Hesaplipazar
Sayfa 1 Toplam 8 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 185 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Stepanov'dan ok Aklamalar

ugrpnk - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.03.2007
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    33

Standart Stepanov'dan ok Aklamalar

Stepenov'dan ok aklama

Stepanov, "Ziya Doan'n yerinde Trabzonspor'un banda kim olsayd bu takm ampiyon yapard" dedi.

Trabzonspor'da Porto takmna transfer olan Stepanov at azn yumdu gzn.

Stepanov, "Ziya Doan'n yerinde Trabzonspor'un banda kim olsayd bu takm ampiyon yapard" dedi.

Porto beni geen sezonun ortasnda alacakt.8 milyon Euro nerdiler, fakat kabaday bir ynetici tarafndan tehdit edilince vazgetiler. onra ayn kulbe beni 3,5 milyon Euro'ya sattlar.

Trabzonspor geen sene ampiyon olabilirdi. Kadrosu buna yeterliydi..ama nmzdeki en byk engel Ziya Doan'd.Teknik Direktr koltuuna Ziya Doan'n yerine kimi oturtsanz ampiyon olurduk.Trabzonspor'un geen sezon Portekiz'in Porto takmna satt Srp futbolcu Stepanov Hrriyet spor dergisine yapt aklamada eski Teknik Direktr Ziya Doan' sulad. 2005–2006 sezonunun ikinci yarsnda Trabzonspor'u altran Vahid Hlilhodzi 'in beklide bordo- mavili takma yapt en byk iyilikti Milan Stepanov'un transferi. Srbistan'n FK Vojvodina takmndan geldiinde henz 22 yanda olan Srp futbolcu, bu sezonun banda 3,5 milyon Euro bonservis creti karlnda “Avrupa'nn yldz fabrikas Porto'ya satld. Portekiz'den direk Chalsea'ye gitmesi kesin gz ile baklan Stepanov kaderin bir cilvesi sonucu bu sezon ampiyonlar liginde Beikta'a kar forma giymiti. Trkiye'de 1,5 yl gibi ksa bir sre kalmasna ramen, baarl bir futboluyla adn herkesin hafzalarna kazyan Stepanov, Trabzonspor'da yaadklarn anlatt.

FYATIM 3 MLYON EURO
    OLSAYDI BEKTA ALIRDI

Vojvodina'daki son sezonumda birok lkeden transfer teklifi aldm. Menajerim Zoran ispanyaya gtrmek istiyordu. Bu arada Zoran'n Trkiye'deki menajer arkada Ahmet zkaya, Beikta nerdi. Beikta adn duyunca ok sevindim. Zira Trkiye ligleri ok yakndan takip ettiim, Beikta iyi tandm bir kulpt. Ne gibi imknlara sahip olduunu biliyordum. Bu arada Ankaraspor ve Konyaspor'da bana teklif yapmt. Menajerim Zoran Beikta kulbnden Erbil Arpac (idare menejer) ile grt. Arpac o dnemin teknik direktr Tigana beni beenmemiler sanyorum. Benim yam ve fiyatm beenmediler! nk 22 yandaym ve toplam maliyetim de 300 bin Euro idi.Fiyatm 1 milyon ya da 3 milyon Euro olsayd herhalde Beikta'a transferim gerekleirdi!Hala inanamyorum..

TRABZON'DAN 1,5 YILDA
    35 MLYAR ALDIM

Trabzonspor'a byk umutlarla gelmitim, ama hayal krklna uradm. Ne ma ba paralarm nede primlerimi alabildim.300 bin dolara anlamtm ama 1,5 senede toplam ancak 35 milyar lira alabildim. Trabzonspor'da tek kazancm, iyi arkadalklar oldu. orada iken tantm baz kiilerle hala gryorum. Hemen hepsi ile iyi dost oldum. Trabzonspor'dan param alamaynca baz arkadalar bana FFA'ya niye ikayet etmiyorsun ? Dediler. Bunu bende dndm ama Trabzon'a olan sevgim ve iyi niyetim buna engel oldu. Baz yneticiler var, onlar kendilerini bilirler, param vereceklerini sylediler ama bir lira bile cebime koymadlar.Trabzonspor geen yl ampiyon olabilirdi. Kadrosu buna yeterli idi. ama nmzde en byk engeli aamadk. O engel Ziya doan'd.Teknik Direktr koltuuna Doan'n yerine bakas oturtsanz ampiyon olurdu.Trabzonspor gibi byk bir takm byk bir hocalarla almal

