Sayfa 2 Toplam 12 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 294 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ergun Gürsoy'un Açýklamalarý

ÖmerFarukYýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Yukarda aslýnda hayýrlýsý olsun dedim ama bu kadar trabzonsporluysa zamanýnda niye yönetimlerde yer almadý.

Hatta Trabzonspor HAGÝ yi getirdiðinde bizimkiler beðenmedi diye adamý istanbula kaçýrdý.

3 Sene once niye bize þampiyonluk yoluna yardým ettimi?(Etmesine gerek yoktu ama olsun)

Ama genede olabilir. Bilmiyorum.

EÐÝTÝM ÞART!!!

sanatik - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alýntý Berat Tekke Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Tipik Ergun Gürsoy açýklamalarý.. Çoðu arkadaþýn da belirttiði gibi; ondan gelecek yardýmý istemiyoruz, istemememiz lazým..Senelerdir gese camiasýna malolmulþ, o camiaya þerefli(!) þampiyonluklar kazandýrmýþ bir adam.. Futbol camiasýnda bilinen, çevrsi geniþ olan bir isim olmasý ve memleketen Trabzonlu olmasý ondan yardým almamýzý gerektirmez..Böyle bir olay olursa kendimizi küçük düþürmekten baþka bir iþe yaramaz..

Ayrýca Ergun Gürsoy'un kulüple bu þekilde içiçe olmasý, en çok benim gibi Trabzonlu olmayan Trabzonsporlularý zedeler, incitir.. Bize uzak Allah'a yakýn olur, umarým..
    Tamam berat bu görüsdeyim bende fakat klaus allofs örnegini vererek türkiyede olmasa bile baskan transferi sözkonusu. Futbolcular & Direktörler transfer olduklari gibi yöneticiler transfer olma durumu pekde mantiksiz bir konu degil.
    Konu sanatik tarafýndan (20.02.2008 Saat 18:29 ) deðiþtirilmiþtir.
    "Sir, I say that justice is truth in action." Benjamin "Dizzy" Disraeli

Ahmet Kuru - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Ergün Gürsoy un Transferlerine Kaldýysak vay halimize desenize...
    Ne kaderime küstüm Ne Devlete küstüm…
    Çünkü inanmak, iman etmek varsa bir þeye, bedel neyse onada katlanýr. Yarabbi Kahrýnda hoþ, Lütfunda hoþ dedik… iki saniye sonrasýna garantimiz olmayan bir hayatýmýz için fýrýldak olmaya gerek yok, ben fýrýldaklýk istemem…( M . Y )

Vkgz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Saçmalýk olmaz öyle þey 2. sýnýf takýmmýyýz biz isteyen at koþtursun... Öyleyse býrakalým bu takýmý gidelim...
    Önce TRABZONSPOR

Adem CAKIR - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Trabzonspor'um benim iþte...
    Birazcýk baþýný yerden kaldýrdý mý, herkes nemalanmak için tutuyor bir yerlerinden...
    Gürsoy'da olacaklarý bildiði acaba bende bir yerden tutar, nemamý alýrmýyým demiþ sanýrým.
    Doðaldýr. Ama neresinden tutacaðýna dikkat etmesi lazým...

6Þafak Aydýn1 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    46

Alýntý sanatik Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Tamam berat bu görüsdeyim bende fakat klaus allofs örnegini vererek türkiyede olmasa bile baskan transferi sözkonusu. Futbolcular & Direktörler transfer olduklari gibi yöneticiler transfer olma durumu pekde mantiksiz bir konu degil.
    Klaus Allofs ile Ergün Gürsoyumu karsilastiriyorsun Sadri Sener Transferi Erguna birakacak sanki. Aglamasin diye yapariz birseyler demistir.

Remzi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    34

Adam panelde bile sarýkýrmýzý kravat takmýþ böylerleri yüzünden bir adým ileriye gidemiyor Trabzonum

sanatik - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Birader örnek verdim sadece gecen böyle bir konu acacakdim yönetici transferi almanyada düsünüldügü gibi türkiyedede olabilirmi diye ama iyiki acmamisim konuyu, gerekde kalmadi. Ama bir ergun gürsoymu yoksa Albayrakmi secimi yapdirmak isterdim :--)
    "Sir, I say that justice is truth in action." Benjamin "Dizzy" Disraeli

Cafer Bulur - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    44

bu yasa kadar neredeydi ergun bey.emekliligi geldikten sonra nasil olduda trabzonsporu aklina getirebildi.kendisi 2004 yilinda kacirdigimiz sampiyonlugun aktörleri arasindaydi.g.saray la oynadigimiz mac öncesinde "ben de trabzonsporun sampiyon olmasini istiyorum "diyerek kendi takimini maximum düzeyde motive etmistir.sonrasinda olanlar herkesin malumudur.ergun gürsoydan gelecek hayir bize Allahdan gelsin.trabzonspor 60 indan sonra hizmet edilme yeri degildir.umarim sadri sener bu yanilgiya düsüp de ona görev vermez.

