Sayfa 1 Toplam 12 Sayfadan 1 2 3 11 ... SonuncuSonuncu
Toplam 289 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ziya Doðan'ýn Yeni Açýklamalarý

ÖmerFarukYýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Exclamation Ziya Doðan'ýn Yeni Açýklamalarý

"Trabzonspor'a ihanet edenler var"
    Trabzonspor’un yönetim ve yerel medya cephesinden aðýr suçlamalara uðramasýna raðmen bugüne kadar sessizliðini korudu. Bu sessizliðini “Genel Kurul öncesi yapacaðým açýklamalar yanlýþ anlaþýlabilirdi” diye açýklayan Ziya Doðan, seçimin sona ermesinin ardýndan son 1.5 yýlda yaþadýklarýný Futbol Extra’ya anlattý.

KONUÞMAK ÝÇÝN GENEL KURULU BEKLEDÝM
    Her þeyden önemlisi bir genel kurul vardý. Benim bu genel kurul öncesi þimdi size anlatacaklarýmý anlatmam yanlýþ yönlere çekilebilirdi. Etik olmazdý. Çünkü genel kurul süreci iþliyordu ve ben bu sürece etki etmiþ olurdum.

TRABZONSPOR BENÝM SÝSTEMÝME DÖNDÜ
    Mesela “Ziya Doðan korkak oynatýyor, defans oynatýyor” deniyor. Ziya Doðan defans oynatýyor ama en çok gol atan takým oluyor, alýn bakýn. Defansif diye adlandýrýlan takýmlar daha baþarýlý. Þimdi mesela benden sonraki teknik kadro yeni bir macera aradý, sistemi bozmak istedi, baktý olmuyor, benim orta alandaki üçlü sisteme döndü ve öyle oynamaya baþladý. Bana ‘Ayman-Hüseyin-Serkan birlikte oynamaz’ demiyorlar mýydý?

Peki bakýn þimdiki hoca da ayný þekilde oynuyor. Ama bir incelesinler, böyle oynadýðýmýzda kazanmýþýz, en fazla pozisyona böyle girmiþiz, rakibe pozisyon vermemiþiz. Ama bunlar 9 haftada 7 maðlubiyetten sonra dönüyorlar Ziya Doðan’ýn sistemine. Ancak kimse çýkýp da “Ziya Doðan haklýymýþ” demiyor. Kimse bunlardan zamanýnda Ziya Doðan’a yapýlmýþ bir haksýzlýk olarak bahsetmiyor. Ama kamuoyuna verdikleri iz ne oluyor? O anlamda insanlarý yönlendiriyorlar. Ýnsanlarýn kafasýný karýþtýrýyorlar. Kim bu karýþtýranlar ?. 50 kiþiyi geçmezler. Ýçinde eski yönetici, gazeteci, eski futbolcu olan 50 kiþiyi geçmez bir gruptu tüm bunlarý yapan.

YATTARA’YA YALAN SÖYLEDÝLER
    Türkiye’de her kulüpte, her ilde kaostan beslenen gruplar vardýr. Her camiada var bu olaylar. Bu ülkede çýkar iliþkilerinin olduðunu bilmiyor musun? Çok net. 600 bin nüfuslu bir þehir olsa, oradaki 30 kiþi o þehrin kamuoyunu belirliyor. Doðru veya yanlýþ. Daha önceki röportajýmda da ifade etmiþtim, Türkiye’de kötülerin sesi daha gür çýkýyor diye. Bakýn bir tane dürüst, bin tane sahtekârý rahatsýz eder. Ama bir sahtekârýn sesi de bin tane dürüstten daha çok çýkar. Bu ülke böyle..

Trabzonspor camiasýndaki durumda buydu. Tabii onlara çanak tutan kiþiler de maalesef içeriden. Ziya Doðan hep ilkeliydi. Ýnsanlarý hiç hor görmedi, insanlarý hiç hiçe saymadý. Ýnsan kaný taþýyan herkesle çok iyi anlaþtým. Böyle konuþmayla insanlar Ziya Doðan’ý isyankâr zannedecekler, ama Ziya Doðan çok sabýrlý, inanýlmaz sabýrlý.

