Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3
Toplam 74 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 74 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Ersun Yanal in mza Kampanyas

Travelair - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.01.2005
    Nereden
    stanbul

Ynetim Ersun Yanal' tartmaya amayn! Atrmayn! Ltfen!
    Trkiye'nin zencileri Trabzon'dan kar----------------------------------BUGN
    Trabzonspor kretmedike ampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tketirsen azalr, retirsen oalr--------------------------------------N
    Arslann srtlan ok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

bingolts - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.08.2005
    Nereden
    Ankara
    Ya
    50

kurgu

--------------------------------------------------------------------------------

Trabzonspor
    takmn iinde bulunduu buhrandan kurtulmann bir ok formul yazld belki. bazlar inandrc bazlar hayalden teye gitmedi. Bakanlar gelmeden evel verdikleri demelerle geldikten sonra verdikleri demeler hep birbirinden farkl. imdi trabzonspora gnl vermi milyonlarca taraftar var iken ve bu takm drt byk olmann erefini anadolunun her kesinde yaarken bu ve benzeri tartmalardan uzak durmak gerekir bunu ispat etmeye gerek yok bu zaten ispatlanm bir gerek. Gerekler tartlmadan da vardr nk burda veriler konuur ve kriterlerde bunu ispatlamtr. Yeni bakann aklamalar akcas beni ok zd ve yaplan uygulamalarda. ksaca deinelim bu aklmz elverdiince;
    1. Kemer skma tasarruf tedbirleri
    2. Yldz futbolcu transfer edilmeyecek demeci
    3. Mevcut futbolcu cretlerinin fahi bulunduu ve drrlme abas
    4. Mevcut Teknik direktrn devam edip etmeyecei gereinin hala muamma olduu.
    5. Gnderilmesi gereken Futbolcular hakknda da bir almann olmamas.
    6. Gelecekte sadece olas projelerin zerinde durulduu yani bir topik dncenin peinde gidildii
    sonu;Albayraktan sizi farkl klan ne bence ayrntlar bakldnda farkl olan hibirey yok maalesef.

Teknik Ekip:

Gnderilecek futbolcular: Ya oynatlacak deerleri artrlmas ynnde satlrken zarara uratlmayacak takm ya da her trl zarar gznnde bulundurularak kzaa ekilecek bu futbolcular. ( jEFFERSON, MER RIZA, HASAN , HSEYN, M. KEEL, FERHAT erdin

Gen Umutlar: Bunlar umut tayorlarsa kaybedecein hibireyin olmad bu dnemde daha fazla ans verilecek ( Bar, Kadir KELE, Cem Demir, Onur Recep KIVRAK, SAYED. )

kAZANILMASI gerekenler: umut, yattara gkdeniz, tolga zengin, tolga seyhan ada tayfun, ayman, Serkan, bunlarda da devallk salayacak,

Teknik adam olarak elindeki mevcudu en iyi kullanandr komutan eerki gerek komutansa deiik varyasyonlara ak olmaldr. en basiti yeni forvetler yaratabilir veya bir rnek vereyim yattara ierden oynatlabilir bence alnacak verim daha st seviyede olur. bu ve benzeri eyler dnlmeli gerekirse tayfun forvet olarak oynatlabilir. bunun rneini ognde grdk olmaz demeyin olur mattehus da
    yllarca forvet oynad daha sonra libero olarak oynatld. Bilinen kaba dzenler hibir zaman olaandan teye gtrmez.

Taraftar: sadece internette olduumuz gibi stadda da kenetlenebilirsek ve koltuklar igal edip akl selim bir ekilde tezahurat edersek o zaman avni aker gerekten zor bir deplasman olur dier takmlara o ultu onlarn ayklarna kilit vurur.

Herer takmm iin yeterki baary yakalasn
    Benim iin bir sevdadr Trabzonspor Solumasamda havasn am renklerine

Forum Yneticisi Cem Balc - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.09.2007
    Nereden
    Ankara

Alnt Tslidrist Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    E uaklar abarttnz artk. Siz Ersun Yanal iin mi Trabzonsporlu oldunuz yaw?
    Eer yleyse brakn Trabzonsporun yakasn.

o nedemek yahu?
    • Forumumuza destek iin ltfen gnlk olarak reklamlara tklayalm.

