Sayfa 11 Toplam 15 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11 12 13 ... SonuncuSonuncu
Toplam 351 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yari finaldeyiz![Trabzonspor 3- 0 Antep]

Emrah Ayar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arkadaslar,herkese merhabalar,ben araniza yeni katildim.Katilma sebebimse Trabzonsporumuz hakkinda biraz sitem .

Ya dünya üzerinde baska bir takim var midir acaba bizim kadar bariz
    gol kaçiran.Deli oldum maç izlerken,Inanin zevk alamadim.Hala yaniyorum
    kaçan gollere.Hiç mi kaleciyle karsi karsiya gol alistirmasi
    yapmiyorlar anlamiyorum ki neyse insallah bundan sonra böyle bariz
    goller kaçmaz.Bu arada defansta bana göre iyi bir görünüm vermedi her
    ne kadar kupa maçi diye kandilerini kasmamis olsalarda.Neyse arkadaslar
    gerçek skor kaçan goller açisindan:

TS:10 Gaz:0 böyle olmasi lazimdi...

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ne desek az harun [img]smileys/smiley36.gif[/img]

Analyzer
    Ziyaretçi

Mesai bitip eve gelene kadar saat 7'yi buldugu için maçin ilk yarisini izleyemedim. Ikinci yariyi tamamen izleme firsati buldum ama bulmaz olsaydim keske. 60. dakikadan sonra Gaziantepspor'un oyundan düsmesiyle hatta dagilmasiyla beraber sezonun en rahat futbolunu ortaya koymaya basladik. Sagli sollu ortali ataklarimizla Gaziantepspor'u sürklase ettik.

Son 30 dakikada basta Yattara, sonra Gökdeniz, oynadigi dakikalarda Fatih Tekke ve Szymkowiak'in laubalilikleri yüzünden farki artiramadik. Ben televizyon basinda yapilan simarikliklara delirirken bir taraftan da Senol Günes'in bu konu hakkinda önlemleri alacagini düsünüyordum. Tam da o sirada ekranlara Senol Günes geldi. Gözlerime inanamadim. Laubalice kaçirilan bir golün ardindan Senol Günes gülüyordu. Hemen arkasindan bu laubaliligin bedelini ödemeye basladik. Önce Lee Young gereksiz bir kirmizi kart gördü ve böylece Gaziantep deplasmaninda yok. Birkaç dakika sonra alay edip sinirlendirdigimiz Gaziantepspor'lu futbolculardan birisi Erdinç'i sakatladi. Sakatliginin durumunu bilmiyorum belki de Gaziantep deplasmaninda o da yok.

Haftasonu deplasmanda çok önemli bir maç oynayacagimiz rakibi bu kadar asagilamanin alay edip sinirlendirmenin, bu kadar laubaliligin anlami nedir? Maçtan sonra basin toplantisi yapip söyle oynadik böyle oynadik denmesi yerine bunun açiklamasi yapilsin? Haftasonu deplasmanda maç yapacagimiz Gaziantepspor'u asagilayarak kizdirip hirslandirmanin anlami nedir? Birisi söylesin.

Her seyi geçtim....

Yattara, Ronaldinho'nun herkesce bilinen ve baska kimse yapamaz denilen hareketin aynisini yapti...

HELAL OLSUN!!!!

zahido - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

analyzer ne sinirlendirmesi kaçirdiklarimiz gol olsaydi 7-0 biterdi maç adamlari sinirlendirmedik sewindirdik[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

Hayatimda izledigim en enteresan maçlardan biriydi.Takim iyi,organize ataklar iyi,skor iyi(onca kaçan basit gole ragmen),tur iyi..

Bunlarin hepsi iyi.Ama bence sonlara dogru bayagi laubali oynadik.Tamam resmen show yaptik ve karsilasma müthis keyif verdi ama bu kadar basit goller kaçmaz ve karsi karsiya poaisyonlarda bu kadar laubali davranilmaz.Bu dalga geçer tavir bence üç gün sonra tekrar karsilasacagimiz rakipte extra hirs bile yapar.

Takimda günün en basarilisi bence Petkoviç'ti.O kadar bolca pozisyona girmemize ragmen kalemizde de bayagi pozisyon verdik.Bize karsi açik oynayan takimlarin ne hale düsecekleri bugün açik seçik belli oldu.Normal sartlarda 3 golden baska en az 10 gol daha olmaliydi.