Bakýn size bir örnek vereyim. Yattara’ya “senin paraný Ziya Doðan verdirmiyor” diye futbolcuya yalan söyleyen yöneticilerle çalýþtým.

TAKIMI TOPARLAMAM BAZILARINI RAHATSIZ ETTÝ
    Ya kardeþim, biz çok baþarýlý olduk diyorum anlamýyorsunuz. Ben 9 haftada 1 maç maðlup oldum, o da Beþiktaþ maçý. Evet, o maçta hatam vardý. O gün orta sahayý daha dengeli tutmam lâzýmdý. Futbol takýmýný her türlü toparlýyorum. Her türlü olumsuzlukta yine toparlýyorum, avucumun içine alýyordum. Bu rahatsýzlýk oluþturdu bazý kesimlerde. Kulübün içinde ve dýþýnda Trabzonspor’un baþarýlý olmasýný istemeyenler vardý.

KULÜBÜN BAÞARISIZ OLMASINI ÝSTÝYORLARDI
    Kulübün baþarýsýzlýðýný istiyorlardý. Bazý arkadaþlar var, çýkýyor televizyonda ötüyor. Gelsinler benim yanýma, neden öttüklerini ben kamuoyu önünde onlara söyleyeyim. Birisi menajerlik yapmak istedi, olmadý. Birisi arkadaþýný benim yanýmda yardýmcý antrenör yapmak istedi, olmadý. Olmayýnca saldýrýyor. Ben o yazarýn, TV’lerde hakkýmda atýp tutan kiþinin arkadaþý yerine Osman Denizci’yi yardýmcý olarak aldým diye, hakkýmda sallayýp duruyor. Bunlar futbol oynamýþ, futboldan ekmek kazanmýþ, alýn teri akýtmýþ insanlarýn duygularýna ihanet eden tipler.

HACIOSMANOÐLU’NA ÝNAT…
    Geçen sezon ikinci yarýda Beþiktaþ, G.Saray ve diðer galibiyetler peþpeþe gelince bir anda þampiyonluðun en büyük adayý Trabzonspor denilmeye baþlanmýþtý. Tam bu ortamda Ýbrahim Hacýosmanoðlu, “Þayet sezon baþý koluna Lazaroni’yi takýp, þehirde tur atarak gövde gösterisi yapanlar bu yanlýþý yapmasaydý, sezona Lazaroni’yla deðil de Ziya Doðan’la baþlamýþ olsaydýk biz þimdi liderdik” açýklamasý yaptý. Hacýosmanoðlu’nun bunu söylemesi bazýlarýný rahatsýz etti. O kiþiler de “Senin getirdiðin teknik adam baþarýsýz olacak” diyerek 1.5 sene benimle uðraþtý. Arada Trabzonspor ne oluyor? Ha, çok konuþurlarsa isim vererek söylerim bunlarý.

ÝSTEDÝÐÝM HÝÇBÝR ÞEYÝ YAPMADILAR
    Bakýn Trabzonspor benim bulunduðum dönemde çok çok baþarýlýdýr. Geçen sene ligin ikinci yarýsýna bakýn. O yönetimden altý kiþilik grup istifa edince her þey farklý oldu. Bir de diyorlar ki “Biz Ziya Doðan’ýn istediði her þeyi yaptýk.” Hiçbir þeyi yapmadýlar.

7 MÝLYON EUROYA ÞAMPÝYON KADRO KURACAKTIM
    Haþim Saitoðlu, Zeyyat Kafkas, Aydýn Piþiren ve þimdi ismini hatýrlamadýðým iki kiþi daha vardý; bunlara sezon baþýnda bir liste hazýrladým. Bu yöneticileri karþýma alýp brifing verdim. “Arkadaþlar benim þampiyonluk kadrom bu” dedim ve onlarýn düþüncelerini sordum. “Hocam heyecanlandýk. Bu takým bu kadroyla gerçekten þampiyon olur” dediler. Onlara “Bu takým þampiyon olmazsa sizden para istemiyorum. Benim de baþarýya ihtiyacým var, paraya deðil. Allaha þükür çok param yok ama kimseye de muhtaç deðilim. Kuru ekmek de yer geçinirim” dedim.

