Sayfa 9 Toplam 10 Sayfadan BirinciBirinci ... 7 8 9 10 SonuncuSonuncu
Toplam 238 adet sonuctan sayfa basi 201 ile 225 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kulübümüzde "Taraftar Proje Ýletiþim Bürosu" Kuruldu!

Emo91 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    33

aklimda cok güzel bir tane beyaz/bordo forma var ama , nasil anlatim veya gösterim. eger designer olsaydim , yüz yilin formasini gösterirdim....

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr

Alýntý Emo91 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    aklimda cok güzel bir tane beyaz/bordo forma var ama , nasil anlatim veya gösterim. eger designer olsaydim , yüz yilin formasini gösterirdim....
    anlat kardes merak ettim

Serdar A - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý FANATIK61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Taraftar Projeleri Ýletiþim Bürosu’ndan duyuru
    Taraftarlarýmýzýn kulübümüzle ilgili projelerini tespit etmek amacýyla kurulun Taraftar Projeleri Ýletiþim Bürosu tarafýndan bir duyuru yapýldý.

Duyuruda þu ana kadar elde edilen görüþlerle ilgili yapýlan çalýþmalar hakkýnda bilgi sunularak þu görüþlere yer verildi:

“Ýletiþim büromuza bu güne kadar gelen mailler ve fakslarda en çok iþlenen konularla, geliþmeler þu þekildedir:

FORMA TASARIMI: Yeni sezonda taraftarlarýmýzý memnun edecek düzeyde ürünler sunacak sponsor firma konusunda görüþmelere baþlanmýþ olup, forma tasarýmý konusunda taraftarlarýmýzdan resmi internet sitemizde görüþ alýnmasý kararlaþtýrýlmýþtýr. Taraftarlarýmýzdan uzun kollu formaya gelen yoðun talep de sponsor firmaya iletilecektir.

KOMBÝNE KART SATIÞLARI: Stadyum düzeni ve kombine kartlar konusunda yönetim kurulu üyemiz Mehmet Tunç çalýþmalara baþlamýþtýr. Kombine kart satýþlarýnýn kredi kartýyla taksitlendirilmesi konusunda taraftarýmýzýn isteði de yönetim kurulumuzca benimsenmiþtir.

PAKET PROGRAMLAR: Þehir ve ülke dýþýnda yaþayan Trabzonspor sevdalýlarýnýn maçlara iþtirakini arttýrýcý paket programlar konusunda çalýþmalar baþlatýlmýþtýr.

STADYUM PROJESÝ: Stadyum projesi Baþbakan Sayýn Recep Tayyip Erdoðan’ a yapýlan ziyarette kendisine arz edilmiþ ve hükümetin desteðini görmüþtür. Konunun uygulanabilirliðiyle projelendirilebilmesi için çalýþmalar ve incelemeler sürmektedir.

TRABZONSPOR TV: Taraftarlarýmýzdan yoðun talep alan Trabzonspor TV Projesi Baþkan Yardýmcýmýz Saner Ayar öncülüðünde Basýn ve Halkla Ýliþkiler Sorumlusu yönetim kurulu üyemiz Levent Erkuloðlu ile birlikte yürütülmektedir.

KISA MESAJ: Taraftarlarýmýzýn uygulamaya geçmesini istediði kýsa mesajla Trabzonspor’a destek kampanyasýnýn yönetim kurulumuzca karara baðlanmasý durumunda kombine satýþ dönemiyle birleþtirilmesi düþünülmektedir.

Ayrýca Sayýn Dr.Hakan Kulaçoðlu’nun yazdýðý “ Fýrtýna Ýhtilal Efsane” kitap ismi TS Club ürünlerinde sloganlaþtýrýlacaktýr. Taraftarlarýmýzdan da talep alan þehit ailelerine müsabakalarda yer verme fikri Kayserispor maçýyla uygulamaya konulmuþtur.

