Hesaplipazar
Sayfa 1 Toplam 12 Sayfadan 1 2 3 11 ... SonuncuSonuncu
Toplam 289 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Ziya Doan'n Yeni Aklamalar

merFarukYlmaz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.07.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

Exclamation Ziya Doan'n Yeni Aklamalar

"Trabzonspor'a ihanet edenler var"
    Trabzonspor’un ynetim ve yerel medya cephesinden ar sulamalara uramasna ramen bugne kadar sessizliini korudu. Bu sessizliini “Genel Kurul ncesi yapacam aklamalar yanl anlalabilirdi” diye aklayan Ziya Doan, seimin sona ermesinin ardndan son 1.5 ylda yaadklarn Futbol Extra’ya anlatt.

KONUMAK N GENEL KURULU BEKLEDM
    Her eyden nemlisi bir genel kurul vard. Benim bu genel kurul ncesi imdi size anlatacaklarm anlatmam yanl ynlere ekilebilirdi. Etik olmazd. nk genel kurul sreci iliyordu ve ben bu srece etki etmi olurdum.

TRABZONSPOR BENM SSTEMME DND
    Mesela “Ziya Doan korkak oynatyor, defans oynatyor” deniyor. Ziya Doan defans oynatyor ama en ok gol atan takm oluyor, aln bakn. Defansif diye adlandrlan takmlar daha baarl. imdi mesela benden sonraki teknik kadro yeni bir macera arad, sistemi bozmak istedi, bakt olmuyor, benim orta alandaki l sisteme dnd ve yle oynamaya balad. Bana ‘Ayman-Hseyin-Serkan birlikte oynamaz’ demiyorlar myd?

Peki bakn imdiki hoca da ayn ekilde oynuyor. Ama bir incelesinler, byle oynadmzda kazanmz, en fazla pozisyona byle girmiiz, rakibe pozisyon vermemiiz. Ama bunlar 9 haftada 7 malubiyetten sonra dnyorlar Ziya Doan’n sistemine. Ancak kimse kp da “Ziya Doan haklym” demiyor. Kimse bunlardan zamannda Ziya Doan’a yaplm bir hakszlk olarak bahsetmiyor. Ama kamuoyuna verdikleri iz ne oluyor? O anlamda insanlar ynlendiriyorlar. nsanlarn kafasn kartryorlar. Kim bu kartranlar ?. 50 kiiyi gemezler. inde eski ynetici, gazeteci, eski futbolcu olan 50 kiiyi gemez bir gruptu tm bunlar yapan.

YATTARA’YA YALAN SYLEDLER
    Trkiye’de her kulpte, her ilde kaostan beslenen gruplar vardr. Her camiada var bu olaylar. Bu lkede kar ilikilerinin olduunu bilmiyor musun? ok net. 600 bin nfuslu bir ehir olsa, oradaki 30 kii o ehrin kamuoyunu belirliyor. Doru veya yanl. Daha nceki rportajmda da ifade etmitim, Trkiye’de ktlerin sesi daha gr kyor diye. Bakn bir tane drst, bin tane sahtekr rahatsz eder. Ama bir sahtekrn sesi de bin tane drstten daha ok kar. Bu lke byle..

Trabzonspor camiasndaki durumda buydu. Tabii onlara anak tutan kiiler de maalesef ieriden. Ziya Doan hep ilkeliydi. nsanlar hi hor grmedi, insanlar hi hie saymad. nsan kan tayan herkesle ok iyi anlatm. Byle konumayla insanlar Ziya Doan’ isyankr zannedecekler, ama Ziya Doan ok sabrl, inanlmaz sabrl.

Bakn size bir rnek vereyim. Yattara’ya “senin paran Ziya Doan verdirmiyor” diye futbolcuya yalan syleyen yneticilerle altm.

TAKIMI TOPARLAMAM BAZILARINI RAHATSIZ ETT
    Ya kardeim, biz ok baarl olduk diyorum anlamyorsunuz. Ben 9 haftada 1 ma malup oldum, o da Beikta ma. Evet, o mata hatam vard. O gn orta sahay daha dengeli tutmam lzmd. Futbol takmn her trl toparlyorum. Her trl olumsuzlukta yine toparlyorum, avucumun iine alyordum. Bu rahatszlk oluturdu baz kesimlerde. Kulbn iinde ve dnda Trabzonspor’un baarl olmasn istemeyenler vard.

