Sayfa 2 Toplam 14 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 12 ... SonuncuSonuncu
Toplam 348 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TFF ve MHK

Süleyman Eruyar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

"başkan bize ne tabata ne topuz al, bize hakem al, çünkü onlar çok ucuz" pankartından bahsediyor sanırım.. ama bu pankart telelevizyonda gözüktümü?

Nereden
    Almanya

hakem hatalari olur tabiki ama ben hakemin gözünün önündeki pozisyonu es gecmesini hakem hatasi olarak görmüyorum o hakemler benim icin ya art niyetlidir yada uzaydan gelmis futbolu hakemligi hic bilmeyen hakemdir yani bursaspor macinin hakemleri gibi

art niyetde cifte standartda var türk futbolunun icinde siz kimi kandiriyorsunuz burada kimse futbol cahili degil

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Aslında BMN muhattap alınıyor. O halde mesela NTVspor'a konuk olarak bir BMN yetkilisi bu duruma açıklık getirse çok iyi olacak. Çünkü artık kulaktan kulağa art niyetlilerin ekmeğine yağ sürercesine iş budaklandırılıyor, yokuşa sürülüyor, baskı unsuru haline getirilecek benden söylemesi arkadaşlar
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Ömer TOPAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

zoruna gidenin borusuna gitisin..yarası olan gocunur
    volkannn KOYDUK MU ?

Pirselimoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

saatlerce süren bir protesto eyleminin sadece birkaç dakikasında açılan bu kartonu pankart gibi görüp, cımbızla alıp, ilk yarının en kötü olayı buydu, diye lanse eden bu tff başkanına sana o koltuk fazla diyorumm !!!
    Konu Pirselimoğlu tarafından (02.01.2009 Saat 18:13 ) değiştirilmiştir.
    ATAMIYANA ATARLAR...
    galatasaray fransadır !

fb maçının zemini yavaş yavaş oluşturulmayamı çalışılıyor acaba ?
    ATAMIYANA ATARLAR...
    galatasaray fransadır !

İskender Çakmak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

arkadaşlar gerçekten öyle bir pankart var mı yaa herkes yok diyor bu ezik başkan daha neyi dillendiriyor ikincisi soruya cevap b başkan ne istiyor bu başkan dayak yemek istiyor

keles76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

serefsiz herif izmirli ligde izmirden takim yok git sehrine faydan olsun yulari geyseyle feybenin elinde dolastiriyorlar Hasan dogan olunce dedimdi rahmetli bir tane adam almadi federasyona hepsi serefsiz rezil edecekler ulkeyi ki dedigimde hakli ciktim. Bu da aslinda baskanin ne kadar onemli oldugunuda gosteriyor at sahibine gore kisner ama attan essekten baskan yapiyorlar
    sensiz bir hayat sorunsuz olurdu

Yavuz Hasan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı Travelair Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aslında BMN muhattap alınıyor. O halde mesela NTVspor'a konuk olarak bir BMN yetkilisi bu duruma açıklık getirse çok iyi olacak. Çünkü artık kulaktan kulağa art niyetlilerin ekmeğine yağ sürercesine iş budaklandırılıyor, yokuşa sürülüyor, baskı unsuru haline getirilecek benden söylemesi arkadaşlar
    aynen abi site yöneticileri basın toplantısı yapabilir yada dediğiniz gibi bi kanala röportaj verin en azından kanallara ve gazetelere bu olayla ilgili açıklayıcı yazılar gönderilsin
    ...olay sonzuza dek yaşamak değil,esas olay hayatla barışık olmak...

Nereden
    Afrika Diğer

türkiyedeki bütün vilayetkerde 25 senedir şampiyonluk kutlanıyor.trabzon hariç.bu takımın taraftarı dünyaya bedeldir.trabzon insanı maddi ve manevi herşeyinden trabzonspor'a pay ayırır.bunu trabzonspor'ludan başkası anlamaz,anlayamaz.
    bu tür yalan,yanlış ve fücür laflar trabzona ve taraftarına değil bizzat söyleyene ve türk futboluna zarar verir.vicdanı olandan insaf bekliyoruz başka hiçbir şey değil.
    evet istanbul takımlarının rakibi bir tane o da trabzonspor'dur.trabzonspor'un rakibi ise sahada 17 tane+hekemler+federasyon.
    tff başkanı olarak birşey konuşacaksan içi dolu olacak ve yapıcı olacak.bu zihniyetle değil tff mahalle yönetilemez.

Nereden
    Aksaray

Sabah kahvaltı masasında gazete okurken rastlamıştım bu habere . Vatan gazetesinin spor sayfalarında yer alıyordu ...

