Hesaplipazar
Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 74 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Ersun Yanal in mza Kampanyas

Cafer Bulur - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.10.2007
    Nereden
    Almanya
    Ya
    41

Standart Ersun Yanal in mza Kampanyas

arkadaslar hepimizim malumudurki bu ynetim ersun yanalla calismak icin cok istekli olmadigi mesajini cekinmeden veriyor.byk bir ihtimalle yollarini ayirmak isteyeceklerdir.taraftarlar ve bordo-mavi net olarak bu duruma seyirci kalmamaliyiz.trabzonspor son yillarda ne cektiyse srekli degisen futbolcu-ynetim-teknik adam degisikliginden cekti..yeni gelen bir ynetim de olsa szlesmesi olan ve bizi basariya gtrecegine inandigimiz bir hocayi gndermemelidir.bunun icinde bu konuda aktif hale gecip bir imza kampanyasi dzenlesek nasil olur?en azindan kulbe mail yollayip ersun yanalla devam etmenin nemine vurgu yapalim.trabzonsporun sorununun teknik kadro olmadigini ve istikrarin basari icin n sart oldugunu ynetime hatirlatalim.bu kulbn asil sahibi taraftarlardir.ynetimler ise gelip gecicidir.eger bu taraftar ersun yanali istiyorsa,ki cogumuiz istiyor taraftara karsi bir ynetim anlayisinin yanlisligina vurgu yapalim.nmzdeki 3-4 hafta icinde karar vereceklerine gre simdiden harekete gecmeliyiz.

ilhan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.01.2007
    Nereden
    zmir

Gzel dnlm ama erken tartmaya alm bir konu.

Henz ynetimin net tavrn bilmiyoruz.
    Trke, Turkche olmasn! Dilimizi koruyalm! Trkeye 29 harf yeter!

Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde apkam, dnyann drt bir yann geziyor ve stadyumlarda yalvaryorum:
    Tanr rzas iin, gzel bir ma ltfen!
    Eduardo Galeano

"haneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Mayls - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.02.2005
    Nereden
    Almanya
    Ya
    30

Bence Ynetim fazla mesafeli duruyor ama biraz daha beklemek daha doru bence. Ama beklenmeyecekse de ilk imza bende olsun
    Trabzonspor HES yapma, kendi kalene gol atma!
    Karadeniz'e zgrlk!

yelik tarihi
    30.12.2007
    Nereden
    Trabzon

st kapal olarak o mesaj aldm bende inanmak istemiyorum nk bu takmn sorunu hoca deil futbolcu kadrosu yeniden yaplanmas lazm hocamz bu takmn idealleri iin gayet yeterli bir hoca

Trabzonspor Kongre yesi
    antagonist - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.03.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    34

Canlar,iyi gzel imza atalm da hangi sfatla? Mesela ben kulbe ye deilim,azmla ku tutsam kimse beni sallamaz.

Kimsenin umudunu krmak istemem ama bu i maille,mektupla,telgrafla biraz zor olur...

Trabzonspor Kongre yesi
    Erdem Keser - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.02.2005
    Nereden
    stanbul

Hibirey yaplmyorsa, bireysel olarak kulbe telefon alr..

Bartu13 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.04.2005
    Nereden
    Ankara
    Ya
    31

sleyman abi ben yeyim napmalym?
    HADDN BLEN MERTTR,VATAN BLNMEZ TEKTR,CUMHURYET NDE CUMHURYET KURAN NAMERTTR!NE MUTLU TRKM DYENE!

SERHAT KIRKAYAK,BNYAMN KAHRMAN,AHMET MUHAMMET DEMREL VE MESUT KELE!SZ H UNUTMAYACAIZ!21.12.2009

Takm tutmak farkl, adam tutmak farkl...

Trabzonspor Kongre yesi
    antagonist - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.03.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    34

Alnt Bartu13 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    sleyman abi ben yeyim napmalym?
    Bartu'cum yelerin ne yapmas gerekir bilemiyorum ama bildiim u ki;beni gibileri -ye olmayanlar- pek takan olmaz.

ErayAkyz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.07.2006
    Nereden
    stanbul

ya abi ne alaka ersun hoca neden gitsin niye isteksiz olsun nerden ckardnz bunu yaa brakn bunlar da hocamza yonetmimize destek verin!!!
    stanbul'un 3 By varsa, Trkiyenin Tek By Var! T R A B Z O N S P O R

merFarukYlmaz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.07.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

1)Super olur. Trabzonun gndemini tutmak iin bu forumu ok sk takip ediyorlar.

Etkili olcan dnyorum.

2)Ayrca bzm anketlerimizde ok geni yer alyor medyada bu yuzden anasayfada bole bir anketin dzenlenmesi super olur.

Ersun hocann arkasndaym.