O KABADAYI YZNDEN
    4,5 MLYON EURO ZARAR ETTM

Porto benim bir yldr peimdeydi. Geen sezon devre arasnda 8 milyon Euro verip alacaklard. Fakat Porto'nun bu i iin grevlendirdii menajer, kendisini medyada kabaday olarak gsteren bir ynetici tarafndan tehdit edilince vazgeildi. Adam arkasna bakmadan gitti. Bu sezon banda ise 3,5 milyon Euro verip aldlar. Yani, Trabzonspor beni bu yl deilde geen sezonun ortasnda satsayd 8 milyon Euro kazanacakt. Sonra 3,5 milyon Euro'ya raz oldular.Porto'nun beni istediine teknik direktrmz Ziya doan inanmyordu. Bir gn beni odasna ard “Gazeteler yalan yazyor. Sen Porta'ya falan gidemezsin. Bu haberleri sen yazdryorsun” dedi. Kendisine,”hocam Porto bakan ile telefonda konutum. Kendisi bizzat transfer teklifinde bulundu.”karln verdim. Yine inanmaynca Porto bakannn telefonunu evirdim.”Bana inanmyorsanz kendiniz sorun. ngilizce biliyorsunuz.Porto Bakan ile konuun” dedim. Ben byle yapnca inanmak zorunda kald.Bir teknik direktr futbolcusuna inanmz m? Hayret.

GELECEK YIL CHELSEA'DEYM
    uanda Avrupa'nn en byk takmlarndan birindeyim. ok mutluyum.Byk ihtimalle gelecek yl Chelsea'ye gideceim.Parasal hibir sorunumuz yok.Trabzonspor'da 1,5 ylda elime geen parann 35 milyar olduunu sylemitim,burada param bir gn bile geciktirmiyorlar.Porto ite bunun iin dnyann en byk kulplerinden biri olarak kabul ediliyor.Trkiye'de para almak iin muhatap bulamyorsun.Para iine teknik adam bakar m?Trabzon'da bakyor.Trabzonspor'da iken Fatih Tekke, Gkdeniz ve Hseyin'le ok iyi arkada oldum.Fatih ok iyi bir transfer yapp Rusya ya gitti.Gkdeniz ve Hseyin avrupann nemli takmlarnda oynayabilecek kapasitedeler.Fatih, Hseyin ve Gkdeniz Trabzonspor'u gerekten ok seviyorlar.Bu arkadalar paradan ok formay dnyorlar.Akcas bende onlara uydum.Trabzon da paray unuttum.Trabzonspor da yaadklarm bana byk ders oldu.
    Konu Berk Akay tarafndan (20.02.2008 Saat 12:40 ) deitirilmitir.

MARMARA UNI-TS

Koray - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.03.2007
    Nereden
    stanbul
    Ya
    34

ziyaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

diyorum baka bie demiyorum...
    Lig Tv'de dier malarn bele izlendii tek ehir. Trabzon!

Great White - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.09.2007
    Nereden
    stanbul

Cool

Stepanov' un bu hakl itiraf ve tespitlerini bizler dahi buralarda farkl azlardan defalarca yazdk izdik zaten..

Onun da bizzat pekitirmesi isabet olmu..
    "sylediklerin kimseyi rahatsz etmiyorsa hibi' ey anlatmyorsun demektir"

GW

yaranozlu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    37

bu aklamalar ok deil .............
    OF Republic! (Doka, Doumbia, Yarmolenko, Jay Emanuel Thomas, Ndongala)

Cafer Bulur - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.10.2007
    Nereden
    Almanya
    Ya
    42

stepanovun bu aciklamalari yaptigina inanmiyorum.yapmis olsa bile yaptigi aciklamalara katilmak mmkn degil.trabzonsporda oynadigi 1.5 sene icinde 35 milyar para aldigina inanmak icin biraz saf olmak gerekiyor.bu parayi trabzonspordaki malzemeci bile 1 senede aliyordur.bu takimi ziya dogandan baskasi sampiyon yapardi demek ise tamamen mesnetsiz bir iddia.hele hele 8 milyon euroya satmadilar aciklamasina kargalar bile gler.eger gercekten bu aciklamalari yaptiysa deyim yerindeyse sacmalamis.

tuba61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.01.2008
    Ya
    31

Ziyandan baka biey yapmad ziya bey bize, rezil herif !
    Baarya endeksli deiliz, varlna az. | Bordo&Mavi |

KUTADGU
    Ziyareti

Her aklama aslnda Ziya Doan' hakl karyor...