Bunlar da heyecanla “Hemen baþkanýn yanýna gidiyoruz, kendisiyle bu konuyu görüþelim” dediler. O zaman da Federasyon için Ankara’da görüþmeler vardý ve baþkan oradaydý. Yanýna gittiler. Benim þampiyonluk vaat ettiðim kadronun maliyeti de 7 milyon euro. Ama bazý oyuncular var, onlarý býrakacaðýz. Onlardan kurtaracaðýmýz para 8.5 milyon euro.

Düþünün, hem þampiyon kadro kuracaðýz hem de üstüne kasamýza para girecek. Sonuç ; Sýfýr. Baþkanla konuþtular, ardýndan beni arayarak “Hocam olmuyor” dediler. Elimizden çýkarmamýz gereken futbolcularý da kime sunarsak sunalým alan çýkmadý. Adam bizden yýlda 1.5 trilyon garanti para alýyor, gider mi? Baþkasý o parayý verir mi? Vermediler tabii. Haliyle adamlar elimizde kaldý. Yönetim “Kasadan para çýkartamayýz” deyince bu kadro yatmýþ oldu.

ALINANLAR ALTARNATÝF ÝSÝMLER

Bu alýnanlar alternatif isimler. Tolga’yý ben niye alayým, Adnan’ý ben niye alayým? Adnan’ý alternatif aldýk. Ama Tolga’yý mecburiyetten aldýk. Niye? Stoper sýkýntýmýz olabilirdi. Hem de bedavaydý. Tomas’ý istediðimizi ve almak üzere olduðumuzu biliyor musun? Ersen Martin konusunda “Oyuncu almadan vermeyelim” dedim ama gitti. Yani sýkýntý burada. Ben daha önce teknik direktörlerin yaþadýklarý sýkýntýyý da biliyorum. Hiçbir teknik direktörün yaþayamayacaðý kadar sýkýntýlar yaþadým bu dönemde Trabzonspor’da. Bazý þeyler var, anlatsam tüylerin ürperir. Burada zarar gören Ziya Doðan deðil, Trabzonspor olur anlatýrsam.

SON GÜNE KADAR OYALADILAR
    Tomas ve Song’u alýyorduk. Kendileriyle görüþülüp prensipte anlaþýlmýþtý. Yine Prica vardý yabancýlardan. Alternatif olarak da Holosko ile anlaþmýþtým. Baþkana Holosko’yu sundum. O dönemde fiyatý çok ucuzdu. Ýsimlere fazla girmeyelim ama þampiyon olacak kadronun maliyeti 7 milyon euroyu dahi bulmuyordu. Hepsinin ismi o yöneticilerde. Gidin, versinler. Ben bazýlarýný söyledim.

YANAL’IN ORTAMI BENDEN RAHAT
    Ersun Yanal benden daha rahat bir ortamda çalýþýyor. Futbolcularýma, “Arkadaþlar ben buradaki zorluklarla mücadele edeceðim. Benden sonra gelen benden daha rahat bir ortamda çalýþacak” diyordum. Ve dediðim gibi oldu. Benim dönemimde futbol takýmýnýn emanet edildiði yöneticiler hiç yanýmýzda olmadý. Aylar sonra bir tek Bursa maçýna geldiler, o da benim görevime son vermek için. Þimdi bir taraftan takýmla uðraþýyorsun, bir taraftan bunlarla savaþýyorsun. Her hafta 3-4 tane organize senaryo yazýyorlardý. Bunlar nasýl düzeltilir ?. Önlem alacaksýn. Afiþe edeceksin bunlarý görevdeyken. Uyandýracaksýn, halk bunlara inanmayacak.

