Hesaplipazar
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 34 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Ynetim Taraftara Sahip kmal m?

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    07.09.2007
    Ya
    46

Standart Ynetim Taraftara Sahip kmal m?

bir arkadamn fenerbahe & Trabzonspor manda yaadklar bu soruyu aklma getirdi....ynetim taraftara sahip kmalm?kmamalm? Arkadamn yaad hadise yle;

ma oynanrken attmz ilk golden sonra taraftarlarmz gol sevincini yaarken yeenide fenerli taraftarlara doru sevin gsterisinde bulunuyor,bundan dolay tribndeki polisler staddan karmak istiyorlar...kendiside yeenine yaplan bu mdahaleye engel olmak isteyince ikisini staddan karp haydarpaa polis karakoluna gtryorlar... orada birka saat nezarette tutulduktan sonra ma bittikten sonra ifadeleri alnp braklyorlar...(yolda ve nezarette yaadklar ayr bir hikaye)...

daha sonra kendilerine 1 mart tarihli karakoldan bir yaz geliyor...karakola gittiklerinde kendilerine il genlik spor mdrl tarafndan fenerbahe & Trabzonspor manda kardklar olaylar!!! yznden 1 316,00 ytl ( bir milyar yz milyon) ceza kesildiini reniyorlar...hemen klple irtibata geiyorlar...Altu Atalayla gryorlar...oda sal gn ynetim kurulu toplantsnda konuyu aarm diye olay geitiriyor..daha sonra kendisini aradklarnda yapacak birey olmadn haklarn hukuki yollardan aramalar gerektii vs.vs.gibi tavsiyelerde bulunmu...

imdi bir oumuzun ezikbahe diye sfat koyduu klubn bakan ierden taraftarn kartabiliyorda bizim ynetimlerimiz kendi taraftarna neden sahip kmyor...ortada su yok taknlk yok....

CAMALAR KAR TANES GBDR,HEPS BR ARAYA GELRSE I OLUR....

Trabzonspor Kongre yesi
    Badalolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.07.1999
    Nereden
    stanbul
    Ya
    47

stanbul ya da baka illerde Trabzonspor taraftarnn sahibi yokrur! Bunu daha renemediniz mi? Onlar iin karakola den adam holigandr.Kesin olay karmtr.Sen onu diyorsun, birde Metin Klnk'e sor bakalm ayn mata neden karakola gtrlm de, ceza yemi? Hem ne alaka bnunca zaman sonra byle bir amak!!!

Senin ynetim brak karakolu stadn iinden biletleri olmasna raman tribnlerden atld(istisnasz herkes) o zaman bile taraftarlarmz otobslerle bir ksmn Pendik'de otobanda, bir ksmnda Avclar tarafnda otobanda polis otobslerinden indirmilerdir.

Trabzon ak byle bir ey ite...Bunca hakszla ramen, bunca itilip kaklmaya raman bu sevdadan vazgemedik!...Ama derdimizide imdiye kadar anlayan biride maalesef gelmedi...
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERR!...

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    07.09.2007
    Ya
    46

Alnt Badalolu Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    stanbul ya da baka illerde Trabzonspor taraftarnn sahibi yokrur! Bunu daha renemediniz mi? Onlar iin karakola den adam holigandr.Kesin olay karmtr.Sen onu diyorsun, birde Metin Klnk'e sor bakalm ayn mata neden karakola gtrlm de, ceza yemi? Hem ne alaka bnunca zaman sonra byle bir amak!!!

Senin ynetim brak karakolu stadn iinden biletleri olmasna raman tribnlerden atld(istisnasz herkes) o zaman bile taraftarlarmz otobslerle bir ksmn Pendik'de otobanda, bir ksmnda Avclar tarafnda otobanda polis otobslerinden indirmilerdir.

