Hesaplipazar
Sayfa 1 Toplam 10 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 235 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Haluk Ulusoy'un Gerek Yz l Trabzon Hari Herkesin lac !

Trabzonspor Kongre yesi
    Klnkolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.07.1999
    Nereden
    stanbul
    Ya
    48

Standart Haluk Ulusoy'un Gerek Yz l Trabzon Hari Herkesin lac !

ok nceleri bildiimiz bu yz kendini inkar etmiyor artk...

"Yazklar olsun" demek o kadar hafif kalyor ki...

"G.Saray'n borcunu 24 saatte derim"

Futbol Federasyonu Bakanl'ndan ayrldktan sonra ad Galatasaray Bakan adaylar arasnda geen Haluk Ulusoy Bugn gazetesinden Rfk Soysal'a gndeme bomba gibi decek arpc aklamalar yapt. Galatasaray'n Avrupa'nn sayl kulpleri arasnda yer aldn belirten Ulusoy, kulbn 220 milyon YTL.’yi aan borcunun kendisini korkutmadn da belirterek, bu parann 24 saatte karlanabileceini syledi.

"LA BENM"
    Gerekli kaynaklarnn hazr olduunu belirten Haluk Ulusoy, "24 saat dememin sebebi bankalar arasndaki ilemleri dzenlemek, yoksa bu paray hemen ortaya koyacak kaynaklara sahibim" dedi. ahsi servetinin bir blmn Sar-Krmzl kulp iin harcamaktan asla ekinmeyeceini dile getiren Ulusoy, "Galatasaray'n ilac benim. En iyi k yolunu biliyorum" szleriyle iddiasn ortaya koydu.

"SEM PAZARLII YAPMAM"
    Ulusoy bu szlerine ramen bakan aday olarak ortaya kma dncesinde deil. G.Saray'da bakan olmann kurallar olduunu ve zellikle kulbn duayenleri ile seim pazarlklarna girmeyeceini srarla vurgulayan Haluk Ulusoy, "Benim arkamda milyonlarca Galatasaray taraftar var. Onlarn ne ihtiyac varsa yerine getiririm. u unutulmamal: Galatasaray taraftar iin var" dedi.

"AZZ YILDIRIM'LA BEN BAA IKARIM"
    Haluk Ulusoy, Trk futbolunda oluan yeni tabloyu da Galatasaray adna umut verici bulmuyor. "Federasyon Bakan olduumda o kapdan ieri girerken zerimdeki formay braktm ve Milli Takm formas giydim. Kimsenin de etkisi altnda kalmadm. Bunu her zaman yaparm" diyen Haluk Ulusoy bugnk Futbol Federasyonu zerinde Fenerbahe Bakan Aziz Yldrm'n byk etkisinin bulunduuna dikkat ekti. Ulusoy, “zellikle Aziz Yldrm Federasyon’a kendisine yakn isimlerin girmesi iin ok alt” dedi.

"YNETMN EL MAHKUM"
    Galatasaray ynetiminin zellikle yeni stat konusu nedeniyle elinin kolunun bal olduuna dikkat eken Ulusoy, "Mevcut Galatasaray ynetimi bu artlarda, bu kafayla kulbn haklarn koruma ansna sahip deil. Oysa oyunu kurallarna gre oynamak gerekiyor. Bugn Federasyon'da ve alt kurullarda Fenerbahe'nin dedii oluyor. Konya'da yaananlar ortada. Aziz Yldrm ile ancak ben baa kabilirim. Galatasaray’n ve dier kulplerin haklarnn yenmemesi iin savarm" diye konutu.

"CANAYDIN VE POLAT'LA YARIA GRMEM"
    "Ben ok iyi bir Galatasaraylym ve de her trl yardma hazrm" diyen Haluk Ulusoy, bakanlk konusunda ok baarl olacana inanmasna ramen yine de uygun artlarn olumamas halinde seime girmeyi dnmyor. Bunun balca sebebi ise Bakan zhan Canaydn ve yardmcs Adnan Polat'a duyduu sevgi, sayg.

"OYUM ONLARIN OLACAK"
    Canaydn'n veya Polat'n aday olarak girecei bir seime girmeyeceini ak yreklilikle ifade eden Ulusoy bu konuda unlar sylyor: "Canaydn ya da Polat'la bu tr bir yarn iinde olmam. Bu onlara srt evirmek olur. Adnan Polat benim aile dostum. Eer adaylndan vazgemezse seimde benim, eimin ve benden daha fanatik bir Galatasarayl olan olumun oyu onun olacak."

