Sayfa 1 Toplam 8 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 185 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Stepanov'dan Þok Açýklamalar

ugrpnk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    36

Standart Stepanov'dan Þok Açýklamalar

Stepenov'dan þok açýklama

Stepanov, "Ziya Doðan'ýn yerinde Trabzonspor'un baþýnda kim olsaydý bu takýmý þampiyon yapardý" dedi.

Trabzonspor'da Porto takýmýna transfer olan Stepanov açtý aðzýný yuýmdu gözünü.

Stepanov, "Ziya Doðan'ýn yerinde Trabzonspor'un baþýnda kim olsaydý bu takýmý þampiyon yapardý" dedi.

Porto beni geçen sezonun ortasýnda alacaktý.8 milyon Euro önerdiler, fakat kabadayý bir yönetici tarafýndan tehdit edilince vazgeçtiler. onra ayný kulübe beni 3,5 milyon Euro'ya sattýlar.

Trabzonspor geçen sene þampiyon olabilirdi. Kadrosu buna yeterliydi..ama önümüzdeki en büyük engel Ziya Doðan'dý.Teknik Direktör koltuðuna Ziya Doðan'ýn yerine kimi oturtsanýz þampiyon olurduk.Trabzonspor'un geçen sezon Portekiz'in Porto takýmýna sattýðý Sýrp futbolcu Stepanov Hürriyet spor dergisine yaptýðý açýklamada eski Teknik Direktör Ziya Doðan'ý suçladý. 2005–2006 sezonunun ikinci yarýsýnda Trabzonspor'u çalýþtýran Vahid Hlilhodziç 'in beklide bordo- mavili takýma yaptýðý en büyük iyilikti Milan Stepanov'un transferi. Sýrbistan'ýn FK Vojvodina takýmýndan geldiðinde henüz 22 yaþýnda olan Sýrp futbolcu, bu sezonun baþýnda 3,5 milyon Euro bonservis ücreti karþýlýðýnda “Avrupa'nýn yýldýz fabrikasý Porto'ya satýldý. Portekiz'den direk Chalsea'ye gitmesi kesin gözü ile bakýlan Stepanov kaderin bir cilvesi sonucu bu sezon þampiyonlar liginde Beþiktaþ'a karþý forma giymiþti. Türkiye'de 1,5 yýl gibi kýsa bir süre kalmasýna raðmen, baþarýlý bir futboluyla adýný herkesin hafýzalarýna kazýyan Stepanov, Trabzonspor'da yaþadýklarýný anlattý.

FÝYATIM 3 MÝLYON EURO
    OLSAYDI BEÞÝKTAÞ ALIRDI

Vojvodina'daki son sezonumda birçok ülkeden transfer teklifi aldým. Menajerim Zoran ispanyaya götürmek istiyordu. Bu arada Zoran'ýn Türkiye'deki menajer arkadaþý Ahmet Özkaya, Beþiktaþý önerdi. Beþiktaþ adýný duyunca çok sevindim. Zira Türkiye ligleri çok yakýndan takip ettiðim, Beþiktaþý iyi tanýdýðým bir kulüptü. Ne gibi imkânlara sahip olduðunu biliyordum. Bu arada Ankaraspor ve Konyaspor'da bana teklif yapmýþtý. Menajerim Zoran Beþiktaþ kulübünden Erbil Arpacý (idare menejer) ile görüþtü. Arpacý o dönemin teknik direktörü Tigana beni beðenmemiþler sanýyorum. Benim yaþýmý ve fiyatýmý beðenmediler! Çünkü 22 yaþýndayým ve toplam maliyetim de 300 bin Euro idi.Fiyatým 1 milyon ya da 3 milyon Euro olsaydý herhalde Beþiktaþ'a transferim gerçekleþirdi!Hala inanamýyorum..

