Sayfa 2 Toplam 12 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 289 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ziya Doðan'ýn Yeni Açýklamalarý

fincher - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    44

Ben de birinci sorumluluðu yönetime veriyorum.Týpký taraftarý gibi hocasýný da kandýrmýþlardýr...Nuri ve yönetimi altýnda baþarýsýz olan hiçkimse benim gözümde baþarýsýzlýðýn sorumlusu deðildir...

ilhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir

Ýstediklerin alýnmadý mý?

Ýstediklerin alýnmadý mý ?

!!!!!!

Ulan istemediklerin dünya yýldýzlarýydý!

Stepanov - Sýrp Milli takýmý

Szymek - Polonya Milli takým Kaptaný

Marcelinho - Avrupa'nýn tanýnmýþ en iyi oyunkurucularýndan

Musampa - Oynadýðýnda hep ýþýk verdi..
    Türkçe, Turkche olmasýn! Dilimizi koruyalým! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde þapkam, dünyanýn dört bir yanýný geziyor ve stadyumlarda yalvarýyorum:
    “Tanrý rýzasý için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"Ýhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Samet Yildirim - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

b hallere düsüren ziya dogan bu takimi o kurdu halanda konusuyor utanmadan utan be yazikdir günahtir....madem ki öyle olaylar var ozaman istifa edersin basin toplantisi düzenlersin ve tek tek aciklarsin herseyi ama simdi konusmak etik ve dogru degildir masal anlatmasin....
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdem Keser - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Bu kadar kompleksli,zavallý bir insan var mýdýr acaba..
    Gittiðinden beri nasýl bir tarafsýz gözle izledin þu takýmý..
    Ayman gol arýyor,stoperlerimiz her pozisyonda ileri çýkýyor,beklerimiz ofansa yardým ediyor..
    Hala utanmadan sýkýlmadan benim sistemimle oynuyor diyorsun..Trabzonspor bugün bu haldeyse,bunda en büyük pay sahiplerinden birisi sensin..
    Aldýðýn paralar çýkar inþallah bir yerinden,yüzsüz adam..
    Konu Erdem Keser tarafýndan (01.03.2008 Saat 13:21 ) deðiþtirilmiþtir.

Bayundur Han - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer

Alýntý ilhan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ýstediklerin alýnmadý mý?

Ýstediklerin alýnmadý mý ?

!!!!!!

Ulan istemediklerin dünya yýldýzlarýydý!

Stepanov - Sýrp Milli takýmý

Szymek - Polonya Milli takým Kaptaný

Marcelinho - Avrupa'nýn tanýnmýþ en iyi oyunkurucularýndan

Musampa - Oynadýðýnda hep ýþýk verdi..
    Sayiyorsun ama adam ISTEDIKLERIM alinmadi diyor. Tamam bunlar iyi ama istiyormuydu bakalim? :P

Ziya bence her dediginde hakli. Giden yonetim trabzonsporu bitirmeye gelmisti. Allaha sukurler olsunki kurtulduk. Ve insallah Allah belalarini verecek. Cok buyuk bir antipatim var Albayrak ve yonetimine ama Ziya dogandada. Adam kendini elestirmeyi unutmus. Sanki cok super isler yapmis gibi hikaye anlatiyor.
    "Gençliðimizi büyük bir savaþ beklemektedir. Bozgunculuða, tembelliðe, ahlaksýzlýða, cehalete, yalancýlýða karþý büyük bir savaþ." Alparslan Turkeþ

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Önceki yönetimin yaptýklarýný Allah tek tek soracak. Ondan hiçbir þüphem yok. Burunlarýndan gelecek bize yaptýklarý gibi inþallah.

Ziya Doðan'ýn dediklerinin çoðunda haklý olduðuna inanýyorum bu yüzden. Yalnýz sistemiyle ve tavýrlarýyla futboldan soðuttuðu futbolcularý unutmasýn. Ayrýca Ersun Yanal'ýn ismi soyadý yok mu? Neden ondan bahsederken "Bu" "Sonraki teknik direktör" "Adam" þeklinde bahsediyor? Yoksa ona da mý kýzgýn?