• Forum Kurallarna aykr her trl durumu ltfen butonunu kullanarak ynetim ekibine raporlaynz.

Trabzonspor Kongre yesi
    Gkebey - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.06.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    42

Ersun Yanal > Giray Bulak

>(byktr)

aatay_ - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.05.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    34

Bence bu konuda anket yaplsn ;

Ersun Hoca ile devam

Yerli bir hoca

Yabanc bir hoca

BMN grn yanstan bir anket olur

Terziolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    25.08.2006
    Nereden
    Almanya
    Ya
    33

Alnt aatay Bahadr Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Bence bu konuda anket yaplsn ;

Ersun Hoca ile devam

Yerli bir hoca

Yabanc bir hoca

BMN grn yanstan bir anket olur
    Katiliyorum.
    Genc futbolcular ile ilgili yapildigi gibi Ersun hoca ile ilgili bir anket yapilmali anasayfaya..
    "CHAMPIONS AREN'T MADE IN THE GYMS. CHAMPIONS ARE MADE FROM SOMETHING THEY HAVE DEEP INSIDE THEM - A DESIRE, A DREAM, A VISION" - MUHAMMAD ALI -

skender - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.10.2007
    Nereden
    stanbul
    Ya
    43

Ortada fol yok yumurta yok nedir bu karamsarlk...
    Biraz gvenin insanlara, otorite kurmaya alyor uan ynetim...
    Ersun hoca ile devam etmeyeceklerine inanmyorum..
    Ki yerine daha iisi gelecekse yolda verilebilir, hibir ahs kulpten nde deildir...
    Eskiden Sungu61 idi ....

x_man - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.05.2005
    Nereden
    Bursa

ersun hocaya sabredilmeli ve istedikleri yaplmal enol gneten sonra milli takm altrm olan ikinci hoca ersun yanal bunuda kovarsak bize daha kariyerli hoca gelmez
    Konu x_man tarafndan (08.03.2008 Saat 14:49 ) deitirilmitir.
    ALLAH UTANDIRMASIN

Muhalif - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.06.2004
    Nereden
    Hatay
    Ya
    45

Bakan'n konumalar benim de pek houma gitmiyor, zellikle transfer konusunda... sanki Ersun Yanal'a kend ikadrosunu kurma ans tannmyacak gibi geliyor.. Bir ekilde kendisinin istifa etmesi iin ortam hazrlamaya allyor gibi... ok yanl olur bu.. Ersun Yanal'n istedii kadroyu kurma frsat verilmeden bir ekilde gnderilmesi tm taraftarn vicdannda bir sz olarak kalr ve en ufak bir baarszlkta ynetim aleyhine ilemeye balar bu durum... Ben de bir kongre yesi olarak Ersun Yanal'la imdiden gelecek sezonun kadrosunun yaplandrlmas taraftarym ve imza istenirse hemen veririm...
    #7 King of Kings

hseyin1975 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    23.11.2006
    Nereden
    Almanya
    Ya
    48

Ynetim herhalde saha sonuclarina bakiyor.

Eger saha sonuclari kriterse mesafe koymak dogrudur.

Ama saha sonuclari su Kadroda kriter olabilirmi?

Asla olamaz.

Hocama Destek, TAM DESTEK!
    Rahmetli Babamin bu Dnyada bana birakdigi en byk Miras "LMSZ TRABZONSPOR ASKIDIR".

Ali Can - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.03.2007
    Nereden
    Bursa
    Ya
    33

ben imza atarm sonuna kadar
    ~ stanbul Teknik niversitesi Metalurji ve Malzeme Mh ~
    ~Twitter ~

Burak - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2005
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    45

Ersun hocay gndermezler sanmam. Trkiyede kim gelebilecek kapasitede onun yerine. Ersun hocaya frsat verilmeli kendi takmn kendi kurmal. ozaman saha sonularda dzelmeye balar ve herey daha kolay olur.
    2010 - 2011 ampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerek budur. ☆

serdar - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.07.2004
    Nereden
    Avrupa Dier
    Ya
    41

Ersun hocayla devam edecegiz, etmeliyiz...

Ynetim yollamaz insallah... Yollarsa bu ynetimide istemem...