TRABZON'DAN 1,5 YILDA
    35 MÝLYAR ALDIM

Trabzonspor'a büyük umutlarla gelmiþtim, ama hayal kýrýklýðýna uðradým. Ne maç baþý paralarýmý nede primlerimi alabildim.300 bin dolara anlaþmýþtým ama 1,5 senede toplam ancak 35 milyar lira alabildim. Trabzonspor'da tek kazancým, iyi arkadaþlýklar oldu. orada iken tanýþtýðým bazý kiþilerle hala görüþüyorum. Hemen hepsi ile iyi dost oldum. Trabzonspor'dan paramý alamayýnca bazý arkadaþlar bana FÝFA'ya niye þikayet etmiyorsun ? Dediler. Bunu bende düþündüm ama Trabzon'a olan sevgim ve iyi niyetim buna engel oldu. Bazý yöneticiler var, onlar kendilerini bilirler, paramý vereceklerini söylediler ama bir lira bile cebime koymadýlar.Trabzonspor geçen yýl þampiyon olabilirdi. Kadrosu buna yeterli idi. ama önümüzde en büyük engeli aþamadýk. O engel Ziya doðan'dý.Teknik Direktör koltuðuna Doðan'ýn yerine baþkasý oturtsanýz þampiyon olurdu.Trabzonspor gibi büyük bir takým büyük bir hocalarla çalýþmalý

O KABADAYI YÜZÜNDEN
    4,5 MÝLYON EURO ZARAR ETTÝM

Porto benim bir yýldýr peþimdeydi. Geçen sezon devre arasýnda 8 milyon Euro verip alacaklardý. Fakat Porto'nun bu iþ için görevlendirdiði menajer, kendisini medyada kabadayý olarak gösteren bir yönetici tarafýndan tehdit edilince vazgeçildi. Adam arkasýna bakmadan gitti. Bu sezon baþýnda ise 3,5 milyon Euro verip aldýlar. Yani, Trabzonspor beni bu yýl deðilde geçen sezonun ortasýnda satsaydý 8 milyon Euro kazanacaktý. Sonra 3,5 milyon Euro'ya razý oldular.Porto'nun beni istediðine teknik direktörümüz Ziya doðan inanmýyordu. Bir gün beni odasýna çaðýrdý “Gazeteler yalan yazýyor. Sen Porta'ya falan gidemezsin. Bu haberleri sen yazdýrýyorsun” dedi. Kendisine,”hocam Porto baþkaný ile telefonda konuþtum. Kendisi bizzat transfer teklifinde bulundu.”karþýlýðýný verdim. Yine inanmayýnca Porto baþkanýnýn telefonunu çevirdim.”Bana inanmýyorsanýz kendiniz sorun. Ýngilizce biliyorsunuz.Porto Baþkaný ile konuþun” dedim. Ben böyle yapýnca inanmak zorunda kaldý.Bir teknik direktör futbolcusuna inanmýz mý? Hayret.

GELECEK YIL CHELSEA'DEYÝM
    Þuanda Avrupa'nýn en büyük takýmlarýndan birindeyim. Çok mutluyum.Büyük ihtimalle gelecek yýl Chelsea'ye gideceðim.Parasal hiçbir sorunumuz yok.Trabzonspor'da 1,5 yýlda elime geçen paranýn 35 milyar olduðunu söylemiþtim,burada paramý bir gün bile geciktirmiyorlar.Porto iþte bunun için dünyanýn en büyük kulüplerinden biri olarak kabul ediliyor.Türkiye'de para almak için muhatap bulamýyorsun.Para iþine teknik adam bakar mý?Trabzon'da bakýyor.Trabzonspor'da iken Fatih Tekke, Gökdeniz ve Hüseyin'le çok iyi arkadaþ oldum.Fatih çok iyi bir transfer yapýp Rusya ya gitti.Gökdeniz ve Hüseyin avrupanýn önemli takýmlarýnda oynayabilecek kapasitedeler.Fatih, Hüseyin ve Gökdeniz Trabzonspor'u gerçekten çok seviyorlar.Bu arkadaþlar paradan çok formayý düþünüyorlar.Açýkcasý bende onlara uydum.Trabzon da parayý unuttum.Trabzonspor da yaþadýklarým bana büyük ders oldu.
    Konu Berk Akçay tarafýndan (20.02.2008 Saat 12:40 ) deðiþtirilmiþtir.

MARMARA UNI-TS

Koray - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

ziyaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

diyorum baþka biþe demiyorum...
    Lig Tv'de diðer maçlarýn beleþ izlendiði tek þehir. Trabzon!

Great White - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Cool

Stepanov' un bu haklý itiraf ve tespitlerini bizler dahi buralarda farklý aðýzlardan defalarca yazdýk çizdik zaten..

