Sayfa 12 Toplam 12 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 10 11 12
Toplam 294 adet sonuctan sayfa basi 276 ile 294 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ergun Gürsoy'un Açýklamalarý

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Þahinoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

O zatý muhterem bizden uzak dursun gs de çaptan düþtü bizemi yamanacak baksýn iþine bize çift yönlü oynayan ikiyüzlüler lazým deðil nefret ederim kendisinden .
    DOZER CEMÝL

ismail tüfekçi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

bende para olduktan sonra ergüne ihtiyaçmý duycam yolla hamiyi yolla serdar baliyi transferi yapsýn koca trabzonda yöneticimi kalmadý arçil bu iþi daha iyi yapar

xunutulmazx - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana

Alýntý Tslidrist Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Siz onu bunu geçin de Sadri Þener Ersun Yanal'la devam etmezse ne diyeceksiniz?
    Desteðe devam edecek miyiz? Sonuna kadar arkasýnda olacak mýyýz?
    Ben Ersun Yanal'ýn kalmasýndan yana deðilim ama kalýrsa da baþkana inancým tam.
    Düþündüðün þeye bak..orayada özhan vanaydýný getiririz,yardýmcýsýda adnan polat olur

asilhamsi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce
    Yaþ
    45

ergüncüm günaydýn caným trabzonlulugun yenimi aklýna geldi caným...
    Ne oldu yoksa geyse seni yönetime almadýmý...AAAA canýmmmm..Geyse olmazsa bazi trabzona gideyim de reklamýmý mý yapayým diyorsun...Aaaa caným..Yoksa memleket sevdanmý depreþti yýllar sonraaa..Bak þimdi aðlýyacaðým çokkkk duygulandým....

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Trabzon

Bu ergun Gürsoy un açýklamalarýnýn doðruluk payý nedir?
    Yönetim tarafýndan bu konuyla ilgili görüþ bildiren var mý acaba?
    Sen aðlat biz severiz seni...
    Aþkýn rengi:BORDO-MAVÝ
    ts_mania

Burçak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

Bu ergun gürsoy Kim?
    2010 - 2011 Þampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Ergün Gürsoy, Haluk Ulusoy v.b...Brütüsler için; en güzel cevabý Yavuz Saltýk yazmýþ.Bu yazýnýn üstüne yazacak, söylenecek bir þey yok!...Haluk Ulusoy'da, Ergün Gürsoy'da ve onlar gibi 3 eziðe hizmet edinmiþ nice bürokratlarda bizim Brütüsümüðdür...Buyrun okuyun bakalým...Helal sana Yavuz hoca...kalemine saðlýk...

