Sayfa 101 Toplam 114 Sayfadan BirinciBirinci ... 51 91 99 100 101 102 103 111 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2832 adet sonuctan sayfa basi 2,501 ile 2,525 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Gökdeniz Karadeniz Rubin Kazan'da

ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı Gerrard Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu nasil takimdaslik!Bu nasil sevgi neredesin Huseyin neredein Hasan neredesin Yattara ayip degil mi kac sene omuz omuza vermissiniz insan bir ugrlamaya gider 28 yasinda adam neredeyse aglayacak yaziklar olsun baska hicbir sey demiyorum bu kadar mi kalbiniz katilasti Ne hakkiniz var o insani oradan boynu bukuk gondermeye ! Yahu sinirden ellerim titriyor.
    Futbolculara çamur atmaya gerek yok. Taraftar nerede?

Gökdeniz'in havaalanına gitmeden önce takımla vedalaşmadığını nereden biliyorsun? Zaten o saatlerde takım antrenmandaydı sanırım.

Taraftar nerede taraftar?

" Ooooo Gökdeniz Karadeniz "..
    Türkçe, Turkche olmasın! Dilimizi koruyalım! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    “Tanrı rızası için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"İhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

alper* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

Ilhan sakin ol lutfen.
    Hakli olabilirsin.
    Sadece duygularimi ifade ettim.
    Kendimi onun yerine koyuyorum oturur aglardim heralde.
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

afsbahar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

inşallah kendisine ve Trabzonspora hayırlı olur.
    TRABZONSPOR'lu doğduk, öyle öleceğiz...
    Ahmet FıraTSerdar BAHAR

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İşte Sadri Şener ESERİNLE övünebilirsin.
    İcraat Yapmak yerine,Sağa sola laf yetiştirirsen,
    Gökdenizi satarken GÖKDENİZ YILDIZ DEĞİLDİ gibi açıklamalar yaparsan,
    Sanada herkes verir cevabını ortada yalnız kalırsın,
    Şahsen ben Yaptığı saçma sapan açıklamalardan Dolayı Sadri ŞENER e sahip çıkmam,
    İcraat yapacaksın,Saçma sapan açıklamaları zaten eski yönetim yapıyordu,O zaman sana ne gerek vardı.
    Adamlar Transferin bitimine 1 dakika kala bile millete Umut veriyorlar saçma sapan açıklamalar yapıyorlardı.Sen öyle saçmalıyorsunki,Tüm Takımı bir birine katıyorsun,
    Başkan Ya adam gibi Yönetceksen takımı yönet,Yada kimseye boşuna umut verip 2 yılımızıda sen heba etme.

Şerefli insanlar iddialarını ispatlamakla mükelleftir
    Fatih Tekke için kayıtlarda ne yazıyorsa o kadar para alınmıştır. Devleti, milleti 150 trilyon soyanlar bize hırsız diyemez. Elinde belge olup ispatlamayan müfteridir. Fatih'in sözleşmesinin bitmesine 3 ay vardı. Ama Gökdeniz'in daha 1.5 senesi var. 'Çivi bile satmayız' diyenler, ilk paraya sıkıştıkları anda Gökdeniz'i sattılar.

İlgili haberler
    • İşte kanıt müfterisiniz!

Trabzonspor'da Gökdeniz'i Rubin Kazan'a satan başkan Sadri Şener'in eleştirilerine, eski başkan Nuri Albayrak sert karşılık verip, ispat çağrısında bulundu. Şener'in Fatih Tekke'nin Zenit'e satılmasından gelen para ile kayıtlarda görünen rakam arasında fark olduğu iddiası üzerine Albayrak, “İspatlamıyorlarsa müfteridirler. Devleti milleti soyanlar bize hırsız diyemez” dedi.
    Şener, LİG TV'de yayınlanan “Futbol Gündemi” programına canlı telefon bağlantısında, “Fatih Tekke için Zenit bize “10 milyon euro verdik” diyor. Bizim kayıtlarda ise Fatih için 7.4 milyon euro yazıyor. Aradaki 2.6 trilyon nerede bilmiyoruz” iddiasında bulundu. Şener'in, “Bu para menajerlere mi verildi, yoksa ne oldu bilemiyoruz. Ama bunları ispatlayamazsınız” demesi, camiaya zarar vermemek için susan eski başkan Nuri Albayrak'ı çileden çıkardı. Şener'in şok sözlerine Albayrak, “Devleti-milleti 150 trilyon dolandıranlar bize hırsız diyemez. Elinde bilgi, belge olupta ispatlamayan, müfteridir” diye cevap verdi.

