Sayfa 4 Toplam 10 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 3 4 5 6 ... SonuncuSonuncu
Toplam 238 adet sonuctan sayfa basi 76 ile 100 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kulübümüzde "Taraftar Proje Ýletiþim Bürosu" Kuruldu!

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Yaþ
    50

Tam uzun zamandir hayal ettigim bir konu.Ben sadece proje bazinda degil transfer konularinda da taraftarlarimizin tavsiye edecegi her yastan oyuncularin yönetimin kuracagi oyuncu izleme komitesinden yetkili kisilerin degerlendirilmesi gerektiginin önemine vurgu yapmak istiyorum.taraftarimiz bildigi,gördügü hah tamam bu oyuncu trabzonsporumuza uyar dedigi oyunculari ilk önce Trabzonspor bulmasi lazim.bu Trabzonspor'un kurtulusudur.

Hasan61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muðla
    Yaþ
    32

gelecek vaadeden oyuncularýda önerebiliyor muyuz????

Samet Türkmen - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    36

Stade de france gibi büyük bir stadda bile koþu pistinin üzerindeki tribünler portatiftir. Maçlarda tribünler koþu pistinin üzerine getiriliyor, atletizm müsabakalarýnda geri çekiliyor.
    Konu Selman tarafýndan (23.02.2008 Saat 14:07 ) deðiþtirilmiþtir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Genel Koordinatör
    Çakýr - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Uzun zamandýr bu sayfalarda hep üzerinde konuþtuðumuz ve bir gün gerçekleþmesini umduðumuz giriþim, Taraftar Proje Ýletiþim Bürosu ile hayata geçiyor.

Trabzonspor taraftarýnýn, kendi kulübüne fikirsel katkýsýný en üst düzeye çýkaracak olan ve kulübümüzün taraftarýn projelerini dikkate almasýný, uygun görülen projeleri hayata geçirmesini sistematik hale getirecek bu giriþimin çok olumlu sonuçlar vereceðine, Trabzonspor'umuza fayda saðlayacak bir çok projenin bu giriþim sayesinde hayata geçeceðine inanýyoruz.

BMN olarak, hayata geçirilen bu önemli proje için Trabzonspor Yönetimi'ni tebrik ediyor, proje sorumlusu Sn. Sýrrý Furkan Eren'e yeni görevinde baþarýlar diliyoruz.
    "... hayat Bordo-Mavi'dir!"

"Þenol Güneþ, Türkiye'nin en saygýn ve en önemli futbol adamýdýr. "

sanatik - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Cokdandir yapilmasi gerekiyordu. Taraftari sadece stadta degil stad disida benimsenmesi, ciddiye alimasi gerekiyordu. Böyle devam edilmesini dileyerek.
    "Sir, I say that justice is truth in action." Benjamin "Dizzy" Disraeli

Böyle bir þeyin düþünülmüþ olmasý bile bir zihniyet devrimidir.

Camianýn potansiyelini aktif hale getirme, hayata geçirme yönünde atýlmasý gereken önemli bir adým.
    Kulübe ne gibi projelerin sunulacaðý, sunulanlarýn ne kadar tatbik edilebilir olacaðý ya da dikkate alýnacaðý ayrý bir konu. Kendi adýma böyle bir þeyin düþünülmesini camiadaki yönetim zihniyeti açýsýndan devrim olarak görüyorum.

Bu düþünce benim için yýllarca "Taraftarýmýz merak etmesin!", "Taraftarýmýz her þeyi en iyisine layýktýr!" türünden kulaða hoþ gelen ama içi boþ ve popülizm kokan zihniyetle ya da tribün liderlerine veya belli zümrelere kulüp imkanlarýný peþkeþ çekip ortadaki her türlü baþarýsýzlýða tepki gösterenlere "Taraftar iþine baksýn!" diyen zihniyetten belirgin bir sapma ve müspet yönde bir anlayýþý ifade ediyor.

Kendi adýma bu hamlenin iki büyük faydasý olduðunu düþünüyorum:

1. Kulübe yeni projelerin kazandýrýlmasý ve bilfiil yönetimde bulunmayan, herhangi bir resmi yönetici vasfý olmayan taraftar kitlesinin kulübe fikri katkýsýnýn saðlanarak kulüp taraftar diyalogunun saðlanmasý,

2. Camida, taraftardaki fikri katký potansiyelinin teoriden pratiðe geçirilirek camia taraftar bütünleþmesi yolunda mesaf kat edilmesi.

Yönetilenlerle yönetenler arasýnda köprüler kurulmasýna hizmet eden bu tip uygulamalarýn artmasý en büyük dileðim.

Bu yönetimin eskisi kadar kötü olmayacaðý, istese de olamayacaðýnda sanýrým hepimiz hemfikiriz; asýl merak edilen ne kadar iyi olacaðý.

Ben þimdiden güzel uygulamalar hanesine iki uygulama ekledim bile:
    1. Bir utanç olarak devraldýklarý þehit ailelerine vaktinde teslim edilmemiþ baðýþ meseleseinin halli,
    2. Taraftar proje iletiþim bürosunun kurulmasý.