TRABZONLU BRÜTÜSLER*

Ankara’da baþlayan “Her yönü ile Trabzon” etkinliklerinde Trabzonspor konuþulurken gördüðüm ve benim gibi bir çok Trabzonspolu’nun da içini sýzlatan manzara üzerine aþaðýda 2 sene önce yazdýðým yazýyý bir kez daha sizlerle paylaþma gereðini duydum. Tarihe not düþmek adýna deðil ama bazý Trabzonlularýn öteki yüzünü de görmek için okuyalým, anlayalým diye alýn size Trabzonlu Brütüsler....
    Ýster merkez ister çevre insaný olsun
    Ýster Beyaz Türk ister Zenci Türk olsun
    Ýster Ýstanbul’daki ister Trabzon’daki Trabzonlu olsun
    Ýster gizli GS’lý, ister gizli FB’li ya da gizli BJK’lý olsun
    Biz Brütüsleri tanýrýz
    Sýrtýmýza saplanan sedef kakmalý býçaðýn sapýný tutanlar onlardýr.
    Hani kabuðundan çýkýp kabuðunu beðenmeyen canlýlar vardýr hepimiz biliriz onlarý. Salyangoz, týrtýl vs.
    Bir de insan evladý olup doðduðu, ait olduðu, kimliðinin bir parçasý olan þehirlerini beðenmeyenler vardýr. Adeta kaçarcasýna kimliklerini reddeden, böylece kendine yabancýlaþan, Trabzonlu olup Trabzonspor’u tutmayan insancýklar ... Ýyi tanýmak gerekir onlarý.
    Ýnsancýk dediðime bakmayýn siz. Aslýnda insandýr onlar. Týpký sizin, benim gibi iki gözü, iki kulaðý vardýr. Bizden biriymiþ gibi davranarak içimizde yaþarlar, düðünlerimize, cenazelerimize gelirler. Onlarda okula giderler, kavga ederler, severler. Evlenir çocuklarý olur, para kazanýrlar. Takým tutarlar ölesiye, hem de Ýstanbul takýmlarýný ...
    Rize’nin yetiþtirdiði en önemli deðerlerden biri olduðuna inandýðým Türk aydýn tipinin önde gelen temsilcilerinden, bilim insaný ve siyasetçi Mehmet Bekaroðlu’nun da deyimi ile sýradan bir futbol rekabetinden öte anlamlar taþýyan ve bir sýnýf mücafelesi olan Trabzon-Ýstanbul rekabetinde Trabzonlu olup safýný Ýstanbul takýmlarýndan yana kullananlarýn ruh halinin iki açýklamasý olabilir.
    • Ya Trabzonlu olmaktan ve bir taþra takýmýný tutmaktan utandýklarý için Ýstanbul takýmlarýný tutarlar
    • Ya da güce taparlar ve ezilmiþlik komplekslerinden bu þekilde kurtulmaya çalýþýrlar
    Ait olmadýklarý ve sadece yaþadýklarý þehirlerin caf caflý semt takýmlarýnýn büyüsüne kapýlýrlar. Zorla veya bin bir entrikalarla onlarýn kulüplerinde bir yerlere girerler. O yerlerin asýl sahipleri tarafýndan asla sevilmez ve kabul edilmezler. O kulüplerin kýrk yýllýk insaný gibi davransalar bile bilirler ki o dünyaya ait deðillerdir asla. Kimileri o camiaya kendilerini kabul ettirmek için olmadýk kahramanlýklar, kimileri de olmadýk þaklabanlýklar yapar. Bir de tetikçilik yapanlarý vardýr bu tür insancýklarýn. (Silah tetikçiliðini kastetmiyorum)
    Çölün suyu beklediði gibi, Leyla’nýn Mecnun’u, Aslý’nýn Kerem’i beklediði gibi 25 yýl gecikmiþ sevgiliyi yani þampiyonluðu beklemekten usanýp ve utanýp tuttuklarý Ýstanbul takýmlarýnýn asýl ve gerçek sahipleri onlara bir tetikçilik görevi verene kadar bekleyeceklerdir.
    Transfer zamanlarýnda çýkarlar ortaya. Ýster aktif görevde olsunlar ister pasif. Konu Trabzon’dan bir çivi sökme olduðunda devreye girerler. Onlarýn ne vizyonlarýna ne misyonlarýna ihtiyacý vardýr Ýstanbul takýmlarýnýn. Onlar sadece kullanýlmak içindir. Kimileri bir kerelik kimileri dönem dönem. Ýsimleri sýk sýk deðiþir ama genelde ayný kiþilerdir. Ýstanbul takýmlarý aklý olanýn aklýný, parasý olanýn parasýný alýr. Ýþte Ýstanbul takýmýný tutmak böyle bir þeydir
    Oysa Trabzonspor’u tutmak böyle deðildir. Zordur varlýðý Ýstanbul takýmlarýnýn varlýðýna bir tehdit olan Trabzonspor’u tutuyorum diyebilmek. Sermayenin karþýsýnda emek olmaktýr Trabzonsporluluk, ezenin karþýsýnda ezilen olmaktýr. Kýsacasý öteki olmaktýr Trabzonsporluluk. Türk futboluna Trabzon penceresinden bakýyorum diyebilmektir. Zordur öyle Þehr-i Bizans’ta bütün sermaye, para, medya, siyaset, iktidar, meþru, gayri meþru tüm güç iliþkilerine raðmen Trabzonlu gibi dimdik durabilmek. Her þeye raðmen Trabzonsporlu kalabilmek. Ýstanbul kulüplerinin cilalý kapýlarýnda ekmek bulamayanlarýn “iyi okullarda okudum, kariyer dersen var, dil dersen o biçim” diyerek Trabzonspor’da el üstünde tutulma dönemleri gelip geçicidir bilesiniz.
    Trabzon isminden ve gücünden faydalanýp sanat, dernek, vakýf, sendika, politikada elde ettikleri itibarý paraya çevirip bu parayla da Ýstanbul takýmlarýnýn deðirmenlerine su taþýyanlarý gördükçe anlam kazanýyor bizim Trabzonsporluluðumuz. Deðirmenimizin çarkýný döndüren suyumuzu kovalarýyla, kaþýklarýyla, avuçlarýyla çalýp çalýp Ýstanbul takýmlarýnýn deðirmenine taþýyan Brütüsleri suyun baþýna asla yaklaþtýrmayacak bir Trabzonsporlu kuþak yetiþiyor. Umudum bu yöndedir.
    Ýster evde ister sokakta
    Ýster gece ister gündüz
    Trabzon’da Ýstanbul’da
    Ne zaman ve nerede olursa olsun biz Brütüsler’i tanýrýz.
    Sýrtýmýza saplanan sedef kakmalý býçaðýn sapýný tutanlar onlardýr.
    • Tarihin en büyük kumandanlarýndan biri olan Kral Sezar’ý sýrtýndan býçaklayan en yakýnve en güvendiði arkadaþýnýn adý.
    yavuz.saltik@infakto.com.tr
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERÝR!...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Galatasaray baþkaný olmak!