Trabzon ak byle bir ey ite...Bunca hakszla ramen, bunca itilip kaklmaya raman bu sevdadan vazgemedik!...Ama derdimizide imdiye kadar anlayan biride maalesef gelmedi...
    valla Ahmet hepsini doru sylyorsun...bahelievlerde Ts clup a geliyorlar derdini anlatmak iin,iinde yle bir ak varki 140 ytl lik resmi rn alp tuzlaya evine geri dnyor...

yelik tarihi
    05.10.2007
    Ya
    39

bahsedilen cezalndrlanlardan birisi benim inann hi bir alaka yokken polisin trabzonspor taraftarna yapt hakszlk, biz adam vurmadk, adam dvmedik, hrszlk yapmadk, sahaya yabanc maddde atmadk, suumuz golden sonra sevinmek bugune kadar 51 maa gittim tm bileler arivimde var bugune dek en ufak ne sabkam nede cezam var ama grdmki kulup bana sahip kmad
    Arnzda bazlar diyecek olabilir... Bir tek sen mi varsn o zaman her taraftar sknca kuluple temasa gesin ......................
    Ben Tuzladan Ahmethan DZDAR bugune dek hi cezam olmad ben kulubn seven bir taraftarm kulup bunu aratracak ve itaresini yapacak trabzonspor demek bu demek en azndan ben yle dnyorum.
    Konu ahmethandizdar tarafndan (08.03.2008 Saat 11:04 ) deitirilmitir.

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    18.04.2007

tabi kulp Trabzon da taraftarlarn ouda stanbul ve civarnda olunca , ynetimin gurbetteki taraftarlara sahip kmas , onlar kollamas biraz zor oluyor. zaten takmmzn en byk skntlarndan bir tanesinin de bu olduunu dnyorum. yani gurbetteki taraftarlarn kaderlerine terk edilmesi.....

bingolts - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.08.2005
    Nereden
    Ankara
    Ya
    46

kurgu

--------------------------------------------------------------------------------
    Konu bingolts tarafndan (08.03.2008 Saat 11:28 ) deitirilmitir.
    Benim iin bir sevdadr Trabzonspor Solumasamda havasn am renklerine

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    07.09.2007
    Ya
    46

herhalde klp ynetimlerimizde; federasyon medya veya ist takmlaryla ayn eyi dnyor....

Trabzonspor taraftarysa potansiyel suludur...susuz olduu durumda bile suludur....zellikle gurbettekiler...
    Konu nyeli Murat tarafndan (08.03.2008 Saat 11:24 ) deitirilmitir.

tstafi - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.09.2007
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    32

bze her yerde ayn lg alakay gosteryolar saolsun emnyettek kardeslermz...bze davrandklar gb teroruste davranmyolar

bingolts - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.08.2005
    Nereden
    Ankara
    Ya
    46

Aksine Taraftar hem ynetime hem de takma sahip kmal
    Benim iin bir sevdadr Trabzonspor Solumasamda havasn am renklerine

Ahmet Kuru - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.10.2007
    Nereden
    stanbul
    Ya
    34

iki tarafda birbirine sahip kmal...Aslnda bu sorulacak bir soru deil,Ama fikir beyan etme asndan belki alabilir.
    Bu zamana kadar bu sorunun cevabna hayr diyen bir Klp taraftar sanmyorum ki olsun...
    Ne kaderime kstm Ne Devlete kstm
    nk inanmak, iman etmek varsa bir eye, bedel neyse onada katlanr. Yarabbi Kahrnda ho, Ltfunda ho dedik iki saniye sonrasna garantimiz olmayan bir hayatmz iin frldak olmaya gerek yok, ben frldaklk istemem( M . Y )

Selman - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.02.2006
    Nereden
    stanbul

Alnt Badalolu Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    http://forum.bordomavi.net/showpost.php?p=1184107&postcount=39

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    07.09.2007
    Ya
    46

ben bu bal taraftarmzn birok yaanan hadiseden sonra ortada kalmasndan dolay atm...nedense birok deplasmanda veyahutda bazen kendi sahasndaki malardan sonra birok taraftarmzn madur olduunu duyduk okuduk...ama bir fenerbahe & everton manda tribnde adam vuruldu,ne vuran bulundu!!!nede silah!!!...
    bilmem anlatabildimmi?