KULBN BAARISIZ OLMASINI STYORLARDI
    Kulbn baarszln istiyorlard. Baz arkadalar var, kyor televizyonda tyor. Gelsinler benim yanma, neden ttklerini ben kamuoyu nnde onlara syleyeyim. Birisi menajerlik yapmak istedi, olmad. Birisi arkadan benim yanmda yardmc antrenr yapmak istedi, olmad. Olmaynca saldryor. Ben o yazarn, TV’lerde hakkmda atp tutan kiinin arkada yerine Osman Denizci’yi yardmc olarak aldm diye, hakkmda sallayp duruyor. Bunlar futbol oynam, futboldan ekmek kazanm, aln teri aktm insanlarn duygularna ihanet eden tipler.

HACIOSMANOLU’NA NAT…
    Geen sezon ikinci yarda Beikta, G.Saray ve dier galibiyetler pepee gelince bir anda ampiyonluun en byk aday Trabzonspor denilmeye balanmt. Tam bu ortamda brahim Hacosmanolu, “ayet sezon ba koluna Lazaroni’yi takp, ehirde tur atarak gvde gsterisi yapanlar bu yanl yapmasayd, sezona Lazaroni’yla deil de Ziya Doan’la balam olsaydk biz imdi liderdik” aklamas yapt. Hacosmanolu’nun bunu sylemesi bazlarn rahatsz etti. O kiiler de “Senin getirdiin teknik adam baarsz olacak” diyerek 1.5 sene benimle urat. Arada Trabzonspor ne oluyor? Ha, ok konuurlarsa isim vererek sylerim bunlar.

STEDM HBR EY YAPMADILAR
    Bakn Trabzonspor benim bulunduum dnemde ok ok baarldr. Geen sene ligin ikinci yarsna bakn. O ynetimden alt kiilik grup istifa edince her ey farkl oldu. Bir de diyorlar ki “Biz Ziya Doan’n istedii her eyi yaptk.” Hibir eyi yapmadlar.

7 MLYON EUROYA AMPYON KADRO KURACAKTIM
    Haim Saitolu, Zeyyat Kafkas, Aydn Piiren ve imdi ismini hatrlamadm iki kii daha vard; bunlara sezon banda bir liste hazrladm. Bu yneticileri karma alp brifing verdim. “Arkadalar benim ampiyonluk kadrom bu” dedim ve onlarn dncelerini sordum. “Hocam heyecanlandk. Bu takm bu kadroyla gerekten ampiyon olur” dediler. Onlara “Bu takm ampiyon olmazsa sizden para istemiyorum. Benim de baarya ihtiyacm var, paraya deil. Allaha kr ok param yok ama kimseye de muhta deilim. Kuru ekmek de yer geinirim” dedim.

Bunlar da heyecanla “Hemen bakann yanna gidiyoruz, kendisiyle bu konuyu grelim” dediler. O zaman da Federasyon iin Ankara’da grmeler vard ve bakan oradayd. Yanna gittiler. Benim ampiyonluk vaat ettiim kadronun maliyeti de 7 milyon euro. Ama baz oyuncular var, onlar brakacaz. Onlardan kurtaracamz para 8.5 milyon euro.

Dnn, hem ampiyon kadro kuracaz hem de stne kasamza para girecek. Sonu ; Sfr. Bakanla konutular, ardndan beni arayarak “Hocam olmuyor” dediler. Elimizden karmamz gereken futbolcular da kime sunarsak sunalm alan kmad. Adam bizden ylda 1.5 trilyon garanti para alyor, gider mi? Bakas o paray verir mi? Vermediler tabii. Haliyle adamlar elimizde kald. Ynetim “Kasadan para kartamayz” deyince bu kadro yatm oldu.

ALINANLAR ALTARNATF SMLER

Bu alnanlar alternatif isimler. Tolga’y ben niye alaym, Adnan’ ben niye alaym? Adnan’ alternatif aldk. Ama Tolga’y mecburiyetten aldk. Niye? Stoper skntmz olabilirdi. Hem de bedavayd. Tomas’ istediimizi ve almak zere olduumuzu biliyor musun? Ersen Martin konusunda “Oyuncu almadan vermeyelim” dedim ama gitti. Yani sknt burada. Ben daha nce teknik direktrlerin yaadklar sknty da biliyorum. Hibir teknik direktrn yaayamayaca kadar skntlar yaadm bu dnemde Trabzonspor’da. Baz eyler var, anlatsam tylerin rperir. Burada zarar gren Ziya Doan deil, Trabzonspor olur anlatrsam.