'Hayatýmý adadýðým iki þey var... Biri Futbol Federasyonu Baþkaný olmaktý, oldum. Diðeri ne mi? Galatasaray baþkaný olmak!' Bu sözler, Türk futbolunun eski patronu Haluk Ulusoy'a ait. Kulis çalýþmalarýna hýz veren Ulusoy, adaylýk için nabýz yoklamaya devam ediyor.
    27.2.2008

Zorunlu nöbet deðiþimi
    Haluk Ulusoy... 2 dönem patronluðunu yaptýðý Futbol Federasyonu’ndaki görev süresince çok eleþtirildi. Kulüplerin isteði üzerine oturduðu koltuðundan, yine ayný kulüplerin talebiyle kalkmak zorunda kaldý. Zorunlu nöbet deðiþiminin ardýndan hiç sesi soluðu çýkmýyordu. Oysa bu süre içinde son derece gizli kulis çalýþmalarý yaptýðý ortaya çýktý. Ama bu çalýþmalar Futbol Federasyonu için deðil, 19 yýl 7 aydýr kongre üyesi olduðu Galatasaray için...
    Kendi otelinde duyurdu
    Ulusoy'un yeterli desteði gördüðü an, Galatasaray’a baþkan adayý olduðunu açýklayacaðýný dünkü sayýmýzda okuyucularýmýza duyurmuþtuk. Þimdi de Ulusoy’un, sahibi olduðu Fantasia Otel’de birkaç yýl önce medya mensuplarýna verdiði demeci yayýnlýyoruz: “Hayatýmý adadýðým iki hayalim var. Biri Futbol Federasyonu Baþkaný olmaktý; oldum. Diðer hayalim de Galatasaray Baþkaný olmak. Ama bu ne zaman olur, inanýn bilmiyorum
    ---------------------------------------------------------------------

Yavuz Saltýk, kulaklarýn çýnlasýn...Daha yazýnýn mürekkebi kurumadan; içimizdeki Brütüsler bir bir ortaya çýkmaya baþladýlar...Yazýklar olsun sana ve seni federasyonu baþkanlýðýna getirenelere...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    52

Standart Medya Oyunlarý..!