Allah rahmet eylesin, anneannemin bu tip durumlarda dediði bir söz vardýr: Ne sende ay var, ne onda gün
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

AyhanPe - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    42

ziya dogan konusmak icin genel kurulu bekledim diyor ama bu aciklamalarin benzerini zaten aylar öncesinde okumustuk.buna cok eklenmis birsey yoktu.ben daha detayli bir aciklama beklerdim ondan.hem eski yönetimde ibra edilmemis.trabzonspor bundan zarar görür ibra edilmeliydi denilmesi gerekirdi ziya dogan mentalitesinden yola cikarsak.neden zarar görecekmis trabzonspor bundan.söyleyeceksin bildiklerini.ayni aciklamalari her iki ayda bir tekrarlayacagina acikca baskani nasil harcadiklarini anlatsin..binde birini anlattim diyor.ya bundan sonra binde yüzünü anlatsin yada sussun..
    merakla bekliyorum incelemelerin sonucunu.öncellikle sayitoglu hakkinda sorusturma acilmasini bekliyorum..
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr

Malesef Bu Kufletilmis Beyinler Ne Turkiyenin Kac Bucak Oldugunu Anlar Nede Bu Kuflenmis Systemden Ortaya Cikartilan Ziya Doganin Dediginden.

ÖmerFarukYýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Alýntý GuildWars Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sayiyorsun ama adam ISTEDIKLERIM alinmadi diyor. Tamam bunlar iyi ama istiyormuydu bakalim? :P

Ziya bence her dediginde hakli. Giden yonetim trabzonsporu bitirmeye gelmisti. Allaha sukurler olsunki kurtulduk. Ve insallah Allah belalarini verecek. Cok buyuk bir antipatim var Albayrak ve yonetimine ama Ziya dogandada. Adam kendini elestirmeyi unutmus. Sanki cok super isler yapmis gibi hikaye anlatiyor.
    O ÝSTEMEDÝKLERÝ oyuncularla o 'ADAM Benden sonraki ' diye hita ettiði adam bu kulubu 20 sene ileri taþýrdý.

Haberi olsun ziyanýn

EÐÝTÝM ÞART!!!

Adem CAKIR - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Ýþin özü þu;
    Trabzonspor sadece Trabzonspor deðil, Belkide Türk Futbol tarihinin en kötü yönetimi tarafýndan heba edilmiþtir.
    Bir TD'ye istediði malzemeyi vermeyip sonrada onu yem etmek Türk futbolunun en bilinen kaytarma yöntemidir malesef.
    Ýddia adiyorum Lazoroni de çýkýp bana verilen sözler tutulmuyor demeseydi, bu yönetim onuda göndermezdi.
    Belkide Ziya Doðan söylediði gibi sabýrlý davrandðý için (ki bana göre hata yapmýþtýr, Trabzonspor zarar görmesin derken, daha çok zarar vermiþtir) bu yönetim uzun süre onuda kullanmýþtýr.
    "Yönetim ah yönetim, o kadar çok sövdikki size yakýn akraba olduk, artýk küfürde edemiyoruz."

Samet Yildirim - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

Alýntý Travelair Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Önceki yönetimin yaptýklarýný Allah tek tek soracak. Ondan hiçbir þüphem yok. Burunlarýndan gelecek bize yaptýklarý gibi inþallah.

Ziya Doðan'ýn dediklerinin çoðunda haklý olduðuna inanýyorum bu yüzden. Yalnýz sistemiyle ve tavýrlarýyla futboldan soðuttuðu futbolcularý unutmasýn. Ayrýca Ersun Yanal'ýn ismi soyadý yok mu? Neden ondan bahsederken "Bu" "Sonraki teknik direktör" "Adam" þeklinde bahsediyor? Yoksa ona da mý kýzgýn?