Valla ne diyeceğimi bilemiyorum . Bu başkanın durumuna üzülüyorum , en yakın zamanda istifa edip gitmesini temenni ediyorum . Bunlar için konuşmaya değmez ama böyle de haksız konumunda yine biz oluyoruz !!! İşe bak ...

Ahmet Kuru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Dervişin fikri neyse zikride odur...
    Zaten bu başkan hangi ara seçildi nasıl seçildi anlamadım...Katakulle ile geldiği belli,Neyse bizim bizden başka dostumuz yok,aynı bu güzel Türkiyem gibi...

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu

Nereden
    İstanbul

Belasını istiyor diyeceğim, bulur çıkarırlar bu mesajı da taraftar bizi tehdit ediyor diye sunarlar diye korkuyorum.

Bir tek kare fotoğraf çekilemeden toplanmış bir kartonun ne yaygarasını kopardılar be! Bizden çok tepkili olamazsınız zaten orası da ayrı konu... Hadsizler...

Mayls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Ufuk Bayraktar61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bunlar Türk futbolunun huzuru açısından tehlikeli pankartlar.
    Siz de Türk Futbolunun ilerlemesi açısından tehlikeli bir yönetimsiniz.
    Trabzonspor HES yapma, kendi kalene gol atma!
    Karadeniz'e Özgürlük!

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Ya sabır...
    Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

Trabzonspor Kongre Üyesi
    DNA-TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

programı izledim... öyle kasıntı bir başkan varki tff nin başında terimin ikizi gibi..bize laf sokmalar falan...yok terminalde hkemleri baskı altına alıyormusuz falan...yok tff eylemindeki pankartlara gerekli tepkiyi medya bize göstermemiş falan... ben işimi bilirim havaları var...tepeden inme olunca böyle oluyor...umaraım bize daha fazla ayak bağı olmaz bu tff....

Mustafa K. Demirbaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

afedersiniz ama bu adam neyin başkanı acaba Kars otçular derneği başkanı diye dıuymuştum bi ara

şimdi bmn üyesi olarak buraya, o kartondakine benzer yazı yazarsam bu başkan medyaya ağlar niye sitelerdeki pankartları yeterince göstermiyorsunuz diyee
    ATAMIYANA ATARLAR...
    galatasaray fransadır !

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Sen_Teksin_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arkadaşlar futbol federasyonu başkanının ve aynı zihniyete sahip medyanın Trabzonpor'a karşı ne kadar ön yargılı olduğu yukarıdaki haberden çok net bir şekilde anlaşılıyor. Bugün federasyon başkanına soru soran iki tane i., adına pankart denilen kartondaki yazıyı gündeme getirirken, yine federasyon başkanı da hazine bulmuşçasına camiamıza bu noktadan yüklenirken, hiçbirisi çıkıp da demiyor ki bu yazıyı ortadan kaldıranlara teşekkür ederiz veya taraftarın duyarlılığını kutluyoruz. Yok. Trabzonspor camiası kötülensinde ne olursa olsun. Bunların hepsini Allah ıslah etsin artık ne diyeyim. Tarafsızlıktan dem vuranlar taraflılığın daniskasını sergiliyorlar...
    Konu Sen_Teksin_61 tarafından (02.01.2009 Saat 18:52 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    a f s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Uğraşma...! Tahrik Olmam

02 Ocak 2009 Cuma

http://www.haber61.net/author_article_detail.php?id=288

Aslında bana hiç uymayan bir başlıkla köşemde sizlere seslendiğimin farkındayım. O yüzden siz değerli haber61 izleyicilerinden özür dilerim.

Trabzon"da yaşayıp, Trabzon"unun havasını soluyan biri olarak; Trabzonspor ile ilgili nerede olursa olsun bir haber görünce; ilk işim okumak oluyor.

Ancak şunu da belirtmeden geçemeyeceğim ki: İstanbul medyasının haberleri genellikle tansiyonumu çıkıyor.

2009"un ikinci gününde; yeni bir yıla başlangıcın verdiği heyecanla, ofisimde günlük gazeteleri gözden geçirirken; TFF Başkanı Sayın Mahmut Özgener"in 2008 yılını değerlendirdiği röportaja rastladım.

İşte ne olduysa; ondan sonra oldu. Haber Trabzon üzerine oynanan oyunların 2009"da da devam edeceğini ilk işareti gibiydi.

