Sayfa 1 Toplam 25 Sayfadan 1 2 3 11 ... SonuncuSonuncu
Toplam 615 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Zurawski imzaladi ama W.Krakow birakmadi!

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

1 yilligina kirallanmis...

kaynak: TRT 2 ve gölge oyunu :-)

düzeltiyorum

emorfo abi---Saat 22:37 [img]smileys/smiley11.gif[/img][img]smileys/smiley19.gif[/img]

Üzücü haberi vermek istemezdim ancak son durum söyle.

TRABZONSPOR, ZURAWSKI DEFTERINI KAPATTI...
    - TRABZONSPOR YÖNETIM KURULU ÜYESI METIN AKBASOGLU:
    - "ZURAVSKI ILE SÖZLESME IMZALADIK, ANCAK WISLA KRAKOW KULÜBÜ BUNU ENGELLEDI"
    - "TARAFTARIMIZIN YÜZÜNÜ GÜLDÜRMEK ISTIYORDUK, ANCAK OLMADI, MORALIMIZ ÇOK BOZUK"

Trabzonspor, Szmykowiak'dan sonra renklerine baglamak istedigi diger Polanyali oyuncu Maciej Zurawski'nin transferini, Wisla Krakow Kulübü'nden gelen olumsuz cevap üzerine gerçeklestiremedi.
    Yönetim Kurulu Üyesi Metin Akbasoglu, Zurawski'nin de transferini bitirmek üzereyken Wisla Krakow Kulübü'nün araya girmesiyle bu transferin gerçeklesmedigini belirterek, Trabzonspor'un Zurawski defterini kapattigini söyledi. Szmykowiak'dan sonra Zurawski'yi Trabzonspor'a getirmeyi çok istediklerini belirten Akbasoglu, "Biz oyuncuyla sözlesme imzaladik. Kulübünden gelecek olan sözlesmeyi de bekliyorduk. Antalya'da kampta olan oyuncunun bavullarini toplattik. 'Trabzon'a getirelim' dedigimiz anda, araya giren Wisla Krakow Kulübü bunu engelledi. Oyuncunun tüm baskilarina ragmen Wisla Krakow yönetiminin anlamsiz tutumu bizleri de sok etti. Biz bu oyuncuyu Trabzonspor'a getirmeyi çok istiyorduk. Taraftarimizin beklentisine cevap vermek, yüzlerini güldürmek istiyorduk. Ama olmadi. Yönetim olarak bu transferin gerçeklesmesi için elimizden geleni yaptik. Zurawski'yi Trabzonspor'a getirmek için çok fedakarliklarda bulunduk. Zurawski de Trabzonspor'a gelmeyi çok istiyordu. Onun da morali çok bozuk" diye konustu.
    Bu transferin gerçeklesmedigini ögrenen Szmykowiak'in da moralinin çok bozuk oldugu ögrenildi. Transferin son gününe kadar takim arkadasinin Trabzon'a gelecegi umudunu tasayan Polonyali oyuncu, bu transferin gerçeklesmedigini ögrenince 5 yildir birlikte top kosturdugu arkadasi Zurawski'den ayrilmis oldu.

Edited by: AvniAker

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hayirli Olsun!

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Evet dogrudur.[img]smileys/smiley1.gif[/img]

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Alıntı AvniAker Nickli Üyeden Alıntı

1 yilligina kirallanmis...

kaynak: TRT 2 ve gölge oyunu :-)

AvniAker, istiyomusun son anda büyük bi pürüz çikipta transfer mransfer gerçeklesmiyormus [img]smileys/smiley36.gif[/img]Valla tefe koyup öle çalarlar beni burda [img]smileys/smiley2.gif[/img]Lem TRT2 de dinledim diyorum dalga geçme lem diyo bana adam ya [img]smileys/smiley36.gif[/img]Olmaycaina o kadar inanmisizki demekki vay be!! [img]smileys/smiley1.gif[/img]Hayirli olsun. Çok istiyorduk ve sonunda oldu [img]smileys/smiley32.gif[/img]

Oğuzhan Turhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ne diyelim;çok iyi oldu