Osman Erdoan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.02.2007
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

yha adamlar bizden korkuo cekemio yapcaklar bu tr eyler normal karlam lazim alah kahretsin trabzonluyuz forzumuz byk:d

POYRAZ - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.10.2004
    Nereden
    Avrupa Dier

Verilen ceza ile ilgili kulp ne yapabilir? Kulp kanun degil, kulp devlet degil. Bunun icin kulb arayip, kulpten yardim istemenin ne gibi bir faydasi olabilir ki? Kulp yerine bir avukata gidilseydi daha iyi olmaz miydi? Cikartilan olay neymis, bunun ispatini isterdi avukat. Yani olay cikartildigina dair herhangi bir fotograf, herhangi bir grnt, herhangi bir sahit bulamayacaklari icin bu ceza yatardi. Para cezasina kulp bir sey yapamaz. Hic bir kulp bir sey yapamaz.
    Bizim ektiimiz, adamln bedeli.

coskun0661 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.09.2006
    Nereden
    Ankara
    Ya
    35

Alnt POYRAZ.61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Verilen ceza ile ilgili kulp ne yapabilir? Kulp kanun degil, kulp devlet degil. Bunun icin kulb arayip, kulpten yardim istemenin ne gibi bir faydasi olabilir ki? Kulp yerine bir avukata gidilseydi daha iyi olmaz miydi? Cikartilan olay neymis, bunun ispatini isterdi avukat. Yani olay cikartildigina dair herhangi bir fotograf, herhangi bir grnt, herhangi bir sahit bulamayacaklari icin bu ceza yatardi. Para cezasina kulp bir sey yapamaz. Hic bir kulp bir sey yapamaz.

hocam bu koskoca klp bu paray deyemezm...be para etmeyen futbolcular trlyon alsn ..cebnde sgara s ble olmadan maca giden taraftar ceza yesn hemde sucu olmadan ..ble ey olmazzzzz
    ''NUFUS CZDANINDA TRABZON YAZIPTA STANBUL TAKIMLARINA GNL VERENLERLE GNL BAIMIZ OLMADII GB AYNI ORTAMDA OLMAKTA RAHATSIZLIK VERR ''

POYRAZ - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.10.2004
    Nereden
    Avrupa Dier

Alnt coskun0661 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    hocam bu koskoca klp bu paray deyemezm...be para etmeyen futbolcular trlyon alsn ..cebnde sgara s ble olmadan maca giden taraftar ceza yesn hemde sucu olmadan ..ble ey olmazzzzz
    Kisi, cezayi kulbn demesi icin basvuru yapmamis. Cezanin kaldirilmasi icin yardim istemis yanilmiyorsam. Ayrica kulbn bu creti demesi icin basvuru yapmis olsa ve kulp bunu reddetmisse bile bu kulbn insiyatifine kalmis diye dsnyorum. Yani kulp bu creti demedi diye elestirilemez bence. deseydi bir gzellik yapmis olurdu ama demediye de elestirilemez bana kalirsa.
    Bizim ektiimiz, adamln bedeli.

Kaptanc
    Ziyareti

yle bir durumda yaplacak tek ey ben pkklym gsteri yapmaya girdim stada demektir.O zaman emin olun hi ceza almazsnz bu lkede hakkn arayan ii cop yiyor otobs yakan terrist sokakta rahat rahat dolayor

yaranozlu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    36

ya Trabzon taraftarnn savunulacak bir eyi yok, yle ki kfr ve iddet her zaman seviliyor. 15-20 ya civar ocuklar bir anda malarda bamza holigan kesiliyor, eitli samalklar... Maalesef taraftar profilimiz hi i ac deil. Trabzondaki taraftar da ayn, mantkl hareket edilmiyor, tribn ve grup liderleri yetersiz, sanmyorum buna itiraz olan vardr. yi niyetle takm desteklediini dnen fakat yanllarla dolu taraftar profilimiz var, bu bal bana bir konu.

Bilinen bir gerek de var ki polis de ayn ekilde kendini bilmez bir ok insann bulunduu bir kurum olmu. Fener manda da anlalmaz bir ekilde Trabzon taraftarna agresif davranlp ezilmeye allmtr, ben de polis tarafndan bir mddet aa alnp tutuldum. Aptal bir polis bana bararak bir ey syledi ben de ayn ekilde cevap verince amir falan geldi. Sonu olarak ben de gzaltna alnabilrdim gereksiz bir ekilde. Polisin bu sama tutumunda Trabzon taraftarnn pay olduunu dnmyorum, nedense bu lkede Trabzon denilince iddet akla geliyor, polis de iddeti daha gl bir iddetle bastracan dnyor. BUnlar sama eyler tabi.

