Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 91 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ATV’de yeni baslayan futbol atesi

Gökhan Kutlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

eziklerin yeni taraftar programi futbol atesine dün biraz baktim da çoktarafli bir program.fenerbahçeli ve galatasarayli 20'ser tane taraftar diye geçinen kisiler toplanmislar tribün hakkinda yorum belirtiyolar ayip be ayip sunandan da anlasilir ne oldugu futbol'dan anlamayan bi reha muhtar'i komuslar oraya program yapiyolar be ayip beayip....

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Salih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Aci var mi aci?....[img]smileys/smiley2.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]Bu kelime reha mihtari açiklar...[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Saygilarimla...

Zafer Keskin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ASLINDA bordomavi.net olarak biz niye gitmiyoruz ki oraya 3 büyükler diyen rehanin agzinin yamuldugunu görürüz dimi ewet ilgiler lütfen bu konuya ilgi gösterip ayarlasinlar..........

Gökhan Kutlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı MaCKaLii_61 Nickli Üyeden Alıntı
    ASLINDA bordomavi.net olarak biz niye gitmiyoruz ki oraya 3 büyükler diyen rehanin agzinin yamuldugunu görürüz dimi ewet ilgiler lütfen bu konuya ilgi gösterip ayarlasinlar..........
    kardesim bizim öle yerlerde isimiz yok serefsizlerle serefsiz olunmamasi gerekir ama bize laf atilirsa sonunu o bile düsünemez hele o fenerlilerden biri bise desin offff onun sonunu düsünemiyorum ben

Tamamen reyting amaçli ve sovenizm duygularina yönelik tipik bir Reha Muhtar programi.Birakin o programa katilmayi,o programi izlememiz bile hata bence.Zatenprograma yorumcu diye katilan sahislari (Ömer Çavusoglu,Kazim Kanat...)ekranda görmem kanal degistirmem için yeterli bir sebep.

Alıntı Tandogan Nickli Üyeden Alıntı
    Tamamen reyting amaçli ve sovenizm duygularina yönelik tipik bir Reha Muhtar programi.Birakin o programa katilmayi,o programi izlememiz bile hata bence.Zatenprograma yorumcu diye katilan sahislari (Ömer Çavusoglu,Kazim Kanat...)ekranda görmem kanal degistirmem için yeterli bir sebep.

KESINLIKLE KATILIYORUM O ADAMLARDA KIM YA ADAMGIBI BU ISI BILENLER YAPSIN SPOR PROGLAMLARINIDA REZIL ETMESINLER.

Nereden
    Avrupa Diğer

reha muhtar varsa yalan var

baska birsey demeye gerek yok

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Aslinda bu konuyu ben açacaktim buraya program genis bir kesime hitap ediyor ve ufak bi programda degil bence sikayet maili yollamaliyiz.

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Reha varsa dogrular yok demektir.

Nereden
    Bursa

asdLinda güzeL bir Program firtina_61 e KatiLmiyorum Orada Trübün LiderLeri varDI UltrasLan carsi GruipbLari varDI.

ayrIca Orada Bizde oLabiLiriz Bir TekLifte bulunabiLirsek reha Muhtara beLki bizide davet edebiLirLEr.

kazim kanattan nefret ediyorum , bence tv lerden birisi pazar aksami sadece trabzon için spor programi yapsa çok tutulur ama hiçbirinin aklina gelmiyor ki

TheRapZoNe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bence bu program içinGenis Organize olarak tepkimizi dile getirmeliyiz..

TheRapZoNe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bizi görmezden gelenleri ;

Biz Görmezden Gelemeyiz !

ewt büyükler bise yapmali hafyata oraya trabzonspor taraftarida cagirilmalidir.. her yolla tepkimizi koyalim..

BIZI ORAYA HAYATTA CAGIRMAZLAR ADAMLAR 3 BÜYÜK DIYOLAR. AMA EN BÜYÜGÜN PROGRAMI OLSAYDI SIMDI BIZ ÇOKTAN ORDAYDIK.

