Sayfa 11 Toplam 12 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11 12 SonuncuSonuncu
Toplam 294 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ergun Gürsoy'un Açıklamaları

Bulut61-34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı chovy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sadece ayakta alkışlanır
    Bide şu Serdar Baligiller var hocam..Hani ne yaparsak yapalım asla onun gibi olamayacağımız Bali

Büyük Trabzonlu!..

Kimse onun gibi olamaz,sevemez bu takımı..Biz anamızın karnındayken o bu takım için çalışıyordu..Ee şimdide hakkı yani..
    Yahu arkadaşlarım bunları öz evlat ilan eden KİM?
    Bu ilanları kendimiz yapıyoruz, sonra da dönüp kendi kendimize sataşıyoruz.
    O kişiler öz evlat falan değildir.
    Taraftarin iyisi

Eski kullanıcı adı : Tslidrist

Nereli olursa olsun, Trabzonspor'a hizmeti olmuş kimseyi küçümsemeyelim, dışlamayalım ama onları putlaştırmayalım da.
    Ölçümüz Trabzonlu doğmak ya da olmak değil de Trabzonspor'lu olmak olsun diyorum.
    Çok şey mi istiyorum?
    Galiba evet.
    En güzel söz, sükûtça söylenendir…
    İz'anla, irfanla, idrâkle dinlemek gerek;
    Sükût demindeyiz...
    Ebedî olsun!

Erdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Benim kafam karıştı.... Kim İskendere üvey evlat muamelesi yapmışki? öyle olsa Türkiyenin en büyük gazetelerinin birinde senelerdir nasıl Trabzonspor yazabilirdi??

Kim Orhan a üvey evlat muamelesi yapmış ki ...daha yeni Giray hoca ile ( özlerden olur kendisi) Manisada beraber değillermiydi? Kimmiş bu ayırımı yapan ...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Cafer KILIÇSOY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Âkil Âdem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Galiba gökten ne yağıyorsa yer onu kabul ediyor.

Bir de şu "öz evlat" lafının anlamı biraz bayağı kaypak.

Trabzonspor'da 11 sene top oynayan çok defa doğru dürüst para almak bir yana kulübe maddi yardımda bulunan İskender Gönen "öz evlat" olamıyor, 8 yıl boyunca herkese örnek teşkil edecek kişiliği ve fedakarlığı ile Orhan Çıkrıkçı öz evlat olamıyor ama iki yıl boyunca basın yoluyla FB'ye gitme propagandası yapan ve sonunda giden Şenol Ustaömer "öz evlat" oluyor.

Yıllar evvel Tuncay Soyak'tan hasbelkader dinlediğim bir anekdot vardı. Kendisi Orhan Ayhan'ın programında anlatıncaya kadar kimseyle paylaşmadım. Artık sır olmaktan çıktığına göre anlatabilirim:

-Galatasaraya gitme arzususyla yanıp tutuşuyordum. O zamanki asbaşkanımız Sadri Şener beni bırakmak istemiyordu. Defalarca beni ikna etmeye çalıştı ama ben gideceğim diye tutturmuştum. Sonunda dedi ki: "Git, inşallah ilk maçında bacağın kırılır." GS'ya gittim; Almanya kampında çıktığım ilk hazırlık maçında ayağım kırıldı.

Tuncay Soyak "öz evlat", Şenol Ustaömer "öz evlat" ama önüne uzatılan açık çekleri elinin tersiyle iten İskender Gönen değil, Orhan Çıkrıkçı değil. Ergun Gürsoy "Trabzon'un çocuğu" ama Şamil Ekinci değil.

"Öz evlat" galiba bir çeşit "neolazi" akımı olsa gerek.
    Hay elinize yüreğinize sağlık. ALLAH razı olsun sizden.

Şükürler olsun ki bu forumda sizin gibi insanlar var.