GERÇEK YÜZLERİNİ GÖSTERDİLER

Albayrak, “Kişi karşısındakini kendi gibi görür. Her türlü kayıt orada, ispatlasınlar o zaman. Bize 'hırsız' diye çamur atıpta, bunu kanıtlamıyorlarsa, onlar ahlaktan yoksundur. Fatih için kayıtlarda ne yazıyorsa, o kadar para alınmıştır” dedi. Albayrak, Fatih konusunda kendilerini suçlayıp, 'yıldız satmayız' diyenlerin gerçek yüzlerini Gökdeniz'i satarak gösterdiklerini belirterek, “Sözlerinin arkasında böyle duruyorlar” diye konuştu.

Kulübe zarar vermemek için sustuklarını belirten Albayrak, “Fatih ve Gökdeniz'e evlatlarım gibi sahip çıktım. Zorlu süreçlerinde çok kulüpten teklif geldi ancak düşünmeden reddettim. Sadri Şener, çalışmak yerine her gün medyaya ayrı bir malzeme veriyor. Biz, o kulübe sahip çıkacak diye sevinerek adaylıktan vazgeçtik. Kulüp için çalışmak yerine, polemik üretiyor. Bu tip şeyleri konuşmak Trabzonspor başkanına yakışmaz ama insanı mecbur kılıyorlar. Bundan sonra her yalanı mahkemeye vereceğiz. Hem bu konu, hem istasyonla ilgili artık susmayıp hakkımızı arayacağız” dedi.

Gökdeniz değilse, yıldız kim?

Sadri Şener'in Gökdeniz'i elden çıkarmayı haklı göstermek için, “O yıldız futbolcu değil' demesi, hem bordo-mavili camiada, hem de spor kamuoyunda, “Gökdeniz de yıldız değilse, yıldız futbolcu kim' sorusuna yol açtı. Başarılı futbolcunun tam 10 yıl formasını giydiği bordo-mavili takıma verdiği emek ve kazandırdığı bir çok başarının bu şekilde görmezden gelinmesi, büyük vefasızlık olarak nitelendiriliyor. Bir çok maçı gösterdiği üstün performansla tek başına çeviren ve her dönem Milli Takım için düşünülen ilk futbolculararasında yer alan Gökdeniz halen 11 golle, gol krallığı sıralamasının zirvesinde yer alıyor. Bu futbolcunun, Semih, De Nigris ve Gökhan Ünal ile birlikte en çok gol atan futbolcu olması gibi açık bir gerçeğin bile Şener tarafından nasıl 'görülmediği' merak ediliyor. Rusya'nın her yıl yükselen kulübü Rubin Kazan'ın rekor bonservis ücreti ödemeyi göze alarak bu transferi gerçekleştirmesi de Gökdeniz Karadeniz'in kalitesini ortaya koyan bir başka önemli veri olarak ortaya konuluyor.

'Hesap bilse şirketi batmazdı'

Trabzonspor eski yönetim ve transfer komitesi üyesi Abdullah Başer, başkan Sadri Şener'i ağır bir dille eleştirdi. Şener'in Gökdeniz'in satılması olayını başka yönlere çekerek dikkat dağıtmaya çalıştığını söyleyen Başer, şöyle konuştu: “Fatih, bizlere gelerek, “Abi 3 ay sonra serbestim. Ama ben yine de kulübüm kazansın istiyorum. Burada kafamı yastığa koyduğumda uyayamıyorum.' dedi. Biz de satışına onay verdik. Gökdeniz için yıldız değil diyor. Gökdeniz 1-0'dan bile maç çeviremiyormuş, yıldız değilmiş. O zaman kim yıldız? Demek ki Sadri Şener yıldız. Çünkü futbolcular yıldız olamaz. Ancak Sadri Şener yıldız olabilir. Yazık ya Şener futboldan da anlamıyormuş! Komik, Trabzon'a gerçekten şimdi çok üzülüyorum. Göreve geldiğinde hiçbir oyuncumuz bir yere gidemez. Satılık bir çivimiz bile yok, demedi mi? 1 ayda ne değişti? Şener, F.Bahçeli yöneticilerin sadece ağzına bakarak, kulüp kayıtlarına bakmadan iftira atıyor. Senin kulübün F.Bahçe mi yoksa Trabzonspor mu önce onun kararını ver. Hesap bilseydi zaten şirketini batırmazdı”

13.03.2008
    SABIRLA BEKLEDİK AVRUPADA UEFA CAS TA KİTAPTA YAZANLAR OLDU
    BEKLİYORUZ ÜLKEMİZDE KİTAPTA YAZANMI YOKSA KİTAPSIZLARIN DEDİĞİMİ OLACAK

ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı Gerrard Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ilhan sakin ol lutfen.
    Hakli olabilirsin.
    Sadece duygularimi ifade ettim.
    Kendimi onun yerine koyuyorum oturur aglardim heralde.
    Sen de kusura bakma.

