Sayfa 3 Toplam 12 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 289 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ziya Doðan'ýn Yeni Açýklamalarý

AyhanPe - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    42

Alýntý Samsunluyum55 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    hocam yönetim hataliydi zaten ona laf yok ama musampa yi kac macta ilk 11 de oynatti....marcelinho gibi adami kim sol kanat oynatti gittikden sora 10 sene boyunca oynamadigim yerde oynatildi dedi....stepanov her macta yedekdi erdinc onun icin türkiyenin 1 numarasi diye...szymek kimin yüzünden gitti gittikden sonra aciklamalarinda bellirti...
    ayni oyuncular oynuyor ama herkes golle gidiyor 8 kisi savunmada cakili kalmyior...ersen martin girip yattara cikar mi böyle mantik olur mu ?? spor yazari ersenin huelvaya gittikden sonra sormus TS neden gol atamiyor diye ersen de ben oyuna giriyorum yattara cikiyor ozaman da top gelmiyor bana yattara gibi adamlar lazim ki gol attigim dedi....yani ziya dogan cok suclu yönetim zaten sucluydu...
    burda ziya dogan önemli degil.stepanovun aciklamalarinida biliyoruz.onun dogrularini yanlislarini yeterliligini tartismanin bir anlami yok ama söylediklerinin üzerine gidilmesinin cok anlami var.söylediklerinede inaniyorum.daha net aciklamalar yapmali.zaten buna benzer seyler söyleyip duruyordu..sürekli bi bursa macindan bahsediliyor.futbolculara kaybetmeleri icin bazi yöneticler baski yapmis.bunun anlami ne? bu basit bir olay degil.
    eski yöneticiler hakkinda sorusturma acilma ve herkes bildiklerini anlatmali.bu olay ört bas edilirse bize büyük zarari olur.
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    42

Alýntý 61 kuzenler Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sen bu yýkýntýnýn oynadýðý futbolu görmuyorsun galiba

Ayman'ýn ileri çýktýðýný gordunmu hiç

Takým belki bu sezon ilk defa 7 8 kiþiyle hucuma çýktý.

Takým oyunu belki ilk defa bole guzel oynadýlar

Ýlk defa bu kadar hýzlý kontrataklar gorduk

Ne zamandan beri ilk defa arapas izledik

Çaðdaþý serkaný aymaný kazandýk daha ne olsun
    yahu bu kadronun cogu degismesi gerekir.burda hem fikiriz.gelecek sene istedigi kadroyu kurup basarili olmak zorunda.bize kazandirmasi gereken cok sey var malum kendiside cok kazaniyor hatta fatih terimden daha cok bu sene hele bir bitsinde fazla eziyet olmadan gerisine bakariz..bu kadronun trabzonsporu temsil etmesi kimsenin icine sinmiyor.biz zamaninda baska kadrolar tarafindan temsil edilmeye alismisiz..seneye eski aliskanligimiza dönelim.

Adem Erdoðan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Allah rahmet eylesin!
    Özkan SÜMER

ÖmerFarukYýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Alýntý ölümüne_ts Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    yahu bu kadronun cogu degismesi gerekir.burda hem fikiriz.gelecek sene istedigi kadroyu kurup basarili olmak zorunda.bize kazandirmasi gereken cok sey var malum kendiside cok kazaniyor hatta fatih terimden daha cok bu sene hele bir bitsinde fazla eziyet olmadan gerisine bakariz..bu kadronun trabzonsporu temsil etmesi kimsenin icine sinmiyor.biz zamaninda baska kadrolar tarafindan temsil edilmeye alismisiz..seneye eski aliskanligimiza dönelim.
    Tam olarak ne demek istediðini anlamadým açýklarsan sevinirim.

Yaný baþka kadro tarafýndan temsil anlamýnda

EÐÝTÝM ÞART!!!

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    42

Tam olarak ne demek istediðini anlamadým açýklarsan sevinirim.

Yaný baþka kadro tarafýndan temsil anlamýnda
    simdiki kadroya bak.sampiyonluklar kacirdigimiz kadrolara bak anlarsin..

Arif Timurcioðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    38

Alýntý 61Emirhan61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    afgurmuþþþ kelll takýmýn hayatýný kararttý þimdi ne yüzle halen daha konuþuyor bilmiyorumm
    Doðru söze ne denir.
    Trabzonsporlu olmak bir ayrýcalýktýr.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

simdiki kadroya bak.sampiyonluklar kacirdigimiz kadrolara bak anlarsin..
    Yorumundur saygý duyarým.

