Sayfa 1 Toplam 8 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 176 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor Üniversitesi ve Koleji Geliyor!

ilteriş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arrow Trabzonspor Üniversitesi ve Koleji Geliyor!

Trabzonspor Yönetim Kurulu, dün akşam yaptığı toplantıda bazı radikal kararlar aldı.
    26.2.2008

Bordo-mavili kulübün yönetim kurulu, geçmiş yönetim kurulları tarafından oluşturulan futbolcu izleme komitesini kaldırdı. İzleme Komitesinin kaldırılma gerekçesi de bugüne kadar yapılan çalışmalardan beklenen verimin alınamaması olarak belirtildi.
    Bordo-mavililer, tüzük tadilatı yapmak için de harekete geçti. Yönetim kurulu, tüzük tadilatı için genel sekreter Dr. Hasan Yener, hukuk işleri sorumlusu Av. Ali Sürmen ve yönetim kurulu üyesi Dr. Ali Rıza Egemen’in yer alacağı bir komisyon oluşturulması konusunda görüş birliğine vardı. Söz konusu komisyonda geçmişte tüzük tadilatı çalışmalarında bulunan eski yöneticilerin de yer alması uygun görüldü. Trabzonspor Üniversitesi ve Trabzonspor Koleji’nin kurulması konusunda da kulüp başkan yardımcısı Muammer Saka’ya yetki verildi.

FANATİK

KUTADGU
    Ziyaretçi

Harika haberler...
    Harika...

Sakalın zamanında kesilmesini sağlıyorlar, Sokullu Mehmet misali..
    İzleme Komitesi istihdam yaratma alanıydı ve sırtımıza binen ağır bir yüktü. Bu yük sağlıklı bir biçimde kaldırılacak.

Vallahi başkanım.. Her gecen gün size takdirim büyümekte...
    Akılcı politikalara devam...
    Hayde....

Başkanım nede olsa köylümsün...
    Kendimize de azıcık da paye çıkaralım yahu
    Konu KUTADGU tarafından (26.02.2008 Saat 14:23 ) değiştirilmiştir.

ÜNAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Gerçekten gurur verici bir haber ve başkanımız sayın Sadri Şener'i tebrik etmek istiyorum
    Kutadgu'nun da dediği gibi akılcı çözümlerle başarı kaçınılmaz olacak.

Nuray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ne güzel haberler geliyor
    "Türklüğün vicdanı bir, dini bir, vatanı bir.
    Fakat hepsi ayrılır, olmazsa lisanı bir..."

HarekeTSİRAsi bizumdur!

Cenkhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Üniversite işi biraz zor, hatta imkansız. Ktü Trabzon için yeterli, ben Trabzonspor Üniversitesi'nin şehre veya kulübe bir katkısı olacağını düşünmüyorum. Ama Kolej kesinlikle açılmalı. Şu çağda, çocuğu eğitim alamıyor diye hiçbir yabancı futbolcu takımdan ayrılmamalı. Aynı şekilde, yapılacak transferlerde de böyle bir kolejin varlığı yarar sağlar.

Ahmet Kuru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Gerçekte Güzel haberler Bunlar.ama arkadaşın dediği gibi Üniversite Eğer Trabzonda yapılacaksa biraz Zor olur.Çünkü Ktü Gerektiğini zaten yapyıor..ama Kolej İlaç Olur...
    Hadi hayırlısı...
    Ne kaderime küstüm Ne Devlete küstüm…
    Çünkü inanmak, iman etmek varsa bir şeye, bedel neyse onada katlanır. Yarabbi Kahrında hoş, Lütfunda hoş dedik… iki saniye sonrasına garantimiz olmayan bir hayatımız için fırıldak olmaya gerek yok, ben fırıldaklık istemem…( M . Y )

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

çok doğru kararlar alınmış yönetimizi tebrik ederim inşallah TSTV içinde en kısa zamanda karar alırlar

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

arkadaşlar bence trabzonspor üniversitesi gerçekten hayal...çünkü şu anda zaten trabzonda ipekyolu üniversitesi kurulmaz aşamasında...yök kesinlikle 3. bir üniversiteye trabzonda izizn vermez...ki ipekyolu üniversitesi bile zorla izin aldı.