SON GNE KADAR OYALADILAR
    Tomas ve Song’u alyorduk. Kendileriyle grlp prensipte anlalmt. Yine Prica vard yabanclardan. Alternatif olarak da Holosko ile anlamtm. Bakana Holosko’yu sundum. O dnemde fiyat ok ucuzdu. simlere fazla girmeyelim ama ampiyon olacak kadronun maliyeti 7 milyon euroyu dahi bulmuyordu. Hepsinin ismi o yneticilerde. Gidin, versinler. Ben bazlarn syledim.

YANAL’IN ORTAMI BENDEN RAHAT
    Ersun Yanal benden daha rahat bir ortamda alyor. Futbolcularma, “Arkadalar ben buradaki zorluklarla mcadele edeceim. Benden sonra gelen benden daha rahat bir ortamda alacak” diyordum. Ve dediim gibi oldu. Benim dnemimde futbol takmnn emanet edildii yneticiler hi yanmzda olmad. Aylar sonra bir tek Bursa mana geldiler, o da benim grevime son vermek iin. imdi bir taraftan takmla urayorsun, bir taraftan bunlarla savayorsun. Her hafta 3-4 tane organize senaryo yazyorlard. Bunlar nasl dzeltilir ?. nlem alacaksn. Afie edeceksin bunlar grevdeyken. Uyandracaksn, halk bunlara inanmayacak.

BU ANTRENR BENM YAPTIKLARIMI YAPIYOR AMA…
    Benim zamanmda Ceyhun’u oyundan kartmam krize neden oluyordu. “Ceyhun gibi adam oyundan kar m, Ceyhun gibi adam yedek oturur mu. Ceyhun’un ls oynar” deniliyordu. Bu teknik direktr Ceyhun’u gnderdi kimse azn amad. “Yusuf niye oynamyor?” dediler benim zamanmda. Yusuf imdi gnderildi. Serkan sa bek oynar m dediler? Bu teknik adam sa bek oynatt, kimse sesini karmad. “Ayman-Hseyin-Serkan bir arada oynar m?” dediler, bizi eletirdiler. Adam oynatyor, kimsenin t kmyor.

KASTEN VAATTE BULUNUYORLARDI
    imdi demeleri anlatmayalm. Bir ey var, ben yneticiye diyorum ki, “Arkada para vermiyor musun, taahhtte bulunma.” Ama o adamlar futbolculara kastl taahhtte bulunuyorlard. “Cuma gn deniyor” diyorlard, ama demiyorlard. Bundan byk ihanet olmaz. “Futbolcuyu artlandrma” diyorum. “demeyeceksen sz verme diyorum”, inadna yapyorlar sanki. Dedim ya onlarn kendi aralarnda skntlar var. Ama Ziya Doan baarsz olsun derken olan Trabzonspor’a oluyor.
    .
    STEPANOV’U SATTIK, TAKIMI KURTARDIK
    Stephanov’u Haim Saitolu’na sor, yneticiler sor. O dnemde takm huzursuzdu, demeler gecikmiti. Stepanov’u satarak oradan gelen 3.5 milyon euroyla futbolcularn biriken demelerini yaptk, takm kurtardk.

1.5 YILDA 10 YILLIK YORULDUM
    Trabzonspor’da yaadm bu 1.5 yl, 10 yla bedeldi. ok yoruldum. Bu sene almayacam. Seneye iyi bir kulpten teklif alrsam alrm. Byle sradan dncelerin olduu yere gitmeyi dnmyorum. Mantkl, planl, projeli, belli bir sistemi kurup devam edeceim yer olursa gideceim veya bekleyeceim. Bu kadar basit. imdi bu konutuklarmz yaadklarmn binde biri. Onun iin imdilik diyerek noktay koyalm. Son olarak unu syleyeyim, bu rportajn zdr, maksadm birilerini karalamak deil. ki dnem iinde bulunduum Trabzonspor’u, yaadklarm anlatarak kurtarmak maksadyla konuuyorum.