Haberlerin zamanlamasý,iþlerin kzýþtýðý döneme denk gelmesi açýsýndan manidar.

Ben ki umrumda deðil ama;bu haberleri bilinçli oalrak piyasaya sürdükleri kanaatindeyim.

GS ve FB medya savaþlarý baþlamýþtýr,hayýrlý olsun.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Uðurtan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

Merak ediyorum hane nerde Ulusoycular? Hemþehrimizdir diyenler? Seslerini duymak istemekteyim..
    Bir Gün Mutlaka Aslýna Döneceksin. Dönmek Zorundasýn. Bu Senin Genlerinde var...

halil ibo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    56

Asbaþkanlýðýnada Ergun Gürsoy yakýþýr.
    Haluk al Ergun'uda git.
    Cehen...in dönmeyenine kadar yolunuz var...
    Beklemeyi bilen amacýna ulaþýr. JOSEPH DE VILLELE.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Alýntý Luckdown Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Merak ediyorum hane nerde Ulusoycular? Hemþehrimizdir diyenler? Seslerini duymak istemekteyim..
    Birde öyle bir durum var deðil mi? Hani nerede Avni Aker'de bu adamýn posterini açan arkadaþlar? Hani nerede Trabzon'da sokaklarda Haluk Ulusoy için yürüyüþ yapan sevgili Trabzonsporlular!!!

Haluk Ulusoy için yürüyüþler düzenlemiþtiniz! Ne oldu þimdi? Adam ''ben Galatasaray'a baþkan olmak istiyorum'' diyor.Yani sizi, hemþeriliðinizi bir nevi inkâr etti.Adam tercihini burjuvadan, güçten yana kullandý.Trabzon umrunda bile deðil!...Ýçimizdeki Brütüsleri iyi tanýyalým...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UðuR - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Badaloðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Galatasaray baþkaný olmak!

-----------------------------------------------------------------

Yavuz Saltýk, kulaklarýn çýnlasýn...Daha yazýnýn mürekkebi kurumadan; içimizdeki Brütüsler bir bir ortaya çýkmaya baþladýlar...Yazýklar olsun sana ve seni federasyonu baþkanlýðýna getirenelere...

Ahmet Abi Avni Aker de poster açanlara yazýklar olsun demeyi unutmuþsun
    bordomavi.net
    Trabzonspor'un ilk ve en büyük taraftar sitesi

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UðuR - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Badaloðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Birde öyle bir durum var deðil mi? Hani nerede Avni Aker'de bu adamýn posterini açan arkadaþlar? Hani nerede Trabzon'da sokaklarda Haluk Ulusoy için yürüyüþ yapan sevgili Trabzonsporlular!!!

Haluk Ulusoy için yürüyüþler düzenlemiþtiniz! Ne oldu þimdi? Adam ''ben Galatasaray'a baþkan olmak istiyorum'' diyor.Yani sizi, hemþeriliðinizi bir nevi inkâr etti.Adam tercihini burjuvadan, güçten yana kullandý.Trabzon umrunda bile deðil!...Ýçimizdeki Brütüsleri iyi tanýyalým...
    özür dilerim Unutmamýþsýn.
    Trabzon Spor lu taraftar profilinde böyle bir kitlenin bulunmasýna çok üzülüyorum.
    ne diyeyim,Allah adam gibi taraftar olmayý nasip etsin onlara....
    bordomavi.net
    Trabzonspor'un ilk ve en büyük taraftar sitesi

akgulbbb - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

heralde yoktur öle biþi...bööle yanlýþ bir kararý bu yönetim vermez die düþünüorm
    bir bordo bir mavi bir de karþýlýksýz AÞK

