Sayfa 8 Toplam 10 Sayfadan BirinciBirinci ... 6 7 8 9 10 SonuncuSonuncu
Toplam 238 adet sonuctan sayfa basi 176 ile 200 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kulübümüzde "Taraftar Proje Ýletiþim Bürosu" Kuruldu!

Nereden
    Ýstanbul

Ýstanbul ve Antalya da Hazinenin arazilerinden almak ....

Bu belki bugünü kurtarmayabilir ama özellikle Ýstanbul da imarsýz geliþmeye müsait yerlerde arsa alýp gelecege yönelik yatýrým yapmak ( 3 - 5 dönüm deðil )

Antalya civarýnda turizm tesisi olabilecek çapta büyük arazi almak ...

Bayýndýrlýk Bakanýmýz baþkan seçmeye müdahil oldugu kadar ( Sadri Baþkan tam isabet )bir de bu iþlere el atarsa büyük faydasý olmuþ olur ...

Bu devletin malýný peþkeþ çekme deðildir ...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Gerenimo@

Emeðin için çok teþekkür ederim ama sen bu satýrlarý yazdýktan sonra benim gözümün önünden mevcut futbolcular geçti ve açýkcasý umutsuzlupa kapýldým

Takýmda þu anda yýldýz dedirtecek iki futbolcu var Gökdeniz ve Yattara.Taktir edersinki her ikisininde örnek alýnacak hiçbir tarafý yok

Ben tv konusunda bir þey eklemek istiyorum.Yeni bir kanal kurmak çok masraflý ve uzun zaman alacak bir iþ.Trabzondaki yerel tv lerden biri satýn alýnýp bu iþe baþlamak daha mantýklý

Yasin N. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    44

Alýntý bordo61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    benimde söylediðine cevabým var yukarda ama bakmadan cevap yazmak tabi kolay laf deðil proje uretelim baþlýk kapanýr kapanmaz o modaratorlerin iþi ama bi daha yazýyým o haber baþlýðý bu proje yazma ve tartýþma baþlýðý
    renkdaþým, proje üretmek konusunda þundan emin olki kulübe yýlda 1 milyon ytl gelir saðlayacak bir projenin üstünde yaklaþýk 2 aydan beri çalýþýyoruz. projenin fikir sahibi samsun bmn üyelerinden ve çarþamba ticaret ve sanayi oadasý genel sekreteri gültekin surul kardeþimiz geliþtirillmesi bölümüyledeben ilgileniyorum. yakýn bir zamanda ilk önce burada paylaþýma acacaz sonrada kulüple temasa geçip kendilerine dosya þeklinde vercez ister uygularlar isterse uygulamazlar ama biz taraftar olarak bu vazifenin gayet bilincindeyiz.
    Ýmzam yok parmak bassam olurmu ?

Remzi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    34

Arkadaþlar. Ýhsan Alioðlu Akyazýda yapýlacak Stadýn olimpik olacaðýný söyledi.Bununla ilgili bi hareket baþlatmalýyýz!
    Bir Gün Mutlaka!!

macka61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

evet eðer olimpik olucaksa hiç olmasýn daha iyi

My - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Alýntý blackseastorm Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Proje çýkartmak sorun deðil düþünülür tartýþýlýr ama mesaj gönderene bir teþekkürü 2 satýr yazýyý bile çok görmemek lazým
    Gerçi sayfalarý çok geri gitmedim ama anladýðým kadarýyla nezaketen dahi olsa bir mesaj göndereblinirdi deniyor. Benim önemsiz postalarýma düþtü teþekkür maili. Dikkatinizden kaçmýþ olabilir mi arkadaþlar.

Kulübümüze göndermiþ olduðunuz deðerli önerileriniz için teþekkür ederiz.
    Görüþleriniz Yönetim Kurulumuz tarafýndan deðerlendirmeye alýnacaktýr.
    Ýlginize teþekkür eder, iyi çalýþmalar dileriz.

Trabzonspor Taraftar Projeleri Ýletiþim Bürosu

Hakan KULAÇOÐLU: "Sabýrlý, sistemli ve ekonomik, tüketen deðil üreten bir Trabzonspor oluþturmak."
    Murat

TS-Tiryaki - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun
    Yaþ
    34

Evet arkadaslar hayirlisiyla mayis ayinin sonunda Trabzonspor TV kurulacakmis. Bence yayin akisi icin bir kac öneri yapsak fena olmaz. Hepberaber önerilerimizi buraya yazip, birlestirelim ve Kulübe yollayalim
    onurluyum, gururluyum çünkü TRABZONSPORLUYUM
    NE MUTLU TRABZONSPORLUYUM DIYENE!!!