Bugüne kadar deðerli görüþlerini bizlerle paylaþan tüm taraftarlarýmýza teþekkür ediyor, bundan sonra da kendilerinden ayný hassasiyeti sürdürmelerini bekliyoruz”
    Baþkan'ýn yerinde olsam" Fýrtýna , Ýhtilal , Efsane " sloganýný stad çatýsýndaki " Þampiyon Trabzonspor " yazýsý yerine koyarým .

Emo91 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    33

photoshoplan bir tane form ayapmaya calisacagim , sonra burda gösteririm

Alýntý Emo91 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    photoshoplan bir tane form ayapmaya calisacagim , sonra burda gösteririm
    beLki forma oLmazda eer býr taraftar formasý sekLýnde oLr sa gsL oLr
    #15 Ferhat ÖZTORUN

adherent_1
    Ziyaretçi

Standart Futbolcu Gönderme projesi...

Arkadaþlar; sezon sonu için hangi futbolcularýn gitmesi ve kalmasý gerektiðine dair naçizane proje hazýrladým. Burda paylaþmak isyiyorum...

Trabzonspor'dan acilen ve temelli gönderilmesi gereken futbolcular:

1. Hüseyin Çimþir
    2. Ahmet Þahin
    3. Hasan Üçüncü
    4. Jabi
    5. Ergin Keleþ
    6. Mustafa Keçeli
    7. Musa Büyük
    8. Erdinç
    9. Ferhat Çökmüþ
    10. Tolga Seyhan
    11. Cem Demir
    12. Jefferson

Kiralýk Olarak Verilmesi Gereken Futbolcular:

1. Onur Recep
    2. Kadir Keleþ

Takýmda genel performansýyla (gönderilmesi gerekenler dýþýnda) yedek olabilecek futbolcular:

1. Tayfun
    2. Adnan
    3. Ayman
    4. Sayed
    5. Umut Bulut
    6. Tolga Zengin

Takýmda genel performanslarýyla ilk on birde forma giyebilecek futbolcular:
    1. Yattara
    2. Çaðdaþ
    3. Barýþ Memiþ
    4. Serkan Balcý

Arkadaþlar gördüðünüz gibi Trazbzonspor'da forma giyebilecek en fazla 3-4 oyuncu var. Ama biz takýmda forma giyemeyecek 7-8 oyuncuyu mecburen ilk onbirde oynattýðýmýz için rezil futbol kaçýnýlmaz oluyor. Umarým yöneticiler gerekenleri yaparlar...
    Konu adherent_1 tarafýndan (14.04.2008 Saat 18:21 ) deðiþtirilmiþtir.

bm-sevdasý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    29

bak bu habere sevindim hem bizim için çok iyiiiiiiiii

EN BÜYÜK TRABZONSPOR!!!!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Reha - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    50

Cool

Alýntý adherent_1 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Arkadaþlar; sezon sonu için hangi futbolcularýn gitmesi ve kalmasý gerektiðine dair naçizane proje hazýrladým. Burda paylaþmak isyiyorum...

1. Hüseyin Çimþir
    2. Ahmet Þahin
    3. Hasan Üçüncü
    4. Jabi
    5. Ergin Keleþ
    6. Mustafa Keçeli
    7. Musa Büyük
    8. Erdinç
    9. Ferhat Çökmüþ
    10. Tolga Seyhan
    11. Cem Demir
    12. Jefferson

1. Onur Recep
    2. Kadir Keleþ

Takýmda genel performansýyla (gönderilmesi gerekenler dýþýnda) yedek olabilecek futbolcular:

1. Tayfun
    2. Adnan
    3. Ayman
    4. Sayed
    5. Umut Bulut
    6. Tolga Zengin

1. Yattara
    2. Çaðdaþ
    3. Barýþ Memiþ
    4. Serkan Balcý

Arkadaþlar gördüðünüz gibi Trazbzonspor'da forma giyebilecek en fazla 3-4 oyuncu var. Ama biz takýmda forma giyemeyecek 7-8 oyuncuyu mecburen ilk onbirde oynattýðýmýz için rezil futbol kaçýnýlmaz oluyor. Umarým yöneticiler gerekenleri yaparlar...