Üzüntüden ne dediğimi bilmiyorum. Tonumu ayarlayamıyorum.
    Türkçe, Turkche olmasın! Dilimizi koruyalım! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    “Tanrı rızası için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"İhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Erkut Ay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

gökdeniz yıldız değilse demekki lampard veya ayarında bir isim gelecek yıldız değil sözünden sonra ikinci ligden bi çobanı bulup getirmezler herhalde keçeli çağdaş ferhat gibi yıldızların arasınada iyi gider hani .....

bakalım zaman gösterecek inşallah Transfer politikası geçmişi aratmaz aratırsa aranacak takımda bulamayız gibi geliyor bana......

ferhaTS87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı CAFER52 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şahsen ben Yaptığı saçma sapan açıklamalardan Dolayı Sadri ŞENER e sahip çıkmam,
    İcraat yapacaksın,Saçma sapan açıklamaları zaten eski yönetim yapıyordu,O zaman sana ne gerek vardı.
    Adamlar Transferin bitimine 1 dakika kala bile millete Umut veriyorlar saçma sapan açıklamalar yapıyorlardı.Sen öyle saçmalıyorsunki,Tüm Takımı bir birine katıyorsun,
    Başkan Ya adam gibi Yönetceksen takımı yönet,Yada kimseye boşuna umut verip 2 yılımızıda sen heba etme.

Fatih Tekke için kayıtlarda ne yazıyorsa o kadar para alınmıştır. Devleti, milleti 150 trilyon soyanlar bize hırsız diyemez. Elinde belge olup ispatlamayan müfteridir. Fatih'in sözleşmesinin bitmesine 3 ay vardı. Ama Gökdeniz'in daha 1.5 senesi var. 'Çivi bile satmayız' diyenler, ilk paraya sıkıştıkları anda Gökdeniz'i sattılar.

İlgili haberler

Trabzonspor'da Gökdeniz'i Rubin Kazan'a satan başkan Sadri Şener'in eleştirilerine, eski başkan Nuri Albayrak sert karşılık verip, ispat çağrısında bulundu. Şener'in Fatih Tekke'nin Zenit'e satılmasından gelen para ile kayıtlarda görünen rakam arasında fark olduğu iddiası üzerine Albayrak, “İspatlamıyorlarsa müfteridirler. Devleti milleti soyanlar bize hırsız diyemez” dedi.
    Şener, LİG TV'de yayınlanan “Futbol Gündemi” programına canlı telefon bağlantısında, “Fatih Tekke için Zenit bize “10 milyon euro verdik” diyor. Bizim kayıtlarda ise Fatih için 7.4 milyon euro yazıyor. Aradaki 2.6 trilyon nerede bilmiyoruz” iddiasında bulundu. Şener'in, “Bu para menajerlere mi verildi, yoksa ne oldu bilemiyoruz. Ama bunları ispatlayamazsınız” demesi, camiaya zarar vermemek için susan eski başkan Nuri Albayrak'ı çileden çıkardı. Şener'in şok sözlerine Albayrak, “Devleti-milleti 150 trilyon dolandıranlar bize hırsız diyemez. Elinde bilgi, belge olupta ispatlamayan, müfteridir” diye cevap verdi.

Albayrak, “Kişi karşısındakini kendi gibi görür. Her türlü kayıt orada, ispatlasınlar o zaman. Bize 'hırsız' diye çamur atıpta, bunu kanıtlamıyorlarsa, onlar ahlaktan yoksundur. Fatih için kayıtlarda ne yazıyorsa, o kadar para alınmıştır” dedi. Albayrak, Fatih konusunda kendilerini suçlayıp, 'yıldız satmayız' diyenlerin gerçek yüzlerini Gökdeniz'i satarak gösterdiklerini belirterek, “Sözlerinin arkasında böyle duruyorlar” diye konuştu.