ETM ART!!!

yelik tarihi
    27.10.2007
    Nereden
    Almanya
    Ya
    41

Alnt eray61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    ya abi ne alaka ersun hoca neden gitsin niye isteksiz olsun nerden ckardnz bunu yaa brakn bunlar da hocamza yonetmimize destek verin!!!
    dn aksam mesaj tv de baskan yardimcisi muammer saka aynen sunlari syledi:ersun yanalla devam etmezsek bu srpriz olmayacaktir.teknik direktre destegin anlami cok daha farklidir herhalde...

yelik tarihi
    12.04.2007
    Nereden
    stanbul

vallah bende biktim artik bir sezon 4 tane hoca dan elin ingiliz takimi 15 - 20 sene dir bi hocayla calisiyor biz 1 sezonda 3 hoca degistiriyoruz..kesinlikle Ersun Yanal'la devam edilmemeli

TSKara61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.07.2006
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Ya
    30

Bence medya'da buyuk yer alacak bir yuruyus yapmaliyiz. Ersun Hoca kovulursa demektirki bu yonetimde gecmis yonetim cok farkli degilmis.

Emirolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    17.05.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    36

Alnt Cafer1978 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    dn aksam mesaj tv de baskan yardimcisi muammer saka aynen sunlari syledi:ersun yanalla devam etmezsek bu srpriz olmayacaktir.teknik direktre destegin anlami cok daha farklidir herhalde...
    Burada ,

biz zaten Ersunu Yollamay dnyoruz,kimse ok olmasn ?

m ? yoksa

Ersunu yollarsak taraftar armaz,zaten taraftarda pek arkasnda deil

mi ?

demek istedi ?

izlemedim,o adan soruyorum...
    Kendini gelitirmeli(!). Hi bir futbolcu Trabzonspor'dan stn deildir(!). Yeniden yaplanalm(!). zmze dnmeliyiz(!). Transferi kapattk(!).

yelik tarihi
    27.10.2007
    Nereden
    Almanya
    Ya
    41

Alnt TSKara61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Bence medya'da buyuk yer alacak bir yuruyus yapmaliyiz. Ersun Hoca kovulursa demektirki bu yonetimde gecmis yonetim cok farkli degilmis.
    ben bu imza kampanyasi olayini destek vermek anlaminda syledim.bu senin dedigin gibi degisik yntem ve girisimlerle de olabilir.amac ersun yanalla devam etmenin nemine trabzonsporun asil sahibi olan taraftarlar olarak vurgu yapmaktir.cnk basarisizliklarda en cok aciyi biz cekiyoruz...

yelik tarihi
    17.05.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    36

Eklemek istedim.Eer "BUGN" ersun hoca yollanrsa ve eski futbolcularmzdan biri gelirse,

iler kt gittiinde(K GDECEK ! ) Trabzonspor iin katlinin ferman ve son,salam darbe!
    ,eski futbolcu iin ise adnn batrlmas olacaktr !

Fakat,

Ersun hocaya , 2-3 yl en azndan sabredilirse,kendisi takm yeniden yaplandrp,gzel bir kadro ile veda ederse,ve o srada eski futbolcularmz,antrenr olarak " PERSE " ondan sonra gelip,baar yapmalar kendi adlarna daha kolay olacaktr !

Amma,

u aamada Ersun hocann gnderilir ise , akabinde eski futbolcular + Giray hoca vs vs getirilirse, (Ersun byk bir yanl yapmadka! ve gnderilecekse , yerine kariyerli bir avrupal hoca getirilmedike!) ynetimden,kendi adma tm desteimi ekeceim.
    Kendini gelitirmeli(!). Hi bir futbolcu Trabzonspor'dan stn deildir(!). Yeniden yaplanalm(!). zmze dnmeliyiz(!). Transferi kapattk(!).

yelik tarihi
    27.10.2007
    Nereden
    Almanya
    Ya
    41

Alnt Emirolu Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Burada ,

biz zaten Ersunu Yollamay dnyoruz,kimse ok olmasn ?

m ? yoksa

Ersunu yollarsak taraftar armaz,zaten taraftarda pek arkasnda deil

mi ?

demek istedi ?

izlemedim,o adan soruyorum...
    yazmis oldugun birinci sik anlaminda syledi.ben yle algiladim.ersun yanalla hedef ve planlarinin uyusup uyusmadigini grmek istediklerini syledi.ersun yanal ve ynetimin amaci trabzonsporu sampiyon yapmak oldugundan nasil oluyorda hedef konusunda bir grsme yapilmak isteniyor.benim sahsi grsm ersun yanalin aldigi creti cok bulan ynetim kendisine aldigi crette indirime gitmesini isteyecek.yanal da muhtemeln kabul etmeyeceginden yollar ayrilacaktir.onun icin giderse srpriz olmaz diyorlar.simdiden bizleri alistirmaya calisiyorlar...

Terziolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    25.08.2006
    Nereden
    Almanya
    Ya
    30

Bence cok gzel bir konu. Kesinlikle bir sekilde sesimizi duyurmaliyiz. Yneticiler birseyler ayarlasa iyi olur..
    Dn mesaj tv'yi bende izledim. Kararsiz gibi gzkyorlar. Her zaman sezon sonunda oturup grsecegiz diyorlar. Bu beni endiselendiriyor..
    "CHAMPIONS AREN'T MADE IN THE GYMS. CHAMPIONS ARE MADE FROM SOMETHING THEY HAVE DEEP INSIDE THEM - A DESIRE, A DREAM, A VISION" - MUHAMMAD ALI -

TSKara61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.07.2006
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Ya
    30

Bende varim yuruyusmu yapilacak imzami toplanilacak mailmi atilacak. Ne olacaksi olsun ben elimden geleni yaparim.

Thedoors - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.07.2006
    Nereden
    stanbul

imdilik bi anketle balanlabilir diyorum ben,ynetim Ersun hocayla devam etmeyi dnmediini yada daha katksz bi ekilde deklare ettiini grdmzde de imza organizasyonu dzenlenir.e yara veya yaramaz oras tartlr.Ksaca ben varm
    ''Hrn,bkn,asi ve dimdik duran bu Karadeniz ocuklar,sadece sahilde deil,ak denizde de boutular.''

Trabzonspor Kongre yesi
    Erdem Keser - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.02.2005
    Nereden
    stanbul

Yemin ediyorum,eer byle bir ey olursa yelik kartm geldii gibi geri iade edicem,Ne halleri varsa grsnler.ster Giray' m getiriyorlar,ister Hami'yi mi,Tolunay' m hi farketmez..
    imdi "sen Ersun hoca iin mi Trabzonsporlusun" diyen z evlatlar olabilir..
    Evet yada hayr.
    Hoca gitsin, benim iinde baz eyler "okta tn" olacak..
    Konu Erdem Keser tarafndan (08.03.2008 Saat 00:47 ) deitirilmitir.

yelik tarihi
    17.05.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    36

Ya aryorum aryorum,bir mantk erevesine uydurmak istiyorum olmuyor.Hele ki Ersun Yanaln yerine kendimi koyduumda ise duvarlar stme geliyor sanki...

-Ben Trabzonspor antrenrym.Database'i , Trkiyedeki en geni hocaym.Bir duruum,saygnlm var.Yksek ya da alak , iyi ya da kt bir kariyer yaptysam,trnaklarmla yaptm...

-Ziyn gibi,otele deil,ev tutup Trabzona yerletim.Bu da en azndan 3 yllk urda durmay dnyorum demek oluyor.

-Takmm rezalet.

-Transfer Oyuncu listem yava yava ekilleniyor.

u yneticileri talyaya yollasam m acaba ? Bir tane de Rusya da vard.

Dur Ersun,ne yolluyosun yahu.Bakalm haziranda burda mym ?

Ynetim yanl yapyor...Yanl...

hakantpl - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    17.08.2004
    Nereden
    Ordu
    Ya
    42

Ersun Hoca'dab Daha iyi birhoca bulacaklarna inanmyorum Ho Hocayla bitmez bu i Kadro revizyonu art; Yarta her zaman olan bi trabzonspor Ersun Yenal la Pekala mmkndr. Yeterki o manteletiye futbolculara alayabilellim
    Temiz Futbol istiyoruz !!! nadna TrabZonSpor nadna ampiyon !!!

vurgun_kiz_61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.02.2008
    Nereden
    Fransa
    Ya
    39

yahu alex fergusson nerdeyse 20 senedir manchesterin basinda, arsene wenger 10 senedir arsenalda mubarek TRABZONSPORA 1 sene ya kaliyor ya kalmiyor tabi burda da secim hatalari var..ersun hoca tabiki kalsin biraz daha belki adam iyi bir cikis tuturur yani umarim..
    Konu vurgun_kiz_61 tarafndan (08.03.2008 Saat 00:53 ) deitirilmitir.
    YASAMAK BIR AGAC GIBI TEK VE HUR VE BIR ORMAN GIBI KARDESCESINE===>TSira YasemiN<===

unique - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.01.2007
    Nereden
    Giresun

nallah Ersun Hocay gndermek gibi bir hataya dmezler, adam daha ne yapsn? Ziya'dan kalan dkntlerle bile adam futbol oynatmay baaryor, en azndan Ziya dnemine gre ok daha pozitif futbol oynuyoruz. Son Konya manda ceza sahasna 55 orta yapmz, biz eskiden bu kadar ortay 5 mata anca buluyorduk.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)