Musa ve Onur kalmayý hak ettiler...
    Akþam çocuðumun boðazýndan geçen lokmayý sindirebilmesidir TRABZONLU oluþum!

TheRapZoNe - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bir mail yazdim ve gonderdim. Bana gelen mailde gonderen kisinin adi olarak bakin ne yaziyor :

Trabzonspor Trafatar Projeleri Ýletiþim Bürosu‏

Taraftar kelimesini ben yanlis yazmadim, asil bahsetmek istedigim zaten kelimenin yanlis yazilmasi. Merak ediyorum, acaba kimse maille daha once proje gondermemis mi? Veya yanlis yazilmis bir kelimeyi bile duzeltmeyenler,gonderilen projeleri kaale almiyor mu..

mrt_tpc61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir

Alýntý adherent_1 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

1. Hüseyin Çimþir
    2. Ahmet Þahin
    3. Hasan Üçüncü
    4. Jabi
    5. Ergin Keleþ
    6. Mustafa Keçeli
    7. Musa Büyük
    8. Erdinç
    9. Ferhat Çökmüþ
    10. Tolga Seyhan
    11. Cem Demir
    12. Jefferson

1. Onur Recep
    2. Kadir Keleþ

1. Tayfun
    2. Adnan
    3. Ayman
    4. Sayed
    5. Umut Bulut
    6. Tolga Zengin

1. Yattara
    2. Çaðdaþ
    3. Barýþ Memiþ
    4. Serkan Balcý

Ýyi oldu.Artýk mutluyum.
    Bize Her Yer TRABZON !!!

Yaþ
    53

Thumbs up www.tsradyo.i8.com

tsradyo yayýnda www.tsradyo.i8.com adresinden ulaþabailirsiniz

Remzi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    34

Taraftar Projeleri Ýletiþim Bürosu’ndan duyuru
    Taraftar Projeleri Ýletiþim Bürosu’ndan yapýlan açýklamada kulübümüzün 41. Kuruluþ Yýldönümü nedeniyle düzenlenecek olan etkinliklerle ilgili olarak taraftarlarýmýzýn görüþlerini bildirmeleri istendi.

Bilindiði gibi 17-18 Aðustos 2008 tarihlerinde gerçekleþtirilecek olan kutlamalarla ilgili önerilerde bulunmak isteyen taraftarlarýmýzýn önerilerini taraftarprojeleri@trabzonspor.org.tr mail adresiyle, 0462 328 10 93 nolu fax ve Trabzonspor M.Ali Yýlmaz Tesisleri Havaalaný altý TRABZON adresine posta yoluyla gönderebilecekleri belirtildi.
    28.05.2008 15:38:00
    Bir Gün Mutlaka!!

boztepeliyasin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

taraftar proje iletiþim bürosunu kurdularda oraya getirilen projeler hayata geçirilecekmi? bence proje oluþturmak sorun deðil bu projeleri hayata geçirebilmeleri sorun. ama yinede güzel oldu. ilk önce trabzonda bir trabzonsporun olduðunu insanlara hatýrlatacak bir þeyler yapýlmalý.(restorant, büyük ts club maðazalarý, gençlere yönelik eðlence mekanlarý, boztepeye büyük bir ts bayraðý dikilmeli, ts market,....) bunlarý trabzonsporun yapmasý gerekli deðil insanlar açtýklarý maðazalara filan ts ismini vererekte takýmýn tanýtýmýný yapabilirler.

Ozan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    33

Alýntý boztepeliyasin Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    taraftar proje iletiþim bürosunu kurdularda oraya getirilen projeler hayata geçirilecekmi? bence proje oluþturmak sorun deðil bu projeleri hayata geçirebilmeleri sorun. ama yinede güzel oldu. ilk önce trabzonda bir trabzonsporun olduðunu insanlara hatýrlatacak bir þeyler yapýlmalý.(restorant, büyük ts club maðazalarý, gençlere yönelik eðlence mekanlarý, boztepeye büyük bir ts bayraðý dikilmeli, ts market,....) bunlarý trabzonsporun yapmasý gerekli deðil insanlar açtýklarý maðazalara filan ts ismini vererekte takýmýn tanýtýmýný yapabilirler.
    Taraftarlardan alýnan görüþlerde çoðunluk saðlanýr ve güzel bir proje olursa tabiki hayata geçirilecek . Zaten onun için açýldý bu büro . Ýletiþimi de çok kolaylaþtýrdý ve umarým iþimize de bundan sonra çok yarar .