Ama takýmla oynaya oynaya oynaya.........

Hep bu hallere geldik

3 sene onceki kadroyu korusaydýk , ezikler gibi ustune ekleseydýk bu durumlarda olurmuyduk Allah aþkýna...

Bana uç sene onceki kadrodan hangi futbolcular ayný 3 sene onceki kadroyla

Forvet deðiþik ortasaha deðiþik defans deðiþik kaleci deðiþik

Olanlardan bazýlarý kýralandý geri dondu bazlarý zaten belli isimler

Gokdeniz Yattara(oynayanlardan)

Birde huseyin oda ne kadar faydalý tartýþýlýr

Ben bu kadrodaki bazý futbolcularýn býzý þampiyonluga götürecek takýmda yer alabileceðine inanýyorum.

Gerisi teferruat ya..

EÐÝTÝM ÞART!!!

Emre B. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

He Ziya he.Takým benim sistemimde oynuyo demiþ.Senin sisteminde Aymanla Tayfun gol atmayý býrak yarý sahayý geçmiyodu.Çaðdaþ uzaktan þut atsa kadro dýþý býrakýrdýn.
    Adama Polonya milli takýmýnýn kaptanýný, Ajaxta Þampiyonlar Liginini kazanan adamý, Almanyada 2 kere en iyi oyuncu seçilen adamý, Sýrp milli takýmý oyuncusunu vermiþler daha ne olsun?
    Konu Emre B. tarafýndan (01.03.2008 Saat 14:34 ) deðiþtirilmiþtir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kubilay ÞAHÝN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Walla dogru yanlýþ bilemem ama nuri yönetimi yapmýþtýr dogrudur adamýn dedigini almamýþtýr bu dogrudur ... þampiyon kadro vermiþ eline oda dogrudur ...
    ziya dogana bu konularda hak veriyorum....
    Amma velakin benimde ona bazý sorularým olacak
    1-sen adama kalenin önüne gittiginde niye geriye dön diyosun...
    2-marcelinho bile bile sana geldi dediki hocam bu mevki benim oynadýgým mevkji deil sen niye adamýn yerini deðiþtirmedin....
    3-ben ceza sahasýna kadar gidip oradan defansa pas atan baþka bi takým görmedim ....
    4- v.s
    Diyrým Diyrým Demiyrým Niyeda Diyecuðum ...

Bir þehir takýmýndan fazlasý...

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    42

Yorumundur saygý duyarým.

Ama takýmla oynaya oynaya oynaya.........

Hep bu hallere geldik

3 sene onceki kadroyu korusaydýk , ezikler gibi ustune ekleseydýk bu durumlarda olurmuyduk Allah aþkýna...

Gokdeniz Yattara(oynayanlardan)

Birde huseyin oda ne kadar faydalý tartýþýlýr

Ben bu kadrodaki bazý futbolcularýn býzý þampiyonluga götürecek takýmda yer alabileceðine inanýyorum.

Gerisi teferruat ya..
    evet bu senin dedigin bir gercek.zaten senin dedigin olsaydi bizi layikiyla temsil edebilen sampiyonlugu kovalayan bir kadromuz olmus olurdu ama suank kadro trabzonspora yakismiyor.bende bunu söylemeye calismistim.7-8 oyuncu sart ve gelecek sezondan itibaren kurulacak o kadro korunup üstüne eklenmeli..

Emre B. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

Bir maçta 3 gol atan forvete defans yapmadýðý için kýzan bir teknik deha.Zaten Marcelinho da sol açýk.Kimse ondan iyi bilemez.Musampa da ön libero oynuyodu, Stepanov zaten topçu bile deðil.

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    42

yahu bunlari sürekli söylüyor ama üstlerine ekledigi birsey yok.söyleyeceksen söyle söylemeyeceksende sus hicbir sey deme.kongreyi bekledim aciklamak icin diyor ama söylediklerini zaten aylar öncesinden okuduk.bir cok seyin üzerine gidilmesi gerekir.hatta sorusturma acilmasi gerekir ama oda artik biraksin konusursam trabzonspor zarar görür ayaklarini.herkes onun gibi düsünseydi eski yönetim ibra edilmemeliydi
    Konu Selman tarafýndan (01.03.2008 Saat 15:06 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

evet bu senin dedigin bir gercek.zaten senin dedigin olsaydi bizi layikiyla temsil edebilen sampiyonlugu kovalayan bir kadromuz olmus olurdu ama suank kadro trabzonspora yakismiyor.bende bunu söylemeye calismistim.7-8 oyuncu sart ve gelecek sezondan itibaren kurulacak o kadro korunup üstüne eklenmeli..
    Ayný düþüncedeyiz

EÐÝTÝM ÞART!!!

