Sayfa 2 Toplam 10 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 238 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kulübümüzde "Taraftar Proje İletişim Bürosu" Kuruldu!

sarman61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Gerçekten güzel bir proje. Hem taraftar ile Kulüp bütünleşmiş olacak hemde parlak fikirler değerlendirilmiş olacak.
    (İtalya'da Bologna teknik patronu Mihajloviç'in "Mourinho ile futbol konuşmam Futbol oynamamış biri bazı şeyleri anlayamaz" lafına cevabı) " Jokey olmak için önce at mı olmak gerekir?"

Fatih Sağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Pilot takım uygulaması gerçekleştirilmeli. Yurt içi ve yurtdışından pilot takımlarımız olmalı. Mesela Şenol hocamızın takımı Seul pilot takımımız olabilir. Bizdeki genç topçular hem yurt dışı deneyimi kazanırlar hem de futbolculuklarını geliştirip takımımıza dönerler.

Şenol hocamız da Park'ı bize gönderir belki. Park'ı istiyorum arkadaş...

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu girişimden dolayı yeni yönetime büyük bi
    Özkan SÜMER

Koray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

arkadaşlar sizinde bildiğiniz gibi akyazı projesi gerçkleşecekmiş...Başbakan öyle dedi...olimpiyatlar için stad yapılacaksa mecburen tartan pistide olacak...bu konuyu yönetime iletmeliyiz...

tartan pistli stad istemiyoruz !!!
    Lig Tv'de diğer maçların beleş izlendiği tek şehir. Trabzon!

zahido - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ilteriş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzona başka ülkelerden gelecek takımlar için kamp yapılacak tesisler kazandırılmalı.Karadeniz turnuvası adı altında bir turnuva düzenlenip bu turnuvaya popüler takımlar getirilmesi.
    cok guzel bir dusunce ama ilk etapta olacak gibi gozukmuyor.. cunku daha kendi tesislerimizin sorunlariyla ugrasiyoruz..
    "İnandığı gibi yaşamayan, yaşadığı gibi inanmaya başlar"

Trabzonspor Kongre Üyesi

Fatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

fikir değil arkadaşlar proje isteniyor yani elle tutulur bişiler şu şöyle olsun bu böyle olsun değil

bir proje üreteceksin sunacaksın bu kadar basit
    Bordomavi.net

TSezgin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı GaMZe61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Harika bir haber bu.

Berat Tekke'nin ''Trabzonspor'u Şampiyon Yapma Projesi ''ni dilerse biraz daha geliştirip ilgili yerlere ulaştırmasını beklemekteyim.
    evet o proje düzenlemeyle gönderilirse harika olur... tabi biraz eklentiyle...

ortak bir proje olarakta yönetime sunulabilir

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

TEMSİLİ RENKLERİ VE AMBLEMİ

MADDE 4 Renkleri “KOYU BORDO – AÇIK MAVİ” dir. Amblemi ise bu maddede yer aldığı gibidir. Bu amblemi kullanabilmek, kulübün iznine bağlıdır.

Trabzonspor.org.tr'deki kulüp tüzüğünden.

Şunu belirtmem gerekir. Yazıda anlatılan “KOYU BORDO – AÇIK MAVİ”'nin bunlar olduğu konusunda ciddi şüphelerim var.

Eğer http://en.wikipedia.org/wiki/Maroon_%28color%29 sitesine giderseniz orda "Maroon" olarak kullanılan rengin (Bordo) daha koyu olduğunu görürsünüz. Burda kullanılan ise orda belirtilen bordonun bir türevi olarak tarif edilmiş olan "Koyu kırmızı"'ya daha yakın bir renk.

Sonuçta "Koyu bordo" yu geçtim, bordo olarak bile yukarıdaki amblem, anlamını karşılamıyor. Kaldı ki mavi rengi dahi açık mavi midir tartışma götürür. Bence bu incelenmeye değer bir mesele
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Harika bir haber bu.

Berat Tekke'nin ''Trabzonspor'u Şampiyon Yapma Projesi ''ni dilerse biraz daha geliştirip ilgili yerlere ulaştırmasını beklemekteyim.
    Bunu yazmak için girmiştim ki sen yazmışsın.Ayrıca TS Clubla ilgili profeler, forma tasarımları da yollanabilir.