Kulübe zarar vermemek için sustuklarını belirten Albayrak, “Fatih ve Gökdeniz'e evlatlarım gibi sahip çıktım. Zorlu süreçlerinde çok kulüpten teklif geldi ancak düşünmeden reddettim. Sadri Şener, çalışmak yerine her gün medyaya ayrı bir malzeme veriyor. Biz, o kulübe sahip çıkacak diye sevinerek adaylıktan vazgeçtik. Kulüp için çalışmak yerine, polemik üretiyor. Bu tip şeyleri konuşmak Trabzonspor başkanına yakışmaz ama insanı mecbur kılıyorlar. Bundan sonra her yalanı mahkemeye vereceğiz. Hem bu konu, hem istasyonla ilgili artık susmayıp hakkımızı arayacağız” dedi.

Sadri Şener'in Gökdeniz'i elden çıkarmayı haklı göstermek için, “O yıldız futbolcu değil' demesi, hem bordo-mavili camiada, hem de spor kamuoyunda, “Gökdeniz de yıldız değilse, yıldız futbolcu kim' sorusuna yol açtı. Başarılı futbolcunun tam 10 yıl formasını giydiği bordo-mavili takıma verdiği emek ve kazandırdığı bir çok başarının bu şekilde görmezden gelinmesi, büyük vefasızlık olarak nitelendiriliyor. Bir çok maçı gösterdiği üstün performansla tek başına çeviren ve her dönem Milli Takım için düşünülen ilk futbolculararasında yer alan Gökdeniz halen 11 golle, gol krallığı sıralamasının zirvesinde yer alıyor. Bu futbolcunun, Semih, De Nigris ve Gökhan Ünal ile birlikte en çok gol atan futbolcu olması gibi açık bir gerçeğin bile Şener tarafından nasıl 'görülmediği' merak ediliyor. Rusya'nın her yıl yükselen kulübü Rubin Kazan'ın rekor bonservis ücreti ödemeyi göze alarak bu transferi gerçekleştirmesi de Gökdeniz Karadeniz'in kalitesini ortaya koyan bir başka önemli veri olarak ortaya konuluyor.

Trabzonspor eski yönetim ve transfer komitesi üyesi Abdullah Başer, başkan Sadri Şener'i ağır bir dille eleştirdi. Şener'in Gökdeniz'in satılması olayını başka yönlere çekerek dikkat dağıtmaya çalıştığını söyleyen Başer, şöyle konuştu: “Fatih, bizlere gelerek, “Abi 3 ay sonra serbestim. Ama ben yine de kulübüm kazansın istiyorum. Burada kafamı yastığa koyduğumda uyayamıyorum.' dedi. Biz de satışına onay verdik. Gökdeniz için yıldız değil diyor. Gökdeniz 1-0'dan bile maç çeviremiyormuş, yıldız değilmiş. O zaman kim yıldız? Demek ki Sadri Şener yıldız. Çünkü futbolcular yıldız olamaz. Ancak Sadri Şener yıldız olabilir. Yazık ya Şener futboldan da anlamıyormuş! Komik, Trabzon'a gerçekten şimdi çok üzülüyorum. Göreve geldiğinde hiçbir oyuncumuz bir yere gidemez. Satılık bir çivimiz bile yok, demedi mi? 1 ayda ne değişti? Şener, F.Bahçeli yöneticilerin sadece ağzına bakarak, kulüp kayıtlarına bakmadan iftira atıyor. Senin kulübün F.Bahçe mi yoksa Trabzonspor mu önce onun kararını ver. Hesap bilseydi zaten şirketini batırmazdı”

13.03.2008
    bu kulubu kotu yonetılıyo dıye herkezın elestırme hakkı varda nurı ve cetesının hıc yok yaptıklarını cok cabuk unutular herhalde

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bu transferde olması gereken olmuştur. Artık dallandırmanın anlamı yok.
    Gökdeniz gitmek istemekte haklı. Yılda 3 mio euro'ya ben de olsam giderdim.
    Kulüp satmakta haklı, bırakın 9'u, 5-6 mio euro'ya bile havada-karada satardım.

Biz Trabzonspor'u tutuyoruz ama sadece sahadaki kısmını tutuyoruz sanırım. Ben bilmem ne bankasına bilmem ne kadar borcu olup her gün bilmem ne kadar faiz ödeyen Trabzonspor'u da tutuyorum.