Sefa Murat Dokuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika
    Yaþ
    32

HEr ne kadar ziyayý sevemesemde... Takýmý bozdu desemde... Adam ben ,stemedim benim istedikleriimi almadýlar diyor ve bu açýklamalarýnda samimi buluyorum...
    Ey Türk Gençliði!
    Birinci vazifen, Türk istiklalini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafa etmektir.

Selman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Ýlgisiz mesajlar silinmiþtir.þeytanli ortamý germeye konu dýþýnda yorum yapmaya gerek yok, lütfen!

FEDAÝ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

neymiþ efendim istediði futbolcular alýnmamýþmýþ...bi de neymiþ adam gibi adammýþ...adam gibi adam istedikleri yapýlmadýðý gün basar istifayý.ve kendisine kurulan komplodan öyle bahsederdi.hadi ordan kel.hala kendini aklama gayretindesin.plan ve projeleri olan takýmý lig b den bulabilirsin.mesela etimeskut
    yolun açýk olsun
    Adalet topaldýr.Aðýr aðýr yürür.Ama gideceði yere er geç varýr!

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Ziya geri mi dönüyor? Ziya'nýn Kabuslarý 3. Yakýnda sahalarda

Ýlahi Ziya hoca. Sahaya toprak atarken yakalanýnca en sonunda yöneticinin biri rica etti kýramadým demiþtin. Þu yöneticiler de ciddi ciddi çok suistimal etmiþler herkesi. Gerçekten geçmiþ yönetim geldiði günden beri uygulamalarý ile beni hiç yanýltmadý, hep isyan ettim hep mantýklarýný anlatmaya çalýþtým. Ama herkesi olduðu gibi beni de tufaya düþürdükleri zamanlar oldu. Ýnsan inanmak istiyor; yönetim için deðil ama Trabzonspor için
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

halil ibo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    56

Teknik direktör olarak yetersizliði - en azýndan Trabzonspor T.D.olmayý hak etmiyor- tartýþýlmaz.Fakat söylediklerine bakýnca yönetim ve/veya çýkar çevrelerinin yanlýþ uygulamalarýnýn (bilmeyerek-bilerek) bizi engellediðini hiçbirimiz inkar edemeyiz herhalde.Aralarda bayaðý yükselmiþ bulutlarýn üstüne ama bize köstek olanlar hakkýnda açýk açýk isim vermeli.Camiamýz o prangalardan kurtulmalý.Trabzonspor kaynayan kazan olmaktan kurtulmalý...
    Beklemeyi bilen amacýna ulaþýr. JOSEPH DE VILLELE.

@FLU - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

madem bu kadar kötüydü durumun neden çekip gitmedin neden konuþmadýn kardeþim býrak bu ayaklarý

dünyanýn yýldýzlarýný yedin bitirdin yaa

marcelinho gibi adamý sol açýk oynattýn daha ne olsun bee
    Trabzon'da dogan Kanuni Sultan Süleyman
    Padiþahlar arasýnda en uzun süre ve en çok topraga sahip olandýr
    çünkü o da bizim gibi BÝZE HER YER TRABZON demiþtir .

irfanb - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    55

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Bir gazeteci menejer olmak istemiþ. Ziya Hoca kabul etmemiþ.

Benzer bir olay Rýdvan Dilmen döneminde feybe'de yaþanmýþtý yanlýþ hatýrlamýyorsam. feybe'nin eski oyuncusu gazeteci birisi feybe teknik direktörü Rýdvan Dilmen'e atýp tutuyordu sonra Rýdvan, "Senin önerdiðin, menejer olduðun oyuncuyu almadým diye bana bunlarý yapýyorsun deðil mi" diye sordu kendisine. Sonra bu gazeteci 4-5 sene kadar silindi piyasadan Sonra tekrar çýktý geldi tabi... Keþke Ziya Hoca da böyle yapsaydý
    Konu Travelair tarafýndan (01.03.2008 Saat 15:39 ) deðiþtirilmiþtir.
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Hasan61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muðla
    Yaþ
    32

yeter kapasýn bu adam çenesini

h@msi61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    39

Kesinlikle bekliyordum bu aciklamali. Zaten kendisinden once forumdaki fanatikleri bu muhabbete baslamisti. Amma icine oturmus adamin bizden kopmak anlamadim. Takima kusturup gonderdigi futbolculardan da bahsetsene Ziya efendi...