Allah rahmet eylesin, anneannemin bu tip durumlarda dediði bir söz vardýr: Ne sende ay var, ne onda gün
    hocam yönetim hataliydi zaten ona laf yok ama musampa yi kac macta ilk 11 de oynatti....marcelinho gibi adami kim sol kanat oynatti gittikden sora 10 sene boyunca oynamadigim yerde oynatildi dedi....stepanov her macta yedekdi erdinc onun icin türkiyenin 1 numarasi diye...szymek kimin yüzünden gitti gittikden sonra aciklamalarinda bellirti...
    ayni oyuncular oynuyor ama herkes golle gidiyor 8 kisi savunmada cakili kalmyior...ersen martin girip yattara cikar mi böyle mantik olur mu ?? spor yazari ersenin huelvaya gittikden sonra sormus TS neden gol atamiyor diye ersen de ben oyuna giriyorum yattara cikiyor ozaman da top gelmiyor bana yattara gibi adamlar lazim ki gol attigim dedi....yani ziya dogan cok suclu yönetim zaten sucluydu...
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    42

Alýntý 61 kuzenler Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    O ÝSTEMEDÝKLERÝ oyuncularla o 'ADAM Benden sonraki ' diye hita ettiði adam bu kulubu 20 sene ileri taþýrdý.

Haberi olsun ziyanýn
    20 sene ilerimi? suanda tasidigi birsey göremedim ben.20 sene ileri gitmemiz yönetimimizin yapacagi icraatlerle olacaktir.bazi projeler gündemde zaten.bunlarida pratige gecirebilirlerse yani 2-3 sene daha sirf maket vs. görmek zorunda kalmazsak sanirim bayagi ilerleyecegiz.hepimiz güveniyoruz yönetimimize.
    seneye eger ersun yanal kalirsa kadrosunu kurar ve basarili olursa bizi bir yerlere tasimis olur..

ilhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir

Yattara 90 dakika sahada kalýyor. Mücadele ediyor, defanstan top alýyor içeriye kat ediyor. Oyunu açýyor, oyunun sýkýþtýðý yerlere koþuyor. Gine'ye gittimi tam vaktinde geliyor. Ersun Hocanýn oyun içerisinde verdiði her taktiði uyguluyor. Antrenmanlarda takýmýn neþe kaynaðý, kimse ona baðýrmýyor çaðýrmýyor. Takýmýn önünde küçük düþürmüyor.

Ayman , Essien oldu çýktý baþýmýza. Her maç bize saç baþ yolduran Ayman þimdi Umut'tan daha fazla pozisyona giriyor. Soldan çok güzel bindirmeler yapýyor. Takýmýn içerisinde kaprisli adam yok.

Sevgili Ziya doðan, senden sonra gelen " BU TEKNÝK EKÝP " gollerden sonra coþkuyla seviniyor. " BU TEKNÝK EKÝP" te kimse kimseye sevinme diye kýzmýyor.
    Türkçe, Turkche olmasýn! Dilimizi koruyalým! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde þapkam, dünyanýn dört bir yanýný geziyor ve stadyumlarda yalvarýyorum:
    “Tanrý rýzasý için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"Ýhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

keles76 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    47

kardesim adam hakli birileri basarisizlik icin elinden geleni yapiyor etraf pislik kayniyor kimse cesaret edip bu heriflerin haddini bildiremiyor sebebleri malum ya eski topcudur ya menajerdir herifleri iyi iliskileri ya kardesim futboldan para kazanan cok kisi var yonetim teknik direktorun ve futbolcunun kulubu bile bile magdur etmez belki beceriksizlik belki imkansizlik ama ortada dolasan cakkallar bunlar sorun bunlar icimizde bunlari bu yonetim ayiklasa stattan buyuk iyilik yapar. basari boyle akbabalarin olmadigi yerde olur
    sensiz bir hayat sorunsuz olurdu

Ertan 51 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niðde
    Yaþ
    54

