Sayfa 11 Toplam 12 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11 12 SonuncuSonuncu
Toplam 294 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ergun Gürsoy'un Açýklamalarý

Bulut61-34 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    49

Alýntý chovy Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sadece ayakta alkýþlanýr
    Bide þu Serdar Baligiller var hocam..Hani ne yaparsak yapalým asla onun gibi olamayacaðýmýz Bali

Büyük Trabzonlu!..

Kimse onun gibi olamaz,sevemez bu takýmý..Biz anamýzýn karnýndayken o bu takým için çalýþýyordu..Ee þimdide hakký yani..
    Yahu arkadaþlarým bunlarý öz evlat ilan eden KÝM?
    Bu ilanlarý kendimiz yapýyoruz, sonra da dönüp kendi kendimize sataþýyoruz.
    O kiþiler öz evlat falan deðildir.
    Taraftarin iyisi

Eski kullanýcý adý : Tslidrist

Nereli olursa olsun, Trabzonspor'a hizmeti olmuþ kimseyi küçümsemeyelim, dýþlamayalým ama onlarý putlaþtýrmayalým da.
    Ölçümüz Trabzonlu doðmak ya da olmak deðil de Trabzonspor'lu olmak olsun diyorum.
    Çok þey mi istiyorum?
    Galiba evet.
    En güzel söz, sükûtça söylenendir…
    Ýz'anla, irfanla, idrâkle dinlemek gerek;
    Sükût demindeyiz...
    Ebedî olsun!

Erdal - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    50

Benim kafam karýþtý.... Kim Ýskendere üvey evlat muamelesi yapmýþki? öyle olsa Türkiyenin en büyük gazetelerinin birinde senelerdir nasýl Trabzonspor yazabilirdi??

Kim Orhan a üvey evlat muamelesi yapmýþ ki ...daha yeni Giray hoca ile ( özlerden olur kendisi) Manisada beraber deðillermiydi? Kimmiþ bu ayýrýmý yapan ...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Cafer KILIÇSOY - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

Alýntý Âkil Âdem Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Galiba gökten ne yaðýyorsa yer onu kabul ediyor.

Bir de þu "öz evlat" lafýnýn anlamý biraz bayaðý kaypak.

Trabzonspor'da 11 sene top oynayan çok defa doðru dürüst para almak bir yana kulübe maddi yardýmda bulunan Ýskender Gönen "öz evlat" olamýyor, 8 yýl boyunca herkese örnek teþkil edecek kiþiliði ve fedakarlýðý ile Orhan Çýkrýkçý öz evlat olamýyor ama iki yýl boyunca basýn yoluyla FB'ye gitme propagandasý yapan ve sonunda giden Þenol Ustaömer "öz evlat" oluyor.

Yýllar evvel Tuncay Soyak'tan hasbelkader dinlediðim bir anekdot vardý. Kendisi Orhan Ayhan'ýn programýnda anlatýncaya kadar kimseyle paylaþmadým. Artýk sýr olmaktan çýktýðýna göre anlatabilirim:

-Galatasaraya gitme arzususyla yanýp tutuþuyordum. O zamanki asbaþkanýmýz Sadri Þener beni býrakmak istemiyordu. Defalarca beni ikna etmeye çalýþtý ama ben gideceðim diye tutturmuþtum. Sonunda dedi ki: "Git, inþallah ilk maçýnda bacaðýn kýrýlýr." GS'ya gittim; Almanya kampýnda çýktýðým ilk hazýrlýk maçýnda ayaðým kýrýldý.

Tuncay Soyak "öz evlat", Þenol Ustaömer "öz evlat" ama önüne uzatýlan açýk çekleri elinin tersiyle iten Ýskender Gönen deðil, Orhan Çýkrýkçý deðil. Ergun Gürsoy "Trabzon'un çocuðu" ama Þamil Ekinci deðil.

"Öz evlat" galiba bir çeþit "neolazi" akýmý olsa gerek.
    Hay elinize yüreðinize saðlýk. ALLAH razý olsun sizden.

Þükürler olsun ki bu forumda sizin gibi insanlar var.