Nereden
    Trabzon

birde formali resmini görseydik ...[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Muhalif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

oldu oldu da bizde bittik yahu.. ben yine de bir kulp takayim isterseniz.. bakin simdi bu adami kiraladik.. gelip harikalar yaratirsa sene sonunda transfer önceligi bizde olmasina ragmen bu polonyalilar tutar 5 milyon euro ister bu seferde.. keske köküyle alsaydik[img]smileys/smiley17.gif[/img]

iste biz trabzonspor taraftari hep böyleyiz huyumuz kurusun[img]smileys/smiley36.gif[/img]

neyse çok sevindim alindigina.. emegi geçen herkese saygi ve tesekkürlerimi sunuyorum..

hakantpl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

yemeyinn bizi

Nereden
    Ankara

evet beklenen oldu sonunda! ancak 1 yilligina kiralanmadi, sezon sonuna kadar kiralandi. Kiralamada wisla krakow 500 bin euro , zurawksi ise 300 bin euro olcak. sezon sonunda bonservisi ilk öncelik TS de olcak hayirli olsun.

Nereden
    Belçika

ya beyler trt2 gecelim daha baska bi kaynak yokmu ?

bi kaynak daha bulursaniz inanacam verem oldum ya[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Nereden
    Trabzon

bizim resmi site amma yavas..!

Trabzonspor: Istanbul kulüplerinden hos olmayan rüzgarlar esiyor

Trabzonspor Kulübü Basin Sözcüsü Ibrahim Sahin, Istanbul kulüplerinden hos olmayan birtakim rüzgarlarin estigini söyledi.
    Sahin, Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri'nde düzenledigi basin toplantisinda, Istanbul kulüplerinin kiralik olarak baska takimlara verdikleri futbolculari kendilerine karsi oynatmadiklarini dile getirerek, ''Istanbul'dan bir takim rüzgarlar esiyor. Bunlar hos rüzgarlar degil. Verdikleri futbolcular için (benim maçimda degil, rakibin maçinda oynat) diyorlar. Böylece sampiyonluk yarisi konusunda esitsizlik yaratiyorlar'' dedi.
    Futbolcunun gittigi takimda oynamasi gerektigini de kaydeden Sahin, ''Fair Play, Spor Ahlaki bunu emreder. (Bazi maçlarda oynayin, bazi maçlarda oynamayin demek), hiçbir zaman sporun yazili kuralina uymaz. Futbol Federasyonu'nu bu konuda göreve çagiriyorum. Federasyon net bir sekilde açiklik getirmeli. Çünkü bana göre bu olay bir nevi tesvik primi gibidir.''

ANELKA'NIN TRANSFERI

Sahin, Fenerbahçe'nin Anelka transferinin bordo-mavili kulüpte bir endiseye neden olmadigini kaydederek, söyle devam etti:
    ''Trabzonspor'un basarilarina bakarsaniz, Trabzonspor'un modelinin farkli oldugunu görürsünüz. Trabzonspor, diger Istanbul takimlari gibi yola çiktigi zaman hayal kirikligi yasamistir. Onlarin yollarindan gidemeyiz. Bizim takim ruhuna uyacak oyuncuya ihtiyacimiz var. Oyuncu, Trabzon sehrine ve takimina uyum saglayacak. Yeni aldigimiz Polonyali oyuncu da böyle bir oyuncu. Bizde çok Anelka var. Fatih ve Gökdeniz, göreceksiniz çok Anelka eder.'' Transfer çalismalarini sürdürdüklerini de belirten Sahin, ''Augustine'nin sözlesmesini karsilikli fes ettik. Simdi bir yabanci kontenjanimiz daha var. Zurawski'nin transferi ile ilgili çalismalarimiz sürüyor. Anlasirsak bu futbolcunun menajerine de bugün imza attirabiliriz'' diye konustu.
    TRT'de pazar günü yayinlanan spor programinin kendilerini hayal kirikligina ugrattigini ifade eden Sahin, sözlerini söyle tamamladi:
    ''Pazar aksamlari bir futbol programi yapiliyor. Bu programi ibret ve hayretle izliyoruz. Programi yapan bir büyük takimin sempatizani. Trabzonspor görüntülerini yayinci kuruluslardan bu kadar alindigini söylüyor. Madem 3 dakika görüntü verildi bunun arkasi, önü nerede. Insanlari yaniltiyor. Kurumun futbol muhabirlerinin degerli çalisanlarinin katki yapmalarini engelliyor. Pazar günkü maçta Yattara'nin jenerik hareketleri klip olarak yapilmiyor. Van Hoijdonk, Alex ve transferi o dönemde gerçeklesmeyen Anelka klipleri yapiliyor. Sampiyonluga oynayan Trabzonspor'un sik golleri, ofsayttan yedigi goller geçistiriliyor. Bizden geri olan Besiktas'i bizden daha fazla tartistiriyor. Bu arkadasimizi kiniyorum. Yayinci arkadasla ilgimi kestim. Genel müdür sayin Senol Demiröz'ü göreve çagiriyorum. Bize verdigi sözü hatirlatiyorum. Bize burada kulübü ziyaretinde, (TRT, spor programlarinda çok adil ve dengeli yayinlar yapacak, göreceksiniz) demisti. Hala daha göremiyoruz.''