Onun da bizzat pekiþtirmesi isabet olmuþ..
    "söylediklerin kimseyi rahatsýz etmiyorsa hiçbi' þey anlatmýyorsun demektir"

GW

yaranozlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

bu açýklamalar þok deðil .............
    OF Republic! (Doka, Doumbia, Yarmolenko, Jay Emanuel Thomas, Ndongala)

Cafer Bulur - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    44

stepanovun bu aciklamalari yaptigina inanmiyorum.yapmis olsa bile yaptigi aciklamalara katilmak mümkün degil.trabzonsporda oynadigi 1.5 sene icinde 35 milyar para aldigina inanmak icin biraz saf olmak gerekiyor.bu parayi trabzonspordaki malzemeci bile 1 senede aliyordur.bu takimi ziya dogandan baskasi sampiyon yapardi demek ise tamamen mesnetsiz bir iddia.hele hele 8 milyon euroya satmadilar aciklamasina kargalar bile güler.eger gercekten bu aciklamalari yaptiysa deyim yerindeyse sacmalamis.

tuðba61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    34

Ziyandan baþka biþey yapmadý ziya bey bize, rezil herif !
    Baþarýya endeksli deðiliz, varlýðýna aþýðýz. | Bordo&Mavi |

KUTADGU
    Ziyaretçi

Her açýklama aslýnda Ziya Doðan'ý haklý çýkarýyor...

Her açýklama Ziya Doðan'ýn açýklamalarýnýn ne kadar doðru olduðunu gösteriyor...

Hatýrlayacaksýnýz,

Ziya Doðan bundan önceki dönemde her hareketiyle, her sözüyle, her açýklamasýyla "Ben bu iþi bilmiyorum, benim psikolojik sorunlarým var, hastayým ulan ben, benim kafam kýrýk anlayýn ulan, yerim iyi futbolcuyu bana sevdiklerimcen getirin, kafasýzým, yüreksizim, beceriksizin önde gideniyim" mealinde davranýyordu..

EE geliyoruz bugüne, Stephanov da ondan önce Szymek'de ve bir çok kiþi ne diyor aslýnda....

Ah Ziya Doðan, anlayamadýk seni...
    Anlatmadýlar...
    Boþ yere hakkýný yemiþiz yahu...
    Meðer ki dediklerinin hepisi doðruymuþ..

sanatik - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

HÜrriyet haberi degilmi bu ?

Ne olursa olsun ben bir cok ekleme oldugunu düsünüyorum. Tamam stepanov ben kölemiyim diye laflar etmis ama bunlari ona ettiren olmuski söylemis hem stepanovun ziya dogan tarafindan sadece porto transferi dogru oldugunu manajer oyununa geldigini söylemisdi son radyo reportajinda. Simdi bunlarin sözkonusu olmasi kimin isine gelir ? Neden yapiliyor bu ?

Ziya Dogan kendi sistemini uygulamaya calisan bir td ve bu sistem ilk geldiginde iyi gitti ama sonunda yine sampiyonlukdan olduk son stepanov gelmesinde sampiyonluktan bahsetmek dogru olamaz ama su konuyu acik tutarim baskasi gelseydi örnek ersun yanal daha basarili olabilirdik, kesin söyleyemeyiz bakin kac puan farkindan sonra zar zor toparlandik. Üstelik ersun yanalda kendi sistemini oynatan (hangi td oynatmiyorki kendi sistemini demeyin yeterince düdük (aslinda hakeme denilir ama olsun:--) var piyasada ).

Stepanov ve Fatih Tekke gitmemeliydiler su anda cok farkli durumda olabilirdik. TEsekkürler Albayrak.
    "Sir, I say that justice is truth in action." Benjamin "Dizzy" Disraeli

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TURHAN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Bilmediðimiz þeyler deðildi, o zamanlarý hafýzamdan silmek istiyorum.Mümkünse artýk Ziya lafýný duymak istemiyorum.

O artýk mazi, kendimize yapacaðýmýz en büyük iyilik bu olur herhalde

Burçak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

Trabzonspor'da 1,5 yýlda elime geçen paranýn 35 milyar olduðunu söylemiþtim

yok artýk yaa. ben böyle bir þeye ihtimal vermem. bence röportajda çarpýtma yapýlmýþtýr. hiç bir futbolcu 35 milyar liraya 1,5 yýl bi yerde kalmaz
    2010 - 2011 Þampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Kaan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    28

Bu Ziya'yý ve Yönetimi Allah bildiði gibi yapsýn..!
    teκ κardeþ dгogнeda uпiтed

Erdal - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    50

Kulübün ve takýmýn geçtiðimiz 2 yýlda nasýl yönetildiðinin bir nevi özeti gibi olmuþ ....heimizin tahmin ettiði þeyleri birinci aðýzdan dinlemiþ olduk bir kez daha ...ve bir kez daha anladýkki baþkan kim olursa olsun yöneticiler özelliklede takýmla ilgilenen yöneticiler önce sözlerine güvenilen insanlar olmalý ..gerisi zaten gelir ..