Her aklama Ziya Doan'n aklamalarnn ne kadar doru olduunu gsteriyor...

Hatrlayacaksnz,

Ziya Doan bundan nceki dnemde her hareketiyle, her szyle, her aklamasyla "Ben bu ii bilmiyorum, benim psikolojik sorunlarm var, hastaym ulan ben, benim kafam krk anlayn ulan, yerim iyi futbolcuyu bana sevdiklerimcen getirin, kafaszm, yreksizim, beceriksizin nde gideniyim" mealinde davranyordu..

EE geliyoruz bugne, Stephanov da ondan nce Szymek'de ve bir ok kii ne diyor aslnda....

Ah Ziya Doan, anlayamadk seni...
    Anlatmadlar...
    Bo yere hakkn yemiiz yahu...
    Meer ki dediklerinin hepisi doruymu..

sanatik - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    23.08.2004
    Nereden
    Almanya

Hrriyet haberi degilmi bu ?

Ne olursa olsun ben bir cok ekleme oldugunu dsnyorum. Tamam stepanov ben klemiyim diye laflar etmis ama bunlari ona ettiren olmuski sylemis hem stepanovun ziya dogan tarafindan sadece porto transferi dogru oldugunu manajer oyununa geldigini sylemisdi son radyo reportajinda. Simdi bunlarin szkonusu olmasi kimin isine gelir ? Neden yapiliyor bu ?

Ziya Dogan kendi sistemini uygulamaya calisan bir td ve bu sistem ilk geldiginde iyi gitti ama sonunda yine sampiyonlukdan olduk son stepanov gelmesinde sampiyonluktan bahsetmek dogru olamaz ama su konuyu acik tutarim baskasi gelseydi rnek ersun yanal daha basarili olabilirdik, kesin syleyemeyiz bakin kac puan farkindan sonra zar zor toparlandik. stelik ersun yanalda kendi sistemini oynatan (hangi td oynatmiyorki kendi sistemini demeyin yeterince ddk (aslinda hakeme denilir ama olsun:--) var piyasada ).

Stepanov ve Fatih Tekke gitmemeliydiler su anda cok farkli durumda olabilirdik. TEsekkrler Albayrak.
    "Sir, I say that justice is truth in action." Benjamin "Dizzy" Disraeli

Trabzonspor Kongre yesi
    TURHAN - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    15.08.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    38

Bilmediimiz eyler deildi, o zamanlar hafzamdan silmek istiyorum.Mmknse artk Ziya lafn duymak istemiyorum.

O artk mazi, kendimize yapacamz en byk iyilik bu olur herhalde

Burak - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2005
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    42

Trabzonspor'da 1,5 ylda elime geen parann 35 milyar olduunu sylemitim

yok artk yaa. ben byle bir eye ihtimal vermem. bence rportajda arptma yaplmtr. hi bir futbolcu 35 milyar liraya 1,5 yl bi yerde kalmaz
    2010 - 2011 ampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerek budur. ☆

Kaan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.12.2006
    Nereden
    Ankara
    Ya
    25

Bu Ziya'y ve Ynetimi Allah bildii gibi yapsn..!
    teκ κarde dгogнeda uпiтed

Erdal - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.09.2006
    Nereden
    Sakarya
    Ya
    47

Kulbn ve takmn getiimiz 2 ylda nasl ynetildiinin bir nevi zeti gibi olmu ....heimizin tahmin ettii eyleri birinci azdan dinlemi olduk bir kez daha ...ve bir kez daha anladkki bakan kim olursa olsun yneticiler zelliklede takmla ilgilenen yneticiler nce szlerine gvenilen insanlar olmal ..gerisi zaten gelir ..