bordo61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    33

Alýntý My Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Gerçi sayfalarý çok geri gitmedim ama anladýðým kadarýyla nezaketen dahi olsa bir mesaj göndereblinirdi deniyor. Benim önemsiz postalarýma düþtü teþekkür maili. Dikkatinizden kaçmýþ olabilir mi arkadaþlar.

bana gelmedi kardeþ 3 hafta önce yazdým
    Biz sevdadýr Trabzon , yorozundan baþlayýp ziganasýnda bitmeyen

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    44

yani arkadaþlar anlamadýðým þu akyazý'da dev tesis felan , Allah aþkýna býrakýn boyle hayalleri þehir nufusu 215 bin olan bir þehre(http://www.habule.com/Trabzon/nufus.htm) ne olimpik tesisi bu nasýl bir mantýk . Komþu illerin durumu ortada .
    Büyük düþün küçük oyna demiþler.
    yapýlmasý gereken kent içindeki stadýn alýþveriþ merkezleri vs ler ile dolanýlýp kalitesinin artýtýrýlmasý dýr. Abartý gereksiz gerçekleþmesi mümkün olmayan hayallere ki gerçekleþse bile iþlemicek bir hayale kapýlmak en büyük ihanettir

TSezgin61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

ben dün ersun yanal hakkinda bir mail gönderdim... kendimi tutamadim napiym.

ama Tüzükte yapildigi gibi TARAFTAR TRANSFER ÖNERILERI de yapilmasi güzel olurdu... burda arastirmaci arkadas cok

Trabzonspor Kongre Üyesi
    bordobluex - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    45

Alýntý bordobluex Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Eskiden bir Tufanlýk daha dikkatimi çekerdi. 3–4 sene önce gazete, dergi ve forma üzerindeki Trabzonspor logosunda tuhaflýk görürdüm. Kimi logomuz bordo üzerine mavi, bir diðeri de mavi üzerine bordo olurdu.

Þimdiler de yok böyle tuhaflýklar
    Hala devam ediyor.

Fanatik.com da ki Trabzonspor logosuna bakýn:
    Korsan logo

http://fanatik.ekolay.net/Fanatik/De...d=118&fId=1916

Trabzonspor Kongre Üyesi

Fatih - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    39

Ben Ýstanbulda yaþayan bir Trabzosnporlu olarak Trabzonsporun lisanslý ürünlerini almakta zorluk çekiyorum.Ýstanbulun genel yapýsý dolayýsýyla satýþ noktalarý bir hayli uç noktalarda.Hal böyleyken Ts Club týrýnýn Trabzonda deðilde Ýstanbul ,Ankara,Ýzmir gibi büyükþehirlerde olmasýný daha mantýklý buluyorum. Ayrýca geçmiþ yýllarda faaliyette olan fakat geçen sene kapatýlan Ýstanbul Cevahir A.V.M deki Ts Club maðazasýnýn tekrar açýlmasýný istiyorum.

Fatih Küçük

Sarýyer/Ýstanbul
    Bordomavi.net

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    39

Otomatik cevap sanýrým
    Bordomavi.net

Ayaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kýrklareli

Alýntý Fatih Küçük Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ben Ýstanbulda yaþayan bir Trabzosnporlu olarak Trabzonsporun lisanslý ürünlerini almakta zorluk çekiyorum.Ýstanbulun genel yapýsý dolayýsýyla satýþ noktalarý bir hayli uç noktalarda.Hal böyleyken Ts Club týrýnýn Trabzonda deðilde Ýstanbul ,Ankara,Ýzmir gibi büyükþehirlerde olmasýný daha mantýklý buluyorum. Ayrýca geçmiþ yýllarda faaliyette olan fakat geçen sene kapatýlan Ýstanbul Cevahir A.V.M deki Ts Club maðazasýnýn tekrar açýlmasýný istiyorum.

Fatih Küçük

Sarýyer/Ýstanbul
    aynýsýný ve birçok durumuda ekleyerekten bende talebi iletmiþtim. Anadolu Yakasý ve Avrupa Yakasý olarak..
    Cevahir ve Nautilus alýþveriþ merkezleri konumlarý itibari ile çok uygunlar bence.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    39

Otomatik cevap sanýrým

fatih bey iyi günler,
    mailinize teþekkürler
    Ts Club ürünleri Sadri Þener binasýnda da olmasýna raðmen halkýmýz meydan parkýndaki týra yoðun ilgi göstermektedir. Týrý sezon sonuna kadar burada tutmayý düþünüyoruz. Ýstanbul baþta olmak üzere þehir hatta ülke dýþýndaki Trabzonspor sevdalýlarýna ürünleri ulaþtýrma konusunda çalýþmalar yapýyoruz.
    selamlar
    SIRRI EREN
    Bordomavi.net