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

tamam ziyanýn çok hatalarý oldu inanýlmaz yönetimsel hatalar oldu. ama bu yazý öyle bir abartýlýki. ! bence hürriiyet kendi eklemelerinide yapmýþ. bukadarý olmaz olamaz. ya adam delimi 35 milyar alacak 1,5 sene orda futbol oynayacak. bana bir kiþi çýkýp desinki falan futbolcu bunu yapar. 35 milyara 1,5 sene oynar sesinide çýkarmaz. bunu hiç kimse yapmaz arkadaþlar.
    Bu röportajýn çok büyük bir bölümü yalan bence.
    Gerçek budur. ☆

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    44

iyi giden trabzonspor da taraftarin moralini bozmak adina hürriyet gazetesinde eklenti yapilarak yayinlanmis bir röpörtajdir.hürriyet gazetesi ne zaman trabzonspor hakkinda dogru dürüst bir haber yapacak merak ediyorum.baska zamanlarda trabzonspor hakkinda mikroskopla aranmasi gereken haber yapanlar,genis bir haber yaptiklarinda ancak bu kadar uydurma yapabilirler herhalde.beyler bu gazetenin oyununa gelmeyin.sivas macinin tekrar karari duyuruldugunda bu gazetenin mansetini iyi hatirlayin yeter...

Emir BAYRAK - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

35 milyar haricinde her þey mantýklý geliyor. Ziya & Nuri Trabzonspor'u 15 sene geriye atmýþtýr.
    Egemen Ve Selçuðun içine düþtüðü girdaba Allah kimseyi düþürmesin. Ýnsanlarýn Onurlarý ve Þerefleri vardýr ve Bunun için yaþarlar.
    Tavan yaptýklarýnda istanbul takýmlarýna transfer olmayan Gökdeniz Ve Fatih Tekke'yi þimdi daha çok seviyorum.

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    44

Alýntý forever61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    tamam ziyanýn çok hatalarý oldu inanýlmaz yönetimsel hatalar oldu. ama bu yazý öyle bir abartýlýki. ! bence hürriiyet kendi eklemelerinide yapmýþ. bukadarý olmaz olamaz. ya adam delimi 35 milyar alacak 1,5 sene orda futbol oynayacak. bana bir kiþi çýkýp desinki falan futbolcu bunu yapar. 35 milyara 1,5 sene oynar sesinide çýkarmaz. bunu hiç kimse yapmaz arkadaþlar.
    35 milyar paraya ömer riza sac modeli degisikligini yaptirtamazdi herhalde.sacmalik olurda bu kadar olur yani.tek kelimeyle yuhhhhh.....

Kaan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    28

Alýntý forever61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ýnþallah öyledir...
    teκ κardeþ dгogнeda uпiтed

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçýnalp - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    44

Ula biz söylenebilecekleri söyledik, kimse sallamadý... Hürriyet yazýnca "þok" oldu Gerçi bu forumda bunlara þaþýran olacaðýný da sanmam.

Ama belirli yanlýþlar var. Mesela:

Milan ZD'ýn Ýngilizce bilmesini düþünmek bir yana, kulüpte Ýngilizce bilen adam olmadýðýndan yakýnýyordu.

35 bin YTL aldýðýný da sanmýyorum. Takýmda en az para alan adam olduðunu söylüyordu ama 35 bin YTL de deðil yani...

Trabzon'u çok sevdiði doðru deðil. Doðrusu Trabzonspor'u sevdiði.