..............................
    ODTÜ'lü bir hocanın Trabzonspor atkısıyla dolaşan Trabzonsporlular hakkındaki yorumu;
    "Hocam onlar Trabzonsporlu. Onların sevgisi, derdi bir başka. TRABZONSPOR onlar için bir var olma nedeni. TRABZONSPOR'a küsemez, kızamaz ondan utanamazlar çünkü o zaman şehirlerine küsmüş, şehirlerinden utanmış olurlar''

Alıntı HAMSİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim kafam karıştı.... Kim İskendere üvey evlat muamelesi yapmışki? öyle olsa Türkiyenin en büyük gazetelerinin birinde senelerdir nasıl Trabzonspor yazabilirdi??

Kim Orhan a üvey evlat muamelesi yapmış ki ...daha yeni Giray hoca ile ( özlerden olur kendisi) Manisada beraber değiller miydi? Kim miş bu ayırımı yapan ...
    Bir "kimci" daha!
    Biz neden bahsediyor hangi bağlamda örnek veriyoruz millet ne soruyor?
    Mahalli basının büyük bir bölümünü, burada oldukça ağırlığı olan yerel ulemayı bir süre takip edin, Serdar Bey'in maç yorumlarındaki sürekli leitmotiflere bakın cevabı kendiniz bulursunuz.
    Üç beş kişinin sivrisinek vızıltısı gibi etkisiz laflarından bahsetmiyorum.
    Kim, kim, kim?
    Kiziroğlu Mustafa Bey!

Neyse bu konu da kabak tadı verdi.
    Birkaç gündür yazdıklarım zülf-i yare dokunuyor galiba.
    Ben biraz uzaklaşıp şöyle kültür, sanat, barış, kardeşlik gibi şeylerle uğraşayım.
    Konu Âkil Âdem tarafından (22.02.2008 Saat 23:43 ) değiştirilmiştir.
    Sükût demindeyiz...
    Ebedî olsun!

Muhammet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

aslında çok açık herşey
    tartışmaya değmez
    bu adam Trabzonspor sevdalısı değil.onu geçtim Trabzonsporlu değil gsli..
    içimizde yeri olmamalı..çok değil daha 4 sene önce şampiyonluk yolundayken yersiz boş demeçleriyle ortalığı bulandıran o değil miydi
    o panelde neden alkışlandı anlamış değilim
    A Revolution without dancing is a Revolution not worth having.

Great White - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Thumbs up

Ölçümüz Trabzon' lu doğmak ya da olmak değil de Trabzonspor' lu olmak olsun diyorum.
    Aslında tüm tartışmalara son noktayı vuran söz budur işte
    "söylediklerin kimseyi rahatsız etmiyorsa hiçbi' şey anlatmıyorsun demektir"

GW

Nereden
    Sakarya

Bir "kimci" daha!
    Biz neden bahsediyor hangi bağlamda örnek veriyoruz millet ne soruyor?
    Mahalli basının büyük bir bölümünü, burada oldukça ağırlığı olan yerel ulemayı bir süre takip edin, Serdar Bey'in maç yorumlarındaki sürekli leitmotiflere bakın cevabı kendiniz bulursunuz.
    Üç beş kişinin sivrisinek vızıltısı gibi etkisiz laflarından bahsetmiyorum.
    Kim, kim, kim?
    Kiziroğlu Mustafa Bey!

Neyse bu konu da kabak tadı verdi.
    Birkaç gündür yazdıklarım zülf-i yare dokunuyor galiba.
    Ben biraz uzaklaşıp şöyle kültür, sanat, barış, kardeşlik gibi şeylerle uğraşayım.
    Alınganlık yapıyorsunuz . Mahalli basını pek takip ediyor değilim ...Serdar Bali nin (ki hakettiğinden daha fazla şöhrete sahip olduğunu düşünüyorum) de Trabzonspor a hizmet etmiş isimleri doğum yerine ayırdığını düşünümüyorum . Şamil Ekinci Trabzon a geldiğin de herkes ayaklanır diye biliyorum . Bir meselenin kabak tadı vermemesi için herkesin sizin fikirlerinize iştiraki mi gereklidir??