"GALATASARAY KENDNE YAKIANI SEER"
    Haluk Ulusoy, Galatasaray’n adna yarar bir ekilde yeni bakann seeceine olan inancn da dile getirdi ve “Bakanlk iin kulis yapyor deilim. Szlerim byle anlalmasn. Kk hesaplar iinde olmadm, olmayacam da. Pazarlklarn iinde yer almak bana yakmaz” dedi.
    Ulusoy, 2000 ylnda kazanlan UEFA Kupas ve Sper Kupa'dan yeterince yararlanlamadn dnyor. "Galatasaray milenyum ampiyonu. Byle bir unvan ancak binylda bir kazanlr" diyen Ulusoy, "Yneticilerin de kulbn byklnn farknda olmalar gerekiyor" eklinde konutu. Kulbn transferde zorlanmasna anlam veremediini de belirten Ulusoy szlerini yle noktalad:

"KM STERSEM ALIRIM"
    "Galatasaray gibi byk bir kulbn, milenyum ampiyonunun transfer edemeyecei oyuncu olamaz. Yerli ya da yabanc, Hamit Altntop'tan, Yldray'a, Ronaldinho'ya kadar alamayacam hibir futbolcu yok. Galatasaray'n btesi kk rakamlarda kalmamal. 100 milyon dolarlk transferler kimseyi korkutmamal. Ben o kaynaklara sahibim. Kimi istersem de alrm."
    Trabzonspor √
    Hseyin Avni Aker|Hayri Gr|Halit Ziya Kurbeti|amil Ekinci|Dozer Cemil|enol Gne|
    ki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

kudu_61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.06.2004
    Nereden
    zmir
    Ya
    41

stne yorum yapmaya gerek yok kendisine yakmayan rengini belli eden bir yaklam oysa ben ona gveniyordum...
    UEFA KANIRTA KANIRTA ATI EMSYEY....ARTIK UEFA DAN TESCLL BR HIRSIZIMIZ, BR DE AMPYONUMUZ VAR....82 HELAL PUAN ALIN TERYLE AMPYON TRABZONSPOR....TEEKKRLER SADR BAKAN VE EKB, TEEKKRLER BATMAYAN GNEMZ, TEEKKRLER YREKL FUTBOLCULARMIZ, TEEKKRLER PAYDALAR.....

Harun-61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Almanya
    Ya
    37

yzsslgn bu kadari !

su adama Avni Aker'de pankart acanlar UTANSIN !

yuhhh!!!
    *
    * Azdan kan sz muallakta kalmaz, ya sa tarafa yazlr ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dnya adamn ALLAH adam yapma Sanat'dr ~

Trabzonspor Kongre yesi
    LazAnisT - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.02.2005
    Nereden
    Giresun

Genel blmnde Ergun Grsoyun ismini grmekten bkmken.Birde Ulusoy kt karmza.Bunlarn gerek yzn bu saate kadar grmeyenlerini gzlerine ne diyim ben

ozcan_asanoglu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    47

O soyadna acyorum. yazk gnah..

bu aklamalarn tek karl soysuzluktur, baka ey deil...
    Ryalar gereklestirmenin en kestirme yolu uyanmaktr...

Trabzonspor Kongre yesi
    Klnkolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.07.1999
    Nereden
    stanbul
    Ya
    48

Alnt LazAnisT Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Genel blmnde Ergun Grsoyun ismini grmekten bkmken.Birde Ulusoy kt karmza.Bunlarn gerek yzn bu saate kadar grmeyenlerini gzlerine ne diyim ben
    Konutuumuz mesajlarda rast geldiimiz herkese sylyorduk.
    imdi de duymayan bilmeyen kalmasn Sleyman.
    Alnt ozcan_asanoglu Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    O soyadna acyorum. yazk gnah..

bu aklamalarn tek karl soysuzluktur, baka ey deil...
    Ulusoy, Soy'unu bir kenara brakt...
    Trabzonspor √
    Hseyin Avni Aker|Hayri Gr|Halit Ziya Kurbeti|amil Ekinci|Dozer Cemil|enol Gne|
    ki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

ozcan_asanoglu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    47

Alnt Klnkolu Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Konutuumuz mesajlarda rast geldiimiz herkese sylyorduk.
    imdi de duymayan bilmeyen kalmasn Sleyman.