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

1,5 yýl oynadým elime sadece 35 milyar geçti. okuyunca deliriyorum. bukadarmý sallama bi röportaj olur yaa. birisi çýkýp bunlara hesabýný sormalý. gerekirse kulüp bi açýklama istesin . böyle bir röportaj gerçekleþmemiþse mahkemeye bile verilsin yaa. bu sýradan bi röportaj deðil. ! uyurma olduðu herhalinden belli oluyor. albayrakýn Trabzonda 60 bin kiþilik stat yapacaðým demesi gibi birþey bu.
    Gerçek budur. ☆

futbalski60 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

bu röportaj tamamen sallama ve trabzonsporu küçültmek için yapýlýþ bir haber diyorum
    Trabzon SK 1967
    #8 Adam Maher

Great White - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Thumbs down

Adam bir çuval laf söylemiþ, 35 milyar mý sorun oldu þimdi?

Belki lafýn geliþi söylemiþtir, belki de belli bir süre sadece 35 milyarlýk bir ödeme ile geçinmek durumunda kalmýþtýr belki de Hürriyet' in eklemesi ya da baský hatasýdýr..

Yazýlan onca þeyden daha mý önemli sanki þu 35 papel?

Bir de þunu anlamam..

Halilodzic de gittikten sonra bir sürü laf söyledi, bir çok demecinde bizleri, Trabzonspor camiasýný, yönetim biçimini vs. adeta yerden yere vurdu ama tarihimizin en rezil futbolunu bize reva gören bu adamýn her dediðini bir çok insan "Helal bee.. Toschack lý adammýþ" gibisinden pohpohlamýþken, buna benzer ifadeleri Step hem de özellikle Ziya Doðan için söylediðinde mi yalancý oldu?

Pes yani..
    "söylediklerin kimseyi rahatsýz etmiyorsa hiçbi' þey anlatmýyorsun demektir"

GW

sanatik - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alýntý sanatik Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    HÜrriyet haberi degilmi bu ?

Ne olursa olsun ben bir cok ekleme oldugunu düsünüyorum. Tamam stepanov ben kölemiyim diye laflar etmis ama bunlari ona ettiren olmuski söylemis hem stepanovun ziya dogan tarafindan sadece porto transferi dogru oldugunu manajer oyununa geldigini söylemisdi son radyo reportajinda. Simdi bunlarin sözkonusu olmasi kimin isine gelir ? Neden yapiliyor bu ?

Ziya Dogan kendi sistemini uygulamaya calisan bir td ve bu sistem ilk geldiginde iyi gitti ama sonunda yine sampiyonlukdan olduk son stepanov gelmesinde sampiyonluktan bahsetmek dogru olamaz ama su konuyu acik tutarim baskasi gelseydi örnek ersun yanal daha basarili olabilirdik, kesin söyleyemeyiz bakin kac puan farkindan sonra zar zor toparlandik. Üstelik ersun yanalda kendi sistemini oynatan (hangi td oynatmiyorki kendi sistemini demeyin yeterince düdük (aslinda hakeme denilir ama olsun:--) var piyasada ).

Stepanov ve Fatih Tekke gitmemeliydiler su anda cok farkli durumda olabilirdik. TEsekkürler Albayrak.
    Sunuda ekliyim. Trabzonspor düzeldikce bu tür haberler cogalir. Gelecek haftalarda daha neler cikacak bakalim. Ah birde 31 degilde en az 41 puanda olsaydik bak neler cikiyordu ortaya.
    "Sir, I say that justice is truth in action." Benjamin "Dizzy" Disraeli

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

Great White
    sayfadaki 21. mesajý sen yazmýþsýn . ve demiþsin ki Step hem de özellikle Ziya Doðan için söylediðinde mi yalancý oldu?

senden önce ki 20 tane yazýlmýþ cevabý tekrar bi oku bakalým stepin bu fikrine katýlmayan var mý?????

Gerçek budur. ☆

itsmylife - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çanakkale
    Yaþ
    45

Smile

chelsea falan anlamam. TRABZON gibi þerefli bir takým sayesinde portoda onaydýðýný unutmasýn... TRABZON çok stepanov gibilerini gördü.. görecekde... tek doðrusu ziya doðan hakkýnda söyledikleridir.

bu arada kosovanýn baðýmsýzlýðýný da kutlarým. sýrplardan kurtulup kendi baðýmsýz devletlerini kurdular )

SDanýþmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    36

Ulan Ziya..!

Alýntý futbalski60 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bu röportaj tamamen sallama ve trabzonsporu küçültmek için yapýlýþ bir haber diyorum
    Giderse hiç þaþýrma..
    www.twitter.com/SDanismaz
    Gugudali..
    Pirana Kovalayan Çýlgýn Hamsi

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)