Toplam 23 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 23 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Gelecek Sezon Transferleri 2008/2009

Dip.Ing.Mag. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Standart Gelecek Sezon Transferleri 2008/2009

Gelecek sezona güçlü bir kadroyla girmenin planlarını yapan Trabzonspor'da transfer çalışmaları erken başladı...

Geniş kapsamlı bir oyuncu listesinin takibe alındığı Trabzonspor'da, Avrupa, Afrika, Gürcistan ve Rusya'da oyuncu taraması başlatıldı. Yıldız oyuncu transferine sıcak bakmayan Bordo-mavili yönetimin listede gurbetçi oyunculara ağırlık verdiği belirtildi.

Almanya'nın Unterhaching takımının savunma oyuncusu ve aynı zamanda Ümit Milli Takım formasını da giyen Ceyhun Gülselam, İsviçre'nin Basel takımında forma giyen forvet oyuncusu Eren Derdiyok, Dusseldorf'un sağ kanat oyuncusu Hamza Çakır, Hollanda'nın NAC
    Breda takımında oynayan ancak Excelsior takımına kiralık olarak verilen Aykut Demir ile birlikte ismi saklanan 2 gurbetçinin daha Bordo-mavili kulübe tavsiye edildiği öğrenildi.

Yönetim kurulunun bu oyuncuları listesine aldığı, ancak izletip izletmeyeceğinin önümüzdeki günlerde netlik kazanacağı bildirildi. Daha önceki yönetimin de transfer etmek istediği Kartalspor'un forvet oyuncusu Yaser Yıldız'n da transfer listesinde olduğu ifade ediliyor.

Transferde Trabzonlu teknik adamlardan ve eski oyuncularından yararlanacaklarını açıklayan Bordo-mavili yönetim, bu doğrultuda Seuol takımının teknik direktörü Şenol Güneş'in önerdiği isimler üzerinde de durmaya başladı.

Hırvatistan'ın Dinamo Zagrep takımında forma giyen orta saha oyuncu 22 yaşındaki Luka Madriç ile Hajduk Split takımında oynayan 20 yaşındaki forvet oyuncusu Nikola Kaliniç'in de takibe alındığı, ayrıca Almanya'nın Bochum takımın oynayan Slovak gölcü Sestak'ın da izleneceği öğrenildi.

Yönetimin, Gürcistan'da ise biri golcü diğeri de savunma oyuncusu olmak üzere iki ismi takibe aldığı belirtildi. Trabzonspor yönetiminin ayrıca Tunus Milli Takımı'nda forma giyen stoper Kerim Haci ve Saif Grezal isimli futbolcuları da izlemeye aldığı ifade edildi.

Transferde yüksek ücretler ödeyerek oyuncu almayı düşünmeyen Bordo-mavili yönetimin Türkiye liglerinde top koşturan yetenekli birçok oyuncuyu da listesine aldığı belirtiliyor. Yönetim kendine tavsiye edilen oyuncular üzerinde karar vermeden önce bu oyuncuları birkaç kez izlettirip, gelecek olan raporlardan sonra karar vereceği belirtiliyor...

En dogru olani bu bana görede yildiz oyuncuya gerek yok yildiz adaylarina ihtiyacinimiz var bizim (Stephanov gibi) oyuzden yildiz adaylarinida bulmak kolay degil degil tabiiki yönetimi bu konuda tebrik ediyorum simdiden arastirmalara baslamislar bende buyuzden bu basligi acma gereksinimi duydum , inaniyorum ki bu sezon ki transferler bayagi hareketli gececek , yani yapamadigimiz degilde yaptigimiz transferleri konusacagiz ...
    Trabzonspor Türkiye'nin Porto'su olmalidir...

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yihu! Konum açılmış Ama erken açıldı diye kapatılabilir
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Tekrar konu açılması çok güzel... Sabahtan akşama kadar oyalanırım bunla... Birde Luka Modric süper bir oyuncu... Bizimkiler alamaz gibime geliyor.... Yalnız alınırsa mükemmel olur...
    teκ κardeş dгogнeda uпiтed

ErayAkyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

öhhhhhhhhhhhh
    İstanbul'un 3 Büyüğü varsa, Türkiyenin Tek Büyüğü Var! T R A B Z O N S P O R

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bi şu sezon bitsin ondan sonra açsaydıkbu başlığı

Ahmet Kuru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

sanki biraz erken gelen bir başlık oldu....
    Daha önümüzde 3-4 ay var....
    Ne kaderime küstüm Ne Devlete küstüm…
    Çünkü inanmak, iman etmek varsa bir şeye, bedel neyse onada katlanır. Yarabbi Kahrında hoş, Lütfunda hoş dedik… iki saniye sonrasına garantimiz olmayan bir hayatımız için fırıldak olmaya gerek yok, ben fırıldaklık istemem…( M . Y )

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

yuhhh
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

Trabzonspor Kongre Üyesi
    antagonist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Forumun sıhhati açısından bu başlık acilen kapatılmalı!