KAYNAK: Futbol Ekstra
    Konu merFarukYlmaz tarafndan (01.03.2008 Saat 13:23 ) deitirilmitir.

ETM ART!!!

Emirhan Makul - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.11.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    30

afgurmu kelll takmn hayatn karartt imdi ne yzle halen daha konuuyor bilmiyorumm
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatdr.

Muhammed KO - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.08.2007
    Nereden
    stanbul
    Ya
    30

BU adamn bizi brakmak gibi bir niyeti yok..
    devam gelsin mi gelsin ok zledik nk...

yelik tarihi
    26.07.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

SON GNE KADAR OYALADILAR
    Tomas ve Song’u alyorduk. Kendileriyle grlp prensipte anlalmt. Yine Prica vard yabanclardan. Alternatif olarak da Holosko ile anlamtm. Bakana Holosko’yu sundum. O dnemde fiyat ok ucuzdu. simlere fazla girmeyelim ama ampiyon olacak kadronun maliyeti 7 milyon euroyu dahi bulmuyordu. Hepsinin ismi o yneticilerde. Gidin, versinler. Ben bazlarn syledim

Bu adam ne diyor ya Song Tomas Holosko 7 milyon euro ?

Allahm kafay yyeceim

ETM ART!!!

bordomaviLife
    Ziyareti

Her dedigine katlrm ama son dedigine STEPANOV'a katlmam .

Kazm Uzunboy - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.12.2006
    Nereden
    Ankara

Alnt 61 kuzenler Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    SON GNE KADAR OYALADILAR
    Tomas ve Song’u alyorduk. Kendileriyle grlp prensipte anlalmt. Yine Prica vard yabanclardan. Alternatif olarak da Holosko ile anlamtm. Bakana Holosko’yu sundum. O dnemde fiyat ok ucuzdu. simlere fazla girmeyelim ama ampiyon olacak kadronun maliyeti 7 milyon euroyu dahi bulmuyordu. Hepsinin ismi o yneticilerde. Gidin, versinler. Ben bazlarn syledim

Bu adam ne diyor ya Song Tomas Holosko 7 milyon euro ?

Allahm kafay yyeceim
    Doru mu Yalan m bunlar neye inanalm imdi ya
    Yaamak Direnmektir!

Harun-61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Almanya
    Ya
    37

7 MLYON EUROYA AMPYON KADRO KURACAKTIM
    sus terbiyesiz herif SUS !!! senin yznden kac kisi Futbol'dan sogudu biliyormusun ?

7 milyon'a kadro kuracakmis, peh peh peh...

Szymek, Marcelinhio, Gkdeniz, Musampa, Yattara gibi adamlar elinde varken birsey yapamadin, hala konusuyorsun !!!

yuhhh sana !!

.
    *
    * Azdan kan sz muallakta kalmaz, ya sa tarafa yazlr ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dnya adamn ALLAH adam yapma Sanat'dr ~

Harun-61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Almanya
    Ya
    37

bu arada emrah abinin bu basliga verecek cevabini merakla bekliyorum

*
    * Azdan kan sz muallakta kalmaz, ya sa tarafa yazlr ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dnya adamn ALLAH adam yapma Sanat'dr ~

Hotaman - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    04.05.2007
    Nereden
    stanbul

Bu adam bizi bes yasnda ocuk zannediyor herhalde. Piyasasn kaybetti Trabzonspor gibi takm bu hallere drd imdi atp tutarak temize kmaya alyor. zah basit Stepanov'un aklamalarnda, aynen yle diyor takmn banda Ziya Doan hari kim olsa ampiyon olurduk, benzer eyleri ada ta syledi Marce de o nce onlara cevap versin!!!

mer Akda - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    11.08.2006
    Nereden
    Hollanda
    Ya
    31

Ziya Dogan'i savunanlardan degilim, ama adam haksizmi? Degil. Biz bunun zaten farkindaydik ama boyle aik ve net bilmiyorduk. Bence konustugu iyi olmus.

Trabzonspor Kongre yesi
    EmrahYalnalp - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Ya
    41

Hakl. ine edilmi bir kadro ancak ZD sistemiyle oynar.