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    67

Yillar önce bu lafýn aynýsýný TRABZON yerel TV lere söylerken TRABZONSPOR a baþkan olmak en büyük idealim demiþti, yýllar geçti rüzgar deðiþti , þimdi gs ye baþkan olmak en büyük ideali oldu, ne yapalým, bu arkadaþýda böyle kabul edelim, YANAR DÖNER MÝSALÝ, ayrýca bu kiþinin TRABZONSPOR KULÜP üyeliðinide tekrar gözden geçirmek gerekir. Nasýl olsa yeni bir tüzük deðiþikliðine gideceðiz bu ve bunun gibi durumda olan bir çok üyemizinde durumlarý yeni tüzükle deðerlendirilmeli, örneðin 1.LÝG kulüplerinin genel kurul üyelesi olanlar üye olamasýn veya üye iseler TRABZONSPOR üyeliði veya diðer kulüp üyeliðinden birini tercih etmeleri gerekir gibi maddeler koymak gerekir, yok öyle gs de baþkan olamadý 3 sene sonra TRABZONSPOR a baþkan olmak ister ,ileride göreceðiz olacaðýda o zaten .
    Konu ozcilingir tarafýndan (29.02.2008 Saat 00:45 ) deðiþtirilmiþtir.
    TRABZONSPOR ÜYE NO:12458

Cafer Bulur - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    44

ne cektiysek trabzonlu gözüken ama trabzonsporla alakasi olmayanlardan cektik.bu konuda en iyi örnek sanirim ergun gürsoy ve haluk ulusoydur.g.sarayin neden hakemler tarafindan kollandigi da ortaya cikmis oldu.bence haluk ulusoyla ergun gürsoy g.sarayin yeni yönetiminde iyi gider.ama trabzonsporda asla...
    Konu Cafer Bulur tarafýndan (29.02.2008 Saat 01:44 ) deðiþtirilmiþtir.

temel_yilmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    41

brütüs falan deðil kene evet kene tanýmý bunlar için daha iyi

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Alýntý ozcilingir Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yillar önce bu lafýn aynýsýný TRABZON yerel TV lere söylerken TRABZONSPOR a baþkan olmak en büyük idealim demiþti, yýllar geçti rüzgar deðiþti , þimdi gs ye baþkan olmak en büyük ideali oldu, ne yapalým, bu arkadaþýda böyle kabul edelim, YANAR DÖNER MÝSALÝ, ayrýca bu kiþinin TRABZONSPOR KULÜP üyeliðinide tekrar gözden geçirmek gerekir. Nasýl olsa yeni bir tüzük deðiþikliðine gideceðiz bu ve bunun gibi durumda olan bir çok üyemizinde durumlarý yeni tüzükle deðerlendirilmeli, örneðin 1.LÝG kulüplerinin genel kurul üyelesi olanlar üye olamasýn veya üye iseler TRABZONSPOR üyeliði veya diðer kulüp üyeliðinden birini tercih etmeleri gerekir gibi maddeler koymak gerekir, yok öyle gs de baþkan olamadý 3 sene sonra TRABZONSPOR a baþkan olmak ister ,ileride göreceðiz olacaðýda o zaten .
    Ahmet aðabey,
    Bence bu konuyu kulübümüzün baþlattýðý taraftar projeleri kýsmýnda deðerlendirmeliyiz.Yani adamýn birisi hem Trabzonspor'a hemde x takýma üye olmasýn.Olanlarda artýk karar verme aþamasýna gelsin.Bilmiyorum! böyle bir düzenleme tüzükte yapýlabilir mi?

Yapýlýr ya da yapýlmaz ayrý bir konu ama bidiðimiz bir gerçek var.Biz içimizdeki bu Brütüslerden ve kenelerden çok rahatsýzýz.Ve onlarý istemiyoruz...

Çarþamba gecesi Galatasaray-Fenerbahçe maçýndan sonra tv kameralarý dýþarda protokol tribünü çýkýþýný gösteriyordu.Ve görüntülerde Haluk Ulusoy, futbolcu Necati Ateþ'in arkasýndan sarýlýp; onu kucaklamaya, öpmeye çalýþmasý midemi bulandýrdý.Haluk Ulusoy'dan bir kere daha nefret ettim...
    Konu Badaloðlu tarafýndan (29.02.2008 Saat 10:04 ) deðiþtirilmiþtir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)