Sayfa 8 Toplam 8 Sayfadan BirinciBirinci ... 6 7 8
Toplam 185 adet sonuctan sayfa basi 176 ile 185 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Stepanov'dan Þok Açýklamalar

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdem Keser - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý mukemwell Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bnu dediki kardeþim geçen çýkýp ersun yanala laf soktu ve

bana 2 maç tahammül edemediler falan dedi

2 . yarýnýn en baþarýlý takýmýymýþ

sanki ilk yarý dedem vardý takýmýn baþýnda

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    42

sallamatör istanbul basýnýnýn oyunlarý bunlar.
    bi kaç maç üst üste kazandýkmý etekleri tutuþuyor i.nelerin.

sanatik - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alýntý Ahmet Karaman Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ayný fikirdeyim. kulüp tarihimizde trabzonspora ziya doðanýn verdiði zararý albayrak dahil hiçkimse vermemiþtir. sonuçta süperlig kariyeri bitmiþtir. ziya doðan artýk kendine taraftarlarýný çýldýrtabileceði bir süperlig takýmý bulamayacaktýr.
    su anda öyle görünsede ziya dogani bulur biri ve doganin hedefide bjk olduguna göre ulasana kadar devam etmek ister.
    "Sir, I say that justice is truth in action." Benjamin "Dizzy" Disraeli

Great White - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Cool

Ben þu Ziyan gittiðinde "taraftarýndan" da kurtuluruz diye umut etmiþtim ve çoðu da onunla birlikte gitmiþlerdi..

Kongreden sonra da güzel bir temizlik oldu..

Eski Yönetim' i son ana kadar buralarda can siperane savunan bir çok kiþi aniden ortalýktan kayboluverdi

Þimdi geriye sadece "Yaa aslýnda ben de sevmezdim amaaa, ben de kabul ediyorum çok hatalarý vardý amma.." þeklinde takýlanlar kaldý neyse ki
    "söylediklerin kimseyi rahatsýz etmiyorsa hiçbi' þey anlatmýyorsun demektir"

GW

Nereden
    Ýstanbul

Tüm suç Ziya Doðan'da deðil . Ziya DOðan'ýn nasýl bir manteliteye sahip olduðu , nasýl futbol oynattýðý bilinen bir þeydi . Sen bu adamý teknik direktör olarak Trabzonspor'un baþýna getirdiðinde bu adamýn nasýl bir adam olduðunu bilmiyor muydun ? Peki Ziya DOðan Trabzonspor'a nasýl teknik direktör oldu ? Sezon baþýnda Trabzonspor ile adýnýn ayný cümlede bile anýlmamasý gereken Lazoroni'yi teknik direktör yaptýn ; 4 veya 5 maç sonra (tam hatýrlamýyorum;hatýrlamak da istemiyorum) kovdun ; adamýn tazminatýný çatýr çatýr verdin ;kaldýn açýkta ? Kim var boþta ; takýmý daha önce çalýþtýrmýþ ;hiç olmazsa takýma yabancý olmayan;Trabzonspor'dan kaçmýþ "adam gibi adam "? Ziya Doðan .
    Ziya Doðan Trabzonspor'a Albayrak'tan daha büyük kötülük yapmýþtýr fikrine kesinlikle katýlmýyorum . Ziya Doðan Nuri ALbayrak'ýn Trabzonspor'a yaptýðý kötülüklerden biridir sadece .

Cafer Bulur - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    44

Alýntý chovy Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Musampa Trabzon'un servetini yediyse 10 maçta toplam 2 defa kanattan bindirme yapayan Celalettin ne yaptý bi onuda açýkla
    Bundesliga'nýn en kaliteli yabancýlarýndan olan Marcel'i "ben daha iyisini bilirim" diyerek sol açýkta oynatan ben miydim
    Gerede kampýnda Stepanov'u aklý sýra küçük göstermeye çalýþýp yapýlan teklifleri görmezden gelen(daha doðrusu görmezden gelmeye çalýþan) ben miyim..
    Bir insandan futbol dehasý olmasýný bekleyemezsin ama akýl ve ruh saðlýðý yerinde olup az buçuk bu iþten anlayan bir insan olaya öncesi ve sonrasý þeklinde bakabilir ve sonucu görebilir...
    *Ziya öncesi kadromuzda,Marcelinho,Stepanov,Syzmkowiak,Musampa, Murat Ocak gibi isimler varken
    *Ziya sonrasý dönemde,Ayman,Celalettin,Adnan v.s gibi isimler var...
    Ama muhtemelen cevabýn hazýrdýr;üstteki isimlerin kaçmasýnda yada herhangi bir sebepten dolayý gitmesinde Ziya hocamýzýn payýnýn olduðuna inanmýyorsundurO yüzden kal saðlýcakla..
    degerli arkadasim bana yine cevap hakki dogmasina neden olacak seyler yazmissin.ben musampanin yaninda celalettinin de yillarca trabzonspordan bedava para kazandigini ve ziya doganin onda israr etmesinin büyük hata oldugunu düsünmüsümdür.ayrica marcelinhoyu israrla yanlis yerde oynattigini da belirtmisimdir.ama suna emin olabilirsinki marcelinhonun gitmek istemesinin sebebi de ziya dogan degildi.adam trabzonsporda mutlu degildi ve gitmek istedi.yönetimde satti.ziya öncesi dönemde saydigin isimler ya kendileri kacmistir yada yönetim satmistir.ziya dogan sonrasinda da elde kaliteli futbolcu kalmamasinin sebebi ilk basta yönetimdi,ziya dogan degil.galatiye elendikten sonra transfer yapacagiz diyerek koskoca camiayi kandiran da bu yönetim degilmiydi?ayrica risp gibi bir oyuncunun bile trabzondan kacmasini da ziya ya mi baglayalim,yoksa trabzonda yasamak istememesi veya zamaninda ödenmeyen parasina mi?sizin kaliteli oyuncular olarak gösterdiginiz musampa ve szymek neden bizden gittikten sonra bir baltaya sap olamadilar?ben sana ziya doganin onlarca hatasini sayarim ama her firsatta onu elestirmek de biraz insafsizliktir.benim savundugum budur.lafimi kimseye anlatamiyorum ki.sanki ben ziyanin sütten cikmis kasik oldugunu savundum.