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Zuhahaahaha.O adamlarin spor ahlagi ile ilgisi yok ki.[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Nereden
    İstanbul

Alıntı ozgur Nickli Üyeden Alıntı
    Trabzonspor: Istanbul kulüplerinden hos olmayan rüzgarlar esiyor

Trabzonspor Kulübü Basin Sözcüsü Ibrahim Sahin, Istanbul kulüplerinden hos olmayan birtakim rüzgarlarin estigini söyledi.
    Sahin, Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri'nde düzenledigi basin toplantisinda, Istanbul kulüplerinin kiralik olarak baska takimlara verdikleri futbolculari kendilerine karsi oynatmadiklarini dile getirerek, ''Istanbul'dan bir takim rüzgarlar esiyor. Bunlar hos rüzgarlar degil. Verdikleri futbolcular için (benim maçimda degil, rakibin maçinda oynat) diyorlar. Böylece sampiyonluk yarisi konusunda esitsizlik yaratiyorlar'' dedi.
    Futbolcunun gittigi takimda oynamasi gerektigini de kaydeden Sahin, ''Fair Play, Spor Ahlaki bunu emreder. (Bazi maçlarda oynayin, bazi maçlarda oynamayin demek), hiçbir zaman sporun yazili kuralina uymaz. Futbol Federasyonu'nu bu konuda göreve çagiriyorum. Federasyon net bir sekilde açiklik getirmeli. Çünkü bana göre bu olay bir nevi tesvik primi gibidir.''

ANELKA'NIN TRANSFERI

Sahin, Fenerbahçe'nin Anelka transferinin bordo-mavili kulüpte bir endiseye neden olmadigini kaydederek, söyle devam etti:
    ''Trabzonspor'un basarilarina bakarsaniz, Trabzonspor'un modelinin farkli oldugunu görürsünüz. Trabzonspor, diger Istanbul takimlari gibi yola çiktigi zaman hayal kirikligi yasamistir. Onlarin yollarindan gidemeyiz. Bizim takim ruhuna uyacak oyuncuya ihtiyacimiz var. Oyuncu, Trabzon sehrine ve takimina uyum saglayacak. Yeni aldigimiz Polonyali oyuncu da böyle bir oyuncu. Bizde çok Anelka var. Fatih ve Gökdeniz, göreceksiniz çok Anelka eder.'' Transfer çalismalarini sürdürdüklerini de belirten Sahin, ''Augustine'nin sözlesmesini karsilikli fes ettik. Simdi bir yabanci kontenjanimiz daha var. Zurawski'nin transferi ile ilgili çalismalarimiz sürüyor. Anlasirsak bu futbolcunun menajerine de bugün imza attirabiliriz'' diye konustu.
    TRT'de pazar günü yayinlanan spor programinin kendilerini hayal kirikligina ugrattigini ifade eden Sahin, sözlerini söyle tamamladi:
    ''Pazar aksamlari bir futbol programi yapiliyor. Bu programi ibret ve hayretle izliyoruz. Programi yapan bir büyük takimin sempatizani. Trabzonspor görüntülerini yayinci kuruluslardan bu kadar alindigini söylüyor. Madem 3 dakika görüntü verildi bunun arkasi, önü nerede. Insanlari yaniltiyor. Kurumun futbol muhabirlerinin degerli çalisanlarinin katki yapmalarini engelliyor. Pazar günkü maçta Yattara'nin jenerik hareketleri klip olarak yapilmiyor. Van Hoijdonk, Alex ve transferi o dönemde gerçeklesmeyen Anelka klipleri yapiliyor. Sampiyonluga oynayan Trabzonspor'un sik golleri, ofsayttan yedigi goller geçistiriliyor. Bizden geri olan Besiktas'i bizden daha fazla tartistiriyor. Bu arkadasimizi kiniyorum. Yayinci arkadasla ilgimi kestim. Genel müdür sayin Senol Demiröz'ü göreve çagiriyorum. Bize verdigi sözü hatirlatiyorum. Bize burada kulübü ziyaretinde, (TRT, spor programlarinda çok adil ve dengeli yayinlar yapacak, göreceksiniz) demisti. Hala daha göremiyoruz.''