Ziya Doðaný savunuyor durumuna düþmeyim ama
    bütün bu kepazeliklerin %80 sorumlusu yönetimdir TS den çýkar uman bazý kiþilerdir
    sanki el birliði edip Trabzonsporu bitirmek için uðraþmýþlar gibi
    Ziya Doðan deðil feriþtahý olsa ne yapabilirdi diye düþünmeden edemiyor insan
    çünkü kaynayan kazaný az çok bizler biliyoruz birazda hoca anlatmýþ
    Allah yardýmcýmýz olsun herþey hallolmuþ deðil
    bundan sonrada iþimiz zor.
    Þike yapanýn,þikecileri kollayanýn,þikeye þike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasýný versin inþallah.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    46

Alýntý CAFER KILIÇSOY Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Açýklamalarý okuduktan sonra aynýsýný yazacaktým ki Emrah benden önce davranmýþ.

Bu kadroyu kuran Ziya Doðan ve sezon sonuna kadar mecburen bu sistemde oynamamýz gerekiyor. Bu adamlarla hucüm futbolu oynayamazsýn.

Çünkü kapasite kaldýrmaz
    Eðer iyi transferler yapýlmaz ise veyta alýnan oyunculardan beklenen verim alýnamazsa bu takým bu kimliði üzerinden atamaz. bozmak kolay yeniden kurmak zordur. kadroda köklü deðiþiklikler lazým en azýndan kalanlarýn kafalarýný deðiþtirmek lazým. 3-5 metreye top atamayan adamla hangi ataðý yapacaksýn .

bordo61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    33

Burayý OKU....!
    Bugun deðil 3 - 4 gün önce yaptý bu konuþmayý cine-5 de trabzon tv de çok sevdiðim bir sunucu da gerekli cevabý spor hattýnda verdi diyo benim 10 tane mahalle takýmým olsa birinin baþýna ziya hocayý getirmem amator kluplerin hocalarýyla bile kýyaslanmasý bence yanlýþtýr.Trabzonspor için canlý bomba gibiydi acaba açýkladýklarýnýn tam tersi oldugunu bilmiyormu kendiside cine-5 sunucusu faik çetiner herþeyden bi haber hiç birþey araþtýrmamýþ trabzonspora vuruyor ya sozleri öylemii vah vah deyip duruyor bir yandan da sýrýtýyor dedi
    Biz sevdadýr Trabzon , yorozundan baþlayýp ziganasýnda bitmeyen

efulim67 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    47

Bu adamda utanma olsaydý yeri geldiðinde onuruyla istifa ederdi. Veya bütün bunlar doðruysa onurlu bir kiþi o an çýkar,"böyle böyle" derdi.

ÞÝmdi takým kötü gidiyor ya rahat konuþabiliyor.
    Ya bu takým ondan sonra iyi futbol ile iddialý duruma gelseydi acaba konuþabilecek miydi böyle?
    Ama bu adam olmayan adam konuþurdu yine.
    Diyemiyorki hakikaten ben bu takýmýn içine ettim.
    Ömür Dediðin Üç Gündür, Dün Geldi Geçti, Yarýn Meçhuldür,
    O Halde Ömür Dediðin Bir Gündür, O da Bugündür...

Nereden
    Belçika
    Yaþ
    39

Adam dogrulari soyluyo bu albayrak yonetimi Turkiye futbol tarihinin an aciz en berbat yonetimiydi!