Samet Yildirim - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

Bence sorun degil zamaninda FATIH TERIM ANTALYASPOR da oynayan RÜSTÜ RECBERI önermisti Sadri baskanimiza veya ERMAN TOROGLU gibi adam bize SOTA-ARCIL`i önermisti...yani bence iyi ve güzel bi düsünce....ERGUN GÜRSOY faydali olur..Fatih Terim ve Erman Toroglu gibi adamlar fayda saglamisa ozaman ERGUN GÜRSOY kesinlikle faydasi olur...
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

Koray - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Alýntý Samsunluyum55 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bence sorun degil zamaninda FATIH TERIM ANTALYASPOR da oynayan RÜSTÜ RECBERI önermisti Sadri baskanimiza veya ERMAN TOROGLU gibi adam bize SOTA-ARCIL`i önermisti...yani bence iyi ve güzel bi düsünce....ERGUN GÜRSOY faydali olur..Fatih Terim ve Erman Toroglu gibi adamlar fayda saglamisa ozaman ERGUN GÜRSOY kesinlikle faydasi olur...

samet ne diyosun kardeþim...bu adam faal olarak transfer komitesinde yer alacakmýþ...fatih terim veya erman toroðlu bizim transfer komitemimizdeydi ?.. hyr...
    Lig Tv'de diðer maçlarýn beleþ izlendiði tek þehir. Trabzon!

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    44

oyuncu önerecekse yine önersin.bunun icin transfer komitesinde görev yapmasi gerekmez.60 indan sonra trabzonsporlu gibi gecinen yönetici istemiyorum...

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

Alýntý esrarengiz61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    samet ne diyosun kardeþim...bu adam faal olarak transfer komitesinde yer alacakmýþ...fatih terim veya erman toroðlu bizim transfer komitemimizdeydi ?.. hyr...
    bisi olmaz sen meraklanma....kararlari o vermicek futbolcu önercek ve hocamiz isterse alinacak yani ERGUN GÜRSOY karar felan vermicek onun icin sorun olmaz...
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

Nereden
    Ýstanbul

ergun gursoy serdar bali gibi isimleri artýk camiamýzýn iyi tanýdýðýný sanýyorum ben..
    dolayýsýyla bu arkadaþlarýn kulüp açýsýndan önemli sayýlabilecek görevlere getirilmeleri camia için bir tecrübe veya aldanma sayýlamaz..
    bilerek isteyerek tercih edileceklerdir..
    birlik beraberlik dukkaný ilk kamp dönemine kadar açýk kalacak yani!

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

Alýntý Cafer1978 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    oyuncu önerecekse yine önersin.bunun icin transfer komitesinde görev yapmasi gerekmez.60 indan sonra trabzonsporlu gibi gecinen yönetici istemiyorum...

gidip futbolcu alacak hali yok....bazi futbolculari önerir ve hocamiz isterse alinir heralde karari ergun gürsoy vermicek onun icin olayi büyütmeye gerek yok...bu konuda neden bukadar sorun varmis gibi gösteriliyor anlamadim....cok iyi bi olay bence...
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

h@msi61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    39

Bu adam sadece transfer konusunda yardim edecekse neden olmasin? oldukca fazla tecrubesi var bu konuda. kluple ic ice olmasini ben de istemem ama transfer konusunun ayri oldugunu dusunuyorum. Brezilyaya gidip anlastik, getiriyoruz diyip eli bos donen yoneticiler Ergun Gursoy'dan daha serefli degildir bana kalirsa. ayrica bize Sota ve Arcil'i oneren de her firsatta bize saldiran kabzimal erman toroglu. Bence baskanimizin boyle bir talebi veya boyle bir izni varsa bir bildigi vardir...

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Evet, Ergun Gürsoy galatasaray taraftarýdýr, eski yöneticisidir, hatta vaktiyle Trabzonspor'un talip olduðu oyuncularý kah üste fazla para vererek, kah erken davranarak galatasaray a aldýrmýþlýðý da vardýr. Bu onun ayýbýdýr.

Ancak bu þahýs baþta Karadenizliler Vakfý olmak üzere çok sayýda Karadeniz derneðinin yönetiminde yer almýþ, bu kuruluþlara baðýþlarda bulunmuþ, hatta Atay Aktuð zamanýnda yapýlan Trabzonspor'a yardým amaçlý bir gecede kulübümüze hatýrý sayýlýr miktarda baðýþta bulunmuþtur.