Soy'unu brakt..ulu'su kald..brakalm ulusun dursun...
    Ryalar gereklestirmenin en kestirme yolu uyanmaktr...

Trabzonspor Kongre yesi
    Mehdi - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.07.2006
    Nereden
    Trabzon

Yanarm da u adam savunduum gnlere yanarm.
    Birde kupa mandan sonra gidip gslilerin yanaklarn apr upur pmesi yokmu.Hakknda yaplan btn iddialar desteklercesine ben yle byleyim diye baran bir adam msveddesi.Demekki Trabzonlu'da olsa,yanl yapyorsa bize faydas olmayan adamlara kr krne balanmak kadar zarar verici birey yok.Ac rnekleriyle anlam olduk.
    Konu Mehdi tarafndan (29.02.2008 Saat 11:15 ) deitirilmitir.
    T R A B Z O N S P O R

Trabzonspor Kongre yesi
    Faik Ylmaz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.09.2004
    Nereden
    Trabzon

Kendisi iin pankart aanlar , yry dzenleuyenler bir lde olsa utanmlarmdr acaba
    Ne mutlu Trk olana deil , Ne mutlu Trk'm diyene !

"Cahilin karsnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Travelair - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.01.2005
    Nereden
    stanbul

Trabzonspor transfer komitesinde yer bulamam. Mecbur kalm. Adamn ne suu var? aka maka kurnaz adam. gs'ye bakan seilirse gs manevi olarak biter hibir deeri ilkesi kalmaz ciddiye de alnmaz. Umarm seilir
    Trkiye'nin zencileri Trabzon'dan kar----------------------------------BUGN
    Trabzonspor kretmedike ampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tketirsen azalr, retirsen oalr--------------------------------------N
    Arslann srtlan ok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Forumdan Uzaklatrlmtr Sevgi - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.10.2004
    Ya
    40

Alnt blackseastorm Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Kendisi iin pankart aanlar , yry dzenleuyenler bir lde olsa utanmlarmdr acaba
    Faik, sence 3-5 kuru iin deerlerini bir kenara brakan insanlarda utanma duygusu diye birey varmdr ?

Trabzonspor Kongre yesi
    LazAnisT - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.02.2005
    Nereden
    Giresun

Bu arada ulusoy soyadna acyan arkadalar sebebinide yazarsa bizde aydnlanm oluruz.Ulusoylar Trabzona yada Trabzonspora ne katkda bulunmutur(Of'taki okulu saymyorum) Bence bu zamana kadar her platformda Trabzon ehrinin adn kullanp kendilerine menfaat salamlardr.Haluk Ulusoy bu ailenin darya yansyan yzdr.

Erkut Ay - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.08.2006
    Nereden
    Giresun
    Ya
    38

kimliinde Trabzon adn tamakta olan bu zat kimliini bir an nce de*itirmeli...
    yllardr Trabzonspor taraftar arasnda ortada bir ara olarak gezip taraftarn arasnda kukuya ara olan ve Trabzonspora dost grnp arkadan oynayan ulusoyu Trabzonspor taraftar bilip ona gre davranmal bu saatten sonra......
    Trabzonspor haricinde herhangi bir kulp iin kiiliini ortaya koyanlar ve herhangi bir kulpte grev alm o takmla anlm isimler Trabzonspor lafn ve olgusunu kesinlikle azna almasn...........

Koray - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.03.2007
    Nereden
    stanbul
    Ya
    33

neyse...

bu herifin yuznden ceza almaya gerek yok...
    Lig Tv'de dier malarn bele izlendii tek ehir. Trabzon!

sanatik - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    23.08.2004
    Nereden
    Almanya

sadece ve sadece avni akerde bu adama poster acanlar utansin yerin dibine girsinler.

bunu zamaninda burda kac kisi kinadi ama yok trabzonsporun icine soktular simdi sorsan yok canim baska bir sey uydururlar.

Ergn Grsoy bir bu iki ve daha kac tane var byle trabzonlu olupta ....
    "Sir, I say that justice is truth in action." Benjamin "Dizzy" Disraeli

Akif Gr - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.02.2008
    Nereden
    stanbul
    Ya
    28

imdi anlalyo herey;

gs-fb manda yaanan olaylara verilen ceza ve TRABZON-svs manda verilen cezann bu kadar tutarsz olmas imdi daha net anlalyo ve hakem ayn hakem iken

yelik tarihi
    07.07.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    37

Bir daha ulusoyla seyahat edersem namert olaym bu acklamalarda camiamz iindeki ulusoy destekilerine zellikle . Hacosmanoluna kapak olsun Ulusoy ve Grsoy zihniyetindeki insanlar Trabzondan ieri sokmamak lazm...