9 mio euro ile öncelikli olarak birer tane Milan, Szymek, Vugrineç alırsın.
    Muhtemelen para artar. Biraz gözünü karartıp bir de Selçuk alırsın mesela...

Allah Gökdeniz'in yolunu açık etsin.

Tokat İl Temsilcisi
    Kamil Çakmak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat

Başkanın demeçlerinden sonra, Gökdenizin cevaben söyledikleri gökdenizin daha olgun olduğunun kanıtıdır. Trabzonsporluluğuna yakışan demeçler vermiştir.

Ayrıca Trabzondan uğurlanırken böle yalnız bırakılmasıda işin cabası...
    20 kişi bir taraftardamı olmazdı yolcu etmeye. Taraftar dernekleri ne iş yapar Trabzonda.

Gökdeniz takım arkadaşları ile kader birliği yapmış, beraber ağlamış beraber sevinmişler. Yolcu etmeye gelen bir futbolcu yok.

Takımına 9 milyon euro kazandırmış. Bunun hatırı için bile insan yolcu etmeye gider be yönetim.

bu ne vefasızlık

Bune vefasızlık...
    Konu Kamil Çakmak tarafından (13.03.2008 Saat 14:27 ) değiştirilmiştir. Sebep: .

sozveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çanakkale

Yeni yönetimle biraz umutlanmıştık ama bu olay kolumuzu kanadımızı kırdı, inancımızı tamamen yitirdik. Bunlar Ersun Hoca yı da gönderecekler sezon sonunda veya o kendisi gidecek. Ne anlamı varki bu saatten sonra Trabzon'da kalmanın. Sen tek yıldızını da gönder(Sadri bey tersini söylese de), nasıl şampiyonluk kovalayacaksın? Büyük takım nasıl olunur? Büyük takım kargalar gibi 5 milyon euroyu basıp adam almakla olunur, adamlar lig birincisi, eminim bizi de yenecekler. Büyük isen yıldızını elinde tutacaksın. 3-5 milyon euro için satmayacaksın. Yok satmak zorunda kalıyorsak o zaman biz büyük değiliz. Antreman falan hikaye. Orada taraftar, futbolcu, yönetici yoksa bu bizim büyük bir ayıbımız. Yazıklar olsun bize!
    Güle güle Gökdeniz, yolun açık olsun. Allah oralarda yardımcın olsun. Şunu bilki seni gerçekten ama gerçekten seven binlerce Trabzonspor taraftarı var, gönlümüzdesin.
    TRABZON 2011 AVRUPA OLİMPİK GENÇLİK FESTİVALİ

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

nuri efendinin cevap vermeye hakki var tabiiki eksik para ne oldu deniliyor ama takimi batiranlarin baskalarinin gecmisi ile birseyler ispat etmeye kalkmasi veya onu rezil etmeye calismasi ne kadar karakterli olduklarinin göstergesidir.

umarim sadri sener nuri ve ekibine elde edilen para ile neler mümkün oldugunu gösterirde artik susarlar milletde iyi ile kötü yönetim arasinda farklari görür. nurinin iki sene daha bu klübü yönetip ne hale getirecegini düsünmek bile istemiyorum ama bir seyi düsünüyorum ayni imkanlarda sadri sener biz ne yapardi acaba ?
    "Sir, I say that justice is truth in action." Benjamin "Dizzy" Disraeli

gitmek isteyeni zorla tutacak değiliz..

bi futbolcuya bağlı değiliz..

gökdenize bu zamana kadar bize yasattıkları icin teşekkür ederim

yolu acık olsun..
    Konu Selman tarafından (13.03.2008 Saat 14:38 ) değiştirilmiştir. Sebep: Forum kurallarına uyalım lütfen.Klavyenizde "ı" veya "i" harfi yok mu?
    Başka TRABZONSPOR yok !!!

Mustafa AYDIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Giderken, 9 milyon € kazandırdığı kulübün yöneticileri,yıllardır aynı formayı giyen arkadaşları,ve gönüllerinde taht kurduğu taraftarı bu sabah nerdeydiler acaba,hiçmi hatırı yoktuda kimse yolcu etmeye gelmedi..

Komplemi vefasız olduk acaba ???
    Güçlülerin iktidarına karşı TRABZONSPOR

TheRapZoNe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı lazoglu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Giderken, 9 milyon € kazandırdığı kulübün yöneticileri,yıllardır aynı formayı giyen arkadaşları,ve gönüllerinde taht kurduğu taraftarı bu sabah nerdeydiler acaba,hiçmi hatırı yoktuda kimse yolcu etmeye gelmedi..