Nereden
    İstanbul

Nereli olursa olsun, Trabzonspor'a hizmeti olmuş kimseyi küçümsemeyelim, dışlamayalım ama onları putlaştırmayalım da.
    Ölçümüz Trabzonlu doğmak ya da olmak değil de Trabzonspor'lu olmak olsun diyorum.
    Çok şey mi istiyorum?
    Galiba evet.
    Yok çok istemiyorsunsunuz da öle bişey de yok zaten.
    Sanki biraz kendi kurutunuz.
    Taraftarin iyisi

cengizalioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Hayir

ben sadece hayır diyorum eğer bizim transfer komitemizdeki kişilerden biri ergün gürsoy olacakasa olmaz olsun diyuorum çünki bu adam galatasaraydan dışlandığı için yamancak bir yer arıyor ve iyi bir futbolcu bulsa onu ancak yalakalık olsun diye g s ya tavsiye eder bize trabzonspor yenildiğinde kendi çocuğunu bile sevemeyeck hale gelen adamlar lazım meselamı yani ben kopuyorum dünyadan valla napalım allah kurtarsın

Cafer Bulur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

bir ergun gürsoy bile forumdaki taraftarlari adeta ikiye böldü.bir g.saraylidan ancak bu kadar fayda gelir bize.yani hic.ergun gürsoy gitsin de g.sarayin 220 milyon ytl lik borcunu düsürmenin hesaplarini yapsin.trabzonsporun transfer veya herhangi bir isi g.sarayliya kalmadi henüz.

Nereden
    Sakarya

Bu arada Tugay ı galatasaray a götüren Ergun Gürsoy değil Özkan Sümer idi ...Ne yani şimdi Özkan hoca da mı hain???

Nereden
    İstanbul

Kim Orhan a üvey evlat muamelesi yapmış ki ...daha yeni Giray hoca ile ( özlerden olur kendisi) Manisada beraber değillermiydi? Kimmiş bu ayırımı yapan ...
    Ben de bunu sorup duruyorum; kim demiş, kim görmüş(tramvayda Müzeyenin bacağını...)?
    Öle diyen bir kaç kişi vardır belki ama camiaya hakim görüş değildir.

Camiada hakim görüş sizin de dediğiniz gibi;

"Nereli olursa olsun, Trabzonspor'a hizmeti olmuş kimseyi küçümsemeyelim, dışlamayalım ama onları putlaştırmayalım da.
    Ölçümüz Trabzonlu doğmak ya da olmak değil de Trabzonspor'lu olmak olsun diyorum." KATILIYORUM.
    Aksi iddiaları da kabul etmiyorum.
    Taraftarin iyisi

Great White - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Cool

İşimizin kala kala yıllardır "Galatasaraylılık" titri ile futbol kamuoyunda isim yapmış Trabzon' lu Ergun Gürsoy' a kalması her ne kadar düşündürücü ve bir o kadar da kabul edilemez gibi duruyorsa da, böylesi büyük bir tecrübe ve lobiye sahip bir futbol adamından yararlanma fikrine şiddetle karşı çıkıyor olmak da artık globalleşen Futbol Dünyası adına pek de kesin bir karar olarak vurgulanmamalı diye düşünüyorum..

Aslına bakarsak ben kendi adıma bu konu ile ilgili biraz da ikilemdeyim açıkçası
    Konu Great White tarafından (23.02.2008 Saat 00:11 ) değiştirilmiştir.
    "söylediklerin kimseyi rahatsız etmiyorsa hiçbi' şey anlatmıyorsun demektir"

GW

Kasım BEKTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

mesele trabzonspor'a hizmet meselesi ise

adı geçen şahıs şu ana kadar trabzonspor'a ne hayrı dokundu?. yok
    şu yaşına kadar ne yaptı ki trabzonspor'a şerden başka. gene yok
    e o zaman bu kişi hakkında daha fazla tartışmayada gerek yok
    TRABZONSPOR'u tutan herkes TRABZON'lu olmak zorunda değildir.
    ama TRABZON'lu olan herkes TRABZONSPOR'lu olmak zorundadır.