Trabzonspor Kongre yesi
    Grkan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.06.2004
    Nereden
    Samsun
    Ya
    46

Alnt forever61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ersun hocay gndermezler sanmam. Trkiyede kim gelebilecek kapasitede onun yerine. Ersun hocaya frsat verilmeli kendi takmn kendi kurmal. ozaman saha sonularda dzelmeye balar ve herey daha kolay olur.
    kapasiteye bakacaklarsa tabiki gndermemeleri lazm, herkesin kafasndaki soru iareti kapasiteye bakmadan bu ie giriecekleri galiba.

Trabzonspor Kongre yesi
    Hekimolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.07.2005
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    44

ersun yanal'n maa hari sorun kacan sanmyorum.
    Hayat bir gndr o da bugndr.

salihismet - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.01.2006
    Nereden
    Almanya

Baskan olsun diger yneticiler olsun her firsatta eski futbolculardan yararlanacaklarini, onlarin tavsiye edecekleri futbolculari hic seyretmeden alabileceklerini sylyorlarda her nedense ellerinde bulunan teknik drektrden hic sz etmiyorlar. Sayin yneticilerimizin Trabzonsporu Trabzolu futbolcular ve hocalar kurtarir zihniyetinden uzaklasmalari lazim, allah rahmet eylesin o dsnceler leli 25 sene oldu. Zaman degisti, sartlar degisti, eger zamana ve sartlara gre bu takimi ynetmezseniz sizide zamanin icine gmerler. Her firsatta risk aldigini syleyen baskanimizin korktugu basina gelir, cnk taraftara ragmen hocayi gndermeleri pek akilli bir is degil gibime geliyor.

Eger bu takimin taraftarinin futbolu bildigine inaniyorsaniz, bu hocanin bir dnem daha orada kalmasini saglarsiniz, eger bunun tersini yaparsaniz bu tarafatar sizide ters cevirir geldiginiz yere postalar. Herkesle iyi diyalog kurma grntsn iyi yansidip, kendi bildiginizi okursaniz size birsey olmaz, ama Trabzonspora cok seyler olur.

Yneticilikte duygusallik yoktur, akil ve uzmanlik vardir, bilhassa bu dnemde Trabzonda bunun olmasi gerekir. Ynetimler bazi seyleri yaparken, kendisini birazda taraftarin yerine koysunlar, taraftarin kafasindakileri kesfetmeye calissinlar.

Taraftarin ne istedigini kestirip hesaplamadan krlemesine gidersen, her kt nediceden sonra yneticilerin btn slalesinin hatirini soracaklarini unutmayin.
    Senol hocaya, Trabzona gelmesi icin teklif yapildiginda; baska svecek adam bulmadiniz mi, diye cevap vermesinin altinda bazi gercekler vardir. Giray hocada Trabzon yerli hocaya hazir deyil derken dogruyu sledi, cnk Trabzonda bazi kesimler, yerli hoca havadan kus kapsa bile ona nyargili davarandiklarini herkes biliyor. Eger bu gibi baskilara dayanip sonunda istikrari yakkalayacak sreyi dodurma cesaretini gsterecekseniz, taraftara ragmen hoca degisikligine gidin, yok eger zoru grnce kacacaksaniz taraftarin sesine biraz kulak verin.

tamu yamtar - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    04.02.2006
    Nereden
    stanbul

Alnt Cafer1978 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    arkadaslar hepimizim malumudurki bu ynetim ersun yanalla calismak icin cok istekli olmadigi mesajini cekinmeden veriyor.byk bir ihtimalle yollarini ayirmak isteyeceklerdir.
    Bunu nereden kardnz?

Ben kardm herhalde.

Ynetimin Ersun Yanal'la almaya scak bakmadna dair aklamalar buraya koyarsanz, sayenizde fikir sahibi olabilirim.
    Bizim ektiimiz, adamln bedeli...