Bu þahsýn Trabzonspor yönetiminde yer almasýna kesinlikle karþýyým. Çünkü Trabzonspor yöneticisinde biraz amatörlük, kulüp ve forma aþký da olmasý lazým. Ancak Sadri Þener veya yönetimle olan dostluðundan mýdýr, yoksa baþka sebepten midir bilmem ama Trabzonspor'a transferlerinde katkýda bulunmak istemesi yadýrganmamalý, kulübümüze bir katkýsý olacaksa bundan mahrum edilmemelidir.

Tarihimizin en iyi transferlerinden olan Gürcü ikizler Arçil ve Þota'yý Trabzonspor'a tavsiye eden kimdir acaba? 1987 yýlýnda sahamýzda oynadýðýmýz bir beþiktaþ maçýný verdiði kararlarla rezil eden, tam Trabzonsporumuz beþiktaþý avucunun içine almýþken maçý tatil ederek 3-0 hükmen yenilmemize sebep olan Erman Toroðlu yönettiði Dinamo Tiflis-Parma maçý sonrasý Trabzonspor yöneticilerini arayarak ikizlerimizin takýmýmýza gelmesine sebep omuþtur. Hatta Þota ve Arçil sözleþme sonrasý Gürcistan'a döndüðünde Trabzon'a tekrar gelmeleri için zamanýn Gürcistan devlet baþkaný Eduard Þevardnadze'yi arayarak ricada bulunan þahýs ta dönemin dýþiþleri bakaný, fanatik beþiktaþlý, Diyarbakýr-Lice doðumlu Hikmet Çetin'den baþkasý deðildir.

Velhasýlý kelam Ergun Gürsoy'un kulübümüze katkýsý olacaksa neden reddedilsin? Ama bu katký mümkünse DIÞARIDAN olsun.
    BÝLMEM ANLATABÝLDÝM MÝ?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçýnalp - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    44

Anlayamadýðým bir þey var... Ben Trabzonsporluyum. Mecidiyeköy'den geçerken Sami Yen'i gördüðümde tuhaf olurum. Kadýköy'deyken Saraçoðlu'nu göreceðim yöne bakmam, birçok arkadaþým olmasýna raðmen fb bayraðý göreceðim diye Koþuyolu'nda kalmam. Taksim'den Beþiktaþ'a inen yolu, Dolmabahçe'deki devasa aðaçlarý çok severim ama Ýnönü'nün önünden geçmemek için yolu dolmuþla "geçiþtiririm".

Bu nasýl gs'li ki Trabzonspor'a da el atabiliyor? Vallahi kafam basmýyor benim.

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    44

gidip futbolcu alacak hali yok....bazi futbolculari önerir ve hocamiz isterse alinir heralde karari ergun gürsoy vermicek onun icin olayi büyütmeye gerek yok...bu konuda neden bukadar sorun varmis gibi gösteriliyor anlamadim....cok iyi bi olay bence...
    sen 2004 yilini hatirlamiyorsun galiba.ortaligi bulandiran aciklamar yaparak kendi takimini adeta atesleyen kimdi?sen o zamanlar futbolu takip etmiyormuydun?o maci alsak belkide sampiyon olacaktik.bütün sezon önüne gelene yenilen gs nasli olduda bize karsi saha kalkti?o takimin futbol sube sorumlusuydu ergun gürsoy.

Nereden
    Trabzon

gsde görev alamayýnca trabzonspora koþ oh ne ala memleket fb nin baþkaný aziz yýldýrým bile senden daha kiþiliklidir en azýndan adam bir takým tutuyor sen gsden kovulunca solugu trabzonda alýyorsun senýn gýbýsýný kabul etmez bu camia delikanlý olda gsliyim de senýn gýbý trabzonlu olmaz olsun

Dursun Kaplan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ergün bize Fatih Tekke'yi getirsene getirsene getirsene....
    ~ Yüzümüzün yüreðimizle beraber gülümsediði an’ dýr mutluluk. ~

TSKara61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    33

tamamen bir sacmalik ya boyle bir adamin bize ne yarari dokunabilir!!!!!

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr Yunus Emre AYAZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

ola bura arsen diil sen git arsensporla uðraþ veya GAYsenle bizim sana ihtiyacýmýz yok trabzonluyumda deme artýk..

ofluhalit - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

ergun gürsoya felancýyý almayý düþünüyoruz ne dersin fiyatýda bu desek gider hemen gayse yöneticilerine peþkeþ çeker futbolcuyu.hiç gereði yok ergun bugüne kadar hangi camiaya hizmet etmiþsen devam et yine.boþver sen bizim sana ihtiyacýmýz yok.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Yaþ
    50

Bu Ergün Gürsoy denen sahsiyetin Trabzonsporla ne isi olur yaaa..O gitsin GS'ye oyuncu izlesin ondan gelecek hayir Allahdan gelsin vesselamm...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)