Röportajda Türkiye Futbol Federasyonun Başkanı, ?Ligin ilk yarısının en kötü olayı neydi. Sizi en çok ne rahatsız etti?? sorusana

-?Ligin ilk yarısının en kötü olayı Trabzonspor taraftarlarının federasyona yaptığı yürüyüş sırasında açtığı "Yasin"lerle çıktık yola Ogün"ler çok yakında" yazılı pankarttı. Bu beni çok ürküttü. Açıkçası tehlikeli bir durumdu. Çünkü devletin kurumları gerekli tepkiyi göstermedi. Oysa Şiddeti Önleme Yasası gereği o pankartı açanlar hakkında cezai işlem uygulanmalıydı. Hiçbir şey yapılmadı. Trabzonspor-Bursaspor olayında kamuoyu hep Trabzon"un söylemleriyle hareket etti. Bize açılan pankart çok önemliydi, çok ürkütücüydü. Beklentimiz şiddeti önleme yasasına göre bu pankartı açanlara ceza verilmesiydi. Hiç bir yetkili bir tek şey yapmadı. Bizim elimiz kolumuz bağlı bu konuda. Mevcut yasa uygulanmıyor. Acilen değiştirilmeli oysa.? cevabını vermişti?

Bu konu İstanbul medyasınca sık sık gündeme getirilmişti oysa? Konu ile ilgili Trabzonspor Yönetimi ve Taraftar Dernekleri açıklamalarda bulunmuş ve bunlarda medyada uzun uzadıya yer almıştı?

Nasıl cereyan ettiği, nerede olduğu, kimler tarafından yapıldığı konusunda ?derin? şüpheler bulunan bir İstanbul medyası klasiğinden hareketle; koskoca TFF başkanı Trabzonspor taraftarlarını töhmet altında bırakmaktan çekinmiyordu.

Şimdi soruyorum: TFF Başkanın demeçlerine konu olan ?derin? pankartı gören var mı? İstanbul basınında konuyla ilgili ahkam kesenler, neden bir kare fotoğraf ya da bir görüntü ortaya koyamıyorlar?

Bu olayların hepsi Trabzon üzerine oynanan planın bir parçası olmasın sakın. Trabzon kenti Trabzonspor etrafında kenetlenmişken, Trabzonspor sadece futbol da değil, diğer branşlarda da zirvedeyken, Avni Aker Stadyumu yağmur-çamur demeden her maçta dolu iken, 61. Dakika şovu ve maç sonu ?HOPTEK? internette en çok izlenen videolar olmuşken; birilerinin de keyfi kaçacaktı tabi..

Açık ve net söylüyorum: ?Sayın TFF Başkanı ve çanakçı İstanbul medyası? Bizi tahrik etmeye çalışmayın, Bizimle oynamaya kalkmayın? ?

Size son olarak bir Trabzon deyişini hatırlatarak yazımı noktalamak istiyorum. Bizim burada derler ki;

?İŞİ BİLECESUN; İŞE ÇIKMAYACASUN!?

Güzel bir yazı fakat aynı konu hakkında masabaşı yanlış yorum ve haber yazan haber61 bayan yazarı konu ile ilgili özür yazısı yazmadı henüz.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Sen_Teksin_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Külünkoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Anlaşıldı dilimizde tüy bitecek, pankart değil basit karton. Polis değil yine Trabzonsporlular anında indirtti hem de bir kaç saniye içinde...

Anlaya tabi anlayana...
    Trabzonspor camiasının karşısında siper almış olanlar, ne yazık ki bu olanları görmezden glirler. Trabzonspor taraftarını övmekten korktukları için ilgili yazıyı taraftarın indirdiğini bile söyleyemiyorlar. Adiliğin bu kadarı...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    a f s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şampiyonluk ihtimalimiz ne çok korkutmuş milleti hayret doğrusu.

BMN'nin varlığının önemi bir kez daha ortaya çıktı. Bunlara kalsa hepimizi tutuklamaları lazım.
    Konu a f s tarafından (02.01.2009 Saat 18:53 ) değiştirilmiştir.

Ali Tunahan Güllü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı a f s Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şampiyonluk ihtimalimiz ne çok korkutmuş milleti hayret doğrusu.

BMN'nin varlığının önemi bir kez daha ortaya çıktı. Bunlara kalsa hepimizi tutuklamaları lazım.
    aynen ali fuat abi herkesin inadını şampiyon TRABZON!!!!!!!!!!!!!
    OSCAR CARDOZO

aaahmet61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

pankart ve havalimanındaki olay adamın psikolojisini bozmuş.bayağı tırsmış.ne diyeceğini bilmiyor.yapacak birşey yok.

kemal_efe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

başkanmış azizin-adnanın memuru.dikkatli olmamız lazım 2.devre bunlar bizle daha çoook uğraşacaklar

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)