10 kere koymayin sunu bunla ilgili konu var zaten.

Nereden
    Ordu

Dün ntv de son bölümde trabzondan bahsedeciz dediler sonra da elimizde görüntü yok 3 dklik görüntü ile neyin yorumu yapacagiz dediler. avrupa maçlari hakkinda yorum yapabiliyoruz çünkü izleme olanagmiz va ancak kendi ligimizde sampiyonluga oynayan bir takim hakkinda yorum yapamiyorz dediler. Trt yeter artik !!

Nereden
    İstanbul

Alıntı hakantpl Nickli Üyeden Alıntı

Dün ntv de son bölümde trabzondan bahsedeciz dediler sonra da elimizde görüntü yok 3 dklik görüntü ile neyin yorumu yapacagiz dediler. avrupa maçlari hakkinda yorum yapabiliyoruz çünkü izleme olanagmiz va ancak kendi ligimizde sampiyonluga oynayan bir takim hakkinda yorum yapamiyorz dediler. Trt yeter artik !!

Eee Zurawski ile ne alakasi var.

FANATIK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Haber dogrudur:

18:44-TRABZON :Trabzonspor, Polonyali Zurawski'yi renklerine bagladi

Kaynak: Cihan Haber Ajansi

Nereden
    Ordu

Alıntı osmanozcilingir Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı hakantpl Nickli Üyeden Alıntı

Eee Zurawski ile ne alakasi var.

ben bir üsteki yaziya istinehaten yazdim ..

Yukarida Ibrahim Sahin aciklamalarinihn arasinda bu transferin olabilirliginden bahsetmis. Birseyi duzgun okuyun sonra bunun zurawskiyle ne alakasi var diye konusun

Guests
    Ziyaretçi

Konu basligini anlamakta güçlük mü çekiyosunuz yoksa ben mi sizi anlamakta güçlük çekiyorum?

''Augustine'nin sözlesmesini karsilikli fes ettik. Simdi bir yabanci kontenjanimiz daha var. Zurawski'nin transferi ile ilgili çalismalarimiz sürüyor. Anlasirsak bu futbolcunun menajerine de bugün imza attirabiliriz'' diye konustu.

Burasi benim icin onemli olan bolum. Herhalde anlatamiyoruz derdimizi

hayirli olur insallah

Nereden
    İstanbul

Alıntı ozgur Nickli Üyeden Alıntı

''Augustine'nin sözlesmesini karsilikli fes ettik. Simdi bir yabanci kontenjanimiz daha var. Zurawski'nin transferi ile ilgili çalismalarimiz sürüyor. Anlasirsak bu futbolcunun menajerine de bugün imza attirabiliriz'' diye konustu.

Burasi benim icin onemli olan bolum. Herhalde anlatamiyoruz derdimizi

O zaman o bölümü keser koyarsin

Nereden
    Hatay

tamam.. artik gevseyin.. bitti bu is.. ve zurawski yi aldik.. osman sen de gitme milletin üstüne bu kadr.. seni tanimayanlarin da olabilecegini hesapla arada[img]smileys/smiley2.gif[/img]biz aliskiniz senin tarzina gerçi[img]smileys/smiley17.gif[/img]bütün gün ugrasip tamamladik bu transferi.. eglenin artik yahu..

Nereden
    Hatay

bir de artik aramizda lehçe yi ana dili gibi söken arkadaslar mevcut.. geçenlerde bu isler sarpa sardigindan wisla krakow sitesinde çözebildigim kadariyla bizimle resmen dalga geçen, nerdeee alacaksiniz triplerinde hahahahaha diye gülen sevgili krakowlu dostlarimiz! vardi.. evet lehçeyi 'Trabzonspor büyük takimdir ve istedigi oyuncuyu alabilecek güçtedir' cümlesini kuracak kadar gelistiren arkadaslara wisla nin sitesini hedef gösteriyorum[img]smileys/smiley36.gif[/img]gazaniz mübarek olsun.. muhahaha lariniz eksik olmasin[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)