..............................
    ODTÜ'lü bir hocanýn Trabzonspor atkýsýyla dolaþan Trabzonsporlular hakkýndaki yorumu;
    "Hocam onlar Trabzonsporlu. Onlarýn sevgisi, derdi bir baþka. TRABZONSPOR onlar için bir var olma nedeni. TRABZONSPOR'a küsemez, kýzamaz ondan utanamazlar çünkü o zaman þehirlerine küsmüþ, þehirlerinden utanmýþ olurlar''

Alýntý HAMSÝ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Benim kafam karýþtý.... Kim Ýskendere üvey evlat muamelesi yapmýþki? öyle olsa Türkiyenin en büyük gazetelerinin birinde senelerdir nasýl Trabzonspor yazabilirdi??

Kim Orhan a üvey evlat muamelesi yapmýþ ki ...daha yeni Giray hoca ile ( özlerden olur kendisi) Manisada beraber deðiller miydi? Kim miþ bu ayýrýmý yapan ...
    Bir "kimci" daha!
    Biz neden bahsediyor hangi baðlamda örnek veriyoruz millet ne soruyor?
    Mahalli basýnýn büyük bir bölümünü, burada oldukça aðýrlýðý olan yerel ulemayý bir süre takip edin, Serdar Bey'in maç yorumlarýndaki sürekli leitmotiflere bakýn cevabý kendiniz bulursunuz.
    Üç beþ kiþinin sivrisinek výzýltýsý gibi etkisiz laflarýndan bahsetmiyorum.
    Kim, kim, kim?
    Kiziroðlu Mustafa Bey!

Neyse bu konu da kabak tadý verdi.
    Birkaç gündür yazdýklarým zülf-i yare dokunuyor galiba.
    Ben biraz uzaklaþýp þöyle kültür, sanat, barýþ, kardeþlik gibi þeylerle uðraþayým.
    Konu Âkil Âdem tarafýndan (22.02.2008 Saat 23:43 ) deðiþtirilmiþtir.
    Sükût demindeyiz...
    Ebedî olsun!

Muhammet - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

aslýnda çok açýk herþey
    tartýþmaya deðmez
    bu adam Trabzonspor sevdalýsý deðil.onu geçtim Trabzonsporlu deðil gsli..
    içimizde yeri olmamalý..çok deðil daha 4 sene önce þampiyonluk yolundayken yersiz boþ demeçleriyle ortalýðý bulandýran o deðil miydi
    o panelde neden alkýþlandý anlamýþ deðilim
    A Revolution without dancing is a Revolution not worth having.

Great White - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Thumbs up

Ölçümüz Trabzon' lu doðmak ya da olmak deðil de Trabzonspor' lu olmak olsun diyorum.
    Aslýnda tüm tartýþmalara son noktayý vuran söz budur iþte
    "söylediklerin kimseyi rahatsýz etmiyorsa hiçbi' þey anlatmýyorsun demektir"

GW

Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    50

Bir "kimci" daha!
    Biz neden bahsediyor hangi baðlamda örnek veriyoruz millet ne soruyor?
    Mahalli basýnýn büyük bir bölümünü, burada oldukça aðýrlýðý olan yerel ulemayý bir süre takip edin, Serdar Bey'in maç yorumlarýndaki sürekli leitmotiflere bakýn cevabý kendiniz bulursunuz.
    Üç beþ kiþinin sivrisinek výzýltýsý gibi etkisiz laflarýndan bahsetmiyorum.
    Kim, kim, kim?
    Kiziroðlu Mustafa Bey!

Neyse bu konu da kabak tadý verdi.
    Birkaç gündür yazdýklarým zülf-i yare dokunuyor galiba.
    Ben biraz uzaklaþýp þöyle kültür, sanat, barýþ, kardeþlik gibi þeylerle uðraþayým.
    Alýnganlýk yapýyorsunuz . Mahalli basýný pek takip ediyor deðilim ...Serdar Bali nin (ki hakettiðinden daha fazla þöhrete sahip olduðunu düþünüyorum) de Trabzonspor a hizmet etmiþ isimleri doðum yerine ayýrdýðýný düþünümüyorum . Þamil Ekinci Trabzon a geldiðin de herkes ayaklanýr diye biliyorum . Bir meselenin kabak tadý vermemesi için herkesin sizin fikirlerinize iþtiraki mi gereklidir??