Mayls - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    33

Alýntý Cafer1978 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    degerli arkadasim bana yine cevap hakki dogmasina neden olacak seyler yazmissin.ben musampanin yaninda celalettinin de yillarca trabzonspordan bedava para kazandigini ve ziya doganin onda israr etmesinin büyük hata oldugunu düsünmüsümdür.ayrica marcelinhoyu israrla yanlis yerde oynattigini da belirtmisimdir.ama suna emin olabilirsinki marcelinhonun gitmek istemesinin sebebi de ziya dogan degildi.adam trabzonsporda mutlu degildi ve gitmek istedi.yönetimde satti.ziya öncesi dönemde saydigin isimler ya kendileri kacmistir yada yönetim satmistir.ziya dogan sonrasinda da elde kaliteli futbolcu kalmamasinin sebebi ilk basta yönetimdi,ziya dogan degil.galatiye elendikten sonra transfer yapacagiz diyerek koskoca camiayi kandiran da bu yönetim degilmiydi?ayrica risp gibi bir oyuncunun bile trabzondan kacmasini da ziya ya mi baglayalim,yoksa trabzonda yasamak istememesi veya zamaninda ödenmeyen parasina mi?sizin kaliteli oyuncular olarak gösterdiginiz musampa ve szymek neden bizden gittikten sonra bir baltaya sap olamadilar?ben sana ziya doganin onlarca hatasini sayarim ama her firsatta onu elestirmek de biraz insafsizliktir.benim savundugum budur.lafimi kimseye anlatamiyorum ki.sanki ben ziyanin sütten cikmis kasik oldugunu savundum.
    Marcelinho Trazonspor'da mutlu degildi, bunun en büyük nedeni solacik oynamasidir. Ben hayatim boyunca Marcelinho'nun sol acik oynadigini görmedim, ilk bizim kel oynatti orda. Mutlu olmamasi sehrin gece hayatindan cok oynadigi mevkiden kaynaklaniyor.
    Ayrica Musampa konusuna da deginmek istiyorum. Musampa'yi kac kere denedi Ziya da yedek birakti. Manchester City'de sezon boyunca ilk 11 oynayan adamin 1-2 ayda mi hayati kaydi ve bize geldi. Stepanov'un "Musampa takimin en iyisiydi" demeside mi yalan? Musampa'nin hayatini Ziya Dogan bitirmistir.
    Szymkowiak konusu ise karisik. Neden gittigini fazla kisi bilmiyor, bilenlerde "söylersem Trabzon biter" diyor. Ama su var ki Szymkowiak futbolu birakti. Yani baltaya sap olmasi mümkün degil zaten. Hakan Sükür futbolu biraksa hala Galatasaray icin gol atmasi mümkün mü? Bu da öyle birsey. Futbolu birakmis bir adamdan tekrar sahalarda yildizlasmasini bekleyemeyiz. Kaldi ki Polonya Teknik Direktörü Szymkowiak'i EURO 2008 icin tekrar milli takim kadrosuna almayi bile düsündü.
    Trabzonspor HES yapma, kendi kalene gol atma!
    Karadeniz'e Özgürlük!

Yaþ
    68

stefanof konusunda bilgimiz yok .bu þok acýklama bizi aydýnlattý. nasýl satýldý kacparaya satýldý parayi kim aldý .ibra edilmeyen yönetim bunun hesapýný verecekdýr.albayrak yönetiminden kurdulduðumðz için mutlu olmalýyýz.

ziyaretci - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

ahh ziya ahhhhhhh...sen nasil bi hocasin. sen deilmisin transferin son gunu Ersen Martin'i gonderen.
    sen degilmisin symkoviak a futbol' u biraktiran. sen degilmisin marcelinho'yu sahada kenara hapseden .. yaziklar olsun .
    yillar gececek ben seni unutmayacagim

eger bu stepanovun dedikleri dogruysa yaziklar olsin cok yazik. biraz onurlari olsa yonetimdekilerin bonservis parasindan
    adamin alacaklarini verirlerdi. cok yazik ya. ilerde yabanci oyuncu alabilecek ulke kalmicak... gonulden sevdigim trabzonspor umda bu anlayisda yoneticiler varsa utaniyorum onlardan.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Can basten - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    41

Eski bir konu, gündeme getirmeye gerek yok. Kilitliyorum...
    Futbolcuyla taraftar el ele versin, þampiyonluk kupasý TRABZON'a gelsin!!!

7 7 7 7 7 7 7 7 7....

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)