.Adamlar carlosun transfer parasn forma satndan kardlar.Birde grcistandan falan futbolcu alacaz laf hi houma gitmedi.Yattara Belikadan alnd.Avrupa'da Fransa,Belika,Hollanda gibi lkelerde top oynam tecrbe kazanm siyahi oyuncular transfer edilebilir.Trabzona uyum salayacak oyuncular laf yerine Belediye,Valilik ile Trabzonspor ortak alarak Trabzon ehrinin kltrel aktivite ve sosyo ekonomik yapsn daha ileri tasnlar bence.Birde bu yeni ynetimden A..'nin ynetimi ile ilgili laf duyamadk.Kulp irketleti ama hala profesyonelleemedi.A'nin bana bir profesyonel gemeli artk.tpk gs deki Adnan Sezgin rnei gibi.

nuri albayraklama grorum ama daha henuz cok erken
    Nick'ine sahip k kampanyas byunus = yns61

Atalay - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.07.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    50

Destur bismillah!!istifaaaaa
    Profesyonelleemeyen Kurumsallaamayan hi bir kurumun baarl olabilmesi mmkn degildir!!!(spartaks)

Burak - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2005
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    42

ener ynetimin beendiiniz ya da beenmediiniz sylem ve icraatlar nelerdir? sorusuna cevap verilebilmesi iin biraz zaman gemesi gerekir. en azndan bir transfer sezonu geilmelidir. daha geleli haftalar oldu. ileride bu balk anlam kazanabilir.
    2010 - 2011 ampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerek budur. ☆

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)