Belki de Nazım Hikmet'in dediği gibi; "Aynı şarkıyı farklı dillerde söyleyen insanlarız".
    Kendi adıma fikirlerimi söylemiş ve konuyu kapatmıştım.
    Ama bir tahammmülsüzlük ithamı olarak değil de iyi niyetle ve öğrenmek isteğiyle sorulmuş olduğunu ümit ettiğim bir suali cevapsız bırakmam nezaketsizlik olur, muhtemelen.
    Bir meselenin kabak tadı vermemesi için herkesin sizin fikirlerinize iştiraki mi gereklidir?
    HAYIR!

Herkese iyi geceler.
    Sükût demindeyiz...
    Ebedî olsun!

Nereden
    Sakarya

Belki de Nazım Hikmet'in dediği gibi; "Aynı şarkıyı farklı dillerde söyleyen insanlarız".
    Kendi adıma fikirlerimi söylemiş ve konuyu kapatmıştım.
    Ama bir tahammmülsüzlük ithamı olarak değil de iyi niyetle ve öğrenmek isteğiyle sorulmuş olduğunu ümit ettiğim bir suali cevapsız bırakmam nezaketsizlik olur, muhtemelen.

HAYIR!

Herkese iyi geceler.
    Eyvallah

Tahammülsüzlük ne kelime yazdıklarınızı son derece ciddiye aldığım için ,Önce kim kim kim sonrada aynı fikirde olamız şart mı diye sordum ...Tahammül edemediğim zaman umumiyetle kaçmayı tercih ederim ...daha sık yazın daha sık tartışalım

cuneytr
    Ziyaretçi

ergun gürsoyu kulubun içerisinden sokmak nasıl bir yöneticiliktir anlamakta güclük cekiyoruz...yani trabzonda adam kalmamıs gibi 'denize düsen yılana sarılır mantıgı'mı uygulanıyor.ergun gürsoy galatasaray futbol takımında üst düzey temsil görevi yapmıssa hangi ahlak kuralıyla acıklanabilir görev mevzuu sayın baskana merakla sorulur?...yıllarca bu kulup için ölümü bile göze almıs futbol sevgisiyle dolu insanlara bunu nasıl anlatacak sayın baskan acaba?...kulube hizmet noktasında ne tür bir anlaytıs varki bu anlayısın üst cıtası 'hizmetse' eger denilip geciştiriliyor...ergun gürsoy bugune kadar kendi cıkarına uygun düsen durumlar haricinde,ne zaman trabzonlu gibi davrandı yada öle hissettirdi bizlere?...son bir söz hizmet yeri ile ilgili...futbolcu izleme komitesinde olacakmıs zatı alileri trabzon insanı bir ergun gürsoy kadar futbolcudan anlamıyorsa yazıklar olsun bizim futbol gecmişimize ve futbol kültürümüze...

ismail tüfekçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Selim55 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Görevini hakkini vererek yapacaksa neden olmasin. Önemli olan Trabzonspor'dur, sahislar degil.
    o adamdan zarardan başka birşey gelmez kesin gökdenizi galatasaraya getirmek için bir seneryo hazırlıyo 20 yıldır trabzonuma rakip olan biri nezaman trabzonlu olduğunu hatırladı

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

''Canaydın satranç oynuyor olabilir''

Galatasaray Başkanı Özhan Canaydın'ın yaklaşan seçimde aday olmayacağını açıklaması büyük yankı uyandırırken, Sarı-Kırmızılı camiada bazı sorular da peş peşe geldi. Eski yöneticilerden Ergün Gürsoy, ''Sayın Canaydın taktik yapıyor, bir satranç oyunu oynuyor olabilir" dedi!

