Sayfa 10 Toplam 10 Sayfadan BirinciBirinci ... 8 9 10
Toplam 238 adet sonuctan sayfa basi 226 ile 238 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kulübümüzde "Taraftar Proje Ýletiþim Bürosu" Kuruldu!

Trabzonspor Kongre Üyesi Özge - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý SelmaN Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Öyleymiþ, yanlýþ hatýrlýyormuþum
    Sibel Can FenerbahceliCeyhun Yilmaz Baris Memis arkadasim mi dedi ben mi yanlis duydum
    -1461 TRABZON-

61_dnc_TS - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Manþet Haber
    Taraftar proje yarýþmasý açýyoruz
    Kulübümüz bünyesinde kurulu bulunan Taraftar Projeleri Ýletiþim Bürosu tarafýndan proje yarýþmasý açýlacak.
    Buna göre yarýþmaya bireysel ya da grup olarak baþvuru yapabilecek olan taraftarlarýmýzýn özgün projeleri deðerlendirmeye alýnacak. Kulübümüze kaynak yaratýcý ve gelir getirici projelerin deðerlendirileceði yarýþmaya son katýlým tarihi olarak 31 Ocak 2009 belirlendi. Yarýþma sonucunda kazanan proje sahibi ya da sahipleri Trabzonspor’un 2008-09 sezonu ikinci yarýsýndaki tüm iç saha maçlarýný VÝP Tribünü’nden seyredecek ve TS Club’dan 5 bin YTL hediye çeki kazanacak. Deðerlendirme kulübümüz tarafýndan oluþturulacak jüri tarafýndan yapýlacak. Trabzonspor Proje Sorumlusu Sýrrý Furkan Eren, Taraftar Projeleri Ýletiþim Bürosu’nun taraftarla bütünleþme temelinde her türlü görüþe ulaþma amacý taþýdýðýný vurgulayarak, “Artýk daha profesyonel fikirlere sahip olmak adýna bir ödüllü yarýþma düzenledik. Umarýz kulübümüze kalýcý gelir kaynaklarý saðlayacak yeni projelere bu yolla ulaþýrýz. Taraftarlarýmýzýn konuya büyük hassasiyet göstereceðini biliyoruz” dedi.

YARIÞMA ÞARTNAMESÝ

- YARIÞMAYA KATILIM BÝREYSEL YA DA GRUP OLARAK YAPILABÝLÝR. GRUP PROJELERÝ EN FAZLA ÜÇ KÝÞÝDEN OLUÞABÝLÝR. KATILIMCILARIN BÝLGÝLERÝNÝ DOÐRU VE EKSIKSIZ YAZMALARI KENDÝ SORUMLULUKLARIDIR.
    - PROJELER ÖZGÜN OLMALIDIR.
    - PROJELER TRABZONSPOR’A YENÝ KAYNAK YARATICI VE GELÝR GETÝRÝCÝ NÝTELÝKTE OLMALIDIR.
    - PROJELER GERÇEKÇÝLÝKTEN UZAK OLMAMALI, MALÝYET HESAPLARI VE DETAYLANDIRILMASI PROJE SAHÝBÝ TARAFINDAN EKSÝKSÝZ VE DOÐRU OLARAK BELÝRTÝLMELÝDÝR.
    - PROJELER WORD DOSYASI OLARAK TESLÝM EDÝLEBÝLECEÐÝ GÝBÝ POWERPOINT FORMATINDA DA HAZIRLANABÝLÝR.
    - YARIÞMAYA KATILIP DERECEYE GÝREMEYEN PROJELER ÝADE EDÝLMEZ. TRABZONSPOR GEREKLÝ GÖRDÜÐÜ TAKTÝRDE PROJE SAHÝBÝNÝ ÝNTERNET SÝTESÝNDE AÇIKLAMAK KAYDIYLA PROJEYÝ HAYATA GEÇÝREBÝLÝR.
    - PROJELER MEHMET ALÝ YILMAZ TESÝSLERÝ’NDE TARAFTAR PROJELERÝ ÝLETÝÞÝM BÜROSUNA ELDEN TESLÝM EDÝLEBÝLECEGÝ GÝBÝ projeyarismasý@trabzonspor.org.tr ADRESÝNE GÖNDERÝLEBÝLÝR.
    - YARIÞMAYA KATILIM 31 OCAK 2009 TARÝHÝNE KADARDIR
    - KAZANAN PROJE SAHÝBÝ YA DA SAHÝPLERÝ TRABZONSPOR’UN 2008-09 SEZONU ÝKÝNCÝ YARISINDAKÝ TÜM ÝÇ SAHA MAÇLARINI VIP TRÝBÜNÜNDEN SEYREDECEK, TS CLUB ‘DAN TOPLAM 5000 YTL HEDIYE ÇEKÝ KAZANACAKTIR.
    - KULUBÜMÜZE ÝLETÝLEN PROJELERÝN FÝKÝR BAZINDA KALMASI DURUMUNDA KULUBÜMÜZ BÝR BÝRÝNCÝ AÇIKLAMAKSIZIN UYGULANABÝLÝR FÝKÝRLERÝ HAYATA GEÇÝRÝR.
    - DEGERLENDÝRME KULÜBÜMÜZ TARAFINDAN OLUÞTURULACAK JÜRÝ TARAFINDAN YAPILACAKTIR.
    - PROJESÝNÝ TESLÝM EDEN KÝÞÝ YA DA GRUPLAR YUKARIDAKÝ TÜM ÞARTLARI KABUL ETMÝÞ SAYILIR.