Komplemi vefasız olduk acaba ???
    Ne kadar dogru bilmiyorum ama yeni yonetimden bir isim, Gokdeniz"in aracini kursunlayanlarin avukatiymis. Transferin ve bu ugurlamama olayinin bununla iliskisi olabilir..

Atalay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yönetimi yapmış oldukları akıllı transfer politikasından dolayı kutluyorum....nuri ve saz heyeti sallamasınlar bıraktıkları kulüp ortada....

Kulübün borcu arşı aşmış....

Ne yasaydı Sadri Şener nuri albayrak gibi sallasamıydı...şampiyon olacagız,yıldız alacagız,stadyum yapacagız deyipte fatih tekkeyimi satsaydı...

Adam diyorki hedefim 2010 yılında yarışmacı şampiyonlugu kovalıyacak avrupa kupalarında başarı kazanabilecek bir takım yaratacagım diyor...

Bu işlerde sallamakla olmuyor parayla oluyor ...gökdenizide yaklaşık 9 milyon euroya rubin kazana veriyor...peki ne diyor gelecek parayla 6 tane genç yetenekli ileriye dönük futbolcu alacagım diyor...başkaları gibi parayı çar çur edecegim demiyor....

Bizler ne yapacagız takıpçisi olacagız!!
    Profesyonelleşemeyen Kurumsallaşamayan hiç bir kurumun başarılı olabilmesi mümkün degildir!!!(spartaküs)

woollss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

ya bizim şuçumuz günahımız ne yaaa...... ya yeter artık küme düşelimde herkes kurtulsun bizde kurtulalım satın herkesi satın kimse kalmasın takımda sıran bi takım yapın bizi sivastan kayseriden bursada sıradan bi şehir takımında farkımız kalmazsın..... 4. büyüğü öldürdünüz yaa helal olsun size albaytrak ve şener tebrik ediyorum
    Hasta La Victoria Siempre !!!

hamucera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı CAFER52 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

İlgili haberler

13.03.2008

doğru söze ne denir. ben sadri şeneri kınıyorum. sevmiş olabilirsiniz. zamanında iyi işlerde yapmış olabilir. ama nuri hiçbir oyuncusunu yere vurmadı. hala daha ısrar ediyorum. seçimden önce yıldız oyuncu gitmek isteyebilir yönetici ne için vardır diyerek eski yönetimi eleştirenler. gelir gelmez bu sözlerini nasıl unuttular. Yanlış çok yanlış birlik beraberlik gerekirken hele hele daha önce takımda başkanlık yapan birisinin bu şekilde davranmasını anlayamıyorum. bizim çilemiz bitmez. kulüpten giden futbolcular geri getirilmemesi gerektiği gibi giden yöneticilerde bir daha gelmesin.
    Biz Trabzonsporumuzun şampiyon olmasını isteriz ama sadece şampiyon olacak diye sevmeyiz

TheCrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Hacısalihoğlu, Gökdeniz’in satışından elde edilen parayı Trabzonspor’un menfaatleri neyi gerektirecekse o şekilde kullanacaklarını kaydederek, "Transfere 5 ay var. Alınan parayı bir tarafta tutamayız. Kredi ve
    başka türlü borçları kapatıp o tarihe kadar faiz ödenmemesi sağlanır. Ama bu para ve daha fazlası transferde mutlaka harcanacaktır" diye konuştu.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Benim kafam basmıyor da...Kafası basan bir arkadaş "neden alınan parayı bir tarafta tutamayacağımızı" bana anlatabilir mi acaba?..
    Yelkenimizdeki rüzgarı çaldılar, yılmadık...

hamucera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

gökdenizin havaalanındaki açıklamalarını dinledim. son kısmında Taraftarları çok seviyorum beni unutmasınlar dedi. Haydi BMN bir pankart yapalım ve unutmayacağımızı hissettirelim. Giderken bize iyi para kazandırdı. bizde ona yaptıklarından dolayı en azından bu şekilde teşekkür edelim.
    Konu hamucera tarafından (13.03.2008 Saat 14:58 ) değiştirilmiştir.
    Biz Trabzonsporumuzun şampiyon olmasını isteriz ama sadece şampiyon olacak diye sevmeyiz