BU ANTRENÖR BENÝM YAPTIKLARIMI YAPIYOR AMA…
    Benim zamanýmda Ceyhun’u oyundan çýkartmam krize neden oluyordu. “Ceyhun gibi adam oyundan çýkar mý, Ceyhun gibi adam yedek oturur mu. Ceyhun’un ölüsü oynar” deniliyordu. Bu teknik direktör Ceyhun’u gönderdi kimse aðzýný açmadý. “Yusuf niye oynamýyor?” dediler benim zamanýmda. Yusuf þimdi gönderildi. Serkan sað bek oynar mý dediler? Bu teknik adam sað bek oynattý, kimse sesini çýkarmadý. “Ayman-Hüseyin-Serkan bir arada oynar mý?” dediler, bizi eleþtirdiler. Adam oynatýyor, kimsenin çýtý çýkmýyor.

KASTEN VAATTE BULUNUYORLARDI
    Þimdi ödemeleri anlatmayalým. Bir þey var, ben yöneticiye diyorum ki, “Arkadaþ para vermiyor musun, taahhütte bulunma.” Ama o adamlar futbolculara kasýtlý taahhütte bulunuyorlardý. “Cuma günü ödeniyor” diyorlardý, ama ödemiyorlardý. Bundan büyük ihanet olmaz. “Futbolcuyu þartlandýrma” diyorum. “Ödemeyeceksen söz verme diyorum”, inadýna yapýyorlar sanki. Dedim ya onlarýn kendi aralarýnda sýkýntýlarý var. Ama Ziya Doðan baþarýsýz olsun derken olan Trabzonspor’a oluyor.
    .
    STEPANOV’U SATTIK, TAKIMI KURTARDIK
    Stephanov’u Haþim Saitoðlu’na sor, yöneticiler sor. O dönemde takým huzursuzdu, ödemeler gecikmiþti. Stepanov’u satarak oradan gelen 3.5 milyon euroyla futbolcularýn biriken ödemelerini yaptýk, takýmý kurtardýk.

1.5 YILDA 10 YILLIK YORULDUM
    Trabzonspor’da yaþadýðým bu 1.5 yýl, 10 yýla bedeldi. Çok yoruldum. Bu sene çalýþmayacaðým. Seneye iyi bir kulüpten teklif alýrsam çalýþýrým. Böyle sýradan düþüncelerin olduðu yere gitmeyi düþünmüyorum. Mantýklý, planlý, projeli, belli bir sistemi kurup devam edeceðim yer olursa gideceðim veya bekleyeceðim. Bu kadar basit. Þimdi bu konuþtuklarýmýz yaþadýklarýmýn binde biri. Onun için þimdilik diyerek noktayý koyalým. Son olarak þunu söyleyeyim, bu röportajýn özüdür, maksadým birilerini karalamak deðil. Ýki dönem içinde bulunduðum Trabzonspor’u, yaþadýklarýmý anlatarak kurtarmak maksadýyla konuþuyorum.

KAYNAK: Futbol Ekstra
    Konu ÖmerFarukYýlmaz tarafýndan (01.03.2008 Saat 12:23 ) deðiþtirilmiþtir.

EÐÝTÝM ÞART!!!

Emirhan Makul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

afgurmuþþþ kelll takýmýn hayatýný kararttý þimdi ne yüzle halen daha konuþuyor bilmiyorumm
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatýdýr.

Muhammed KOÇ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

BU adamýn bizi býrakmak gibi bir niyeti yok..
    devamý gelsin mi gelsin çok özledik çünkü...

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Tomas ve Song’u alýyorduk. Kendileriyle görüþülüp prensipte anlaþýlmýþtý. Yine Prica vardý yabancýlardan. Alternatif olarak da Holosko ile anlaþmýþtým. Baþkana Holosko’yu sundum. O dönemde fiyatý çok ucuzdu. Ýsimlere fazla girmeyelim ama þampiyon olacak kadronun maliyeti 7 milyon euroyu dahi bulmuyordu. Hepsinin ismi o yöneticilerde. Gidin, versinler. Ben bazýlarýný söyledim

Bu adam ne diyor ya Song Tomas Holosko 7 milyon euro ?