Ayrca, o 1,5 trilyon alp baka takma sunulduunda gitmeyen oyuncularn iinde niye Celalettin yok. Adam isteyen kulbe zorla Murat Ocak' yolladk.

Ben Erciyesspor'a kar Ferhat-Hseyin-Ayman'la kan ve yine yenilen teknik direktre konuma hakk tannmasn bile yeterince byk bir hogr olarak gryorum.

Ayrca, kasttettii "tv'de ten" kii bizim bildiimiz kii ise ve arkadan hocann yardmcs yapmas iddias da doru ise bile, hala adamn "ZD menajerlerle ortak alyor" iddias orda ylece duruyor. Ehliyetsiz ara kullanp kaza yapmak ehliyetsiz srcy kazada hatal yapmaz. Ehliyetsiz ara srmekten yarglanr, sonra baklr, kazada kim hakl kim haksz... Kendine kar ortaya atlm bir iddia var. Buna cevap verilir nce. Baka bir iddann ortaya atlmas kar taraf da thmet altnda brakr, hepsi o. Seni temizlemez...

Vkgz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.11.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    36

bizde biliyoruz desteklenmediini ynetimdende, ozaman istifa edeceksin zamannda...
    nce TRABZONSPOR

yelik tarihi
    12.04.2007
    Nereden
    stanbul

albayrak ynetiminden her halti beklerim kim bilir daha ne fiski yediler

atlantis - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.07.2006
    Nereden
    stanbul

Ziya Doan artk ligde altrcak takm bulamadndan byle demeler veriyordur..hani ben aslnda baarl bir teknik adamm grn beni...Kamuoyuna Duyurulur.
    T R A B Z O N S P O R

yelik tarihi
    26.07.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

Alnt Gentleman Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ziya Dogan'i savunanlardan degilim, ama adam haksizmi? Degil. Biz bunun zaten farkindaydik ama boyle aik ve net bilmiyorduk. Bence konustugu iyi olmus.
    Bence Allta ok guzel br cevap var ziyaya

Alnt EmrahYalnalp Nickli yeden Alnt Mesaj gster

Ayrca, o 1,5 trilyon alp baka takma sunulduunda gitmeyen oyuncularn iinde niye Celalettin yok. Adam isteyen kulbe zorla Murat Ocak' yolladk.

Ben Erciyesspor'a kar Ferhat-Hseyin-Ayman'la kan ve yine yenilen teknik direktre konuma hakk tannmasn bile yeterince byk bir hogr olarak gryorum.

Ayrca, kasttettii "tv'de ten" kii bizim bildiimiz kii ise ve arkadan hocann yardmcs yapmas iddias da doru ise bile, hala adamn "ZD menajerlerle ortak alyor" iddias orda ylece duruyor. Ehliyetsiz ara kullanp kaza yapmak ehliyetsiz srcy kazada hatal yapmaz. Ehliyetsiz ara srmekten yarglanr, sonra baklr, kazada kim hakl kim haksz... Kendine kar ortaya atlm bir iddia var. Buna cevap verilir nce. Baka bir iddann ortaya atlmas kar taraf da thmet altnda brakr, hepsi o. Seni temizlemez...

ETM ART!!!

Trabzonspor Kongre yesi

yelik tarihi
    22.08.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    49

Ziya Doan'n yeterliliini tartabilirim.

Ancak;annda tepki vermek yerine sylemek istediklerini anlama gayreti gsterelim.

Ben Ziya Doan'n daha,daha,daha detayl ve isimler vererek aklamalar yapmasn bekliyorum..

Ucu kime dokunacaksa dokunmal.

Trabzonspor ypranmaz bilakis rahatlar.

Bylesi bir ynetim anlaynn iinde dnen kirlilikleri brakalm susturmay,daha da konuturarak renelim derim..

Ziya ismi kirliliin zerini rtmesin.rt olarak kullanlmasn.

Hocann sylediklerine de inanyorum.!

Osman Denizcidende aklama bekliyorum.
    Lazaronidende.

kadronun iine edilmi zaten.. byle oynamcakta nasl oynucak.. ziya.. sen dnk macta trabzonsporun yaptg ortalar senin takmn 1 sezonda atamyordu.. ki o zaman ersen martinin stepanovun szymek marcelinho vard... ama sen gidiodun z evlatlarn oynatyodun celalettini ne yzle oynatyodun ? la yr da...