İsa KESKİNKILIÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı denizgrsy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bir tek uğurlayanın olmaması çok acı ve hatta ayıp ! bu çocuk bu klübe daha dün girmedi yazıklar olsun ... saçma sapan bir yabancı transferi için çiçeklerle beklerdiniz havaalanında , sırf laf olsun diye ama bu çocuğu sap gibi ortada bırakın ! nerde yönetimden bir kişi , nerde takım arkadaşlarından bir kişi , nerde ''Gökdeniz Karadeniz oooooooo...'' diye tezahurat eden taraftarlar ???? ben çok gariplendim bu duruma, iyisiyle kötüsüyle bu çocukta bişeler yapmak için uğraş verdi , amma kinci milletiz bee !!!

takımımızda 61 nolu formayı giyen ve trabzonsporlu olduğundan asla şüphe duymadığım gökdeniz i o şehirde yaşamayacak hale getirenler artık kına yakabilirler. bazı büyüklerimiz 1 gökdeniz gider bin gökdeniz gelir demişler okudum ve takip ettim şimdi düşünüyorum gidenleri ve gelenleri biri bana bi ogün bi abdullah bi tolunay bi ünal bi hami bi fatih tekke ve bi şota göstersinde bin gökdenize şahit olarak

yazık takımımızı bu duruma düşürenlere yazık

Gökdeni gitti ve hayırlı olsun demekten başka bir şey gelmez elimizden. Yalnız şunun altını çizmek istiyorum: Yönetim niye sattı? demek ne kadar anlamsız. Arkadaşlar gitmek isteyen bir adamı nasıl zorla tutmak isteyebilirsiniz. Oynamak istemiyorsa, gitmek istiyorsa gider. Biz gidene kal diyecek bir takım değiliz.

BU ARADA " ARTIK, A MİLLİ OYUNCUMUZ KALMADI" olaya bir de bu yönden bakmak lazım.
    Konu john_61 tarafından (13.03.2008 Saat 15:11 ) değiştirilmiştir.

Emirhan Makul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

gökdeniz antalyada şuanda rubin kazanın kampına katılmaya gitti
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatıdır.

Hasan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

Alıntı john_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gökdeni gitti ve hayırlı olsun demekten başka bir şey gelmez elimizden. Yalnız şunun altını çizmek istiyorum: Yönetim niye sattı? demek ne kadar anlamsız. Arkadaşlar gitmek isteyen bir adamı nasıl zorla tutmak isteyebilirsiniz. Oynamak istemiyorsa, gitmek istiyorsa gider. Biz gidene kal diyecek bir takım değiliz.

BU ARADA " ARTIK, A MİLLİ OYUNCUMUZ KALMADI" olaya bir de bu yönden bakmak lazım.
    jabi ve moawad var ayrıca barış u18 milli takımında

Emirhan Makul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Gökdeniz hangi büyüğe gol atamadı?

Trabzonspor formasıyla onlarca gol atan Gökdeniz, ilginç bir şekilde 3 büyüklerden bir tanesine hiç gol atamadı !.. 3 büyüklerden 2 tanesine 4'erden toplam 8 gol atan yıldız futbolcunun şansı bir başka büyüğe karşı hiç tutmadı !..
    Trabzonspor formasıyla Turkcell Süper Lig ve Fortis Türkiye Kupası'nda toplam 70 gol atan Gökdeniz Karadeniz, Fenerbahçe'ye hiç gol atamadı. Trabzonspor PAF Takımında forma giyerken sarı lacivertlilere 2 gol atmayı başaran Gökdeniz, profesyonel olduktan sonra bunu başaramadı. Gökdeniz Beşiktaş ve Galatasaray'a ise 4'er gol atmayı başardı.

Gökdeniz'in şansının tuttuğu ve çok gol attığı diğer takımlar ise 8'er golle Gaziantepspor ve Gençlerbirliği, 5 golle de Rizespor oldu.