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    49

Nereli olursa olsun, Trabzonspor'a hizmeti olmuþ kimseyi küçümsemeyelim, dýþlamayalým ama onlarý putlaþtýrmayalým da.
    Ölçümüz Trabzonlu doðmak ya da olmak deðil de Trabzonspor'lu olmak olsun diyorum.
    Çok þey mi istiyorum?
    Galiba evet.
    Yok çok istemiyorsunsunuz da öle biþey de yok zaten.
    Sanki biraz kendi kurutunuz.
    Taraftarin iyisi

cengizalioðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    49

Standart Hayir

ben sadece hayýr diyorum eðer bizim transfer komitemizdeki kiþilerden biri ergün gürsoy olacakasa olmaz olsun diyuorum çünki bu adam galatasaraydan dýþlandýðý için yamancak bir yer arýyor ve iyi bir futbolcu bulsa onu ancak yalakalýk olsun diye g s ya tavsiye eder bize trabzonspor yenildiðinde kendi çocuðunu bile sevemeyeck hale gelen adamlar lazým meselamý yani ben kopuyorum dünyadan valla napalým allah kurtarsýn

Cafer Bulur - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    44

bir ergun gürsoy bile forumdaki taraftarlari adeta ikiye böldü.bir g.saraylidan ancak bu kadar fayda gelir bize.yani hic.ergun gürsoy gitsin de g.sarayin 220 milyon ytl lik borcunu düsürmenin hesaplarini yapsin.trabzonsporun transfer veya herhangi bir isi g.sarayliya kalmadi henüz.

Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    50

Bu arada Tugay ý galatasaray a götüren Ergun Gürsoy deðil Özkan Sümer idi ...Ne yani þimdi Özkan hoca da mý hain???

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    49

Kim Orhan a üvey evlat muamelesi yapmýþ ki ...daha yeni Giray hoca ile ( özlerden olur kendisi) Manisada beraber deðillermiydi? Kimmiþ bu ayýrýmý yapan ...
    Ben de bunu sorup duruyorum; kim demiþ, kim görmüþ(tramvayda Müzeyenin bacaðýný...)?
    Öle diyen bir kaç kiþi vardýr belki ama camiaya hakim görüþ deðildir.

Camiada hakim görüþ sizin de dediðiniz gibi;

"Nereli olursa olsun, Trabzonspor'a hizmeti olmuþ kimseyi küçümsemeyelim, dýþlamayalým ama onlarý putlaþtýrmayalým da.
    Ölçümüz Trabzonlu doðmak ya da olmak deðil de Trabzonspor'lu olmak olsun diyorum." KATILIYORUM.
    Aksi iddialarý da kabul etmiyorum.
    Taraftarin iyisi

Great White - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Cool

Ýþimizin kala kala yýllardýr "Galatasaraylýlýk" titri ile futbol kamuoyunda isim yapmýþ Trabzon' lu Ergun Gürsoy' a kalmasý her ne kadar düþündürücü ve bir o kadar da kabul edilemez gibi duruyorsa da, böylesi büyük bir tecrübe ve lobiye sahip bir futbol adamýndan yararlanma fikrine þiddetle karþý çýkýyor olmak da artýk globalleþen Futbol Dünyasý adýna pek de kesin bir karar olarak vurgulanmamalý diye düþünüyorum..

Aslýna bakarsak ben kendi adýma bu konu ile ilgili biraz da ikilemdeyim açýkçasý
    Konu Great White tarafýndan (23.02.2008 Saat 00:11 ) deðiþtirilmiþtir.
    "söylediklerin kimseyi rahatsýz etmiyorsa hiçbi' þey anlatmýyorsun demektir"

GW

Kasým BEKTAÞ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    46

mesele trabzonspor'a hizmet meselesi ise

adý geçen þahýs þu ana kadar trabzonspor'a ne hayrý dokundu?. yok
    þu yaþýna kadar ne yaptý ki trabzonspor'a þerden baþka. gene yok
    e o zaman bu kiþi hakkýnda daha fazla tartýþmayada gerek yok
    TRABZONSPOR'u tutan herkes TRABZON'lu olmak zorunda deðildir.
    ama TRABZON'lu olan herkes TRABZONSPOR'lu olmak zorundadýr.