Bulut61-34 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.03.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    49

Ersun Yanal'a bu kadar bal olan arkadalara bir sorum daha olacak.
    Sizler fesinizi nnze koyup bir kez daha dnn acaba yanlyor olabilir miyim diye.
    Ersun Hocaya destek veren arkadalarm; Nuri Albayrak ynetimi ilk aday olduunda onlara da destek vermiler miydi?
    Benzer soruyu Ziya Doan'n 2. gelii iin sormutum.
    Eminim bugn Ersun Yanal'a oy veren ounluk o gn Nri Albayrak'a da oy vermitir.
    Burda ki ounluun kabullendikleri genelde hatal oluyor ama biraz ge farkediliyor bu hatalar.
    Zamannda Ylmaz Vural iinde ayn eyleri hissetmisinizdir byk ihtimalle.
    Bugn k Ersun Yanal, gemiin Ylmaz Vural'dr. Aralarnda ok byk benzerlikler var. Ylmaz Vural iinde Almanyada yetimi, spor akademisinden mezun, bir ok yabanc dil bilen, vizyonu olan, ada futbol oynatan bir hoca deniyordu. Aralarnda ki benzerliin farknda msnz? Ya erenler hatrlayacaklardr. Bizim taraftar ounluumuz da nedense byle adamlara baylyor. Bayldklar iin de Ylmaz Vural onca terbiyesizliine ramen hocamz oldu. Geri Trabzonsporda baarsz olduunu syleyemeyiz, nk gnderildiinde takm 2. srdayd. Ama bugn herkes Ylmaz Vural'n ne olduunu biliyor.
    Ylmaz Vural da O ehrin zerinden uakla bile gemem demiti ama biz hoca yaptk onu bu ehre. Geenlerde Serdar Bali de Ersun'a teklfi gtrdmzde, Trabzon ok hantal falan deyip gelmek istemedi demiti. Hatrlarsanz zkan Hoca da teklif gtrm ama anlaamamlard(bence zkan Smer anlamamtr). Bir ok futbol bymz Ersun Yanal'a olumlu bakmyor. Bunlar bouna deildir herhalde. Serdar Bali rneinde olduu gibi, bizim bilmedimiz bir ok gelime yaamtr o kiiler. Oysa bizler sadece basndan grdmz takip ettiimiz olaylarla ilgili bu kadar kesin yarglara nasl varyoruz anlamyorum. nceki ynetim herzaman taraftar basksndan kurtulma abasyla iler yapmtr( Ziya Doan'n getirilmesi, Ersun Yanal'n getirilmesi, Ceyhun, Fatih Akyel, Serkan Balc gibi bir sr stanbul artnn getirilmesi gibi).
    Sadri ener aptal m da Trabzonsporu baarya tayacak hocay gndermeyi dnsn? Eer dnyorsa da bir bildii vardr demektir( Serdar Bali rneinde olduu gibi ve bizim bilmediimiz bir ok rnekte olduu gibi). Sadri ener ynetimini Nuri Albayrak ynetimiyle kyaslayacak kadar kr etmi gzlerinizi, Ersun Yanal sevgisi. At gzlklerinizi atn arkadar.
    Taraftarin iyisi

Eski kullanc ad : Tslidrist

salihismet - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.01.2006
    Nereden
    Almanya

Ynetimler devamli yanlis yaptigi icin sizin yanilma sansiniz yok, arada bir dogruyu yapsalar sizlerde yanilmis olurdunuz. Her hoca degisikligi ek bir masraftir, ynetimler az masraf cikaran, kendi isteklerini yapan hocayi tercih ederler. Kr krne hoca savunucusu deyilim, Ersun hocanin hantal szn ettigi zamanlar, Trabzonspor hantal deyilmiydi?

Ersun Yanala en olumsuz bakanlarin basinda Serdar Bali geliyordu, o da sonradan, hocam korkma biz eski futbolcular olarak arkanizdayiz dedi. Ben Sadri Sener ve ynetimini Nuri ve ynetimiyle asla kiyaslamadim, fakat yanils seylerde israr ederlerseler, Nuri Albayrak yasal sresini doldurduktan sonra ek sre bile kullandi, bunlar yasal srelerini bile dodurmadan birakip giderler. Eger istikrar adina bazi seyleri gze alip dayanabilirlerse hocayida degistirsinler, yok eger zoru grnce kacacaklarsa biraz taraftara kulak versinler derim.
    Konu salihismet tarafndan (08.03.2008 Saat 15:10 ) deitirilmitir.

yelik tarihi
    14.03.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    49

Alnt salihismet Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ynetimler devamli yanlis yaptigi icin sizin yanilma sansiniz yok, arada bir dogruyu yapsalar sizlerde yanilmis olurdunuz. Her hoca degisikligi ek bir masraftir, ynetimler az masraf cikaran, kendi isteklerini yapan hocayi tercih ederler. Kr krne hoca savunucusu deyilim, Ersun hocanin hantal szn ettigi zamanlar, Trabzonspor hantal deyilmiydi?