Trabzon ynetimiyse bu konularda son derece ilgisiz, 5 sene evvel innde 3 arkada elimizde biletle darda kaldk, matan 3 saat nce gitmemize ramen. Bu samalakta maddi manevi kayplarmzla kimse ilgilenmedi maalesef. bir Trabzon taraftar olarak takmmza ve ehrimize yakr ekilde davranmak zorunda olduumuzu ve polisin de Trkiyede ok sama tavrlar iinde olduunu dnyorum. Son szm taraftar hak etmeli ki ynetim de sahip ksn...
    OF Republic! (Doka, Doumbia, Yarmolenko, Jay Emanuel Thomas, Ndongala)

yelik tarihi
    02.11.2007
    Ya
    45

Unhappy ynetim taraftara sahip kmalm

tek sz var sylenecek beraber slandk biz bu yamurda beraber slandk yaan yamurda yoksa ekrisi emsiyeyle kendi kupkuru olmaz

yelik tarihi
    02.11.2007
    Ya
    45

Standart hanibidi hpbep taziki bappa rep rep

yani diyoruz ki ayptr bu insanlar maddi manevi hibir kar gzetmeden sana geliyorlarsa diinden trnandan arttryorlarsa stadda oru ap seni desteklemek adna sesleri kslyorsa vegzya dkyorlarsa senin iin son siyah salarna ak dyorsa UNUTMA UNUTULANLAR UNUTANLARI ASLA UNUTMAZLAR..........

Emirhan Makul - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.11.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    30

kesinlikle destek olmas lazmm ynetimizz zellikle deplasmanlardaa
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatdr.

Cafer Bulur - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.10.2007
    Nereden
    Almanya
    Ya
    41

ynetimimiz ioni abimizin anlatmis oldugu durumlarda tabiiki taraftarimiza sahip cikmalidir.ynetimler taraftari kulbn nemli bir parcasi olarak grmeli ve ona gre deger vermelidir.sener ynetiminin bu konuda duyarli olup olmayacaklarini zaman gsterecek.ayrica ynetim taraftardan nce teknik direktrmz ersun yanala sahip cikmalidir.bu gnlerde onlardan beklenen budur.ama ne yazik ki sahip cikmak bir yana acikca yanali kamuoyununun nne atmislardir.
    "Ykseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Frtna Denir kmayn Yolumuza..."

Great White - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.09.2007
    Nereden
    stanbul

Cool

Ana sayfadan bala baknca durumu "Sadri Bakan Ynetimi taraftara sahip kmal mdr?" eklinde algladm..

Bala malzeme olan konuyu okuyunca yllar evvelki ama ilgin bir mevzuudan rnek verildiini grdm..

Daha sonra "Herhalde 2005' den kalma bir konuyu birisi uplam" diye dndm ama konu meer bugn alm

Bilgilik taslamak istemem ama konu bal "Bir Kulp Ynetimi taraftarna sahip kmal mdr?" eklinde olsayd bence daha yerinde olurdu dorusu
    "sylediklerin kimseyi rahatsz etmiyorsa hibi' ey anlatmyorsun demektir"

GW

KUTADGU
    Ziyareti

Ynetim bu konuda niye taraftara sahip ksn yahu...

Devletin polisi adam olsun en bata.
    -emniyet tekilatn genellemiyorum-

Ama ortada yle bir durum var ki;
    Hukuk yok, objektiflik yok, kurum kltr yok...
    Eeee, kim sahip kacak bu taraftara...

Srf kulp ynetiminde olduu iin deil,
    nsanlar Trabzonsporlu olduklar iin, Trabzonsporlulara -eer hakllarsa tabi- sahip kmaldr...

Bu zamanda fena halde, insanlk ve adamlk yontulmas var..
    Ne eyleriz bilemiyorum.

merFarukYlmaz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.07.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

Alnt 61Emirhan61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    kesinlikle destek olmas lazmm ynetimizz zellikle deplasmanlardaa
    Bence bzm yonetme sahip kmamz lazm

Geen sene sahip kmadk halimize bakn

Neler oldu

ETM ART!!!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)