Trabzonspor Kongre yesi
    Faik Ylmaz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.09.2004
    Nereden
    Trabzon

Alnt Sevgi Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Faik, sence 3-5 kuru iin deerlerini bir kenara brakan insanlarda utanma duygusu diye birey varmdr ?
    Ayn insanlar bedava bilet aldklar ynetime laf sylememek iin ..... federasyon diye tempo tutuyorlard. hani derler ya ben bunlarn cemazil evvelini bilirim. ite o kiileri tam 15 yldr tanyorum maalesef ama tanyorum. Utanma arlanma ok uzak kelimeler onlar iin.

Bu arada ulusoy soyadna acyan arkadalar sebebinide yazarsa bizde aydnlanm oluruz.Ulusoylar Trabzona yada Trabzonspora ne katkda bulunmutur(Of'taki okulu saymyorum) Bence bu zamana kadar her platformda Trabzon ehrinin adn kullanp kendilerine menfaat salamlardr.Haluk Ulusoy bu ailenin darya yansyan yzdr.
    Abey onuda Sleyman Demirelin zoruyla yaptlar. her grd yerde okul yap kpr yap dedi onada zorla yaptrd. gerekten Trabzonlu olupta memleketini dnmeyen o kadar zenginimiz varki sadece Ulusoylar deil ou byle.
    Ne mutlu Trk olana deil , Ne mutlu Trk'm diyene !

"Cahilin karsnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

sanatik - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    23.08.2004
    Nereden
    Almanya

Alnt sanatik Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    sadece ve sadece avni akerde bu adama poster acanlar utansin yerin dibine girsinler.

bunu zamaninda burda kac kisi kinadi ama yok trabzonsporun icine soktular simdi sorsan yok canim baska bir sey uydururlar.

Ergn Grsoy bir bu iki ve daha kac tane var byle trabzonlu olupta ....
    Ha birde bizim byk baskan Albayrakin simdi neler dsndgnde merak ediyorum - zamaninda ne olarak gryordu ulusoyu ?
    "Sir, I say that justice is truth in action." Benjamin "Dizzy" Disraeli

Mustafa K. Demirba - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.09.2007
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    33

trabzon sennle rezl oluyor ulusoy sen kalbnn adam deglsn yazklar olsun

ilhan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.01.2007
    Nereden
    zmir

Edit ......
    Konu ilhan tarafndan (29.02.2008 Saat 11:53 ) deitirilmitir.
    Trke, Turkche olmasn! Dilimizi koruyalm! Trkeye 29 harf yeter!

Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde apkam, dnyann drt bir yann geziyor ve stadyumlarda yalvaryorum:
    Tanr rzas iin, gzel bir ma ltfen!
    Eduardo Galeano

"haneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

macka61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.04.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

be adamn ne olduu belli zaten buraya tanmas bile abes

skender - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.10.2007
    Nereden
    stanbul
    Ya
    39

vay be takke dt kel grnd...
    Eskiden Sungu61 idi ....

ilhan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.01.2007
    Nereden
    zmir

Alnt Klnkolu Nickli yeden Alnt Mesaj gster

Soy'unu Suz alm Metin Abi.

Ulusoysuz olmu km karmza.
    Trke, Turkche olmasn! Dilimizi koruyalm! Trkeye 29 harf yeter!

Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde apkam, dnyann drt bir yann geziyor ve stadyumlarda yalvaryorum:
    Tanr rzas iin, gzel bir ma ltfen!
    Eduardo Galeano

"haneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Trabzonspor Kongre yesi
    Erkin - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    30.10.2004
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Ya
    32

Kesinlikle yle Sleyman abi senin gibi dnyorum ben de.. ehirden menfaat salamlar, isim yapmlar ama karln ne ekil vermiler gryoruz..
    Konu Erkin tarafndan (29.02.2008 Saat 11:51 ) deitirilmitir.
    Bu yolda asla yalnz yrmeyeceksin!

"Benim iin Trabzonspor, en gllere kar koyan ve herkesi yenen hayali kahramand. yle bir kahramand ki statkoyu bile devirmiti. K.K.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)