GÖKDENİZ'İN TRABZONSPOR FORMASIYLA ATTIĞI GOLLERDEN 65 TANESİ LİG TV'DEN YAYINLANAN MAÇLARDA ATILMIŞTI. TIKLAYIN DİLEDİĞİNİZ KADAR İZLEYİN:

2007-08
    Turkcell Süper Lig

2. Hafta G.Oftaş-Trabzonspor
    3. Hafta Trabzonspor-Rizespor
    4. Hafta Bursaspor-Trabzonspor
    6. Hafta Manisaspor-Trabzonspor
    7. Hafta Trabzonspor-Konyaspor
    9. Hafta Trabzonspor-Beşiktaş
    15. Hafta Trabzonspor-Gaziantepspor (2 Gol)
    16. Hafta Trabzonspor-İBB (2 Gol)
    21. Hafta Trabzonspor-Bursaspor

Fortis Türkiye Kupası
    Trabzonspor-Gençlerbirliği
    Trabzonspor-Kırıkkalespor (2 Gol)

2006-2007
    Turkcell Süper Lig
    3. Hafta Gaziantepspor-Trabzonspor
    7. Hafta Trabzonspor-Galatasaray
    17. Hafta Trabzonspor-Ankaraspor
    23. Hafta Konyaspor-Trabzonspor
    26. Hafta Erciyes-Trabzonspor
    27. Hafta Trabzonspor-Gençlerbirliği (2 Gol)
    30. Hafta Antalyaspor-Trabzonspor

Fortis Türkiye Kupası
    V.Manisaspor-Trabzonspor
    Trabzonspor-Eskişehirspor
    Trabzonspor-Gaziantepspor
    Erciyes-Trabzonspor

2005-2006
    Turkcell Süper Lig
    25. Hafta Trabzonspor-Galatasaray
    30. Hafta Trabzonspor-Diyarbakırspor
    31. Hafta Rizespor-Trabzonspor (3 Gol)
    34. Hafta Trabzonspor-Beşiktaş

2004-2005
    Turkcell Süper Lig
    2. Hafta Trabzonspor-A.Sebatspor
    3. Hafta Malatyaspor-Trabzonspor
    4. Hafta Trabzonspor-Gençlerbirliği (2 Gol)
    5. Hafta Denizlispor-Trabzonspor
    8. Hafta Trabzonspor-Beşiktaş
    11. Hafta Trabzonspor-Diyarbakırspor
    12. Hafta Ankaragücü-Trabzonspor
    16. Hafta Samsunspor-Trabzonspor
    20. Hafta Trabzonspor-Malatyaspor
    27. Hafta Galatasaray-Trabzonspor
    31. Hafta Trabzonspor-Konyaspor

2003-2004
    Turkcell Süper Lig
    1. Hafta Konyaspor-Trabzonspor
    3. Hafta Adanaspor-Trabzonspor
    4. Hafta Trabzonspor-A.Sebatspor
    8. Hafta Trabzonspor-Ankaragücü
    11. Hafta İstanbulspor-Trabzonspor
    14. Hafta Diyarbakırspor-Trabzonspor
    15. Hafta Trabzonspor-Gaziantepspor
    20. Hafta Trabzonspor-Adanaspor
    22. Hafta Trabzonspor-Rizespor
    23. Hafta Samsunspor-Trabzonspor
    24. Hafta Trabzonspor-Beşiktaş
    27. Hafta Malatyaspor-Trabzonspor
    29. Hafta Bursaspor-Trabzonspor
    32. Hafta Gaziantepspor-Trabzonspor

2002-2003
    Turkcell Süper Lig
    12. Hafta Göztepe-Trabzonspor
    13. Hafta Galatasaray-Trabzonspor
    20. Hafta Altay-Trabzonspor
    21. Hafta Trabzonspor-Adanaspor

2001-2002
    Turkcell Süper Lig
    2. Hafta Trabzonspor-Gaziantepspor
    17. Hafta Trabzonspor-Göztepe
    26. Hafta Y.Yozgatspor-Trabzonspor

Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatıdır.

degok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Alıntı TheCrow Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hacısalihoğlu, Gökdeniz’in satışından elde edilen parayı Trabzonspor’un menfaatleri neyi gerektirecekse o şekilde kullanacaklarını kaydederek, "Transfere 5 ay var. Alınan parayı bir tarafta tutamayız. Kredi ve
    başka türlü borçları kapatıp o tarihe kadar faiz ödenmemesi sağlanır. Ama bu para ve daha fazlası transferde mutlaka harcanacaktır" diye konuştu.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Benim kafam basmıyor da...Kafası basan bir arkadaş "neden alınan parayı bir tarafta tutamayacağımızı" bana anlatabilir mi acaba?..
    takımın yöneticilerini iyi tanıyodur. hani bi tarafta tutmaya çalışırken birileri yer mer ne olur ne olmaz.

HAYDE HAYDE.ISTANBULU BIRDAHA GETIR DIZE TRABZON.EZE EZE KUPA KARADENIZE TRABZON HAYDE HAYDE VUR HAYDE TRABZON

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)