Ersun Yanala en olumsuz bakanlarin basinda Serdar Bali geliyordu, o da sonradan, hocam korkma biz eski futbolcular olarak arkanizdayiz dedi. Ben Sadri Sener ve ynetimini Nuri ve ynetimiyle asla kiyaslamadim, fakat yanils seylerde israr ederlerseler, Nuri Albayrak yasal sresini doldurduktan sonra ek sre bile kullandi, bunlar yasal srelerini bile dodurmadan birakip giderler. Eger istikrar adina bazi seyleri gze alip dayanabilirlerse hocayida degistirsinler, yok eger zoru grnce kacacaklarsa biraz taraftara kulak versinler derim.
    Traftar da seilen ynetimin iini yapmasna olanak tansn.
    craatlar daha yaplmadan eletirmek hangi manta sar. Trabzonsporun anayasas m var ve onda Ersun Yanal deitireilemez, deitirilmesi teklif bile edilemez mi yazyor!
    Ayrca yazdklarm size cevaben yazlan dnceler deildi. Bir ok arkadamzn yazlarndan sonra kendimce yaptm deerlendirmelerdir.
    Serdar Bali gibi bir ok kii bizlerin bilmediimiz, ikili ilikiler sonunda elde edilmi bilgi ve kanaatlere sahipler. Bu bilgiler de ayda ylda bir ortaya dklyor. Trabzonspor ozaman hantald da imdi deil mi? Ne deiti ki? Hem tam olarak hangi zamandan bahsediliyor o bile belli deil. Ayrca tarihimizin en kt, en hantal dneminde i bana geldi Ersun Yanal.
    Taraftarin iyisi

yelik tarihi
    14.03.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    49

Tekrar Ylmaz Vural'la aralarnda ki benzerliklere dikkat ekmek istiyorum. zellikle de bizim taraftarmzn gzyle bakldnda ki benzerlikler ok fazla.
    Dier 3 byklerden biri Ersun Yanal' hoca yapar myd kendilerine? Yaptklarnda bizim deerlendirmemiz nasl olurdu, hi bu ekilde dnd m bu arkadalarmz?
    Taraftarin iyisi

ahinler61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.11.2006
    Nereden
    Trabzon

eer ersun hoca gnderilirse baar yine hayal olur kesinlikle gnderilmemeli.ersun hoca u takma biraz olsun futbol oynamay retti ya bence byk hoca.ayrca ersun hocann tarz trabzonspora uygun hcum futbol ziya gibi korkak deil.

Trabzonspor Kongre yesi
    hodlu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.02.2005
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    45

Byk umut beslediimiz ener ynetimi daha yolun banda yanla balad.Gen oyuncular bulup onlarla yola kacaz diyen bir ynetim nasl olur da Ersun hocay yollamay dnr.Bana demesinler Trabzonlu hoca bulacaz diye.nk hibiri hocalk yapamaz bu kulbe.nal hocann hali ortada.Hele Giray Bulak kaprisli hali ile bu takma hi yaklatrlmamal...Ersun hoca iin burda yaz dan ziyade biryerlere ulamamz lazm....
    2011 ylnda ike yoktur diyen namussuzdur...

Trabzonspor Kongre yesi

Genel Koordinatr
    akr - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.07.1999
    Nereden
    stanbul
    Ya
    42

Arkadalar, ayn konuyla ilgili iki ayr balk bulunuyor.

Teknik Direktrmz Ersun Yanal ile destek mesajlarnz aadaki balkta belirtmenizi rica ediyoruz:

http://forum.bordomavi.net/showthrea...=7540&page=136

Ersun Yanal ile ilgili genel grleriniz iinse uygun balk:

http://forum.bordomavi.net/showthrea...t=7555&page=19
    "... hayat Bordo-Mavi'dir!"

"enol Gne, Trkiye'nin en saygn ve en nemli futbol adamdr. "

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)