Çağatay_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu başkanı yıldırmayalım , kaybetmeyelim ...

aaahmet61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

yökü bu trabzon halkı takmaz.3. üniversite fikri harika olur.

TSezgin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

ya benim bildigim ktüyü Trabzonspor olarak degistirecez falan diyorlardi....yoksa yanlismi anladim... böyle bir imkan varmi

Koray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Murat Dinç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bence trabzonspor üniversitesi gerçekten hayal...çünkü şu anda zaten trabzonda ipekyolu üniversitesi kurulmaz aşamasında...yök kesinlikle 3. bir üniversiteye trabzonda izizn vermez...ki ipekyolu üniversitesi bile zorla izin aldı.

YÖK kim oluyomuş ?..Başbakan kurulacak derse bal gibi kurulur...
    Lig Tv'de diğer maçların beleş izlendiği tek şehir. Trabzon!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    AYYILDIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yönetim kurulu Trabzonspor Üniversitesi ve kolejini hayata geçirmek için kolları sıvarken yer aramalarına da başlandı.
    ReklamTS üniversitesi kurulacak

Trabzonspor yönetim kurulu kulübe katkı sağlayacak projeleri hayata geçirmek için hareket geçti. Bordo mavililer öncelikle Üniversite ve kolej kurmak için kolları sıvadı. Genel Sekreter Yener” Trabzonspor üniversitesinin kurulmasının çok önemli olduğunu söyledi. İki eğitim kurumunun da kurmak için harekete geçtiklerini ifade eden Yener “ Türkiye'de belli başlı kulüplerin kolejleri var, üniversiteleri yok. Trabzonspor Türk futbol tarihinde bir ilk olmak istiyor. Trabzonspor Üniversitesi kurma karar aldık. Fiskobirliğin yeri vardı. Avrasya Üniversitesi ile ilgili sorunlar yaşadılar. Fiskobirlik orayı geri aldı dendi. Hazır yerler bulursak bu süreci hızlandıracağız. Üniversitenin kurulmasında İbrahim Özen'in büyük desteği var. Her konuda yardımcı olabileceğini söyledi. Türkiye'de birçok üniversitede öğretim görevlerimiz var. Yök Başkan Yardımcısı İzzet Genç Trabzonlu ve mütevelli heyeti ile ciddi üniversite çalışması içindeyiz.”dedi
    KOLEJİ DE YAPACAĞIZ

Genel Sekreter Hasan Yener Trabzonspor kolejini mutlaka hayata geçireceklerini de sözlerine ekleyerek” Kolej için de çalışmalar hızlandırıldı. İstanbul'da bu tür kolejleri yapan Trabzonlu hemşerilerimiz var. Maddi katkı beklemeden,her türlü alt yapıyı yapabileceklerini söylediler.1996 yılındaki Faruk Özak, yönetimi zamanında kolejinin kurulması ile ilgili alınan kararlarımız vardı. O zaman koleji kurmamız kısmet olmamıştı. Bu dönemde kısmet olur”dedi.
    CİDDİ OLMALIYIZ

Yener” Ligde 7. sırada ve 29 puanı bulunan Denizlispor'dan sonra ki tüm takımların küme düşme tehlikesi olduğunu da belirterek” Bu tur maçlar riskli maçlar. Bu haftaki Vestel Manisaspor maçında bu tür maçlardan biriydi, kolay maç kalmadı. Oynanmadan kazanılmaz her maça ciddi şekilde hazırlanmak lazım. Trabzonspor olarak amacımız her maça kazanmak için çıkmak. Bu sene lig çok entrasen ya yukarıda şampiyonluk, ya da Avrupa kupalarına katılma mücadelesi var, ya da aşağıya da küme düşme mücadelesi var, ligde iddiasız maçlar yok denecek kadar az ”şeklinde konuştu.
    spor61.net

Universite isi hayal degil arkadaslar yonetimin ciddi calismalari var.

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

bencede bu proje ktü ye bagli proje
    baska saaten yapacak imkanlarimiz yok

Trabzonspor Kongre Üyesi

Serdær - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Çağatay Bahadır Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu başkanı yıldırmayalım , kaybetmeyelim ...
    Büyük Takım Büyük Futbolcularla Olur !..
    Real Madrid
    Manchester United
    twitter.com/TSerdarSx

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Haberler artık mailinize gelecek
    Kulübümüze üye olan taraftarlarımızla, resmi internet sitemizin aboneleri bundan böyle haberlerimize kendilerine gönderilecek e-bültenlerle ulaşacaklar.