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    42

Alýntý Samsunluyum55 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    hocam yönetim hataliydi zaten ona laf yok ama musampa yi kac macta ilk 11 de oynatti....marcelinho gibi adami kim sol kanat oynatti gittikden sora 10 sene boyunca oynamadigim yerde oynatildi dedi....stepanov her macta yedekdi erdinc onun icin türkiyenin 1 numarasi diye...szymek kimin yüzünden gitti gittikden sonra aciklamalarinda bellirti...
    ayni oyuncular oynuyor ama herkes golle gidiyor 8 kisi savunmada cakili kalmyior...ersen martin girip yattara cikar mi böyle mantik olur mu ?? spor yazari ersenin huelvaya gittikden sonra sormus TS neden gol atamiyor diye ersen de ben oyuna giriyorum yattara cikiyor ozaman da top gelmiyor bana yattara gibi adamlar lazim ki gol attigim dedi....yani ziya dogan cok suclu yönetim zaten sucluydu...
    burda ziya dogan önemli degil.stepanovun aciklamalarinida biliyoruz.onun dogrularini yanlislarini yeterliligini tartismanin bir anlami yok ama söylediklerinin üzerine gidilmesinin cok anlami var.söylediklerinede inaniyorum.daha net aciklamalar yapmali.zaten buna benzer seyler söyleyip duruyordu..sürekli bi bursa macindan bahsediliyor.futbolculara kaybetmeleri icin bazi yöneticler baski yapmis.bunun anlami ne? bu basit bir olay degil.
    eski yöneticiler hakkinda sorusturma acilma ve herkes bildiklerini anlatmali.bu olay ört bas edilirse bize büyük zarari olur.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

bu herif nasýl olurda utanmadan konuþuyor...!
    musampayý kadroya yönetimmi sokmadý

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Alýntý ölümüne_ts Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    20 sene ilerimi? suanda tasidigi birsey göremedim ben.20 sene ileri gitmemiz yönetimimizin yapacagi icraatlerle olacaktir.bazi projeler gündemde zaten.bunlarida pratige gecirebilirlerse yani 2-3 sene daha sirf maket vs. görmek zorunda kalmazsak sanirim bayagi ilerleyecegiz.hepimiz güveniyoruz yönetimimize.
    seneye eger ersun yanal kalirsa kadrosunu kurar ve basarili olursa bizi bir yerlere tasimis olur..
    Sen bu yýkýntýnýn oynadýðý futbolu görmuyorsun galiba

Ayman'ýn ileri çýktýðýný gordunmu hiç

Takým belki bu sezon ilk defa 7 8 kiþiyle hucuma çýktý.

Takým oyunu belki ilk defa bole guzel oynadýlar

Ýlk defa bu kadar hýzlý kontrataklar gorduk

Ne zamandan beri ilk defa arapas izledik

Çaðdaþý serkaný aymaný kazandýk daha ne olsun

EÐÝTÝM ÞART!!!

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

....................

EÐÝTÝM ÞART!!!

worldmaster - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakýr
    Yaþ
    35

HEE Bu kadar basitti yani stepanovu sattýk takýmý kurtardýk ha.Sen onu külahýma anlat .Demiyorki stepanovu sattýk günü kurtardýk.Senin kafan anca bu kadar çalýþýr zaten .Ýnsan lar böyle oyuncalara milyon dolarlarý feda edip 10 yýlýný kurtarýyor düþünce fukaralýðýnýnda bu kadarý pes yani.Ýkinci bi konu 3 önliberoyu bende oynatýyordum demiþ hazret.doðru oynatýyordun ama onlar bile ne oynadýklarýný farkýnda deðildi.Bi bak yaw el insaf.Senin zamanýnda ayman rakibe dalan tüm toplarý geriye ve yana atan tam manasýyla kazma bi futbolcuydu.Þimdi nasýl olduðunu anlatmaya lüzum yok heralde.Bu arada song-tomas-holosko...bunlarý 7 milyona alacaktýn ha ,buna kim inanýr...
    "Primum non nocere" (Önce zarar verme)!

Emiroðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Allah senin belaný tez zamanda versin ! psikolojik sorunlu mahlukat ! Býrak yakamýzý daaa býrak artýk ! !
    Kendini geliþtirmeli(!). Hiç bir futbolcu Trabzonspor'dan üstün deðildir(!). Yeniden yapýlanalým(!). Özümüze dönmeliyiz(!). Transferi kapattýk(!).

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)