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    44

selam beyler bizde artik takima katki yapmak istiyoruz forma lisansli ürün onlari zaten aliyoruz taraftarkartina ne dersiniz bence en güzeli biz gurbette takimimiza destek vermek istiyoruz düsüncelerinizi bekliyorum simdiden sagol

bordo61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    33

bunu poster olarak satýlmasý için gerekli baþvurulurý yapabilirz

macka61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

evet güzel fikir dergimiz aðustos ayý için verebilir birde kuruluþ yýlýmýza girecez ona özel bir þeyde verilmeli cd gibi

Yaþ
    32

Sayýn Yöneticimiz

Stadýmýzda bulunan kalelerin filelerini bordo-maviye boyarsanýz cok güzel olur hemde eski günlerdeki gibi olur hatta imkan olursa schalke deki gibi olsa daha güzel olur bu konuyu dagerlendirirseniz cok sevinirim.Görünüþ acýsýndan cok güzel gözüküyor fazla fiyatta tutmaz diye düþünüyorum.Þimdiden teþekkür ederim.Bu konuda bilgi almak istiyorum olma ihtimalini birde Basýnda çýkan bir habere göre Migros bayan basketbolunu býrakmýyormus onada trabzonspor el atsa ve bayan basket takýmý olsa fena olmaz.

Onur Karadeniz

bu öneriyi herkes dile getirsin bence

Alýntý tsradyo Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    tsradyo yayýnda www.tsradyo.i8.com adresinden ulaþabailirsiniz
    teþekkürler..
    ÖLÜMÜNE BORDO MAVÝ

"Of' lu" yuz Elhamdülillah

Alýntý bordo61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

bunu poster olarak satýlmasý için gerekli baþvurulurý yapabilirz
    çok iyi fikir bencede tebrikler.. 16 Aðustos Olimpiyattaki maçta satýlsa epey satýlýr diye düþünüyorum
    ÖLÜMÜNE BORDO MAVÝ

"Of' lu" yuz Elhamdülillah

Yaþ
    35

arkadaslar bir sorum var konu acamýyorum býlmýyorum sesýmý buradan duyurabýlýrmýyým bu 40000 kýsýlýk sýtad býzlere 10sene sonra yetecejkmý tekrar stadýn orjýnallýgýný bozup ek mý yapacaklar bence daha buyuk yapmalýlar sýzler bu konuda ne dusunuyorsunuz

Fatih Solmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Az önce TRT1 de Trabzonu gösteriyorlardý bekledim neler gösterecekler diye. sonra sað köþedeki yazýya baktým sayýsal geceymiþ.Yani izlenirliliði yüksek program. Yavuz Sultan Selim ve Kanuni Sultan Süleyman'dan sonra Trabzonsporumuzun müzesini gösterdiler.1976 yýlýnda ilk þampiyonluk kupasýnýn camekanýndaki etiket paslanmýþ yazý okunmuyordu. kamera ne kadar zoom yaptýysada okunmadý malesef.

Sayýn yetkililer bu konuya lütfen özen gösterin prinç etiketleri deðiþtirin artýk.

Not: hangi takým taraftarý olduðunu bilmiyorum ama Ceyhun Yýlmaz'ýn bir "caným Trabzonsporum" demesini görmeliydiniz.teþekkürler kendisine.

Selman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Ceyhun Yýlmaz fenerbahçelidir

Trabzonspor Kongre Üyesi Özge - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý SelmaN Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ceyhun Yýlmaz fenerbahçelidir
    Galatasarayliymis
    -1461 TRABZON-

Selman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Öyleymiþ, yanlýþ hatýrlýyormuþum
    Konu Selman tarafýndan (09.08.2008 Saat 22:23 ) deðiþtirilmiþtir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)