Ahmet Kuru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Süper Bir haber bu.Taraftarın Sesine Kulak veren Bir yönetimin Olması gerçekten Çok güzel.
    Ne kaderime küstüm Ne Devlete küstüm…
    Çünkü inanmak, iman etmek varsa bir şeye, bedel neyse onada katlanır. Yarabbi Kahrında hoş, Lütfunda hoş dedik… iki saniye sonrasına garantimiz olmayan bir hayatımız için fırıldak olmaya gerek yok, ben fırıldaklık istemem…( M . Y )

Akif Gür - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ben mesajımda kulube ait bir alışveriş merkezi nin açılmasını istedimn ( bim,kim,kiler)..bence bu tur yerler kulube buyuk gelirler getirir...ayrıca ts clup ve sms kampanyası hakkında görüşte belirttim

ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

* Ts Clublar
    * Ts Tv
    * Ersun Yanal'la ileriye dönük planlar
    * Olimpik stad istemiyoruz

Bir bakışta aklıma gelenler.
    Türkçe, Turkche olmasın! Dilimizi koruyalım! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    “Tanrı rızası için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"İhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

çok güzel bir uygulama başarılı olacağına inanıyorum

Trabzonspor Kongre Üyesi
    bordobluex - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Travelair Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    TEMSİLİ RENKLERİ VE AMBLEMİ

MADDE 4 Renkleri “KOYU BORDO – AÇIK MAVİ” dir. Amblemi ise bu maddede yer aldığı gibidir. Bu amblemi kullanabilmek, kulübün iznine bağlıdır.

Trabzonspor.org.tr'deki kulüp tüzüğünden.

Şunu belirtmem gerekir. Yazıda anlatılan “KOYU BORDO – AÇIK MAVİ”'nin bunlar olduğu konusunda ciddi şüphelerim var.

Eğer http://en.wikipedia.org/wiki/Maroon_%28color%29 sitesine giderseniz orda "Maroon" olarak kullanılan rengin (Bordo) daha koyu olduğunu görürsünüz. Burda kullanılan ise orda belirtilen bordonun bir türevi olarak tarif edilmiş olan "Koyu kırmızı"'ya daha yakın bir renk.

Sonuçta "Koyu bordo" yu geçtim, bordo olarak bile yukarıdaki amblem, anlamını karşılamıyor. Kaldı ki mavi rengi dahi açık mavi midir tartışma götürür. Bence bu incelenmeye değer bir mesele
    Bu konuyu hatırlatman iyi oldu. Bence çok yakışıksız bir durum. Sadece dijital ortam da değil forma, broşürleri deki mavi bile sürekli değişiyor. Resmi sitedeki türkuaz mavisi ve ben hiç beğenmiyorum. Doğrusu mu bilmem ama BMN logosundaki Bordo ve Mavi gayet güzel.

Eskiden bir Tufanlık daha dikkatimi çekerdi. 3–4 sene önce gazete, dergi ve forma üzerindeki Trabzonspor logosunda tuhaflık görürdüm. Kimi logomuz bordo üzerine mavi, bir diğeri de mavi üzerine bordo olurdu.

Şimdiler de yok böyle tuhaflıklar

Trabzonspor Kongre Üyesi
    antagonist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sevgili arkadaşlarım öncelikle şimdi yazacaklarıma kimse alınmasın.

Burada çoğu arkadaşımız şu tür şeyler yazmış: "TS clublar açılsın,yeni stad yapılsın,TS Tv kurulsun..." Bence bu konudan kastedilen bu değil. Bir şey yazacaksak daha geniş açıklamalar yapalım." Ör;TS Tv kuralım.Çünkü....Ama...Eğer..." Yani üzerinde kafa yorduğumuz,gerçek anlamda "proje" diyebileceğimiz şeyleri buraya yazalım.