Neyse umarim hafta sonundaki maçta bu kadar gol kaçirmayiz.Sanirim tüm Türkiye ekran basinda bu aksamki Trabzonspor'dan bayagi keyif almistir.Ben de çok keyif aldim ama tekrar ediyorum:Her spor dalinda oldugu gibi futbolda da ciddiyet önemlidir.

Ben Senol Hoca'nin yerinde olsam oyunculari önce tebrik eder arkasindan da kulaklarini biraz çekerim

arkadaslar maci 3 0 aldik tonlarca gol kacirdik siz hala laubali olmaktan bahsediyosunuz

gaziantepin kotu olmasi bizim topcularin sucu degilki bence gayet guzel oynadik ve ziya dogan donemindeki gibi sadece fatih gokdeniz gol pozisyonuna girmiyor takimda herkes gol pozisyonuna giriyo bu sevindirici bir durum birde symkoviak baya iyi futbolcu cok mucadeleci ve gercektende teknigi iyi

neyse bence hafta sonundaki mac bundan zorlu gecer fakat yinede aliriz tahminim 3 -1 olur

denizci61
    Ziyaretçi

[QUOTE=**Maxim**]

Her seyi geçtim....

Yattara, Ronaldinho'nun herkesce bilinen ve baska kimse yapamaz denilen hareketin aynisini yapti...

HELAL OLSUN!!!!

Kesinlikle sana katiliyorum, bende o harekete takildim kaldim...O ne bilekti öyle..

trapezus61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Arkadaslar Erdinç in durumundan haberi olan var mi? Umarim sakatligi çok ciddi degildir. Daha yeni sahalara döndü çocuk...

Tansu Onur Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

bu arada yari finaldeki rakibimizGALATASARAY

Takimin iyi oynadigina itirazi olan yok.Bu aksam resmen show yaptik.Bizim anlatmaya çalistigimiz girilen pozisyonlarda biraz daha dikkatli olunmasi yönünde.

Yoksa takim sahada resmen cosuyor ve saga sola da bayagi bir korku saliyor.

Bu arada bu kadar zevkli geçen karsilasmanin sonlarina dogru Lee'nin kirmizi kart görmesi ve Erdinç'in sakatlanmasi biraz can sikti.Insallah Erdinç'in ciddi bir seyi yoktur.

KeeN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Yillardir maç izlerim yurt içinde yurt disinda.Real Madrid,Barcelona,Man.United bu takimlarin bile en güçsüz takimlara karsi oynadigi maçlar dahil ben böyle çok ve kolay gol pozisyonlu geçen maç görmedim.Bu nedir ya maç 10 - 0 bitmesi lazim ama bizimkiler isi SAKAYA vurdu dogal olarak ta sakanin sonucu KAZA olur.Lee kirmizi gördü.Allahtan Volkan var da pek sorun olmaz

BDiler61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

yendik iyi hosta çok pozisyon verdik takim daha ciddi olmali

toshiba
    Ziyaretçi

Insallah Erdinc'in ciddi bir sakatligi yoktur. Aksi halde Antep'deki macta bugunkune gore 3 oyuncumuz olmayacak. Digerleride Huseyin ile Lee oluyor.

Bu arda ezikler buldu dusme hattindaki Kayseri'yi guya onlarda simdi yari finale cikacak.

Nereden
    Avrupa Diğer

Daha oncede belirtmistim basit golleri atabilen gercek bir golcumuz yok diye bu tur golleri D. kievdede kacirmistik yine ayni film kolaylari atamayan zorlari atan oyuncularimiz var ciddiyeti elden birakmadan devam etmeliyiz.

Nereden
    Trabzon

Bu maç 7-0 8-0 olacak diye çok korktum. bizim su anda göze batmadan agir agir ilerlememiz gerekiyor. 10-0 lik bir skor takimi ileriki haftalarda sikintiya sokar ve malum medyaya bizi hedef haline getirir. zaten hedefiz gerçi ama dahada bir gözleri korkar. bundan sonraki bütün maçlarimizi 1-0 veya 2-0 alalim yeter. her maçimizi alalim da fark atmasak ta olur. sadece fenere 7-8 gol atsak yeter.

sssssssssss sessiz olun çaktirmayin, efsane geri dönüyor.millet efsanenin döndügünü idrak ettiginde biz isi bitirmis olalim. sahada kazanacagimiz sampiyonlugu masada kaybetmeyelim.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Herkes girilen pozisyonlarin çoklugundan bahsediyo ama bence verdigimiz pozisyonlara da bir bakin..bence bugün defansimiz bayaa bi daginikti.Hüseyin olmasa halimiz harapti ki Hüseyin pazar günü yok[img]smileys/smiley5.gif[/img]. bunun üzerine bizim takimin rehavete girip G.antep'in de ekstra hirs yapabilecegini gözönünde bulundurursak bugünkünden daha zor bi maç bekliyo bizi bence...Ama tabii ki favori biziz ve antep ne kadar hirs yaparsa yapsin normal sartlarda kazanacagiz..