yelik tarihi
    31.05.2005
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    42

tamam ziyann ok hatalar oldu inanlmaz ynetimsel hatalar oldu. ama bu yaz yle bir abartlki. ! bence hrriiyet kendi eklemelerinide yapm. bukadar olmaz olamaz. ya adam delimi 35 milyar alacak 1,5 sene orda futbol oynayacak. bana bir kii kp desinki falan futbolcu bunu yapar. 35 milyara 1,5 sene oynar sesinide karmaz. bunu hi kimse yapmaz arkadalar.
    Bu rportajn ok byk bir blm yalan bence.
    Gerek budur. ☆

yelik tarihi
    27.10.2007
    Nereden
    Almanya
    Ya
    42

iyi giden trabzonspor da taraftarin moralini bozmak adina hrriyet gazetesinde eklenti yapilarak yayinlanmis bir rprtajdir.hrriyet gazetesi ne zaman trabzonspor hakkinda dogru drst bir haber yapacak merak ediyorum.baska zamanlarda trabzonspor hakkinda mikroskopla aranmasi gereken haber yapanlar,genis bir haber yaptiklarinda ancak bu kadar uydurma yapabilirler herhalde.beyler bu gazetenin oyununa gelmeyin.sivas macinin tekrar karari duyuruldugunda bu gazetenin mansetini iyi hatirlayin yeter...

Emir BAYRAK - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.11.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

35 milyar haricinde her ey mantkl geliyor. Ziya & Nuri Trabzonspor'u 15 sene geriye atmtr.
    Egemen Ve Seluun iine dt girdaba Allah kimseyi drmesin. nsanlarn Onurlar ve erefleri vardr ve Bunun iin yaarlar.
    Tavan yaptklarnda istanbul takmlarna transfer olmayan Gkdeniz Ve Fatih Tekke'yi imdi daha ok seviyorum.

yelik tarihi
    27.10.2007
    Nereden
    Almanya
    Ya
    42

Alnt forever61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    tamam ziyann ok hatalar oldu inanlmaz ynetimsel hatalar oldu. ama bu yaz yle bir abartlki. ! bence hrriiyet kendi eklemelerinide yapm. bukadar olmaz olamaz. ya adam delimi 35 milyar alacak 1,5 sene orda futbol oynayacak. bana bir kii kp desinki falan futbolcu bunu yapar. 35 milyara 1,5 sene oynar sesinide karmaz. bunu hi kimse yapmaz arkadalar.
    35 milyar paraya mer riza sac modeli degisikligini yaptirtamazdi herhalde.sacmalik olurda bu kadar olur yani.tek kelimeyle yuhhhhh.....

Kaan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.12.2006
    Nereden
    Ankara
    Ya
    25

Alnt forever61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    nallah yledir...
    teκ κarde dгogнeda uпiтed

Trabzonspor Kongre yesi
    EmrahYalnalp - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Ya
    41

Ula biz sylenebilecekleri syledik, kimse sallamad... Hrriyet yaznca "ok" oldu Geri bu forumda bunlara aran olacan da sanmam.

Ama belirli yanllar var. Mesela:

Milan ZD'n ngilizce bilmesini dnmek bir yana, kulpte ngilizce bilen adam olmadndan yaknyordu.

35 bin YTL aldn da sanmyorum. Takmda en az para alan adam olduunu sylyordu ama 35 bin YTL de deil yani...

Trabzon'u ok sevdii doru deil. Dorusu Trabzonspor'u sevdii.

yelik tarihi
    31.05.2005
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    42

1,5 yl oynadm elime sadece 35 milyar geti. okuyunca deliriyorum. bukadarm sallama bi rportaj olur yaa. birisi kp bunlara hesabn sormal. gerekirse kulp bi aklama istesin . byle bir rportaj gereklememise mahkemeye bile verilsin yaa. bu sradan bi rportaj deil. ! uyurma olduu herhalinden belli oluyor. albayrakn Trabzonda 60 bin kiilik stat yapacam demesi gibi birey bu.
    Gerek budur. ☆

futbalski60 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.08.2007
    Nereden
    stanbul

GELECEK YIL CHELSEA'DEYM
    bu rportaj tamamen sallama ve trabzonsporu kltmek iin yapl bir haber diyorum
    Trabzon SK 1967
    #8 Adam Maher

Great White - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.09.2007
    Nereden
    stanbul

Thumbs down

Adam bir uval laf sylemi, 35 milyar m sorun oldu imdi?