Mayls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı ilhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    * Ts Clublar
    * Ts Tv
    * Ersun Yanal'la ileriye dönük planlar
    * Olimpik stad istemiyoruz

Bir bakışta aklıma gelenler.
    Ekleme yapiyorum izninle

* Formamizdaki mavinin önümüzdeki sezon daha acik olsun
    * Resmi Site profesyonel bir webmastera emanet edilsin
    * Resmi Site'de Paf futbolcularla ilgili daha fazla bilgi verilsin
    * Resmi Site'de baska kulüplerde kiralik oynayan oyuncularimizi görebilelim, kim nerde oynuyor bilelim.
    Trabzonspor HES yapma, kendi kalene gol atma!
    Karadeniz'e Özgürlük!

Nereden
    İstanbul

Bu başlık 'Yeni Yönetimden Beklentileriniz' başlığına çok benzemeye başladı.

Arkadaşlar, yazdıklarınız proje değil, fikir. Bence bu başlığa sadece projeler yazılsın.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Alıntı Süleyman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sevgili arkadaşlarım öncelikle şimdi yazacaklarıma kimse alınmasın.

Burada çoğu arkadaşımız şu tür şeyler yazmış: "TS clublar açılsın,yeni stad yapılsın,TS Tv kurulsun..." Bence bu konudan kastedilen bu değil. Bir şey yazacaksak daha geniş açıklamalar yapalım." Ör;TS Tv kuralım.Çünkü....Ama...Eğer..." Yani üzerinde kafa yorduğumuz,gerçek anlamda "proje" diyebileceğimiz şeyleri buraya yazalım.
    Taraftar olarak böyle birşeye alışkın olmadığımız için küçük çaplı bir şok yaşıyoruz.Kendimize gelelim emin ol çok güzel projeler çıkacaktır

Remzi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Harika bir haber bu.

İşte Berat abinin projesi
    Trabzonspor'u Şampiyon yapma projesi
    Bir Gün Mutlaka!!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    antagonist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı LazAnisT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Taraftar olarak böyle birşeye alışkın olmadığımız için küçük çaplı bir şok yaşıyoruz.Kendimize gelelim emin ol çok güzel projeler çıkacaktır
    Haklısınız,olaya bu yönüyle bakmayı unutmuşuz.

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yararlı olduğuna inandığım 4 proje fikrini e-mail attım. Umarım yazdıklarım okunur ve dikkate alınır
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet_Mercanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

1 Milyon Mesaj
    STAD
    Ts club
    Tesis
    TRABZON SPOR TV
    Alt yapı

sırasıyla bunlar hakkında görüşlerimiz var .. amcak bence öncelik olarak 1 Milyon Mesaj projesi hakkında yönetime bilgi verelım ŞU AN iğtiyaç olan şey SICAK PARA
    __________________SÜRMENE'Lİ______________________

Çağatay_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arkadaşlar bu bence çok güzel bir gelişme.Yönetimi şeffaf yapacaklarını belirtmişlerdi , bırakın şeffafi bizlerle birlikte yönetiyorlar.. Bence düzlüğe çıktık bile.. Yükselişe geçmek için gereken tek şey sabır.

Neyse ben BMN yönetimine birşey iletmek istiyorum.

Bu başlık altında tüm arkadaşlarımız projelerini güzel bir dille anlatsın.Yeni yeni şeyler üretelim sadece mesaj veya Ts Club ile sınırlı kalmayalım.. Bu üretilenleri site yönetiminden bir arkadaşımız incelesin tepkileri ölçsün.Olumlu tepki alanlar ve akla mantığa uygun olanlar BMN yönetimi tarafından bir kutuda toplansın.Bu başlık kilitli olsun yoruma açık olmasın.Kumbara gibi biriktirelim orada..Yani Trabzonspor Klübünden önce burada kendi projelerimizi süzgeçten geçirip BMN projesi adı altında bu şubeye iletelim..

Belki şimdi 1000 fikir üretiliyor 1 tanesi dikkate alınıyor ama öteki türlü olduğunda ön plana çıkardığımız birkaç proje ile daha önemli işler yapabiliriz diye düşünüyorum.

Ali Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

güzel olmus
    ~ İstanbul Teknik Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Müh ~
    ~Twitter ~

futbalski60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

amblem değişikliği bence iyi olur en azından şuan ki ambleme ek yapılabilir
    Trabzon SK 1967
    #8 Adam Maher

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)