Nereden
    Avrupa Diğer

bence erken degil ligin bitmesine 2 bucuk ay falan kaldi , ee bizimkilerde baslamislar iste transfer calismalarina bizim fikirlerimiz dikkate aliniyor bu sitede oyuzden belki etkili oluruz , gidip kazmalari toplamasinlar diye actim basligi )))

Hasan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

Alıntı Robin_]-[ooD Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ....Hırvatistan'ın Dinamo Zagrep takımında forma giyen orta saha oyuncu 22 yaşındaki Luka Madriç ile Hajduk Split takımında oynayan 20 yaşındaki forvet oyuncusu Nikola Kaliniç'in de takibe alındığı, ayrıca Almanya'nın Bochum takımın oynayan Slovak gölcü Sestak'ın da izleneceği öğrenildi.

...
    burda luka modriç mi yazmak istiyor eğer öyleyse hayale gerek yok ama luka madriç diye birisi var ise bilemiyorum

ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Sırplardan savunma oyuncusu alsınlar. Genç olsun yeter. İyi paraya satarız sonradan
    Türkçe, Turkche olmasın! Dilimizi koruyalım! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    “Tanrı rızası için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"İhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Nereden
    Avrupa Diğer

Adamin piyasa degeri transfermarkt da 12 milyon euro olarak gözüküyor , yoksa yinemi hayal oyuncularla ugrasip duracazz ?!?!?

Luka Modric NK Dinamo Zagreb T-Com 1. HNL Aktueller Nationalspieler: Kroatien
    Foto: unbekannt
    Geburtsdatum:09.09.1985Alter:22Größe:1,73Nationali tät: Kroatien Fuss:rechts

Verein (RN):NK Dinamo Zagreb Position:Mittelfeld PositionsdetailspielmacherLänderspiele:22 Spiele für Kroatien Vertrag bis:30.06.2015Marktwert:12.000.000 Spielerberater:Mamic, Zdravko
    Gerüchte zum Spieler» Luka Modric zu FC Chelsea?

kudu_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

iyi oldu bu başlığın açıldığı yönetim çalışmaları başlatmışsa bizim durmamız yakışık almaz
    bmn trabzon fikrim şu bu fikrimi dikkatle uygulamaya çalışın lütfen altı takımımızı sıkı takibe alın (değirmendere-of-sürmene-araklı-arsin-sebat) burdan bir veya iki futbolcu kesin çıkartırız
    oftaştan ibrahim kesin alınmalı
    sanal transferler değil gerçek olabilecek transferler konuşulursa bu başlık bir işe yarar transfer sezonu kapandı kapanalı bmn ye giren 30 en azından bu başlık sayesinde bmn yi tekrar kazanırız bağlılığımız artar...
    UEFA KANIRTA KANIRTA AÇTI ŞEMSİYEYİ....ARTIK UEFA DAN TESCİLLİ BİR HIRSIZIMIZ, BİR DE ŞAMPİYONUMUZ VAR....82 HELAL PUAN ALIN TERİYLE ŞAMPİYON TRABZONSPOR....TEŞEKKÜRLER SADRİ BAŞKAN VE EKİBİ, TEŞEKKÜRLER BATMAYAN GÜNEŞİMİZ, TEŞEKKÜRLER YÜREKLİ FUTBOLCULARMIZ, TEŞEKKÜRLER PAYDAŞLAR.....

Hasan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

Hırvat gazetelerinden Nogometni Magazin’e göre Luka Modric, Ocak ayında Chelsea’ye transfer olacak.

Arsenal, Juventus ve Milan’ın da talip olduğu 22 yaşındaki milli oyuncunun yüksek bonservis bedelinin yanı sıra, talep ettiği ücretin de çok yüksek olduğu iddia ediliyor.