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    38

topcu önerme projesi olsa süper bi topcu önercem aama neyse...

Muhammed - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýçel

Alýntý 6161onur Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sayýn Yöneticimiz

Stadýmýzda bulunan kalelerin filelerini bordo-maviye boyarsanýz cok güzel olur hemde eski günlerdeki gibi olur hatta imkan olursa schalke deki gibi olsa daha güzel olur bu konuyu dagerlendirirseniz cok sevinirim.Görünüþ acýsýndan cok güzel gözüküyor fazla fiyatta tutmaz diye düþünüyorum.Þimdiden teþekkür ederim.Bu konuda bilgi almak istiyorum olma ihtimalini birde Basýnda çýkan bir habere göre Migros bayan basketbolunu býrakmýyormus onada trabzonspor el atsa ve bayan basket takýmý olsa fena olmaz.

Onur Karadeniz

bu öneriyi herkes dile getirsin bence
    Acaba senin sayendemi bordo mavi yaptýlar

Ahmet Karadeniz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Alýntý UnlesheaD Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Acaba senin sayendemi bordo mavi yaptýlar
    tabikide=) kardeþim dile getirmiþ helal ama kaldýrmýþlar
    Eski kullanýcý adý: olikos61
    Memleketler içerisinde bir güzel memleketir Türkiye yedi bölge yedi iklim ama
    Trabzon'da futbol oynamak zor zanaat imkansýz deðil ama zor.....

Yönetim Kurulu Mollasalihoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Taraftarý düþünmeksizin alýnan bu kararý protesto ediyorum.
    Onca insan uçak, otobüs, tren vs kendisini ayarlamýþ, maça gelecek, siz "deðerli taraftarýmýz" maçýn tarihi deðiþti, biz de onay verdik diyorsunuz..

Gerçekten yazýk..
    ..........(isim soyisim)

------------------------

OKUNMADI !
    Ýletiniz

Biz de saf saf kulübe mail gönderelim..

Kime: info@trabzonspor.org.tr
    Konu: G.Birliði Maçýnýn Cuma Gününe Alýnmasý
    Tarih: 18.09.2009 15:54

08.10.2009 13:18 tarihinde silindi.
    BordoMavi.Net Forum Kurallarýna aykýrý bir mesaj veya kullanýcý gördüðünüzde, Kullanýcý Panelinde bulunan sekmesine týklayarak ilgili mesajý raporlamanýzý sizlerden rica ederiz.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Kulübün, bu iþi yapmak için standartlar üstü maaþ alan vatandaþlarýnýn, yeryüzünde gerçek manada iletiþim kurabildiði bir insanoðlu var mý acaba ?
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Þamil Ekinci|Dozer Cemil|Þenol Güneþ|
    Ýki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Trabzonspor Kongre Üyesi
    a f s - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Alýntý Külünkoðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kulübün, bu iþi yapmak için standartlar üstü maaþ alan vatandaþlarýnýn, yeryüzünde gerçek manada iletiþim kurabildiði bir insanoðlu var mý acaba ?

Yönetim Kurulu Mollasalihoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Yahu silsin de, önce okuyup sonra silsin..

Biz de züðürt tesellisi bulalým..
    BordoMavi.Net Forum Kurallarýna aykýrý bir mesaj veya kullanýcý gördüðünüzde, Kullanýcý Panelinde bulunan sekmesine týklayarak ilgili mesajý raporlamanýzý sizlerden rica ederiz.

Rutubet - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Üzülerek söylüyorum bir çok arkadas bana kýzacak ama tamamen taraftarý fislemee yönelik býr calýþma.
    62 den tavsan oluyorda w dan taraftar olmuyormus be....

Cihan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

benim bi projem var kulüple ilgili bir kaç tane þimdi bugün de bu taraftar projelerine yönelik ilteiþime geçebileceðimiz bi yer var mý
    Ne ronaldinho ne rivaldo , hepimiz birer yattaraydýk mahalle maçlarýnda , bir anda bilekler konuþmaya baþlardý '' yattara , yattara , yattara '' ...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Gökhan Koç - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

http://forum.bordomavi.net/showthrea...post1918573483

Bu de benim altyapý projem

YILDIZ TARLASI
    StopMatchFixing.Com

Nihat K. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    26

güzel bi fikir bencede

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)