Guests
    Ziyaretçi

istiyorsaniz bi gün gidelim canli yayinda basalim programi

Nereden
    Belçika

Bizde hem Trabzonsporumuzu hemde anadoluyu temsil ederiz ne yani[img]smileys/smiley2.gif[/img]

birde buraya Gurbetci Gencler gidemezmi ?

ben hazirim mail bombardimanina

insanlarin gorusleri farklilik gosterebilir

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu program baslarken Sabah gazetesinde yazdigi gibi bizi de çagiracaklardi pustluk yaptilar,mail bombardimani için durdugunuz kabahat.

Adaletsiz arenanin3 bas rol oyuncusundan baska bir sey görmeyenlerin gözünesokun mailleri. Yanliz içinde kufur olmasin.

ATV Yayin Yönetim - oalpturk@atv.com.tr
    ATV Spor - atvspor@atv.com.tr
    ATV Halkla Iliskiler - eatak@atv.com.tr

Guests
    Ziyaretçi

Herkes mail atsin arkadaslar mail adreslerine.Üsenmeyelim tepkimizi ortaya koyalim.

Eziklerin yalakaliklarini yaptiklarini usturuplu bir dille hatirlatalim gerçi hiç unutmuyolardir ki!

Guests
    Ziyaretçi

Merhaba Ben Murat Trabzonspor taraftariyim.Bordo Mavi Net Trabzonspor Taraftar Birligi üyesiyim.Atv'de yeni basliyan taraftar programiniz Futbol Atesi programinda Trabzonspor taraftarlarina yer verilmemesini sizin adalet anlayisinizin(!) bir parçasi olarak görüyorum.Sizin gibi tarafli medya organlari,Istanbul klüplerinin destekçileri oldugu sürece hiçbir konuda olmadigi gibi sporda ve futbolda da tarafsiz oldugunuza inanmiycaz.Objektif olmiyan bir ortamda sadece 2 takimin taraftarlarina söz hakki vererek olaya bakis açinizi çok net ortaya koydunuz.Sadece kendi takimimin taraftarlarinin orda bulunmasini istemiyorum ayni zamanda tüm anadolu takimlarinin taraftarlarinin da davet edilmesini istiyorum daha dogrusu istiyordum.Bu saatten sonra davet etseniz de katilicak karakterde bir Trabzonspor taraftari olucagina inanmiyorum!
    Son olarak sunu bilin
    Türkiye sadece Istanbuldan ibaret degildir,futbol da Gs ve Fb'den ibaret degildir.
    Size yayin hayatinizda ilkeli tarafsiz(!) yayincilik anlayisinizla basarilar dilerim.

Benim yolladigim bu.

Anıl Caner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

[img]smileys/smiley31.gif[/img]bu mesaj gerçekten önemli.Trabzonspor'umuzu hiçbi kulvarda kimsenin silmesine izin vermeyelim.Site yetkilileri bu durumla ilgili lütfen çalisin.Trabzonspor'u temsil edebilecek bir ekip hazirlayalim.Hem Türkiye yillardir terörist dedigi Trabzonspor taraftarini görsün.Hem de Istanbul kulüplerinin içinde anadolu kulüplerini de temsil edelim.[img]smileys/smiley9.gif[/img]

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Salih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı TheRapZoNe Nickli Üyeden Alıntı

Bizi görmezden gelenleri ;

Biz Görmezden Gelemeyiz !

Onlar görse ne olur görmese ne olur...Trabzonsporun ne kanatsiz kaziminne de mihtar rehanin yorumlarina ihtiyaci var...Varsa akillari kendilerine kullansinlar...

Saygilarimla...Edited by: FORZA61

Bende mailimi attim bu konuya dikkat edelim arkadaslar.. mail atmayan fenerli olsun... HAYDEEEEE

ulan biz birakalim kendi kendilerini yesinler orda en fazla iki hafta sonra studyo karisir...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)