Allahým kafayý yýyeceðim

EÐÝTÝM ÞART!!!

bordomaviLife
    Ziyaretçi

Her dedigine katýlýrm ama son dedigine STEPANOV'a katýlmam .

Kazým Uzunboy - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alýntý 61 kuzenler Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Tomas ve Song’u alýyorduk. Kendileriyle görüþülüp prensipte anlaþýlmýþtý. Yine Prica vardý yabancýlardan. Alternatif olarak da Holosko ile anlaþmýþtým. Baþkana Holosko’yu sundum. O dönemde fiyatý çok ucuzdu. Ýsimlere fazla girmeyelim ama þampiyon olacak kadronun maliyeti 7 milyon euroyu dahi bulmuyordu. Hepsinin ismi o yöneticilerde. Gidin, versinler. Ben bazýlarýný söyledim

Bu adam ne diyor ya Song Tomas Holosko 7 milyon euro ?

Allahým kafayý yýyeceðim
    Doðru mu Yalan mý bunlar neye inanalým þimdi ya
    Yaþamak Direnmektir!

Harun-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    41

7 MÝLYON EUROYA ÞAMPÝYON KADRO KURACAKTIM
    sus terbiyesiz herif SUS !!! senin yüzünden kac kisi Futbol'dan sogudu biliyormusun ?

7 milyon'a kadro kuracakmis, peh peh peh...

Szymek, Marcelinhio, Gökdeniz, Musampa, Yattara gibi adamlar elinde varken birsey yapamadin, hala konusuyorsun !!!

yuhhh sana !!

.
    *
    * Aðýzdan çýkan söz muallakta kalmaz, ya sað tarafa yazýlýr ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamýný ALLAH adamý yapma Sanatý'dýr ~

Harun-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    41

bu arada emrah abinin bu basliga verecek cevabini merakla bekliyorum

*
    * Aðýzdan çýkan söz muallakta kalmaz, ya sað tarafa yazýlýr ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamýný ALLAH adamý yapma Sanatý'dýr ~

Hotaman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Bu adam bizi bes yasýnda çocuk zannediyor herhalde. Piyasasýný kaybetti Trabzonspor gibi takýmý bu hallere düþürdü þimdi atýp tutarak temize çýkmaya çalýþýyor. Ýzahý basit Stepanov'un açýklamalarýnda, aynen þöyle diyor takýmýn baþýnda Ziya Doðan hariç kim olsa þampiyon olurduk, benzer þeyleri Çaðdaþ ta söyledi Marce de o önce onlara cevap versin!!!

Ömer Akdað - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Ziya Dogan'i savunanlardan degilim, ama adam haksizmi? Degil. Biz bunun zaten farkindaydik ama boyle açik ve net bilmiyorduk. Bence konustugu iyi olmus.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçýnalp - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    44

Haklý. Ýçine edilmiþ bir kadro ancak ZD sistemiyle oynar.

Ayrýca, o 1,5 trilyon alýp baþka takýma sunulduðunda gitmeyen oyuncularýn içinde niye Celalettin yok. Adamý isteyen kulübe zorla Murat Ocak'ý yolladýk.

Ben Erciyesspor'a karþý Ferhat-Hüseyin-Ayman'la çýkan ve yine yenilen teknik direktöre konuþma hakký tanýnmasýný bile yeterince büyük bir hoþgörü olarak görüyorum.

Ayrýca, kasttettiði "tv'de öten" kiþi bizim bildiðimiz kiþi ise ve arkadaþýný hocanýn yardýmcýsý yapmasý iddiasý da doðru ise bile, hala adamýn "ZD menajerlerle ortak çalýþýyor" iddiasý orda öylece duruyor. Ehliyetsiz araç kullanýp kaza yapmak ehliyetsiz sürücüyü kazada hatalý yapmaz. Ehliyetsiz araç sürmekten yargýlanýr, sonra bakýlýr, kazada kim haklý kim haksýz... Kendine karþý ortaya atýlmýþ bir iddia var. Buna cevap verilir önce. Baþka bir iddanýn ortaya atýlmasý karþý tarafý da töhmet altýnda býrakýr, hepsi o. Seni temizlemez...