Kurumsal İletişim ve Bilgi İşlem Departmanlarımızın ortaklaşa yürütecekleri proje kapsamında taraftarlarımıza düzenli bilgi akışı sağlanacak.

Buna göre yapılan açıklamada kulübümüz üyesi olan taraftarlarımızın www.trabzonspor.org.tr resmi internet sitemizde yer alan online işlemler bölümündeki formu doldurarak bilgilerini güncellemeleri istendi.

Trabzonspor Yönetim Kurulu Basın ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Levent Erkuloğlu, söz konusu yenilikle taraftarlarımızın kulüple ilgili haberlere daha kolay yoldan ulaşabileceklerini ifade ederek, “Hedefimiz şeffaf kulüp anlayışı çerçevesinde toplumu mümkün olduğunca daha çok alternatifle bilgilendirmektir. Bu yönde hayata geçireceğimiz yeni sistemin büyük önem taşıdığını düşünüyoruz. Burada önemli olan bir nokta özellikle üyelerimizin kendileriyle ilgili kulüp kayıtlarındaki bilgilerini güncellemeleri ve varsa eksiklerini gidermeleridir” diye konuştu.

Nereden
    İstanbul

Bu üniversite devlet üniversitesi olmaz herhalde.Vakıf Üniversitesinede kimse karışamaz ki.

Samet Yildirim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

izleme komitesi lazim degil sadece yurt disi icin gidilir okadar basit....zaten her yerde TS lu hocalar var...

TS ÜNi-Koleji haberi güzelde neye yariyor onu bilemiyom yani ne faydasi var ki
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Samsunluyum55 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    izleme komitesi lazim degil sadece yurt disi icin gidilir okadar basit....zaten her yerde TS lu hocalar var...

Hem prestij hemde gelir acisindan onemli sonucta ikiside ozel okul olacak ve klube gelir getirecek cogu Trabzonlu ve Trabzonsporlu cocuklarini bu okullara gonderecektir.

Nereden
    Almanya

Alıntı OFFLI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hem prestij hemde gelir acisindan onemli sonucta ikiside ozel okul olacak ve klube gelir getirecek cogu Trabzonlu ve Trabzonsporlu cocuklarini bu okullara gonderecektir.

ok sagol hocam...tskler...
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

Nereden
    İstanbul

Alıntı Samsunluyum55 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Ayrıca eğitimli yabancı dil bilen nitelikli futbolcular ve sporcularda yetiştirilecek.Üniversiteye bağlı birde spor Akademisi olursa süper olur.

Nereden
    Almanya

Alıntı ilteriş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ayrıca eğitimli yabancı dil bilen nitelikli futbolcular ve sporcularda yetiştirilecek.Üniversiteye bağlı birde spor Akademisi olursa süper olur.
    anladigim kadariyla cok faydasi var ozaman iyi yapilsin barisagol hocam...
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

Mustafa AYDIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Bu komitenin sadece ismi vardı,hiç bir işlevi olmayan komiteyi neylesin,her sene 3-5 kişi git Brezilyaya 2 ay tatil yap gel oh ne alaa kulüp...
    Güçlülerin iktidarına karşı TRABZONSPOR

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Ayşe Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

He şu bedava tatil sağlayan ( ama bize deği) komitemi adamlar hayatlarında gidemeyecekleri ülkelere gittiler bu komite sayesinde.Yerinde bir karar olmuş bence.Tebrikler sadri başkan.Üniversite özel olduğu sürece kurulması o kadar zor olmaz bence zaten bir kaç bölüm açılır.Bu çevre illeride düşünürsek bence talep görür.Koleje işine sıra gelince o zaten geç kalınmış bir proje bence.Ne beklendi anlamış değilimHepsinden önemlisi yeni yöentimin bunları düşünmesi bile güzel.
    İçimdeki Sevdan Öyle Büyük ki.Trabzonum.

Hasan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

izleme komitesinin kaldırılması iyi oldu.zaten tüm oyuncuları Perekli izliyordu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)