Ýnþallah böylesine doðru ve iyi icraatlarýn sayýsý artar. Bu projeyi düþünen ve hayata geçiren herkese tebrik ve teþekkürlerimi sunuyorum.
    Konu Âkil Âdem tarafýndan (23.02.2008 Saat 16:52 ) deðiþtirilmiþtir.
    En güzel söz, sükûtça söylenendir…
    Ýz'anla, irfanla, idrâkle dinlemek gerek;
    Sükût demindeyiz...
    Ebedî olsun!

Adem CAKIR - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Düþünenlerin aklýna saðlýk...
    ...

ÜNAL - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Düþünceleri icraata sokma zamaný geldi çattý..SMS kampanyasýna da el atsak?

POYRAZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer

Bu projeyi düsünmeleri bile bir erdemdir, taraftari ciddiye almalarini gösterir. Bu projenin hayata gecirilmesinin kulübümüze fayda saglayacagini umarim.
    Bizim çektiðimiz, adamlýðýn bedeli.

ÜNAL - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alýntý POYRAZ.61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu projeyi düsünmeleri bile bir erdemdir, taraftari ciddiye almalarini gösterir. Bu projenin hayata gecirilmesinin kulübümüze fayda saglayacagini umarim.
    O konuda biþeyler yapmak bizim görevimiz.Akýlcý çözümler üretmeye baþlamalýyýz

TS-Tiryaki - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun
    Yaþ
    34

bence Büyük Baskan sayin Sadri Sener simdiye kadar yaptiklariyla nuri albayragi gecmistir.
    onurluyum, gururluyum çünkü TRABZONSPORLUYUM
    NE MUTLU TRABZONSPORLUYUM DIYENE!!!

Alýntý TS-Tiryaki Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bence Büyük Baþkan Sayýn Sadri Þener þimdiye kadar yaptýklarýyla Nuri Albayrak'ý geçmiþtir.
    Kesinlikle.
    Nuri Albayrak'ý geçmek için fazla bir þey yapmaya gerek yok. Aslýnda hiçbir þey yapmasanýz bile geçebilirisiniz; en azýnda ortaya skandallar çýkmaz. Kötü yönde kendisini kimse geçemez zaten.
    Sadri Bey ve yönetimi oldukça hýzlý ve iyi baþladý. Ýnþallah böyle devam ederler.
    En güzel söz, sükûtça söylenendir…
    Ýz'anla, irfanla, idrâkle dinlemek gerek;
    Sükût demindeyiz...
    Ebedî olsun!

Selman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Bence her ikinizinde yanlýþý var!Nuri Albayrak'ýn Trabzonspor'umuza yaptýklarýný geçmek öyle her babayiðidin harcý deðildir.Kötü bir insan olmadýðýný biliyoruz ama varsayalým ki Sadri Þener'de babayiðitlik kýsmý mevcut yine de midesi kaldýrmaz, yüzü kýzarýr.Ýnsanlýk namýna!

Forum Yöneticisi Cem Balcý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

mümkünse þu tscluplarý kapatmak yerine çoðaltmaya baksýnlar.
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara týklayalým.

• Forum Kurallarýna aykýrý her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayýnýz.

Emir BAYRAK - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Öncelikle þunu söyliyeyim ki çok baþarýlý bir adýmdýr bu.

Hayata geçirmek istediðimiz projeleri buraya toplu olarak mail kampayasý dahilinde atarsak sesimizi duyuramayacaðýmýz yer yok.
    Süper...
    Baþarýlý olur inþ.
    Egemen Ve Selçuðun içine düþtüðü girdaba Allah kimseyi düþürmesin. Ýnsanlarýn Onurlarý ve Þerefleri vardýr ve Bunun için yaþarlar.
    Tavan yaptýklarýnda istanbul takýmlarýna transfer olmayan Gökdeniz Ve Fatih Tekke'yi þimdi daha çok seviyorum.

Mustafa OK - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    41

inþallah bu lafta ve kaðýt üzerinde kalmaz
    Þenol Güneþ: “...Ama unutulmasýn ki, adalet zengin bir hazinedir, günü gelince herkese lazým olur”

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Bugün tesadüf olarak bjk,Gs Ve febe ye lisanslý kozmetik ürünler yapan firmanýn pazarlama müdürüyle konuþtum.Ben neden Trabzonspora baþvurmadýnýz neden istanbul takýmlarýnýn parfümü sabunu vs varda bizim yok dedim adamýn yarasýna basmýþým

Albayrak zamanýnda 3 gün Trabzonda tesislerin kapýsnda kaldýðýný ve kendine adam gibi bir muhatap bulamadýðýndan bahsetti.En son çare olarak Ts clupa gitmiþ orda biriyle zor bela görüþmüþ ve istanbul takýmlarýna yapýlan teklifin aynýsýný adama verip kendsine haber verilmesini rica etmiþ.Adam bir kaç gün sonra aramýþ ve paranýn az geldiðini söylemiþ ve anlaþma olmamýþ

Bende bu yönetimde iþlerin daha farklý olacaðýný,yönetim tam anlamýyla görev daðýlýmý yaptýktan sonra tekrar gitmesini söyledim.Oda zaten gideceðini söyledi.