Vkgz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

bizde biliyoruz desteklenmediðini yönetimdende, ozaman istifa edeceksin zamanýnda...
    Önce TRABZONSPOR

Nereden
    Ýstanbul

albayrak yönetiminden her halti beklerim kim bilir daha ne fiski yediler

atlantis - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Ziya Doðan artýk ligde çalýþtýrýcak takým bulamadýðýndan böyle demeçler veriyordur..hani ben aslýnda baþarýlý bir teknik adamým görün beni...Kamuoyuna Duyurulur.
    T R A B Z O N S P O R

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Alýntý Gentleman Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ziya Dogan'i savunanlardan degilim, ama adam haksizmi? Degil. Biz bunun zaten farkindaydik ama boyle açik ve net bilmiyorduk. Bence konustugu iyi olmus.
    Bence Allta çok guzel br cevap var ziyaya

Alýntý EmrahYalçýnalp Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Ayrýca, o 1,5 trilyon alýp baþka takýma sunulduðunda gitmeyen oyuncularýn içinde niye Celalettin yok. Adamý isteyen kulübe zorla Murat Ocak'ý yolladýk.

Ben Erciyesspor'a karþý Ferhat-Hüseyin-Ayman'la çýkan ve yine yenilen teknik direktöre konuþma hakký tanýnmasýný bile yeterince büyük bir hoþgörü olarak görüyorum.

Ayrýca, kasttettiði "tv'de öten" kiþi bizim bildiðimiz kiþi ise ve arkadaþýný hocanýn yardýmcýsý yapmasý iddiasý da doðru ise bile, hala adamýn "ZD menajerlerle ortak çalýþýyor" iddiasý orda öylece duruyor. Ehliyetsiz araç kullanýp kaza yapmak ehliyetsiz sürücüyü kazada hatalý yapmaz. Ehliyetsiz araç sürmekten yargýlanýr, sonra bakýlýr, kazada kim haklý kim haksýz... Kendine karþý ortaya atýlmýþ bir iddia var. Buna cevap verilir önce. Baþka bir iddanýn ortaya atýlmasý karþý tarafý da töhmet altýnda býrakýr, hepsi o. Seni temizlemez...

EÐÝTÝM ÞART!!!

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    52

Ziya Doðan'ýn yeterliliðini tartýþabilirim.

Ancak;anýnda tepki vermek yerine söylemek istediklerini anlama gayreti gösterelim.

Ben Ziya Doðan'ýn daha,daha,daha detaylý ve isimler vererek açýklamalar yapmasýný bekliyorum..

Ucu kime dokunacaksa dokunmalý.

Trabzonspor yýpranmaz bilakis rahatlar.

Böylesi bir yönetim anlayýþýnýn içinde dönen kirlilikleri býrakalým susturmayý,daha da konuþturarak öðrenelim derim..

Ziya ismi kirliliðin üzerini örtmesin.Örtü olarak kullanýlmasýn.

Hocanýn söylediklerine de inanýyorum.!

Osman Denizcidende açýklama bekliyorum.
    Lazaronidende.

kadronun içine edilmiþ zaten.. böyle oynamýcakta nasýl oynucak.. ziya.. sen dünkü macta trabzonsporun yaptýgý ortalarý senin takýmýn 1 sezonda atamýyordu.. ki o zaman ersen martinin stepanovun szymek marcelinho vardý... ama sen gidiodun öz evlatlarýný oynatýyodun celalettini ne yüzle oynatýyodun ? la yürü da...