Avram Grant´ın Hırvat milli takımında yakından takip ettiği futbolcunun da Chelsea’de oynamak istediği ve Roman Abramovich’in bu transfer için bütçe ayırdığı da konuşuluyor.

Eğer oyuncunun başka taliplileri çıkmazsa Modric, yaklaşık 22 milyon avro karşılığında İngiliz ekibine transfer olacak...........geçen sene kasım ayında çıkmış bir haber...kısaca bu oyuncu için çok ümitlenmeyin

Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı lazkopat_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iyi oldu bu başlığın açıldığı yönetim çalışmaları başlatmışsa bizim durmamız yakışık almaz
    bmn trabzon fikrim şu bu fikrimi dikkatle uygulamaya çalışın lütfen altı takımımızı sıkı takibe alın (değirmendere-of-sürmene-araklı-arsin-sebat) burdan bir veya iki futbolcu kesin çıkartırız
    oftaştan ibrahim kesin alınmalı
    sanal transferler değil gerçek olabilecek transferler konuşulursa bu başlık bir işe yarar transfer sezonu kapandı kapanalı bmn ye giren 30 en azından bu başlık sayesinde bmn yi tekrar kazanırız bağlılığımız artar...
    kesinlikle ne demistik bir butun olmaliyiz ve herkesde biliyor son olaylarda bayagi sukse yapti BMN oyuzden burada yazilanlar cizilinler bos seyler degil tabiki de bizi gale alacaklarina inaniyorum ,devamli takipediliyoruz BMN olarak umarim ki camimamiza hayirli transflerler yapariz birlik ve beraberlik icerisinde

Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı DİE4YOU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hırvat gazetelerinden Nogometni Magazin’e göre Luka Modric, Ocak ayında Chelsea’ye transfer olacak.

Arsenal, Juventus ve Milan’ın da talip olduğu 22 yaşındaki milli oyuncunun yüksek bonservis bedelinin yanı sıra, talep ettiği ücretin de çok yüksek olduğu iddia ediliyor.

Avram Grant´ın Hırvat milli takımında yakından takip ettiği futbolcunun da Chelsea’de oynamak istediği ve Roman Abramovich’in bu transfer için bütçe ayırdığı da konuşuluyor.

Eğer oyuncunun başka taliplileri çıkmazsa Modric, yaklaşık 22 milyon avro karşılığında İngiliz ekibine transfer olacak...........geçen sene kasım ayında çıkmış bir haber...kısaca bu oyuncu için çok ümitlenmeyin
    evet bende okudum buyuk bir ihtimalle chelsea ya gidecek hatta 20 milyon pound un uzerinde bir fiyat diye konusuluyor...

Nereden
    İstanbul

Bu konu kilitlenmezse 2-3 günde 1000 mesaja ulaşır.

TolgaTopçu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

modrice barca dan teklif gelmezse kesin chealsea de oynayacakdir gelecek sezon

Nereden
    Avrupa Diğer

Ediz Bahtiyaroglu 22 1,90 1,600,000 Ankaraspor
    Ibrahim Sahin 24 1,80 1,000,000 G.Oftasspor
    Serhat Akyüz 23 1,85 1,600,000 C.Rize
    Erman Kilic 22 1,68 1,600,000 I.B.B

akliniza gelen yerli transferleri yazin sizde bir liste olusturalim )
    Konu Dip.Ing.Mag. tarafından (06.03.2008 Saat 16:23 ) değiştirilmiştir.

MarceloTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Luka madric mi? yine sallama haberlere başlanmış..
    7-7-7-7-7-7-7

Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Mehmet Fırat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu konu kilitlenmezse 2-3 günde 1000 mesaja ulaşır.
    yok beee önceden yorumlarin cogu yonetime küfürdü ) simdi öyle bir durum olmayacagina göre fazla abartili bisey olmaz merak etme ayrica kilitlenmesine gerek yok diye dusunuyorum sonucta 2 ay sonra illaki acilacak da konu tekrar yani ha simdi ha 2 ay sonra

Nereden
    Trabzon

1 ay transfer dönemi yaşadık deliriyorduk şimdiden bu konuyu niye açtınız ki sağlımızı bozmayalım biri kilit vursun lütfen

murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

arkadaslar bu baslik icin cok erken. kitliyorum! zamani gelince acariz!
    Kücük beyinlerin yönettigi büyük takimdir, Trabzonspor!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)