ERGÜN GÜRSOY: "CANAYDIN'IN BIRAKACAĞINI ZANNETMİYORUM. ÇÜNKÜ, ELİNDE YAPMAK İSTEDİĞİ PROJELERİ VAR"
    Galatasaray Kulübü eski başkanı Ergun Gürsoy, Canaydın'ın birçok projesinin olduğunu ve daha iyi bir kadroyla yoluna devam edeceğini belirterek, "Seçime uzun bir süre var. Ben Özhan Canaydın'ın bırakacağını zannetmiyorum. Çünkü elinde yapmak istediği bir takım projeler var. Bunun dışında onunda bırakmak istememesini isteyenler var ve muhakkak onlarda etkileyecektir. Bana göre daha iyi bir kadroyla devam edecektir" şeklinde konuştu. Gürsoy, sözlerine şöyle devam etti: "Herkes 'Aday değilim' diyebilir. Ben de 1988 yılında 'Aday değilim' dedim. Ama, bir kişi bana 'Aday ol' demedi. Deselerdi belki de aday olacaktım." Ergün Gürsoy; "Bu bir seçim manevrası olabilir. Sayın Canaydın taktik yapıyor, bir satranç oyunu oynuyor alabilir" açıklamasıyla dikkatleri üzerine topladı

ajansspor

Ergün Gürsoy taktik, satranc ve manevra kestirmesini iyi bildigine göre ...
    "Sir, I say that justice is truth in action." Benjamin "Dizzy" Disraeli

ferhaTS87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

ergun gursoy u sevmeye bılırız ama gercegı kabul edelım kı bu ulkenın ıs bıtırebılen yonetıcılerınden ozellıkle ıc pıyasada cok ıse yarar malum ıkılı ılıskıler cok onemlı trasfer sezonu ıcın dogru bı hareket sadece trasfer ıcın ama

KUTADGU
    Ziyaretçi

Alıntı fdts2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ergun gursoy u sevmeye bılırız ama gercegı kabul edelım kı bu ulkenın ıs bıtırebılen yonetıcılerınden ozellıkle ıc pıyasada cok ıse yarar malum ıkılı ılıskıler cok onemlı trasfer sezonu ıcın dogru bı hareket sadece trasfer ıcın ama
    Yahu Ergun Gürsoy alaverelerin dalaverelerin adamıdır...

Sadece transfer sezonunda Ergun Gürsoy'dan faydalanalım düşüncesi de fantazi ötesi bir düşüncedir...

ferhaTS87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı kuTaDgU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yahu Ergun Gürsoy alaverelerin dalaverelerin adamıdır...

Sadece transfer sezonunda Ergun Gürsoy'dan faydalanalım düşüncesi de fantazi ötesi bir düşüncedir...
    ben ergun gursoy un ozellıkle turkıye pazarında cok ıs yapıcagı dusuncesındeyım Chelsea nası m.unıted ten menejer transfer edıyosa bızde yonetıcı transfer ettık ergun gursoy hem tecrubelı hemde ts yakından tanıyo bıldıgım kadarıyla bı aralar ıst dekı ıs adamları dernegı baskanıydı tabı buda farklı bı bakıs acısı sadrı sener baskan oldugundan berı herseye olumlu bakar oldum

ilkonbir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Afrika

metin akbaşoğlunu hatırlayanınız varmı bilmiyorum kısaca bahsedeyim 2. atay aktuğ yönetiminde bulunmuş bir şahıs ve ismini ağzıma almaya değmeyecek bir istanbul takımının kongre üyesi.....atay aktuğ yönetiminin başarısızlığının bence başta gelen nedenlerinden biri....umarım sadri başkan böyle bir yanlışa düşmez.
    7rmeyiz!7rmeyeceğiz!

Ergun Gürsoy'la Metin Akbaşoğlıu'nun durumları farklı.
    Biri bilfiil yöneticiydi diğeri GS'da ıskartaya çıktığı için bize yamanmaya çalışıyor.
    Ayrıca Akbaşoğlu'nun Aktuğ yönetiminin başarısızlığının en önemli sebeplerinden biri olduğu tezi bence çok tartışmalıdır.
    Sükût demindeyiz...
    Ebedî olsun!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)