+dün takým 10 kiþi
    Nick'ine sahip çýk kampanyasý byunus = yns61

vatandas61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

bu adam ts de basarisiz olmus olabilir ama kisiligi adam gibi adam. her istedigi futbolcuyu almadiklarina inanmak zor degil.
    bu yönetim altinda yapilan seylerde suc görmüyorum, yönetimin kendisi zaten amatördü.

adam durduk yerde teknik direktörü oldugu takimin kötü gitmesini istemez ya. yinede verdigi hizmetten dolayi kendisine tsk.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdem Keser - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

"Bu antrenör"
    Hay Allah seni belidiði gibi yapsýn..

ilhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir

Saçýmý aklar düþtü Ziya Doðan yüzünden.

Ulan bahsetsene ekol takým Oletul Galati'den..

Bahsetsene ulan Ankaragücü maçýndan! Pozisyona giremedik ama pozisyonda vermedik! Bu bile baþarýdýr diyordun!

Þundanda bahsetsene ulan! Hattrick yapan bir futbolcuya neden savunma yapmýyorsun diye kýzdým!

Konuþma Ulan! Konuþma!

( Kusura bakmayýn þimdiye kadarki en fevri mesajýmdýr.. )
    Türkçe, Turkche olmasýn! Dilimizi koruyalým! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde þapkam, dünyanýn dört bir yanýný geziyor ve stadyumlarda yalvarýyorum:
    “Tanrý rýzasý için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"Ýhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Hüdai Pervaneli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

bi ziya bence bunlari bilerek acikliyo
    Gitme demek cok da Zor olmamali

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Cafer KILIÇSOY - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

Alýntý EmrahYalçýnalp Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Açýklamalarý okuduktan sonra aynýsýný yazacaktým ki Emrah benden önce davranmýþ.

Bu kadroyu kuran Ziya Doðan ve sezon sonuna kadar mecburen bu sistemde oynamamýz gerekiyor. Bu adamlarla hucüm futbolu oynayamazsýn.

Çünkü kapasite kaldýrmaz
    ODTÜ'lü bir hocanýn Trabzonspor atkýsýyla dolaþan Trabzonsporlular hakkýndaki yorumu;
    "Hocam onlar Trabzonsporlu. Onlarýn sevgisi, derdi bir baþka. TRABZONSPOR onlar için bir var olma nedeni. TRABZONSPOR'a küsemez, kýzamaz ondan utanamazlar çünkü o zaman þehirlerine küsmüþ, þehirlerinden utanmýþ olurlar''

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr

Turkiye super ligi = Futbol Yoksunu bir lig.
    Turk futbol federasyonu = Bahiz Mafiasi.
    Turkiye spor federasyonu = Politika.
    Trabzonspor ve 15 diger takimlar = 2 takimin mahzemesi ayak paspasi!!!
    Bir Hafta super oynuyan obur hafta yerle bir olan futbolcular ????? = Bahiz mafiasi v s vs vs...

Ne ziya ne ersun nede bir baskasi coluk cocuga bunlari anlatmak zor oluyor anlamak isteyenlerde anlayanlarda islerine gelmediginden anlamak istemiyorlar = CIKAR.

vaaah ziya doðan vaah hadi diyelim söylediklerinde haklýsýn istediðin oyuncular alýnmadý bazý isteklerin yerine gelmedi.neden hala kaldýn orada o zaman adam gibi adamsan (bu yakýþtýrmanýnda neden sana yapýldýðýný hala anlamýþ deðilim) neden istifa etmedin???þimdi takýmbenim sistemimle oynuyor diyorsun ne alakasý var futbolcular ayný ama sistem aynýmý?senýn zamanýnda hangi orta saha oyuncusu yarý cizgiyi geçiyordu?hangi defans oyuncusunun bir golü vardý ayman,hüseyin,tayfun kaç sefer kaleye þut attý bir bak istersen istatistiklere..
    ''ÞAMPÝYONLUK YAKIÞACAK ÞEHRÝME''

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Alýntý muchtar61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bi ziya bence bunlari bilerek acikliyo
    Eee yaný muhtar

EÐÝTÝM ÞART!!!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)