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    A.Hilal Çakýroðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

fatih bey iyi günler,
    mailinize teþekkürler
    Ts Club ürünleri Sadri Þener binasýnda da olmasýna raðmen halkýmýz meydan parkýndaki týra yoðun ilgi göstermektedir. Týrý sezon sonuna kadar burada tutmayý düþünüyoruz. Ýstanbul baþta olmak üzere þehir hatta ülke dýþýndaki Trabzonspor sevdalýlarýna ürünleri ulaþtýrma konusunda çalýþmalar yapýyoruz.
    selamlar
    SIRRI EREN
    Afiþlerle insanlar Sadri Þener merkez binasýndaki TS cluba yönlendirilebilir, satýþlarda bir azalma olacaðýný hiç sanmýyorum. Sezon sonuna kadar ayný yerde tutulacaksa týrýn anlamý kalmýyor zaten. Meydan'a yeni ts club açýp týrý amacýna uygun kullansýnlar. O masraflý olur deniyorsa açýk alanda stand da kurulabilir.
    Fanatik Pacci

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    39

Alýntý Fanatik pacci Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Afiþlerle insanlar Sadri Þener merkez binasýndaki TS cluba yönlendirilebilir, satýþlarda bir azalma olacaðýný hiç sanmýyorum. Sezon sonuna kadar ayný yerde tutulacaksa týrýn anlamý kalmýyor zaten. Meydan'a yeni ts club açýp týrý amacýna uygun kullansýnlar. O masraflý olur deniyorsa açýk alanda stand da kurulabilir.
    haklýsýn hilal Týr la Ts Club arasýnda yürüme mesafesi 200 metre çok mantýksýz

Týr K.T.Ü veya Fatih eðitime de gitmeli hatta ilçe ilçe dolaþmalý madem Trabzondan çýkmýcak
    Bordomavi.net

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

evet çok doðru söylüyorsunuz

FANATIK61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    41

Taraftar Projeleri Ýletiþim Bürosu’ndan duyuru
    Taraftarlarýmýzýn kulübümüzle ilgili projelerini tespit etmek amacýyla kurulun Taraftar Projeleri Ýletiþim Bürosu tarafýndan bir duyuru yapýldý.

Duyuruda þu ana kadar elde edilen görüþlerle ilgili yapýlan çalýþmalar hakkýnda bilgi sunularak þu görüþlere yer verildi:

“Ýletiþim büromuza bu güne kadar gelen mailler ve fakslarda en çok iþlenen konularla, geliþmeler þu þekildedir:

FORMA TASARIMI: Yeni sezonda taraftarlarýmýzý memnun edecek düzeyde ürünler sunacak sponsor firma konusunda görüþmelere baþlanmýþ olup, forma tasarýmý konusunda taraftarlarýmýzdan resmi internet sitemizde görüþ alýnmasý kararlaþtýrýlmýþtýr. Taraftarlarýmýzdan uzun kollu formaya gelen yoðun talep de sponsor firmaya iletilecektir.

KOMBÝNE KART SATIÞLARI: Stadyum düzeni ve kombine kartlar konusunda yönetim kurulu üyemiz Mehmet Tunç çalýþmalara baþlamýþtýr. Kombine kart satýþlarýnýn kredi kartýyla taksitlendirilmesi konusunda taraftarýmýzýn isteði de yönetim kurulumuzca benimsenmiþtir.

PAKET PROGRAMLAR: Þehir ve ülke dýþýnda yaþayan Trabzonspor sevdalýlarýnýn maçlara iþtirakini arttýrýcý paket programlar konusunda çalýþmalar baþlatýlmýþtýr.

STADYUM PROJESÝ: Stadyum projesi Baþbakan Sayýn Recep Tayyip Erdoðan’ a yapýlan ziyarette kendisine arz edilmiþ ve hükümetin desteðini görmüþtür. Konunun uygulanabilirliðiyle projelendirilebilmesi için çalýþmalar ve incelemeler sürmektedir.

TRABZONSPOR TV: Taraftarlarýmýzdan yoðun talep alan Trabzonspor TV Projesi Baþkan Yardýmcýmýz Saner Ayar öncülüðünde Basýn ve Halkla Ýliþkiler Sorumlusu yönetim kurulu üyemiz Levent Erkuloðlu ile birlikte yürütülmektedir.

KISA MESAJ: Taraftarlarýmýzýn uygulamaya geçmesini istediði kýsa mesajla Trabzonspor’a destek kampanyasýnýn yönetim kurulumuzca karara baðlanmasý durumunda kombine satýþ dönemiyle birleþtirilmesi düþünülmektedir.