Maçtan önce Katip Sadi yle müzik ziyafeti çektim,maçta futbol ve pozisyon ziyafeti(her ne kadar pozisyon versek de),maçtan sonra da hamsi ziyafeti vardi.Süper bi aksamdi. Katip Sadi'ye,Trabzonspor'a,Anneme tesekkür ederim[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Bir sey soracagim

Lee kirmiz Kart gördü ..

Gaziantep maçinda oynar mi

Erdinç sakatlandimi

Tesekkürler

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Lee cezali,Erdinç te sakatlandi ama henüz hiçbiyerden durumuyla ilgili bilgi verilmedi.

Emrah Ayar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Görünen o ki defans kurgumuzda ciddi hatalar var umarim Senol Hocam bunu görmüstür ve önlemini alacaktir.

Ronaldinho da kimmis Yattara varken...

GS - Trabzon kupa maçi ne zaman bilen var mi

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

20 nisan gs trabzon yanilmiyorsam..

tsakrep61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

mac gercekten bol pozisyonluydu bol gollu olmasi lazimdi ama neyapak

Lee bos yere KK gördü

Yazik oldu. [img]smileys/smiley19.gif[/img]Oysa yeni formunu bulmustu

l-m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

1. Defans kendisini acilen toparlamali.
    2. Gökdeniz serbest vurus sevdasindan vazgeçip artik pas aldigi kisilere pas atmayi ögrenmeli,her pozisyonda top Fatih'e atilmaz ki.
    3. Yönetim bilet fiyatlarini simit parasini düsürerek akillica davrandi, benzer uygulamalari bu tip maçlarda her kulüp yapiyor fakat bilet fiyatlarini asagi çekmekle olmaz bu isler. Gol oluyor ne müzik ne anons, seyirci nasil zevk alacak. Gol, Gökdeniz Karadeniz,sanki deplasmanda anons yapiliyor.
    4. Ileriüçlünün bu kadar fazla pozisyon kaçirma hakki yok. Tekrar olmaz insallah.
    5. Defanstaki Tolga havalara girmis, iyi degil bugün nasil 90 dakika oyunda kaldi anlamadim, defans yol geçen hani, toparlanmali.
    6. Szymkowiak fena degil, takima alismali.
    7. Bugün oyuncular arasinda müyhis bir anlasmazlik vardi, biri geri kosuyor digeri ileri, motivasyon eksikligi olsa gerek.
    8. Tribünler bekledigimden iyiydi ama ne olur kimse bu lider denen kisiler oturup konussun, Türkiye'deki en güzel tezahüratlardan biri -Bu sehir seninle yatip kalkiyor ile baslayan- söylenirken kale arkasinda oley oley çekmeler, biri bordo mavi diye bagirirken öteki taraftan davul çalmalar olmasin. Sanki bu aksam maçta G.Antep seyircisi vardi da biz tezahürata basladigimiz esnada bizim sesi bastirmak için alakasiz tezahüratlar yapti. Tezahüratlar hep birlikte yapilsin, bi de ramazan davulcusu olamayacak adamlar davul çalmasin Allah askina, her bi davul ayri çaliyor, senkronize diye bisey yok. Iyi olacak insallah diyelim.

Genel olarak goller, bol pozisyon ve bir de Yattara'nin Dünya'da Ronaldinho nasil takip ediliyorsa ayni sekilde takip edilmeyi hakeden müthis çalimlari sevindirici ama harcanan pozisyonlar ve defansin yaptigi basit hatalar oldukça düsündürücü. Seyirci gol izlemek disinda müzikle, anonslarla çosturulmali, iyi ki maça gitmisim demesi saglanmali yoksa bedava da olsa bu sogukta cefakar taraftar dedigimiz kani kaynayan gençler disindaki yasli basli is güç sahibi insanlari tribüne çekemezsiniz. Skor güzel, kupa maçina göre oyun güzel, daha iyiye diyelim...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)