Mayls - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    33

Bir sus be yüzsüz herif ömrümüzü bitirdin!
    Trabzonspor HES yapma, kendi kalene gol atma!
    Karadeniz'e Özgürlük!

Mayls - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    33

Þimdi mesela benden sonraki teknik kadro yeni bir macera aradý, sistemi bozmak istedi, baktý olmuyor, benim orta alandaki üçlü sisteme döndü ve öyle oynamaya baþladý. Bana ‘Ayman-Hüseyin-Serkan birlikte oynamaz’ demiyorlar mýydý?
    Baska biz dizilis oynatacak kadar futbolcumuz olmadigindandir belki

Bakýn Trabzonspor benim bulunduðum dönemde çok çok baþarýlýdýr. Geçen sene ligin ikinci yarýsýna bakýn. O yönetimden altý kiþilik grup istifa edince her þey farklý oldu. Bir de diyorlar ki “Biz Ziya Doðan’ýn istediði her þeyi yaptýk.” Hiçbir þeyi yapmadýlar.
    Niye istifa etmedin hicbirsey yapmadilarsa

Haþim Saitoðlu, Zeyyat Kafkas, Aydýn Piþiren ve þimdi ismini hatýrlamadýðým iki kiþi daha vardý; bunlara sezon baþýnda bir liste hazýrladým. Bu yöneticileri karþýma alýp brifing verdim. “Arkadaþlar benim þampiyonluk kadrom bu” dedim ve onlarýn düþüncelerini sordum.
    Sen takimin basina geldiginde elinde sampiyonluga oynayacak kadro vardi zaten. Sampiyon olabilmek icin önce kadroyu dagitip yeniden insa etmeye niye kalkiyorsun...

Haliyle adamlar elimizde kaldý. Yönetim “Kasadan para çýkartamayýz” deyince bu kadro yatmýþ oldu.
    Istifa etseydin ya...

Benim zamanýmda Ceyhun’u oyundan çýkartmam krize neden oluyordu. “Ceyhun gibi adam oyundan çýkar mý, Ceyhun gibi adam yedek oturur mu. Ceyhun’un ölüsü oynar” deniliyordu. Bu teknik direktör Ceyhun’u gönderdi kimse aðzýný açmadý. “Yusuf niye oynamýyor?” dediler benim zamanýmda. Yusuf þimdi gönderildi. Serkan sað bek oynar mý dediler? Bu teknik adam sað bek oynattý, kimse sesini çýkarmadý. “Ayman-Hüseyin-Serkan bir arada oynar mý?” dediler, bizi eleþtirdiler. Adam oynatýyor, kimsenin çýtý çýkmýyor.
    Akli basinda olan kimse Ersun hocanin futbol bilgisinden ve anlayisindan (yada senin deyisinle mantalitesinden) süphe etmez, ondan elestirilmemistir.

Stephanov’u Haþim Saitoðlu’na sor, yöneticiler sor. O dönemde takým huzursuzdu, ödemeler gecikmiþti. Stepanov’u satarak oradan gelen 3.5 milyon euroyla futbolcularýn biriken ödemelerini yaptýk, takýmý kurtardýk.
    1 - Stephanov degil Stepanov
    2 - Siradan, cok kazanan isimleri satip kalici bir cözüm bulmayi neden düsünmedin de takimin en kaliteli ismini sattirdin?

Trabzonspor’da yaþadýðým bu 1.5 yýl, 10 yýla bedeldi. Çok yoruldum. Bu sene çalýþmayacaðým. Seneye iyi bir kulüpten teklif alýrsam çalýþýrým. Böyle sýradan düþüncelerin olduðu yere gitmeyi düþünmüyorum. Mantýklý, planlý, projeli, belli bir sistemi kurup devam edeceðim yer olursa gideceðim veya bekleyeceðim.
    Umarim kafana göre takim bulamazsin, Türk Futbolu daha fazla zarar görmez.
    Trabzonspor HES yapma, kendi kalene gol atma!
    Karadeniz'e Özgürlük!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)