Ayrýca Sayýn Dr.Hakan Kulaçoðlu’nun yazdýðý “ Fýrtýna Ýhtilal Efsane” kitap ismi TS Club ürünlerinde sloganlaþtýrýlacaktýr. Taraftarlarýmýzdan da talep alan þehit ailelerine müsabakalarda yer verme fikri Kayserispor maçýyla uygulamaya konulmuþtur.

Bugüne kadar deðerli görüþlerini bizlerle paylaþan tüm taraftarlarýmýza teþekkür ediyor, bundan sonra da kendilerinden ayný hassasiyeti sürdürmelerini bekliyoruz”
    Sampiyon olmamiz icin ya bir yol bul, ya bir yol aç, ya da yoldan çekil.

DERIN TRABZONSPOR

Selçuk Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    40

Arkadaþlar aslýnda þöyle profesyonel bir proje ekibi bizim kurmamýz gerekli ekip iþi bu projei iþide çünkü çok çok fazzlaca katksýý bulunacaðýna eminim ,ayrýca yazý olarak deðil herkesin fikrine saygýlýyým ama ciddi ciddi power pointte veya baþka programlarda proje sunumu hazýrlayýp göndersek daha daetkili olur bence...

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

bu çok iyi oldu istediðimiz her þeyi dile getirebiliyoruz bunu çok iyi deðerlendirmek lazým

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ýlk kurulduðunda büyük bir heyecan duymuþtum ama hem Mehmet Ali Yýlmaz tesislerindeki hemde Sadri Þener tesislerindeki fax numaralrýna önerilerimi yolladým. Býrakýn teþekkür mesajýný okunup okunmadýðýný bile bilmiyorum. Buda þevkimi kýrýyor. Traftar 10 adým yaklaþtýdýðýnda yönetimde 1-2 adým yaklaþmalý yoksa iþimiz zor olur...
    Ne mutlu Türk olana deðil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karþýsýnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Semih Kýrsüleymanoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    35

Alýntý blackseastorm Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ýlk kurulduðunda büyük bir heyecan duymuþtum ama hem Mehmet Ali Yýlmaz tesislerindeki hemde Sadri Þener tesislerindeki fax numaralrýna önerilerimi yolladým. Býrakýn teþekkür mesajýný okunup okunmadýðýný bile bilmiyorum. Buda þevkimi kýrýyor. Traftar 10 adým yaklaþtýdýðýnda yönetimde 1-2 adým yaklaþmalý yoksa iþimiz zor olur...
    bellki adressi yanlis yazmis olabilirsin.. Ben de yolladim bi mail (Hami Jubile hakkinda) ve bana Cevap yollandi. Bitane otomatik msj ve bitane Faruk Eren beyden bi msj geldi. Bende cok memnun oldun acikcasi.
    Iyi calisiyorlar, herkez isini biliyor yeni yönetimde

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

[quote=Tomas Jun;1217262]bellki adressi yanlis yazmis olabilirsin.. Ben de yolladim bi mail (Hami Jubile hakkinda) ve bana Cevap yollandi. Bitane otomatik msj ve bitane Faruk Eren beyden bi msj geldi. Bende cok memnun oldun acikcasi.
    Iyi calisiyorlar, herkez isini biliyor yeni yönetimde[/qu

Faxla yolladým teyidinide aldým......
    Ne mutlu Türk olana deðil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karþýsýnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Emo91 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    33

Standart avrupa'da ismimizi yaymamiz lazim

avrupaya daha cok acilmamiz gerekdigini düsünüyorum :

• özellikle türk vatandasimizlarin cok oldugu bölgelerde hazirlik maclari yapilmali (almanya, fransa, belcika)
    örnek olarak fenerbahceyi verebilirim. Benim oturdugum mannheim kentinde 2. lig takiminlan hazirlik macina gelmisdir.

• trabzonspor kulubüne mac basina ödeme yapmamizi uygun görüyorum. Bu üyelerimizden olabilir veya buna özel bir üyelik de olabilir.
    -->bir galibiyet'de 5 YTL, bir beraberlik'de 2,5 YTL ve bir maglubiyet'de 1,5 YTL ödenmeli. ( bu biraz komik gele bilir insana, ama eger 20 bin üyemiz oldumu bu epeyi para eder. Ve bizim icin haftada ortalama 3-4 YTL trabzonsporumuza gitmesi önemli degil , ama kulube bir gelir kaynagi daha olusurdu)

• Takimimizin Sezonluk Formalari Trabzonspor sitesinden oylanmalidir. Hangisi en cok begeni toplarsa o secilmelidir. Dolaysiyla Forma satislarindan gelirde biraz articakdir.
    • Trabzonspor TV mutlaka kurulmalidir
    • ÜYE ARTISI SART KARDESLER!!!!!!!
    • Almanya da cok yetenekli türk gencleri var. Gidip brezilyadan yildiz getirecegimize YILDIZ ADAYLARI bulalim.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)