Belki de Nazým Hikmet'in dediði gibi; "Ayný þarkýyý farklý dillerde söyleyen insanlarýz".
    Kendi adýma fikirlerimi söylemiþ ve konuyu kapatmýþtým.
    Ama bir tahammmülsüzlük ithamý olarak deðil de iyi niyetle ve öðrenmek isteðiyle sorulmuþ olduðunu ümit ettiðim bir suali cevapsýz býrakmam nezaketsizlik olur, muhtemelen.
    Bir meselenin kabak tadý vermemesi için herkesin sizin fikirlerinize iþtiraki mi gereklidir?
    HAYIR!

Herkese iyi geceler.
    Sükût demindeyiz...
    Ebedî olsun!

Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    50

Belki de Nazým Hikmet'in dediði gibi; "Ayný þarkýyý farklý dillerde söyleyen insanlarýz".
    Kendi adýma fikirlerimi söylemiþ ve konuyu kapatmýþtým.
    Ama bir tahammmülsüzlük ithamý olarak deðil de iyi niyetle ve öðrenmek isteðiyle sorulmuþ olduðunu ümit ettiðim bir suali cevapsýz býrakmam nezaketsizlik olur, muhtemelen.

HAYIR!

Herkese iyi geceler.
    Eyvallah

Tahammülsüzlük ne kelime yazdýklarýnýzý son derece ciddiye aldýðým için ,Önce kim kim kim sonrada ayný fikirde olamýz þart mý diye sordum ...Tahammül edemediðim zaman umumiyetle kaçmayý tercih ederim ...daha sýk yazýn daha sýk tartýþalým

cuneytr
    Ziyaretçi

ergun gürsoyu kulubun içerisinden sokmak nasýl bir yöneticiliktir anlamakta güclük cekiyoruz...yani trabzonda adam kalmamýs gibi 'denize düsen yýlana sarýlýr mantýgý'mý uygulanýyor.ergun gürsoy galatasaray futbol takýmýnda üst düzey temsil görevi yapmýssa hangi ahlak kuralýyla acýklanabilir görev mevzuu sayýn baskana merakla sorulur?...yýllarca bu kulup için ölümü bile göze almýs futbol sevgisiyle dolu insanlara bunu nasýl anlatacak sayýn baskan acaba?...kulube hizmet noktasýnda ne tür bir anlaytýs varki bu anlayýsýn üst cýtasý 'hizmetse' eger denilip geciþtiriliyor...ergun gürsoy bugune kadar kendi cýkarýna uygun düsen durumlar haricinde,ne zaman trabzonlu gibi davrandý yada öle hissettirdi bizlere?...son bir söz hizmet yeri ile ilgili...futbolcu izleme komitesinde olacakmýs zatý alileri trabzon insaný bir ergun gürsoy kadar futbolcudan anlamýyorsa yazýklar olsun bizim futbol gecmiþimize ve futbol kültürümüze...

ismail tüfekçi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Alýntý Selim55 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Görevini hakkini vererek yapacaksa neden olmasin. Önemli olan Trabzonspor'dur, sahislar degil.
    o adamdan zarardan baþka birþey gelmez kesin gökdenizi galatasaraya getirmek için bir seneryo hazýrlýyo 20 yýldýr trabzonuma rakip olan biri nezaman trabzonlu olduðunu hatýrladý

sanatik - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

''Canaydýn satranç oynuyor olabilir''

Galatasaray Baþkaný Özhan Canaydýn'ýn yaklaþan seçimde aday olmayacaðýný açýklamasý büyük yanký uyandýrýrken, Sarý-Kýrmýzýlý camiada bazý sorular da peþ peþe geldi. Eski yöneticilerden Ergün Gürsoy, ''Sayýn Canaydýn taktik yapýyor, bir satranç oyunu oynuyor olabilir" dedi!