Belki lafn gelii sylemitir, belki de belli bir sre sadece 35 milyarlk bir deme ile geinmek durumunda kalmtr belki de Hrriyet' in eklemesi ya da bask hatasdr..

Yazlan onca eyden daha m nemli sanki u 35 papel?

Bir de unu anlamam..

Halilodzic de gittikten sonra bir sr laf syledi, bir ok demecinde bizleri, Trabzonspor camiasn, ynetim biimini vs. adeta yerden yere vurdu ama tarihimizin en rezil futbolunu bize reva gren bu adamn her dediini bir ok insan "Helal bee.. Toschack l adamm" gibisinden pohpohlamken, buna benzer ifadeleri Step hem de zellikle Ziya Doan iin sylediinde mi yalanc oldu?

Pes yani..
    "sylediklerin kimseyi rahatsz etmiyorsa hibi' ey anlatmyorsun demektir"

GW

sanatik - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    23.08.2004
    Nereden
    Almanya

Alnt sanatik Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Hrriyet haberi degilmi bu ?

Ne olursa olsun ben bir cok ekleme oldugunu dsnyorum. Tamam stepanov ben klemiyim diye laflar etmis ama bunlari ona ettiren olmuski sylemis hem stepanovun ziya dogan tarafindan sadece porto transferi dogru oldugunu manajer oyununa geldigini sylemisdi son radyo reportajinda. Simdi bunlarin szkonusu olmasi kimin isine gelir ? Neden yapiliyor bu ?

Ziya Dogan kendi sistemini uygulamaya calisan bir td ve bu sistem ilk geldiginde iyi gitti ama sonunda yine sampiyonlukdan olduk son stepanov gelmesinde sampiyonluktan bahsetmek dogru olamaz ama su konuyu acik tutarim baskasi gelseydi rnek ersun yanal daha basarili olabilirdik, kesin syleyemeyiz bakin kac puan farkindan sonra zar zor toparlandik. stelik ersun yanalda kendi sistemini oynatan (hangi td oynatmiyorki kendi sistemini demeyin yeterince ddk (aslinda hakeme denilir ama olsun:--) var piyasada ).

Stepanov ve Fatih Tekke gitmemeliydiler su anda cok farkli durumda olabilirdik. TEsekkrler Albayrak.
    Sunuda ekliyim. Trabzonspor dzeldikce bu tr haberler cogalir. Gelecek haftalarda daha neler cikacak bakalim. Ah birde 31 degilde en az 41 puanda olsaydik bak neler cikiyordu ortaya.
    "Sir, I say that justice is truth in action." Benjamin "Dizzy" Disraeli

yelik tarihi
    31.05.2005
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    42

Great White
    sayfadaki 21. mesaj sen yazmsn . ve demisin ki Step hem de zellikle Ziya Doan iin sylediinde mi yalanc oldu?

senden nce ki 20 tane yazlm cevab tekrar bi oku bakalm stepin bu fikrine katlmayan var m?????

Gerek budur. ☆

itsmylife - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.05.2005
    Nereden
    anakkale
    Ya
    42

Smile

chelsea falan anlamam. TRABZON gibi erefli bir takm sayesinde portoda onaydn unutmasn... TRABZON ok stepanov gibilerini grd.. grecekde... tek dorusu ziya doan hakknda syledikleridir.

bu arada kosovann bamszln da kutlarm. srplardan kurtulup kendi bamsz devletlerini kurdular )

SDanmaz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.06.2004
    Nereden
    Zonguldak
    Ya
    34

Ulan Ziya..!

Alnt futbalski60 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    GELECEK YIL CHELSEA'DEYM
    bu rportaj tamamen sallama ve trabzonsporu kltmek iin yapl bir haber diyorum
    Giderse hi arma..
    www.twitter.com/SDanismaz
    Gugudali..
    Pirana Kovalayan lgn Hamsi

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)