+dn takm 10 kii
    Nick'ine sahip k kampanyas byunus = yns61

vatandas61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.07.2006
    Nereden
    Almanya

bu adam ts de basarisiz olmus olabilir ama kisiligi adam gibi adam. her istedigi futbolcuyu almadiklarina inanmak zor degil.
    bu ynetim altinda yapilan seylerde suc grmyorum, ynetimin kendisi zaten amatrd.

adam durduk yerde teknik direktr oldugu takimin kt gitmesini istemez ya. yinede verdigi hizmetten dolayi kendisine tsk.

Trabzonspor Kongre yesi
    Erdem Keser - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.02.2005
    Nereden
    stanbul

"Bu antrenr"
    Hay Allah seni belidii gibi yapsn..

ilhan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.01.2007
    Nereden
    zmir

Sam aklar dt Ziya Doan yznden.

Ulan bahsetsene ekol takm Oletul Galati'den..

Bahsetsene ulan Ankaragc mandan! Pozisyona giremedik ama pozisyonda vermedik! Bu bile baardr diyordun!

undanda bahsetsene ulan! Hattrick yapan bir futbolcuya neden savunma yapmyorsun diye kzdm!

Konuma Ulan! Konuma!

( Kusura bakmayn imdiye kadarki en fevri mesajmdr.. )
    Trke, Turkche olmasn! Dilimizi koruyalm! Trkeye 29 harf yeter!

Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde apkam, dnyann drt bir yann geziyor ve stadyumlarda yalvaryorum:
    Tanr rzas iin, gzel bir ma ltfen!
    Eduardo Galeano

"haneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Hdai Pervaneli - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.04.2007
    Nereden
    Almanya
    Ya
    30

bi ziya bence bunlari bilerek acikliyo
    Gitme demek cok da Zor olmamali

Trabzonspor Kongre yesi
    Cafer KILISOY - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.08.2006
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    41

Alnt EmrahYalnalp Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Aklamalar okuduktan sonra aynsn yazacaktm ki Emrah benden nce davranm.

Bu kadroyu kuran Ziya Doan ve sezon sonuna kadar mecburen bu sistemde oynamamz gerekiyor. Bu adamlarla hucm futbolu oynayamazsn.

nk kapasite kaldrmaz
    ODT'l bir hocann Trabzonspor atksyla dolaan Trabzonsporlular hakkndaki yorumu;
    "Hocam onlar Trabzonsporlu. Onlarn sevgisi, derdi bir baka. TRABZONSPOR onlar iin bir var olma nedeni. TRABZONSPOR'a ksemez, kzamaz ondan utanamazlar nk o zaman ehirlerine ksm, ehirlerinden utanm olurlar''

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    24.06.2007

Turkiye super ligi = Futbol Yoksunu bir lig.
    Turk futbol federasyonu = Bahiz Mafiasi.
    Turkiye spor federasyonu = Politika.
    Trabzonspor ve 15 diger takimlar = 2 takimin mahzemesi ayak paspasi!!!
    Bir Hafta super oynuyan obur hafta yerle bir olan futbolcular ????? = Bahiz mafiasi v s vs vs...

Ne ziya ne ersun nede bir baskasi coluk cocuga bunlari anlatmak zor oluyor anlamak isteyenlerde anlayanlarda islerine gelmediginden anlamak istemiyorlar = CIKAR.

smail avuolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.06.2004
    Nereden
    Bolu

vaaah ziya doan vaah hadi diyelim sylediklerinde haklsn istediin oyuncular alnmad baz isteklerin yerine gelmedi.neden hala kaldn orada o zaman adam gibi adamsan (bu yaktrmannda neden sana yapldn hala anlam deilim) neden istifa etmedin???imdi takmbenim sistemimle oynuyor diyorsun ne alakas var futbolcular ayn ama sistem aynm?senn zamannda hangi orta saha oyuncusu yar cizgiyi geiyordu?hangi defans oyuncusunun bir gol vard ayman,hseyin,tayfun ka sefer kaleye ut att bir bak istersen istatistiklere..
    ''AMPYONLUK YAKIACAK EHRME''

yelik tarihi
    26.07.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

Alnt muchtar61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    bi ziya bence bunlari bilerek acikliyo
    Eee yan muhtar

ETM ART!!!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)