#10 Fietra - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Alýntý LazAnisT Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bugün tesadüf olarak bjk,Gs Ve febe ye lisanslý kozmetik ürünler yapan firmanýn pazarlama müdürüyle konuþtum.Ben neden Trabzonspora baþvurmadýnýz neden istanbul takýmlarýnýn parfümü sabunu vs varda bizim yok dedim adamýn yarasýna basmýþým

Albayrak zamanýnda 3 gün Trabzonda tesislerin kapýsnda kaldýðýný ve kendine adam gibi bir muhatap bulamadýðýndan bahsetti.En son çare olarak Ts clupa gitmiþ orda biriyle zor bela görüþmüþ ve istanbul takýmlarýna yapýlan teklifin aynýsýný adama verip kendsine haber verilmesini rica etmiþ.Adam bir kaç gün sonra aramýþ ve paranýn az geldiðini söylemiþ ve anlaþma olmamýþ

Bende bu yönetimde iþlerin daha farklý olacaðýný,yönetim tam anlamýyla görev daðýlýmý yaptýktan sonra tekrar gitmesini söyledim.Oda zaten gideceðini söyledi.
    Bu hikayenin baþ kahramanlarý deðiþik þekilde kaç kere duyduk yahu.Yönetimdeyken hiç kimseyle mi görüþmedi bu adamlar?
    keyif adamý ..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Cafer KILIÇSOY - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

Arkadaþlar burada yapmamýz gereken belli;

Fikir ve düþüncelerimizi daha geniþ alana yayarak belirtmeliyiz. Yani Trabzonspor Tv istiyorsak niye istediðimizi, nasýl olmasý gerektiðini de anlatmalýyýz. Stad istiyorsak neden olimpik stad istemediðimizi, stadýn kaç kiþilik olmasý gerektiðini nedenleriyle birlikte belirtmeliyiz. Keza tsclup içinde ayný

Yani kýsaca ''Stad istiyorum, Ts Tv istiyorum'' gibi kýsa cümlelerle geçiþtirmemeliyiz projelerimizi. ''Neden''leri ''niçin''leriyle birlikte sunmalýyýz aklýmýzdan geçenleri.

Bu konuda yine BMN Yönetimine düþüyor iþ.

Biz düþünüp tartýþýp bir karara varalým. BMN Yönetimide toparlayýp gerekli düzenlemeleri yaparak kulübe taþýsýn.

Çok çok daha etkili olur sanýyorum
    ODTÜ'lü bir hocanýn Trabzonspor atkýsýyla dolaþan Trabzonsporlular hakkýndaki yorumu;
    "Hocam onlar Trabzonsporlu. Onlarýn sevgisi, derdi bir baþka. TRABZONSPOR onlar için bir var olma nedeni. TRABZONSPOR'a küsemez, kýzamaz ondan utanamazlar çünkü o zaman þehirlerine küsmüþ, þehirlerinden utanmýþ olurlar''

oguzkoc - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

BMN olarak yeni yönetime bir hoþgeldin yemeði(gecesi) düzenleme þansýmýz varmý? hem yönetimde BMN yi daha iyi tanýmýþ olur, sahip çýkar ve görüþlerimizi saygýyla dinler..
    VERENA (KIRANKAÞ)

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    50

Çok faydalý bir faaliyet. Hayýrlý olacaktýr.

Akýl edip, taraftarýna güvenen ve kulak verenlere teþekkürler.
    Trabzonsporlu olmak...
    Zor ama güzel be kardeþim!

Fatih Saðýr - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    39

Benim site yöneticilerine bir önerim var. Madem bu proje iletiþim bürosu açýldý e bizim de projelerimiz tabiki olacaktýr. Bunun için forumda genel bir baþlýk altýnda (ör:Taraftar Projeleri) projeleri ayrý ayrý tartýþarak,belki de proje nasýl yazýlýr ilkönce onu öðrenerek yapýlmalý.
    Mesela Taraftar Projeleri diye bir forum açýlýr. Onun altýnda sms projesi, stat projesi vs. baþlýklarý açýlýr. Böylece amacýmýza ciddi bir þekilde ulaþýrýz diyorum.

macka61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

bu konu Trabzonsporumuzun geleceði için çok öenmli bir konu

xunutulmazx - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana

bu stadýn tam içeriðini bilen varmý..stat haricinde klübe baþka ne getirileri var..mesela restoranlari,alýþveriþ merlezleri vs vs..

Ustaalioðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Alýntý Âkil Âdem Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kesinlikle.
    Nuri Albayrak'ý geçmek için fazla bir þey yapmaya gerek yok. Aslýnda hiçbir þey yapmasanýz bile geçebilirisiniz; en azýnda ortaya skandallar çýkmaz. Kötü yönde kendisini kimse geçemez zaten.
    Sadri Bey ve yönetimi oldukça hýzlý ve iyi baþladý. Ýnþallah böyle devam ederler.
    Su adamin adini anmayin arti burda lutfen ya...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)