ERGÜN GÜRSOY: "CANAYDIN'IN BIRAKACAÐINI ZANNETMÝYORUM. ÇÜNKÜ, ELÝNDE YAPMAK ÝSTEDÝÐÝ PROJELERÝ VAR"
    Galatasaray Kulübü eski baþkaný Ergun Gürsoy, Canaydýn'ýn birçok projesinin olduðunu ve daha iyi bir kadroyla yoluna devam edeceðini belirterek, "Seçime uzun bir süre var. Ben Özhan Canaydýn'ýn býrakacaðýný zannetmiyorum. Çünkü elinde yapmak istediði bir takým projeler var. Bunun dýþýnda onunda býrakmak istememesini isteyenler var ve muhakkak onlarda etkileyecektir. Bana göre daha iyi bir kadroyla devam edecektir" þeklinde konuþtu. Gürsoy, sözlerine þöyle devam etti: "Herkes 'Aday deðilim' diyebilir. Ben de 1988 yýlýnda 'Aday deðilim' dedim. Ama, bir kiþi bana 'Aday ol' demedi. Deselerdi belki de aday olacaktým." Ergün Gürsoy; "Bu bir seçim manevrasý olabilir. Sayýn Canaydýn taktik yapýyor, bir satranç oyunu oynuyor alabilir" açýklamasýyla dikkatleri üzerine topladý

ajansspor

Ergün Gürsoy taktik, satranc ve manevra kestirmesini iyi bildigine göre ...
    "Sir, I say that justice is truth in action." Benjamin "Dizzy" Disraeli

ferhaTS87 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    37

ergun gursoy u sevmeye býlýrýz ama gercegý kabul edelým ký bu ulkenýn ýs býtýrebýlen yonetýcýlerýnden ozellýkle ýc pýyasada cok ýse yarar malum ýkýlý ýlýskýler cok onemlý trasfer sezonu ýcýn dogru bý hareket sadece trasfer ýcýn ama

KUTADGU
    Ziyaretçi

Alýntý fdts2 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ergun gursoy u sevmeye býlýrýz ama gercegý kabul edelým ký bu ulkenýn ýs býtýrebýlen yonetýcýlerýnden ozellýkle ýc pýyasada cok ýse yarar malum ýkýlý ýlýskýler cok onemlý trasfer sezonu ýcýn dogru bý hareket sadece trasfer ýcýn ama
    Yahu Ergun Gürsoy alaverelerin dalaverelerin adamýdýr...

Sadece transfer sezonunda Ergun Gürsoy'dan faydalanalým düþüncesi de fantazi ötesi bir düþüncedir...

ferhaTS87 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    37

Alýntý kuTaDgU Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yahu Ergun Gürsoy alaverelerin dalaverelerin adamýdýr...

Sadece transfer sezonunda Ergun Gürsoy'dan faydalanalým düþüncesi de fantazi ötesi bir düþüncedir...
    ben ergun gursoy un ozellýkle turkýye pazarýnda cok ýs yapýcagý dusuncesýndeyým Chelsea nasý m.unýted ten menejer transfer edýyosa býzde yonetýcý transfer ettýk ergun gursoy hem tecrubelý hemde ts yakýndan tanýyo býldýgým kadarýyla bý aralar ýst deký ýs adamlarý dernegý baskanýydý tabý buda farklý bý bakýs acýsý sadrý sener baskan oldugundan berý herseye olumlu bakar oldum

ilkonbir - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Afrika
    Yaþ
    36

metin akbaþoðlunu hatýrlayanýnýz varmý bilmiyorum kýsaca bahsedeyim 2. atay aktuð yönetiminde bulunmuþ bir þahýs ve ismini aðzýma almaya deðmeyecek bir istanbul takýmýnýn kongre üyesi.....atay aktuð yönetiminin baþarýsýzlýðýnýn bence baþta gelen nedenlerinden biri....umarým sadri baþkan böyle bir yanlýþa düþmez.
    7rmeyiz!7rmeyeceðiz!

Ergun Gürsoy'la Metin Akbaþoðlýu'nun durumlarý farklý.
    Biri bilfiil yöneticiydi diðeri GS'da ýskartaya çýktýðý için bize yamanmaya çalýþýyor.
    Ayrýca Akbaþoðlu'nun Aktuð yönetiminin baþarýsýzlýðýnýn en önemli sebeplerinden biri olduðu tezi bence çok tartýþmalýdýr.
    Sükût demindeyiz...
    Ebedî olsun!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)